Wspomnienia ze wsi umarłej - nauka o kolorach

Nikt nie będzie nam mówił, że białe jest białe a czarne jest czarne.
O tym decydujemy my.

Wszystkich zaszczepimy.
Oczywiście dobrowolnie.
Bo jak nie to....

Zlikwidujemy gotówkę.
Dobrowolnie rzecz jasna.
Po co mają się zarazki przenosić.
Pecunia non olet?
Olet i to jak.

Każdy będzie dalej miał prawo do wolności.
Oczywiście gdy dobrowolnie da się zaczipowac.
Wtedy będzie mógł robić co chce oczywiście w rozsądnych granicach.

W Willingen odbywa się zjazd CDU.

Po upojnej nocy podczas której nie jeden parteigenosse nie zachował odpowiedniego odstępu i zapomnial o maseczce 😀 wyszły na światło dzienne rzeczy, które lubią ciszę gabinetów.

Ludzie awake znaczy obudźcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie.

Wyp... te wszystkie Szczujnie typu TVP czy TVN.
Zobaczcie jakie są dane dotyczące Covid19.

Toć to grypka każdego roku byla groźniejsza.

Jak można być takim naiwnym ?
Nie pojmuje tego.

Następny lockdown w połowie października.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

27-09-2020 [09:51] - Kazimierz Kozio... | Link:

Media wciaz bombarduja danymi z kapelusza podczas gdy ogolnodostepne dane z amerykanskiej agencji federalnej sa ignorowane a te podaja radykalnie inne, bardzo niskie wskazniki smiertelnosci. ale te wlasnie nie biora pod uwage ofiar z powodu tzw chorob wspolistniejacych, wypadkow, zabojstw, chocby ofiara okazala sie koronapozytywna.

US Centers for Disease Control and Prevention: www.cdc.gov/coronavirus/2019-n...
Parameter values for disease severity, viral transmissibility, and pre-symptomatic and asymptomatic disease transmission that represent the best estimate, based on the latest surveillance data and scientific knowledge.  Parameter values are based on data received by CDC through August 8, 2020.
Infection Fatality Ratio by age:
0-19 years: 0.00003
20-49 years: 0.0002
50-69 years: 0.005
70+ years: 0.054
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2020 [10:09] - rolnik z mazur | Link:

No właśnie!  Ale ludziska nie wierzą w liczby. Głupota sięgnęła bruku. Pzdr
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-09-2020 [12:50] - Pani Anna | Link:

Panie Rolniku, po co czipy, wszak wystarczy im kazać włożyć kaganiec, skrócić smycz na 1,5m, w miejscach takich jak fryzjer, reastauracje kazać się wpisywać i podawać swoje dane, oni sami to zrobią ze śpiewem na ustach i z wdzięczności, że to "dla ich zdrowotności". I jeszcze będą ci tłumaczyć, że to wcale nie jest żadne naruszenie wolności ani godności. Co do szczepień, to podobno w UK pracują nad szczepionką w aerozolu :))) ! Będą po prostu opryski, akurat w sam raz dla mas w stanie wegetatywnym.

Obrazek użytkownika angela

27-09-2020 [13:28] - angela | Link:

"Dzieki" takiej grypce,  prezydent Trump o mało prezydentury nie położył,  i nadal musi odrabiać straty, jak ludzie zaczęli masowo umierac⁷.
Tak chwalona Szwecja,  ze niby nie poddała się panice epidemii,  tylko ze nikt nie policzył,  ilu starszych zeszło z tego świata, którym respiratorow już nie podano, bo były dla młodszych. 

Apel do ludzi!!! Zachowujcie zalecenia sanepidu, i nie słuchajcie kremlowskiej propandy, ruskich internetowych trolli, którzy będą wmawiać nam  bzdury o 5g, ustawie 447, lekceważenie pandemii,  żeby siać zamęt,  i szkodzić naszemu zdrowiu i gospodarce Polski,  że " wszystko z Ameryki, to zło ".
Zeby znow gaz najdrozszy na swiecie dla Polski, i drenaż gospodarki, że  tylko ocet i musztarda na  półkach. 
Bo walka o powrot do  zsrr trwa, i intensywnie pracują,  nad rozbiciem dobrych stosunków , i siły militarnej Polski z Ameryką. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-09-2020 [13:40] - Pani Anna | Link:

Takie osobniki jak nasza nieoceniona Angie uwierza nawet, że ziemia jest jednak płaska o ile powiedza jej to w TVP Kurskiego. A mówiili, że w średniowieczu to była ciemnota, a za faraona to ludzie wierzyli w moc kapłanów.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2020 [15:17] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anna,
a nie jest plaska? Średniowiecze to maly pikus. Teraz to jest ciemnota z tytułami
 Pzdr
 

Obrazek użytkownika mjk1

27-09-2020 [18:38] - mjk1 | Link:

Droga Anielu. Do kogo ten apel? Przecież wszyscy postępowcy i kajakarze, nie tylko z Gdańska, wykonują gorliwie polecenia sanepidu. Tylko ludzie radzieccy nie stosują się do tych zaleceń. W dniu dzisiejszym w Soczi, odbył się wyścig Formuły 1 o wielką nagrodę byłego ZSRR, pod nazwą Grand Prix Rosji. Wyobraź sobie, że kibice radzieccy, zamiast siedzieć w domach, jak kibice wolnego i postępowego Świata, tłumnie zjawili się na trybunach i do tego wszyscy bez maseczek. Zawodnicy natomiast, jak i ekipy startujące w wyścigu, czyli reprezentanci wolnego i postępowego Świata, zastosowali się do zaleceń naszego sanepidu, światowego sanepidu i wszystkich sanepidów krajowych, paradując w namordnikach. Twój apel jest więc zupełnie niepotrzebny. Ludzie radzieccy w przeciwieństwie do trzeźwo myślących reprezentantów wolnego i postępowego Świata, sami szybko wymrą na koronaświrusa. My wtedy, bez jednego wystrzału, zajmiemy wreszcie, nie tylko odebrane nam tereny, ale cały były Związek Radziecki i to bez pomocy siły militarnej Ameryki i naszego nigdy niezwyciężonego wojska.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-09-2020 [22:56] - Marek1taki | Link:

@Angela W Szwecji spanikowano pracowników DPSów a potem wkroczyły dobre opiekunki z mieszanką ostatniej posługi.

Obrazek użytkownika cyborg59

27-09-2020 [13:35] - cyborg59 | Link:

Dane polskie za pierwsze półrocze :
osoby zmarłe na powikłania grypowe - 65
osoby zmarłe na powikłania Covid 19 - 1765

Obrazek użytkownika tricolour

27-09-2020 [14:56] - tricolour | Link:

@Cyborg

Proszę o info, jak covid zwiększa ogólną śmiertelność w Polsce. Na przykład taką: w półroczu umiera 160000 osob z covidem 161700. Tak jest?

Albo można też porównać covid do samobójstw i wyjdzie, ze prób samobójczych jest pięć razy więcej.

Mamy pandemię samobójstw?

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-09-2020 [16:51] - Pani Anna | Link:

@Tricolour
nie znajdzie Pan takich danych. Samemu trzeba dotrzeć, a coraz trudniej. Pośród tych rzekomo zmarłych na covid średnia wieku to ok. 80-90 lat plus "choroby współstniejące" jak terminalne stadium raka, zawał, cukrzyca. Po prostu starość. Co do niektórych nie dociera, że człowiek jak każde zwierzę choruje, starzeje się, organizm się zużywa, aż w końcu umiera. Nie wiem, czym to wytłumaczyć, może istotnie jest jakiś wirus, który uszkadza ten obszar mózgu, który odpowiada za logiczne myślenie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-09-2020 [19:38] - Tomaszek | Link:

A nie kolego . bez covidu 160 000 z Covidem 156700 . 5000 to bonus za lock down . brak wypadków i operacji . Tak stwierdził prezes stowarzyszenia przedsiębiorców pogrzebowych . Tak , operację wymienił jako najczęstszą przyczynę zgonów , przed wypadkami wszelkiej maści . I nikt wcześniej nie mówił o pandemii operacji . Ale coś na rzeczy jest .

