Obrazki ze wsi umarłej - odurnianie

Dobrze, że wirus wie co to są żółte i czerwone strefy.

Może wystarczy zgrupować panikarzy w jednym zamkniętym ośrodku i będzie koniec pandemii. 

Może z rozrzewnieniem będziemy wspominać przymus maseczkowy za dwa, trzy lata, gdy pojawi się wirus pęcherza moczowego albo inny, który pod przymusem każe każdemu założyć cewnik i wypróżniać woreczki w ściśle określonym miejscu i porze.

Co się dzieje z tymi czlekoksztaltnymi?

Zdaje się wyksztalceni a tacy naiwni, żeby nie powiedzieć durni

Dostępne są przecież badania naukowe, że maseczki kompletnie nikogo przed wirusami nie chronią.

Są kompletnie bezużyteczne.

Kogo interesuje liczba osób pozytywnie przetestowanych na obecność wirusa?

To nic nie znaczy.

Dane naukowe potwierdzają śmiertelność zarażonych na kowida na poziomie normalnej grypy czyli 1- 3 promila czyli 1 do 3 osób na1000 umiera.

I jakoś nikt nie wpadł na pomysł żeby zatrzymać z tego powodu świat.

Muszą być więc inne powody.

Skoro nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.

Chodzi o tresurę, odurnianie, nauczanie spolegliwosci, by tych nowych durni doprowadzić do takiego zniewolenia i oglupienia, by bez szemrania przyjęli za dobrą monetę to co im już dawno zaplanowano.

Dziwi mnie tylko postawa zdaje się że wykształconych ludzi także na tych blogach.

Stwórz problem a potem zaproponuj jego rozwiazanie.

Strach !

Paraliżuje zdrowy rozsądek i zabiła własne myślenie.

Ludzie obudzta się i rozejrzyjcie się wokół siebie.

Prawda to zgodność oglądu z rzeczywistością.

Bo jak nie to za dwa, trzy lata każą wam chodzić na kolanach z cewnikiem albo w wygodnych, przylegajacych do d... idealnie pampersach. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-10-2020 [21:11] - Marek1taki | Link:

Mnie też jest przykro widząc mentalne zniewolenie. To mi zaczyna przypominać scenę z Apocalypto gdy przerażone niedobitki uciekają przez puszczę i główny bohater widzi strach w ich szarych twarzach.
Teraz mamy panikę wykreowaną wirtualnie ale nikt nie robi niczego bez powodu. Ta panika ma zadziałać w drugim akcie rewolucji. Zdemoralizowane strachem społeczeństwo podda się bez walki, zgodzi na wszystko. To metoda sprawdzona - robią nam getto. Kiedy nie było kogo wywozić do gazu zrobiono powstanie.
Tymczasem PoPiS testuje społeczeństwo czy już dojrzało do ostatecznego rozwiązania głosując ustawy haniebne.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [21:27] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek 1taki,

To jest jakiś koszmar. Czasami mam wrażenie, że spie a kiedy się obudze to minie
 Pzdr

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [21:35] - rolnik z mazur | Link:

@ Marek 1taki,

To jest jakiś koszmar. Czasami mam wrażenie, że spie a kiedy się obudze to minie
 Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-10-2020 [23:50] - Marek1taki | Link:

@ Rolnik z Mazur Ja puszczam sobie Opowiadania Kołymskie. Budzę się a tu tylko Koronagułag i wiem, że redukcja oczekiwań poniżej miski ryżu nie zejdzie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-10-2020 [10:49] - Pani Anna | Link:

