Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Wspomnienia ze wsi umarłej- czyli jak upadają imperia.

rolnik z mazur Waldek Bargłowski, 28.07.2020
Czy Chejeni wiedzieli, że na ich etnicznym  terytorium powstanie imperium amerykańskie ?
Czy Etruskowie to wiedzieli, że powstanie imperium rzymskie ?
Nie wiedzieli – zostali z ręką w nocniku – zepchnięci do roli popychadeł.
Nie byli w stanie zrozumieć tego co się wokół nich dzieje.
Ich elity były zbyt głupie, bo zrozumieć skąd wieje wiatr historii.
Wojna, która się toczy na naszych oczach jest wojną niewidzialną.
Niech nikt nie sądzi, że wojny nie ma.
Bomby nie lecą, działa nie strzelają i obce czołgi nie stoją na rogu ulicy.
To kalki z zeszłych czasów.
Wojna trwa i chodzi jak zawsze o niewolików i bogactwa kraju w którym ci zamieszkują.
Gdy ludzie to zrozumieją, że plony ich pracy i ich bogactwa zostaną / zostały zawłaszczone i bedą  musieli  płacić za wodę z deszczu będzie już za późno.
Gdy będą musieli zap... za miskę ryżu, bo kartofle będą dla nich za drogie to ta wojna będzie już dawno przegrana.
Czas na wsi płynie wolno, nawet bardzo wolno.
Turyści z wielkich miast nie wiedzą co ze sobą zrobić.
Albo piją albo biegają bez celu a potem bez żalu wyjeżdżają i wpadają jak chomiki w bieg po kółku bez końca.
Napisałem kiedyś, że będę pisał prawdę.
Nawet jeśłi będzie niewygodna.
Imperia upadają powoli.
Tołstoj nie żyje i Hemingway też się zabił z dubeltówki.
I ja też  nie najlepiej się czuję, gdy idę do sklepu a człowiekowate w maseczkach i to często czarnych.
Na Mazurach !
Rozumiem jak któraś ma krzywy nos albo nie stać na stomatologa.
Upadło imperium rzymskie zachodnie a potem wschodnie.
Imperium USA upada na naszych oczach i to nieodwołalnie.
Szczury się ewakułują
Kto nie jest ślepy ten widzi.
Nawet Goldman Sachs,"  who rules the world " - jak wygadał się jakiś makler sie wynosi z USA.
Jeśli hegemon nie  potrafi ochronić swoich obywateli przed rabunkiem to jak mają ochronić świat ?
Wojna jest przegrana jak wszyscy sądzą, że jest przegrana.
Gdzie będzie  budowane nowe imperium ?
Będzie  i jest to budowane na terytorium Polski i Ukrainy – w centrum Europy - ale Polacy tego nie widzą i dlatego  będą w nim  pariasami jak Czejeni  w USA.
Mamy elitę polsko-języczną, ktora kręci lody w kraju między sobą.
Kto tego nie widzi jest durniem.
Wychodzi też poza jego granice - ciągle wśrod "swoich" - teraz glownie w USA, Izraelu i  Ukrainie.
Jest zadziwiajace, że politycy jadąc do innych krajow nie spotykaja sie z Polakami i Polonią tylko ze "swoimi".
Robią to jawnie albo w ukryciu, żeby obywatele nie wiedzieli co robią.
Ich dzialania mają glównie na celu zrobienie z Polaków niewolników (praca za miskę ryżu) i grabież ich majątku.
Ludzi w czasie coronaśvirusa są totalnie zdezorientowani.
I o to własnie chodzi - o dwrócenie uwagi od spraw, które na naszych oczach sa rozgrywane.
Zamykane są  kopalnie – jedyne miejsca pracy, gdzie górnicy mogliby się jakoś zjednoczyć i stawić opór - ostatni bastion.  
Powoli robi się i smutno i straszno.
To jest moje osobiste zdanie i ponosze za nie całkowitą odpowiedzialność.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 10381
Imć Waszeć

