Wspomnienia ze WSI - koniec z bólem czy ból bez końca?

Wygląda na to że to drugie. 

Ci, którzy sadza, że koniec pandemii jest bliski niech przestaną marzyć i się obudzą w końcu. 

Dopóki wszystkie zaplanowane zadania nie zostaną wykonane o końcu pandemii nie może być mowy. 

Kiedy to będzie? 

Pewne światło na to kiedy to nastąpi rzuca raport Międzynarodowego Funduszu Walutowego ( MFW) o sytuacji w sektorze bankowym w związku z Covid 19.

MFW finansuje ( udziela kredytów) państwom w związku z lockdownami. 

Według MFW problemy potrwają do roku 2025.

Koniec pandemii to 31.03.2025 roku. 

Tak więc czeka nas przynajmniej 4 lata tych wszystkich obostrzeń. 

Jak to wytrzymać? 

To całkiem proste i logiczne. 

Ci, którzy boją się kowida i uważają, że jest pandemia to niech zostaną w domu, zamykają firmy jeśli je mają, chodzą w kagańcach i się szczepia oraz czekają na " czeki od państwa. 

Reszta, która nie wierzy w pandemię i nie boi się wirusów niech po prostu żyje tak jak dawniej, cieszy się życiem i zbliżającą się wiosną. 

A tak swoją drogą to były wiceprezes i dyrektor do spraw naukowych Michael Yeadon kategorycznie odrzucił potrzebę szczepienia na Covid 19.
Powiedział
" Nie ma absolutnie żadnej potrzeby stosowania szczepionek w celu zwalczania pandemii. Nie zaszczepia się ludzi, którzy nie mają ryzyka choroby.... "

Można znaleźć i przeczytać co mówi ktoś kto ma o tym pojęcie. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-01-2021 [18:30] - Marek1taki | Link:

Zaraz przyjdzie Rozsądek z Angelą. Pierwszy narobi w sieni a druga powie, że to od ruskich onuc.

Obrazek użytkownika SyrenkaW

24-01-2021 [18:33] - SyrenkaW | Link:

Wszystko przez te cholerne niedobitki, które nie chcą bankrutować zgodnie z rozporządzeniami. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-01-2021 [18:38] - rolnik z mazur | Link:

@
Nie dość, że nie chcą plaitowac to jeszcze otwierają knajpy wbrew jedynie słusznym rozporządzeniem. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

24-01-2021 [19:35] - angela | Link:

Juz dawno by splajtowali, gdyby nie rząd.
A to niby rzad ma wyczekiwać na upadki firm.
Lewactwo jak zwykle odwraca pojęcia .
Nikt waszych bredni nie czyta, zaklinacie rzeczywistosc, jak byście na innym swiecie zyli, i tragedii chorych i ich rodzin nie widzieli.
Czym wam oczy zasłonilo, patrzycie, a nie widzicie. Serca wasze skamieniały , bo sądzicie najpewniej wg siebie, ze kazdy chce was oszukać, okraść, czy wykorzystac, albo motać tak jak wy.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-01-2021 [19:56] - rolnik z mazur | Link:

@ Angela, 
bo rząd chce tylko naszego dobra. A my mamy go coraz mniej. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-01-2021 [20:49] - Pani Anna | Link:

angela, ty czytasz i to wystarcza. A firmy by nie splajtowały, gdyby właściciele nie musieli ich zamykać, ale to zbyt logiczne dla ciebie.

Obrazek użytkownika tricolour

24-01-2021 [21:24] - tricolour | Link:

W telewizorze mówią, że plajtują, bo chcą pracować, a nie muszą, bo dostają tarczami. Telewizor jest ważniejszy od wszystkiego, dadzą Zenka, puszczą 07 zgłoś się i rozum oglądacza wraca na dawne tory.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [07:52] - rolnik z mazur | Link:

@ tricolor
Samodzielne myślenie to ciężka robota i nie każdy chce się jej podjąć - ktoś tak kiedyś powiedział. Lepiej - popić, por... I disco polo posłuchać. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2021 [08:09] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
jest Pan optymistą jednak sadząc, że to za 5 lat sie skończy... "W Sylwestra, w Domu Seniora w Uhldingen-Mühlhofen k. Jeziora Bodeńskiego, zaszczepiono 40 podopiecznych. Z tej grupy w mionych 3 tygodniach zmarło 11 osób, a 7 ma poważną infekcję koronawirusem. Władze zaprzeczają, by winien był preparat Pfizera."https://www.suedkurier.de/regi...
Starych ludzi prędko nie zabraknie... To nie przypadek, że w Niemczech oni właśnie stanowia "grupe 0", od nich zaczeto wyszczepianie. A tak poza tym to w porównaniu z Polska jest całkiem humanitarny kraj. Lekarze przyjmuja normalnie, w gabinetach, teleporady zakończyły sie w czerwcu, w szpitalach można odwiedzać pacjentów, kagańce tylko w sklepach i komunikacji publicznej, dzieci z młodszych klas uczą się w szkołach "naprzemiennie", a po lekcjach bawią się na dworze aż do wieczora... No i nie ma nadumieralności z powodu nieprzeprowadzonych zabiegów i zablokowania dostepu do szpitali. Normalnie raj. Strach pomysleć, co człowieka będzie cieszyć za te 5 lat...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [09:21] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anno, 
a urzędy miast wysyłają staruszkom terminy  kiedy i gdzie się mają zaszczepic. Ordnung muss sein. Eutanazja pełną parą. Ale cicho sza- żadnych nopow nie ma i nie może być. Cały ratunek w naszym bałaganie. Choć raz się przyda
. PPzdPozdrawiam

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2021 [11:42] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
ratunek w bałaganie i w tym, że tych szczepionek zwyczajnie brakuje. Mamy już w Polsce pierwszy zgon po "wyszczepieniu", oczywiście z mediów się tego nie dowiemy, ale o dziwo ze strony www.gov.pl (pisałam juz o tym wczoraj w komentarzu). Podobno 3razy wzywano do człowieka zespól reanimacyjny - bezskutecznie. Jest też cały szereg powikłań, z gorączka do 40stp. włącznie, info również z w.w. strony ministerialnej. To przykład na to, jak media kreuja nam rzeczywistość zamiast ją relacjonować. A tak naprawdę jazda zacznie się dopiero teraz, kiedy i u nas rozpoczną się szczepienia w grupie 80+, do tej pory był to szeroko pojety "personel medyczny", co by to nie znaczyło, bo podobno do tej kategorii załapali sie także pracownicy fabryki leków dla zwierząt...  W każdym razie była to grupa ludzi stosunkowo młodych i raczej zdrowych, a mimo wszystko mamy już takie kwiatki. Jak świat światem wszelkie szczepienia zaczynano od dzieci i to całkowicie zdrowych, bez żadnych przeciwskazań. Teraz "wyszczepianie" zaczyna sie od starców... Człowiek mądry zorientuje sie o co chodzi, głupiemu i elaboratu nie starczy. Nawiasem mówiąc Włosi się wysypali, u nich "personel medyczny" wstrzykiwał sobie nawzajem sól fizjologiczną zamiast tego czegoś - o czym to świadczy? Ciekawe, ile spośród naszych "medyków" zrobiło tak samo, w okolicznościach wywierania na nich presji na wyszczepianie się?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [13:48] - rolnik z mazur | Link:

@ Anna, 
sam bym tak zrobił. Dictum sapienti sat est - jak mówili zlotousci Rzymianie. Mądrej głowie... Media kreują rzeczywistośc to fakt. Pzdr

Obrazek użytkownika terenia

25-01-2021 [14:07] - terenia | Link:

@Pani Anna
Niestety już więcej ....informacja na FB Stowarzyszenia STOPNOP  "  Ostrzeż bliskich! Mają prawo do wolnej i świadomej zgody! Dzisiaj zgłoszono do nas kolejne pięć przypadków śmierci (łącznie 7) tuż po szczepionce na COVID-19."
https://m.cda.pl/video/6540806...