Rolnik - wrażenia tylko z wczoraj: poczekalnia u lekarza specjalisty. 4 osoby rozsadzone po kątach, recepcjonistka bierze moją kartę ze specjalnego stolika za róg dwoma palcami. Potem odkłada na ten sam stolik, z którego mogę ją odebrać. Krzesła wyściełane spryskuje środkiem dezynfekcyjnym po każdym pacjencie, siedzenia i oparcia. 
Następnie jadę do warsztatu samochodowego wymienić akumulator. Warsztat olbrzymi, na 40 stanowisk, połączony z równie wielkim sklepem motoryzacyjnym gdzie obsługuje sie klientów. Całe stanowisko obsługi i kas zafoliowane od lady do 1,5 wzwyż, wszędzie pasy, linie. Podchodze do wolnego jak mi sie wydawało pracownika, drugi obsługiwał klienta. W pól drogi paraliżuje mnie okrzyk "za linię i czekać!". Czekam. Poproszona podchodzę. Najpierw muszę wytłumaczyć mój brak maski i pokazać zaświadczenie studiowane przez zwykłego pracownika co najmniej minute. Kluczyki, dowód rejestracyjny podaje góra, ponad folią - ledwo moge dosiegnąć. Cała operacja ma potrwać ok. godziny, moge poczekać. Siadam na ławce, gdzie obok siedzi już dwóch innych zamaskowanych. Po minucie podchodzi do nas pracownik, mówi ża tak siedzieć nie możemy, każe się przesunąć i pomiędzy nas stawia po dwa ogromne kartony. Teraz jest już "bezpiecznie". Automat do kawy zaplombowany, brak jakichkolwiek czasopism czy ulotek na stoliku. Po 10 minutach mam dość i resztę czasu spędzam spacerując na zewnątrz mimo chłodu i ulewy. Odbieram kluczyki tym razem przy kasie przez normalny otwór, ponownie musze wytłumaczyć brak maski, po czym płacę i serdecznie zapraszaja mnie za miesiąc, kiedy wypada mi termin przeglądu.
Po powrocie do domu oddycham z ulgą. Jeżeli tak ma teraz wyglądać "normalne" życie i kontakty międzyludzkie, to ja się wypisuję. Dodam tylko, że podobno najwyższe "wskaźniki" mają dokładnie w tych krajach, gdzie panują największe restrykcje - UK, Francja, Izrael. Akcja opisana przeze mnie miała miejsce wczoraj w Niemczech.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-10-2020 [12:47] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna,
obrzydzaja ludziom życie. I powoli patrza jak daleko moga przesunac granice zniewolenia.Gotuja nas jak ta zabe. Ale o dziwo na Bialorusi kowida niet i to pomimo braku jakichkolwiek restrykcji
 Wot zagwozdka dla wyznawców kowida. Wiekszosc Niemcow to zagorzali kowidianie.pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-10-2020 [12:58] - Pani Anna | Link:

Rolnik
Białoruś zamiast covida dostała "demokrację" i Cichanouską... Dziwi mnie natomiast fenomen Szwecji, czyżby pozostawiono ją jako takie poletko doświadczalne?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-10-2020 [13:15] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anna,

Szwedow juz nie trzeba tresowac.  Są już zaorani.
 Gotówkę też już im prawie zabrali łącznie z wolnością. Szwedzi to taki docelowy model niewolnika. Pzdr
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-10-2020 [13:24] - Pani Anna | Link:

Rolnik
tak, to daje do myślenia. "Patrzcie i uczcie się, będziecie posłuszni jak Szwedzi, to może pozwoli wam się z czasem zdjąć kagańce i swobodnie chodzić do knajpy"...
W Niemczech, mimo tego całego pier...ca pozwala się normalnie odwiedzać chorych w szpitalach, nikt na parkingach nie rodzi ani nie umiera w karetce wożony od szpitala do szpitala.
Taka cywilizacja.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

10-10-2020 [13:48] - Kazimierz Kozio... | Link:

Lukaszenka mi ani brat ani swat ale zapewne jednym z glowych powodow grilowania "satrapy" jest jego robienie pod gore pindemistom i chocby nie wiem jakie wspolczynniki wiarygodnosci zaprzegac do danych epidemiologicznych dostepnych z Bialorusi to nie udaje sie zmanipulowac wyraznego sukcesu ex dyrektora kolchozu w porownaniu do utytulowanych geszefciarzy wiodacych demokracji

Obrazek użytkownika Roz Sądek

10-10-2020 [14:06] - Roz Sądek | Link:

@Pani Anna

Tym wpisem pochwaliła się Pani posiadaniem samochodu. Jestem pewien, źe nie tylko mnie opadła szczęka.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-10-2020 [14:59] - Pani Anna | Link:

@Roz
jakoś wcale się nie dziwie, że Panu opadła szczęka.

