PIS-owske POlepszenia, dla nauczycieli...są tu tacy?

Ja to tylko tu zostawię, różne rządy przeżyłem, ale nauczyciel w Polsce jako przestępca udawadniający , że nie jest wielbłądem :) http://www.glos.pl/karciane

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cassiodorus

11-02-2016 [23:45] - cassiodorus | Link:

Jjezeli twoj blog nie jest dla zaczadzonych umyslowo, to wypelniasz spokojnie to kryterium by na niego nie wchodzic, ten metal tak ci czaszke zmasakrowal.?