Dark Regis

28.07.2020 18:45

Trzeba się wzorować na mądrzejszych po prostu. To się nazywa humor bez żadnych oporów ;)))) youtube.com Ten z uszami kogoś chyba przypomina, co? :]
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

28.07.2020 19:00

Dodane przez Imć Waszeć w odpowiedzi na Trzeba się wzorować na

No jak nie jak tak
 Pzdr
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

28.07.2020 19:04

Dodane przez Imć Waszeć w odpowiedzi na Trzeba się wzorować na

No jak nie jak tak
 Pzdr
EsaurGappa

EsaurGappa

28.07.2020 21:19

Proroku nasz największy i najmądrzejszy ach człowiecze nad człowiecze.Tyś nadzieją dla zagubionych,przestrogą dla złoczyńców!Czekamy twych słów jak głodne dzieci czekają powrotu ojca z polowania,prorokuj nam dosadniej niech nie zbraknie ci odwagi by nazywać rzeczy po imieniu.Czekamy więc ufnie na kolejne twe przepowiednie!
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

28.07.2020 22:07

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Proroku nasz największy i

Jak włączysz myślenie to do tych samych wniosków dojedziesz. A konkretnie co  ci nie pasuje?
EsaurGappa

EsaurGappa

29.07.2020 00:33

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na Jak włączysz myślenie to do

To że twoje pisanie jest pozbawione jakiejkolwiek wiary w Boga.To konkretnie mi nie pasuje.I jeśli uważasz że np prezydent Rzeczpospolitej,premier i cala rzesza  ludzi u władzy to czciciele szatana napisz o tym wprost a nie ceregielisz trzy po trzy. p.s a o moje myślenie się nie martw,bo ja osobiście próbuję nie zwariować od natłoku negatywnych informacji i zdarzeń jakimi jest torpedowana moja dusza ...strasznie smutno będzie ...niechaj i tak się stanie.
sake3

sake2020

28.07.2020 22:33

Wiadomość o zamykaniu kopalń podał Reuters. PAP podaje,że nie będzie zamykania kopalń Wujek i Ruda.Do końca wrzesnia ma powstać program naprawczy dla branży górniczej.Zdementowano wiadomości o tym by rząd pracował nad wygaszaniem kopalń węgla kamiennego do 2036 roku.Może warto trochę się zastanowić nad tym co się pisze.
tricolour

tricolour

29.07.2020 11:00

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Wiadomość o zamykaniu kopalń

@Sake
Hahaha. Reuters. Szkoda że nie Mars NewNews.
Sake, o zamykaniu kopaln w poniedziałek mowilo polskie radio na podstawie materiałów od Sasina. Tyle ze facet wymiękł gdy zobaczył górnika na żywe oczy. Taki bohater od niewyborów.
Program naprawczy? Wegiel droższy od tego z Kolumbii, Australii to co chcesz naprawiać? Czternastki, wczasowe, ołówkowe, deputaty... hehehe. Nikomu juz polskiego węgla nie sprzedamy, bo za drogi. Elektrownie też nie chcą płacić dwa razy drożej, bo nie sprzedadzą nadwyżek energii, bo komu? 
Trzeba zamykać kopalnie i tyle. Albo do nich dopłacać... Ile dasz miesięcznie? Pięć stów?
Jabe

Jabe

29.07.2020 11:53

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Sake

Kopalnie są reliktem „naszego” przemysłu i jako takie warte są nie tylko jednego programu naprawczego, ale całej ich serii.
Roz Sądek