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-10-2020 [21:13] - Pani Anna | Link:

Dla świetego spokoju załatwiłam sobie zaświadczenie lekarskie i nikt mnie w kagańcu nie zobaczy, więc wszyscy covidioci moga mi naskoczyć. Ale sam fakt, że musiałam to zrobić doprowadza mnie do rozpaczy. Odechciewa się wychodzić z domu, to jest jakieś kiepskie si-fi, widok tych wszystkich zamaskowanych człekopodobnych, czy co tam pod tymi maskami się kryje. I nic takim nie daje do myślenia, że niekiedy granica miedzy "strefami" przebiega na przejściu dla pieszych, więc po drugiej stronie ulicy wirus już nie siega? Mikrobiolodzy się znaleźli. I to zazwyczaj ci sami, ktorzy najgłosniej śmiali się z "foliarzy". Tamci przynajmniej nikogo nie zmuszają do chodzenia z folia na głowie, najwyżej próbują przekonywać.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [21:40] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna,

Zmuszają do kombinacji jak za komuny
 Liczba astmatyków wzrośnie w Pl znacznie. Szkoda, że Kowlczyk zakonczula kariere, bo teraz z papierami astmatyczki ani Bjoergen ani Johaug nie mialyby szans
 To tak na marginesie. Pzdr

Obrazek użytkownika nonparel

09-10-2020 [15:35] - nonparel | Link:

"wszyscy covidioci mogą mi naskoczyć"
Nie do końca, Pani Anno, nie do końca...
"Dla świętego spokoju załatwiłam sobie zaświadczenie lekarskie i nikt mnie w kagańcu nie zobaczy"
A więc pisze Pani, że - w ten czy inny sposób - nakłoniła Pani lekarza do wydania zaświadczenia niezgodnego ze stanem faktycznym. Obaj naruszyliście więc prawo z tym, że on siedzi cicho a Pani nie.
I co teraz?
Popatrzmy na to, kto jest zwolniony z obowiązku noszenia maseczek:
- osoby z zaburzeniami psychoaktywnymi
- osoby niepełnosprawne
- osoby z urazem lub ze stanami po operacji twarzoczaszki
Fizycznej niepełnosprawności zasymulować raczej się nie da. Świeży uraz twarzoczaszki - można, ale czy warto? Ale jest wyjście. W razie czego proszę powiedzieć tak: "z powodu zaburzeń psychoaktywnych nie jestem w stanie założyć maseczki. No bo kto normalny po tym, jak skitrał lewe zaświadczenie będzie obwieszczał ten fakt całemu światu"
Powinno zadziałać.

nonparel
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-10-2020 [16:06] - Pani Anna | Link:

@ Nonparel 😂
Oj panie Nornparel, Scherlockiem to pan żeś nie jest. Gdyby Pan przeczytał cały wątek, to byś pan wiedział, że akcja dzieje się w Niemczech... I nie musiałam lekarza nakłaniać, sam mi zaproponował, widząc, jak się czuję. I co teraz? 😘

Obrazek użytkownika nonparel

09-10-2020 [20:34] - nonparel | Link:

Z Pani wpisu nie wynika to jednoznacznie ale jeżeli takie zaświadczenie uzyskała Pani w Niemczech to całkowicie zmienia postać rzeczy. Proszę sobie w tych Niemczech zostać i do woli odwiedzać sklepy, targi, knajpy, kina i co tam Pani z masowych imprez jeszcze lubi. Tylko w razie - nie daj Boże - poważnej choroby nie wracać do Polski na leczenie. A odnośnie nasilenia restrykcji i liczby zakażeń: zwykle więcej policjantów jest tam, gdzie jest większa przestępczość. Czy oznacza to, że trzeba zlikwidować policję, żeby przestępczość znikła?

nonparel

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-10-2020 [21:11] - Pani Anna | Link:

@Nonparel
powiedziałam Scherlocku, że wątek trzeba było doczytać, a nie jeden wpis. Tak to jest, kiedy czyta się tylko to, co samemu sie napisze, albo laudacje zgodne z mądrościa etapu...Pańska natura ormowca  jest silniejsza od rozumu jak widać. Nie potrzebuje pańskich rad, gdzie mam zostawać, a ponieważ posiadam ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech, to nie będę musiała przynajmniej zdychać gdzieś na parkingu, albo przewożona jak gorący kartofel ze szpitala do szpitala. Podążając za pańską logiką "noś parasol gdy nie pada" należałoby  wprowadzić obowiazek noszenia parasoli dla wszystkich w otwartej przestrzeni, wtedy nikt by nie zmókł i  byc może też nie zachorował. Co do restrykcji i ilości zakażeń, do njawięcej jest ich tam, gdzie ograniczenia sa największe, czyli UK, Izrael, Francja, dziwnym trafem tam, gdzie rządzący maja największe problemy z obywatelami, czy tak jak Netanjahu jest jedna noga w więzieniu...  Gdyby Pan znał troche świat i życie, to wiedziałby Pan też, że zazwyczaj tam, gdzie jest najwieksza przestepczość policji zazwyczaj brakuje, ma niewystarczające środki, jest skorumpowana, źle wyposażona. To tyle, jesli chodzi o covidiańska logikę porównywania wirusa do przestępczości.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

