Wspomnienia ze wsi umarłej - definicja kłamstwa.

Czym jest kłamstwo?

Kłamstwo to celowe zatajanie prawdy

Kłamstwo to nie jest przeciwienstwo prawdy.
 Nie!

Przeciwienstwem prawdy jest fałsz.

Istnieje penalizacja kłamstwa oświęcimskiego.

Istnieje penalizacja klamstwa holocaustu.

Teraz należy wprowadzić penalizacje kłamstwa kowidowego.

I tym zamkniemy gęby " skrytozercom parowkowym "( klamcom kowidowym ).

Gdyby nie wojna dwóch band - Apaczów z Wall Streat i sekty z małego miasteczka na Białorusi to już dawno wiedzielibyśmy " WHO rules the world "

Z pewnością nie who!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

19-11-2020 [21:54] - angela | Link:

@Rolnik.   Wielu już covid wyleczył z roznoszenia  " kłamstwa covidowego", jak łapali powietrze jak ryba.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

19-11-2020 [21:57] - Roz Sądek | Link:

Jest grupa covidowców i antycovidowców.
Ci pierwsi głoszą, ze jest wirus i zniewalają nas maskami, przez które m.in. zagrzybiamy sobie płuca, a lada chwila będą naswyszczepiać. Wszystkie działania covidowców wg antycovidowców spowodują, a po wyszczepieniu spotęgują depopulacje ludzkości.
Ci drudzy - antycovidowcy głoszą, że wirusa nie ma i nawołują do nienoszenia maseczek i przestrzegania reguł narzucanych przez covidowców. Nie dadzą się wyszczepić i nawołują do ich bojkotu. Działania antycowidowców wg covidowców spowodują depopulację ludzkości.
Skoro działania jednych i drugich spowodują depopulację świata, to znaczy, że nie jest tak, że jednych opłacają jedne, a innych drugie grupy miliarderów. Jest jedna grupa, która opłaca jednych i drugich. To ta sama ręka. Proste.
Tym samym Panie rolniku z mazur, nie musi się Pan czaić, może Pan pisać tak jak inni, normalnie, czytelnie i zrozumiale, ważne by o wirusie.

 

Obrazek użytkownika angela

20-11-2020 [07:52] - angela | Link:

Tylko ze z 'efektu' tzw  zagrzybienia płuc,  nikt jeszcze nie umarł. 
Po prostu  ludzie piorą, lub zmieniają maseczki.

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-11-2020 [10:47] - Pani Anna | Link:

Ja nie mam nawet pretensji do ludzi, którzy zostali po prostu ciężko przestraszeni tą lejącą się dzień i noc propagandą i szczuciem.
Ale oprócz tego, że zostali śmiertelnie przestraszeni, zostali  potraktowani przedmiotowo przy okazji wyborów, poprzez zapisy w rozporządzeniu potraktowani jak bydło i narażeni na tłumaczenia się policjantom co robią poza domem i, co najgorsze pozbawieni dostępu do często podstawowych świadczeń opieki zdr. Ilośc zgonów jest w tej chwili największa od czasów II Wojny (ponad 600 dziennie), z tego te "covidowe" to jakiś znikomy promil. Ludzi umieraja  na nieleczone i niediagnozowane niemodne "choroby współistniejące", raka, wylewy, zawały, różne urazy, a karetki odbijaja się od szpitali. Prawda jest i będzie fałszowana, bo w przeciwnym razie musieliby przyznać się do do zbrodni, a to nigdy nie nastąpi.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-11-2020 [07:18] - rolnik z mazur | Link:

@ p. Anna,
 III Rzesza też miala istnieć wiecznie a jednak Norymberga zrewidowala te plany
Wierze, ze ludzie się obudza
 Pzdr