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2020 [15:14] - rolnik z mazur | Link:

@ cyborg59

kto to testował i w jaki sposób?
Nawet gdyby te dane były prawdziwe to co z nich wynika? Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-09-2020 [15:45] - Marek1taki | Link:

Wiemy jak są kwalifikowane zgony "na kowid". Wśród pierwszych 8 w Polsce w marcu 2 osoby (25%) to był powieszony i zakażenie bakteryjne krwi w połogu. Ponieważ sprawa wyszła to wycofano te dwa zgony z listy ofiar koronawirusa. Metoda pozostała, dochodzą informacje o zgonach z powodu wielonarządowych urazów komunikacyjnych a na karcie zgonu covid. Jednocześnie zawyża się liczbę chorych kwalifikując jako chorych bezobjawowych a żeby niewiadomych było więcej nie docieka się zachorowalności.
Statystyki dotyczące grypy też nie są bardzo wiarygodne ale kogo to obchodzi. Nikt nikogo nie terroryzował grypą, najwyżej miał podkładkę by kupić szczepionki za państwowe pieniądze.
 

Obrazek użytkownika cyborg59

28-09-2020 [09:53] - cyborg59 | Link:

Nie jestem od "wynikania". Ktoś tu napisał, że coraz trudniej o dane. Potwierdzam. Chciałem zobaczyć na wykresie zależność zachorowań w USA od zamieszek. Wykresy zostały zniknięte. WHO twierdzi, że jest jedynym źródłem wiedzy i nie pozwoli ....
Osobiście znałem rodzinę (mieszkającą w USA) którą dotknęła tragedia. Koleżanka straciła w odstępie 24 godzin matkę i ojca, a po dwu dniach męża rodowitego Amerykanina.
Coś jednak dowiedziałem się o związku Covid z rozruchami : na początku średnia wieku zmarłych wynosiła 63 lata, a w trakcie i po - 46 lat.
No i co z tego wynika ?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

27-09-2020 [15:49] - Kazimierz Kozio... | Link:

opierajac sie na danych cdc.gov, link powwyzej, w USA na covid zmarlo 6 tys a nie 200 tys. ta sama proporcja daje w Polsce na 27 wrzesnia 73 ofiary covid a nie 2424 !

no ale wiara zaczadzonych w dogmaty jest nie do podwazenia. ilsoc czlonkow sekty Covidanity OneWorldReligion jest wciaz niestabilna i mozna sie spodziewac ze zarzad sekty podejmie kolejne radykalne kroki cos na miare bezkarnosc XXL

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-09-2020 [18:15] - Pani Anna | Link:

@Kazimierz Kozio 
Wszelka dyskusja z covidianami jest tak samo skuteczna jak ze Świadkami Jechowy na temat transfuzji krwi.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-09-2020 [19:28] - Tomaszek | Link:

A te powikłania to nie rak czy zawał przypadkiem ? A jak ktoś wjechał pod pociąg i miał Covid to mu się też powikłało ? Za mała skala i BOGU dziękować .

Obrazek użytkownika angela

27-09-2020 [19:37] - angela | Link:

https://zdrowie.radiozet.pl/Me...

Zamiast TVP, która podaje fakty potwierdzone,  czytacie  internetowe  bzdury, które powielane są,  do siania niepokojów i strachu wśród ludzi. 
Dostaję  i ja te glupoty, oczywiście na mnie się kończy ten łańcuszek, i z miejsca dementuję.
Sami się boicie, ulegacie teoriom spiskowym, ktore nie są w interesie Polski, i ludzi straszycie, ogarnijcie się. 

 

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-09-2020 [19:40] - Marek1taki | Link:

Pani jest przykładem co z człowiekiem robi telewizja niezależnie czy TVP, TVN czy Polsat - one mówią tym samym głosem.
Proszę się uspokoić. Pandemia jest atakiem polegającym na wywołaniu paniki. Zgony są głównie wtórne do paniki.

Oto list protestacyjny lekarzy belgijskich: https://www.salon24.pl/u/wawel...
Na całym świecie ludzie protestują przeciw robieniu z nas niewolników. O tym telewizje nie mówią, lub mimochodem i tendencyjnie, jak o niemal milionowych protestach w Berlinie.
Spory kontrast z nielicznymi manifestacjami z Białorusi, tam protestują lemingi bo im Łukaszenka nie dał się wyszaleć w pandemii.