10-10-2020 [13:50] - Kazimierz Kozio... | Link:

czy choroba alkoholowa bedzie zaburzeniem psychoaktywnym? ewentualnie w jakim statdium?

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-10-2020 [15:08] - Pani Anna | Link:

@kazimierz Kozio...
To nie ma znaczenia czy choroba alkoholowa bedzie zaburzeniem psyochaktywnym i w jakim stadium. I tak musi Pan pokazać zaświadczenie, choćby widział Pan akurat różowego słonia przed oczami. Według tego, co wymyślili medrcy z MZ nawet jakby Pan nie miał obu rąk i nóg to i tak musi być na to certyfikat "przy sobie".

Obrazek użytkownika Roz Sądek

10-10-2020 [13:57] - Roz Sądek | Link:

@Pani Anna
Dla świetego spokoju załatwiłam sobie zaświadczenie lekarskie i nikt...
=============
Noooo, coś się Pani jednak w życiu udaje, małe sukcesy muszą kiedyś zaowocować. Jak się to załatwia u niemieckiego doktora?
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-10-2020 [15:00] - Pani Anna | Link:

@Roz
najpierw trzeba się nauczyć języka perfekt. Jak Pan opanuje, to prosze się zgłosić do mnie po poradę.

Obrazek użytkownika angela

08-10-2020 [22:33] - angela | Link:

Wymyślili sobie walkę z rządem za pomocą Covid. 
Pewnie dotąd  będątak pleść farmazony,  dopóki któreś nie zachoruje. Ciekawe tylko,  czy się przyznają,  bo wstyd będzie umierać na coś,  czego " nie ma" 🙊🙈

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [22:45] - rolnik z mazur | Link:

@angie,

Wiesz, że mam slabosc dla myslacych wolniej. Nawet doceniam tą naiwnosc szczera wynikajaca z wieku i pewnie demencji ale ale na milosc boska nie odwracaj kota ogonem. Kto tu kogo zniewala? Pzdr

Obrazek użytkownika angela

08-10-2020 [22:52] - angela | Link:

Rolnik, to może jest lekarzem. 

https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-10-2020 [22:58] - Pani Anna | Link:

Angela, rusz troche tym, co masz tam miedzy uszami i wymyśl chociaz coś bardziej oryginalnego niż "Jestes lekarzem? Znasz się? Jedź do Bergamo. Kto cie opłaca? Ciekawe, co powiesz jak umrzesz?" Poza tym ostatnim, to wszystko już się zużyło jak guma w barchanach.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [23:01] - rolnik z mazur | Link:

@angie

A skąd ty mozesz wiedziec kim jestem?
Placa mu to mowi jak mu zagraja. Czy ty myslidz, ze profesor nie moze byc sprzedajnym  durniem ? To kwestia kasy. Ludzie myślą, ze czlowiek z tytulrm profesora to jest ponad tlumem . To taxy sami idioci i jak ty czy ja. Z ta różnicą, ze tobie nikt nie placi za wyglaszanie glupot. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

08-10-2020 [23:28] - angela | Link:

Rolnik, spokojnie,  bez emocji.
Trzeba stosować się do zalecen lekarzy, i tyle. 
A  to czy lekarzowi płacą za wprowadzanie ludzi w błąd  to rolnika teza, można powiedzieć o każdym. 

https://wpolityce.pl/spoleczen...

Ojej,  tej " tez zapłacili" !!!!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [23:32] - rolnik z mazur | Link:

@ Angie

To się stosuj nikt ci nie broni. Ale nikt nie będzie mi mowil, ze to jest dla mnie dobre a to nie. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-10-2020 [23:45] - Marek1taki | Link:

@Angla Jakich lekarzy? Tych od zlizywania propagandy WHO?
Pacjencie: wybierz lekarza sobie sam i innym nim głowy nie zawracaj.