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2021 [15:29] - Pani Anna | Link:

@Terenia
naprawdę smutna i niepotrzebna to "satysfakcja", ale to przecież było do przewidzenia. Pomóc ten specyfik raczej w niczym nie pomoże, za to zaszkodzi z całą pewnością, gdyż sa organizmy, które reaguja dosłownie na wszystko (który 80+ zniesie gorączke 40stp.?). A to coś jest ani nie przebadane, ani nie przetestowane...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [16:35] - rolnik z mazur | Link:

@ Terenia, 
Więcej takich lekarzy a ludzie ponownie nabiorą do nich zaufania. Pewnie ten film za chwilę zniknie z cda. Pzdr

Obrazek użytkownika Roz Sądek

25-01-2021 [10:54] - Roz Sądek | Link:

@Pani Anna
Władze zaprzeczają, by winien był preparat Pfizera."https://www.suedkurier.de/regi...(link is external)
=============
Halllo, Pani! Nie chodzi o rowery, a nie zegarki, i nie rozdają, ale... Poza tym pewnie chodzi o wiele grubszą sprawę, tam stoi 404!!! i na dodatek alarmująco dużym fontem!!! Tam się musi dziać! 404 to jak nic dwie czwórki przedzielone zerem! Nie dosyć, że w sumie dają osiem, to po wymnożeniu 16! Ale to jak Pani Pisze - wspaniałe Niemcy, u nas się nic ani nie dodaje ani nie pomnaża.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [11:33] - rolnik z mazur | Link:

@roz

Jak się 16 pomnoży przez zero to jak nic wyjdzie zero. A co mają może potwierdzić, że to pseud szczepionka winna? Toć by ich ludzie zlinczowali. Idą w zaparte. Pz

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2021 [11:56] - Pani Anna | Link:

@Roz
niestety naiwnie zakładam, że piszę dla ludzi w miare myślacych i potrafiących dodac 2 do 2. Zapominam, że czyta to również Roz Sądek... Mimo, że zarzekał się, że juz więcej nie będzie.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-01-2021 [23:42] - mmisiek | Link:

"Ci, którzy boją się kowida i uważają, że jest pandemia to niech zostaną w domu, zamykają firmy jeśli je mają, chodzą w kagańcach..."

Po czterech latach tak zmasowanej propagandy to najbardziej fanatyczni covidianie będą już chyba zakładać na głowy torby foliowe.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

24-01-2021 [23:48] - Roz Sądek | Link:

@rolnik z mazur BŁYSNĄŁ:
A tak swoją drogą to były wiceprezes i dyrektor do spraw naukowych Michael Yeadon kategorycznie odrzucił potrzebę szczepienia na Covid 19. Powiedział Nie ma absolutnie żadnej potrzeby stosowania szczepionek w celu zwalczania pandemii. Nie zaszczepia się ludzi, którzy nie mają ryzyka choroby.... "

A @marek1taki już tylko ZAREZONOWAŁ, ale jakby nie było, w Waszym mniemaniu jajecznie to skomentował:
Zaraz przyjdzie Rozsądek z Angelą. Pierwszy narobi w sieni a druga powie, że to od ruskich onuc.

Do obydwu Szanownych Blogerów. Tak cienko jak obecnie, nie przędliście od 9 m-cy. Za chwilę spalą się z przeciążenia linie telefoniczne rejestrujące chętnych na szczepienia, a Wy już nie tylko nie macie armat, ale nawet przybitki - o prochu nie wspominam. I będzie jeszcze gorzej, wierzcie mi, niewielu ludzi dało i daje sobie zamienić olej w głowie na wodę.
Co do ostatniego newsa rolnika, zakończonego z przytupem: "Można znaleźć i przeczytać co mówi ktoś kto ma o tym pojęcie." Panie Rolnik, zapomniał Pan napisać kiedy gość stanowiący gwóźdź Pana artykułu przestał pracować u Pfizera, czy czasem od 10 lat nie jest do Pfizera w opozycji i teraz najważniejsze: dla przekonania do swoich racji, (w życiu!) nie cytuje się opinii byłych pracowników. Jeśli jest inaczej, to jest to liczenie na niezbyt lotnego odbiorcę (dyskutanta) lub najczystszej wody amatorstwo. Tu mogło wystąpić jedno i drugie.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [07:21] - rolnik z mazur | Link:

@ roz
Liczę na to, że te linie się faktycznie przepaloną. I całe szczęście bo w tym bałaganie i bajzlu nawet wyszczepien nie przeprowadza porządnie. A głupich nie brakuje. Napisałem - kto chce niech się szczepi - droga wolna. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2021 [19:19] - Marek1taki | Link:

@Rolnik Myślisz, że Roz jest dwugarbny czy jednogarbny? Sam nie wiem co rozsądniejsze.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [20:11] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek 
Osły nie mają garbów. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2021 [21:07] - Marek1taki | Link:

Zawsze może się pokusić o przeprowadzenie dowodu. W granicach rozsądku oczywiście.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