Obrazek użytkownika angela

27-09-2020 [20:53] - angela | Link:

Właśnie ulegliście panice,  a to was zaszczepią, a to was zaczipują, a to grużlicy od masek dostaniecie, a to chcą was zniewolić itd itd...
Piszę jeszcze raz. Ogarnijcie się. 
Polska ma sie swietnie, trzeba zachowac obostrzenia, gospodarka idzie świetnie, tylko trolle grasują i wypisują bzdury.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2020 [21:10] - rolnik z mazur | Link:

@ Angie

emerytki maja się swietnie

Obrazek użytkownika angela

29-09-2020 [23:18] - angela | Link:

Rolnik, to życzę zdrówka,  i tak dalej.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-09-2020 [22:53] - Marek1taki | Link:

@Angela Franek Dolas też musiał być trolem tylko wyprzedził epokę.

Obrazek użytkownika angela

28-09-2020 [08:34] - angela | Link:

Marek, Rolnik, chce. też "wyprzedzić epokę "? 😂, w czym, pewnie w trollowaniu. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-09-2020 [10:32] - Marek1taki | Link:

Podział jest jak w sprawie Smoleńska. Gratulacje dla Prezesa za przejście do obozu Tuskoidów.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-09-2020 [13:35] - Pani Anna | Link:

@Marek1taki
A wie Pan, że nasz ulubieniec Szumowski dostał covida? Tak to jest, jak się lekceważy maseczki, nie trzyma dystansu i szlaja po Hiszpanii zamiast #Zostań w domu. No i jakie szanse mamy my, szaraczki, skoro sam świety ewangelista od pandemii zarażon? Jak nic wszyscy tu poumieramy.

Obrazek użytkownika Jabe

28-09-2020 [14:24] - Jabe | Link:

Pomrze li?

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-09-2020 [18:21] - Marek1taki | Link:

@Pani Anna Był na szkoleniu. Rzekomo nie schodził na ląd. Nie mógł się więc zakazić w byłej tajnej bazie ubootów na Fuertaventurze ani w siedlisku szatanistów na Lanzarotte.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-09-2020 [20:49] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anna,
zaloze się  że to fake. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-09-2020 [11:00] - Pani Anna | Link:

@Rolnik, fajk nie fajk, jak donoszą "media" nasz Święty czuje się znakomicie, więc jak rozumiem nie leży pod jednym ze swoich respiratorów, ma wciąż płuca zamiast galarety, żadnych wielonarządowych uszkodzeń, nawet kataru  skubany nie ma. A jak mu się pogorszy, to "na chorobe współistniejącą" taka mała odmiana. A juz myślałam, że trzymaja go gdzieś, gdzie jedzenie mu podają przez okno na drągu dla bezpieczeństwa.

Obrazek użytkownika tricolour

29-09-2020 [16:27] - tricolour | Link:

@Anna i Rolnik

Już wyzdrowiał. Był na zakupach. Czuje się znakomicie, bo już wyzdrowiał i był na zakupach.

Niech żyje!

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-09-2020 [16:39] - Pani Anna | Link:

@Tricolour
Taak? A miał dwa negatywne wymazy w odstępie 2tygodniowym? Bo jak nie, to do aresztu z nim, niech siedzi jak ta bidula, co wyszła tylko do apteki.

Obrazek użytkownika tricolour

29-09-2020 [19:02] - tricolour | Link:

@Anna

Nie minęły jeszcze dwa tygodnie, gdy bidula chorowała. Teraz nagle zmartwychwstał więc mowy nie ma o wymazach... ale wie Pani, wakacje się skończyły, juz trochę zmino, to można przestać udawać...

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-09-2020 [20:43] - Pani Anna | Link:

@Tricolour
matka z córka przesiedziały na kwarantannie 5 miesięcy, kobieta w areszcie 5 miesięcy za wyjście do apteki w czasie kwarantanny, dwoje skazanych na rok w zawieszeniu za wyjście na zakupy, a tu mamy tą ryżą łajzę po 3 dniach "kwarantanny". https://www.se.pl/wiadomosci/g... Nigdy nie daruję, ani nie zapomnę tego rządowi partii, która ma w nazwie "prawo i sprawiedliwość". Rzygać się chce.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-09-2020 [10:03] - NASZ_HENRY | Link:

Namordniki promują zamordyzm ☺
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-09-2020 [20:51] - rolnik z mazur | Link:

@ Henry,
namordniki promuja zamordyzm i ignorancje. Pzdr