Obrazek użytkownika angela

08-10-2020 [23:30] - angela | Link:

Rolnik, skoro Ty wiesz kim ja jestem.....

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-10-2020 [23:39] - rolnik z mazur | Link:

@ Angie,
mam wrażenie, ze udajesz glupsza niz jestes i dobrze wiesz co jest grane. Pzdr
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-10-2020 [23:58] - Marek1taki | Link:

A tu gościnne progi Niezależnej proponują udział w sondzie, która łączy przyjemne z pożytecznym. Przyjemne poddanie się propagandzie z pożytecznym udziałem w jej kreowaniu.
https://niezalezna.pl/356156-n...
Przesunięcie w kierunku aprobaty dla rządu to jedno, drugie to brak odpowiedzi źle, bardzo źle i koszmarnie. Chciałem zakreślić koszmarnie. W ten sposób kolejna sonda nie pozwala mi wziąć w niej udziału co dyskwalifikuje jej wiarygodność.

Obrazek użytkownika Darek65

09-10-2020 [08:10] - Darek65 | Link:

Jest takie powiedzenie - Tylko spokój nas uratuje. I ta naczelna zasada dotyczy praktycznie każdej sytuacji kryzysowej. Po pierwsze, co rządzący wiedzą na temat tego wirusa? Czy ekipa naszych naukowców pobrała próbki w Wuhan i je przeanalizowała? Śmiem twierdzić, że nie. Opieramy się tylko na tym, co mówią inni. Zaczyna się dziać, jak w stalinowskiej Rosji, jeśli fakty są przeciw nam, tym gorzej dla faktów.  I to ciągłe straszenie, jak nie będziesz nosił namordnika kara, musisz to, to, to, bo jak nie, to kara. Tym postępowaniem rozbili więzi społeczne, spowodowali przeogromny wzrost agresji która, jak wybuchnie, to obróci się przeciw nim. Ostatnio u jednego na forum odbyła się dyskusja. Jeśli się z nim nie zgadzałeś/aś, to jesteś imbecylem. I na koniec, jak wytłumaczyć rodzicom 17-latka, że ich syn umarł, bo żaden lekarz nie chciał go leczyć ( przyjąć do szpitala). To zaczyna zakrawać na świadome ludobójstwo.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-10-2020 [10:37] - rolnik z mazur | Link:

@Darek 65

Dokladnie ! W tym szalenstwie jest metoda. Tu nie ma żadnego przypadku i wyglada na dobrze zaplanowana akcje. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

09-10-2020 [08:54] - angela | Link:

Rolnik, głupimi gęsto serwujesz. 
No cóż,  jak ktoś ma slabe argumenty. 
Ja uważam,  ze lepiej się asekurowac, niz potem żałować. 
Nie wiem,  po co tutaj ta propaganda antywirusowa, antymaseczkowa, skoro każdy zrobi jak uważa, choćby zarazić kogoś i zapłacić.  
Chcesz bezprawia,  ale nie wciagaj w to innych.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-10-2020 [09:01] - rolnik z mazur | Link:

@ Angela
No i wszystko w temacie durna lex sed lex. Pzdr

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

10-10-2020 [13:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

Re" Dziwi mnie tylko postawa zdaje się że wykształconych ludzi także na tych blogach." 
to ze ktos bloguje nie znaczy ze wyszksztalcony, a moze wyksztalcony inaczej, chocby przez wiodace media. tak czy owak wyksztalcony w okreslonym kierunku a jego ukierunkowane wyksztalcenie jest wlasnie weryfikowane i analizowane przez reformatorow pod katem co jeszcze trzeba podrasowac w systemie zeby reszta stada nie odstawala od normy zaprojetowanej na etap 2019+

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-10-2020 [15:01] - rolnik z mazur | Link:

@ Kazimierz k

Slusznie. Wyksztalconych nie brakuje tylko madrych za malo. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-10-2020 [15:03] - Pani Anna | Link:

@kazimierz Kozio..
W sumie ma Pan rację. Ja mam jeszcze taki bardzo staroświecki stosunek do wykształcenia, który daje czasem o sobie znać.