25-01-2021 [00:51] - Kazimierz Kozio... | Link:

byc moze koniec pandemi zostanie kiedys ogloszony na podstawie danych wzietych z kapelusza, zreszta tak jak ogloszono jej poczatek. ale globalna politreligia cowidianska juz pozostanie. cowidianizm jako OneWorld Religion jest wiara wyewoluowana i przemodelowana z islamu. jako taka bedzie sie tyko radykalizowac.
analogie:
- burka = maska
- takijja = fake newsy produkowane przez kowidian
- ghayrah = czujna troska kowidian o niekowidian np. przez cenzure, kpina z logiki czy zaprzecznie zdrowemu rozsadkowi
- wymuszane konwersja i silowa ekspansja, usprawiedliwienie terroru
- dhimmi, dzizja = czlowieku innej wiary niz cowidianizm bedziesz mogl egzystowac w Nowym Wspanialym Swiecie pod warunkiem ze zgodzisz sie na warunki kowidian zebys mogl pracowac, podrozowac, gromadzic sie, byc uslugobiorca, zebys mogl w ogole wychowywac wlasne dzieci, praktykowac swoja niekowidianska religie
- wciaz zmieniajaca sie doktryna = zmieniajaca sie „prawda”, cokolwiek ogloszono dzisiaj uniewaznia i zastepuje poprzednia „prawde”
- usprawiedliwione zabojstwa honorowe = wyrzucimy cie z roboty, odbierzemy pozwolenia, zalatwimy ze nikt z twoich uslug nie bedzie chcial korzystac – to wstep do kolejnego etapu samoobrony kowidian ktore skonczy sie zamykaniem w gettach, wiezieniach i egzekucjami 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [07:55] - rolnik z mazur | Link:

@ kazimierz, 
Słusznie - kowidianizm będzie niedługo jedyną słuszną religią podobną do wojującego islamu. Skądś trzeba wzorce brać. Pzdr

Obrazek użytkownika mada

25-01-2021 [11:48] - mada | Link:

Chce się pan zarażać, nie wierzy pan w chorobę - proszę bardzo.
Ale zamknijcie się w swoim gronie i nie zarażajcie innych. Choć to lekka im i miła choroba.

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2021 [12:29] - Pani Anna | Link:

@mada
szanowny(a) Mado, ale jak my mamy zarażać, skoro jesteśmy zdrowi? I to pomimo braku masek, świąt w normalnym, rodzinnym gronie, spacerów, normalnego podawania rąk bez dezynfekowania co 5mint?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [12:48] - rolnik z mazur | Link:

@ mada

Żadna choroba nie jest miła. Kowidowa jak i inne grypy też do przyjemnych nie należą ale z ich powodu nikt nie zatrzymuje gospodarki i więzi ludzi w domach. Wie pani ile ludzi umiera na choroby krążenia? Pzdr

Obrazek użytkownika Roz Sądek

25-01-2021 [12:52] - Roz Sądek | Link:

@mada
Nie mogą. Muszą nadawać. Tak mają przestawione wajchy. To nie ich wina, a wszczepionych czipów. Cały problem, że te czipy to stara, jeszcze nie nano, ale mikotechnologia i to na dodatek z montażem przewlekanym. Nie da się wyłączyć zdalnie. Można próbować resetować magnesem neodymowym, ale jest to zawsze ryzykowne. Pozostaje czekać aż wyczerpią się baterie. Poza tym spoko, nie jest ich wielu, a narracja jest oklepana - leci w pętli.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2021 [13:59] - rolnik z mazur | Link:

@roz, 
-nie zapominaj, o technologii bulbulatorow z przyczlapami. Dzisiejsze mniejszości są większościami jutra. Już widzę jak za  jakiś czas będą się śmieli z ciemniaków kowidian. Chciałabym tego dożyć. Pzdr

Obrazek użytkownika mmisiek

25-01-2021 [14:32] - mmisiek | Link:

@mada, proszę się "wyszczepić" to nikt Pani/Pana nie zarazi.

Obrazek użytkownika mada

25-01-2021 [16:07] - mada | Link:

Zgoda. Proszę poczekać jeszcze kilka miesięcy aż się "wyszczepimy" wszyscy chętni a później możemy sobie kichać nos w nos. Wtedy zobaczymy kto jak wyjdzie na tej aferze.