Roz Sądek

28.07.2020 23:07

@autor
"I ja też  nie najlepiej się czuję, gdy idę do sklepu a człowiekowate w maseczkach i to często czarnych. Na Mazurach ! Rozumiem jak któraś ma krzywy nos albo nie stać na stomatologa."
Czy nie wydaje się Wam, że jesteście nie tylko nudni, ale robicie za wiochę. Uważacie, że jesteście oryginalni? Oryginalny to był jeszcze w marcu Braun. A może po prostu macie bzika?
Jak Pan myśli, czy emir Kataru jest w zmowie z z tymi od NWO? A czy szejkowie - premier i prezydent ZEA siedzą w kieszeni Billa G? Czy Jeffa Bezosa nie stać na dentystę? Pytam, bo ci ludzie paradują w maseczkach na co dzień. Jest Pan światowym człowiekiem, to pewnie śledzi Pan światowe wydarzenia, musiał Pan oglądać spotkanie OPEC, było n razy w każdej telewizji - ci miliarderzy to człowiekowate?
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

29.07.2020 09:05

Dodane przez Roz Sądek w odpowiedzi na @autor"I ja też  nie

Tak widziałem nawet święto policji w tym roku.
Wszyscy w czarnych maseczkach. Ja wierzę w fakty.Te mowia same za siebie. Prawda nie zalezy od ilości i nie da się jej przekonac. Pzdr
marsie

marsie

29.07.2020 09:35

„Szczury się ewakułują” - no cóż, widać że i Rolnik czasami prawdę napisze, choć chyba nie za bardzo po polsku? Pzdr.
angela

angela

29.07.2020 10:44

Rolnik, fobia przed szczepionką?, należy odbyć terapię. 
A zaszczepi się, kto będzie chcial.
Nie potrzeba  straszyć ludzi,  jak nie ma czym.
Walka z maseczkami, i jakoby epidemii nie było, trwa juz  jakiś czas na NB. 
O co im , nie tylko Rolnikowi, chodzi?
Za tym szło,  ponieważ" epidemii nie ma", 
celowy rozkład państwa, zamykanie kopalń, "milionowe bezrobocie".
A to  wszystko jest propaganda, wypisz wymaluj,  ruskich trolli, działających na szkodę Polski. 
Bo przecież,  to zaden problem zachowac odleglosc, i zalozyc w sklepie, czy innym skupisku ludzi,  maseczkę
.tvp.info
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

29.07.2020 11:36

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, fobia przed

@angela,
dobre , zaden problem! To laz w tym kagancu a najlepiej to nie wychdz z domu. Jak wiadomu nie ma jak to w domu i zakupy rob przez internet placac karta. Jaki to problem. Żaden problem. Pzdr
angela

angela

29.07.2020 22:42

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @angela,

Rolnik, chodzę w maseczce w większych skupiskach ludzi, bo takie są zalecenia służby zdrowia, i słusznie, i  niczego się nie boję. 
Ani szczepień,  jak Rolnik.
Domyślny avatar

anakonda

29.07.2020 12:00

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, fobia przed

Pani angela jak zwykle wie szystko lepiej...
" A to  wszystko jest propaganda, wypisz wymaluj,  ruskich trolli, działających na szkodę Polski. 
Bo przecież,  to zaden problem zachowac odleglosc, i zalozyc w sklepie, czy innym skupisku ludzi,  maseczkę "
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wielkosc porow w powszechnie stosowanej maseczce FFP 2 wynosi 0,6 μm
co oznacza ze filtruje wszystkie czasteczki powyzej 0,6 mikrometra. ( 600 nm )
Srednica wirusa corony powodujacego choroby COVID-19 wynosi tylko ok. 120 nm
czyli jest okolo 5 razy mniejszy od porow w maseczce FFP 2.
Tak wiec obowiazek noszenia maseczki niczemu nie sluzy oprocz siania paniki
w spoleczenstwie, a jak powszechnie wiadomo, zastraszonym obywatelem jest
latwiej manipulowa.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

29.07.2020 14:04

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Pani angela jak zwykle wie

@ witaj anakondo
Musialbys jeszcze powiedziec co to jest nm itd. To jest orka ugorze. Pzdr
Pani Anna

Pani Anna

29.07.2020 14:33

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Pani angela jak zwykle wie

@Anakonda
Panie Anakondo, Pan nie docenia ani Angeli, ani innych covidian. To samo mówił MZ Szumowski "maseczki nie pomagają i nie wiem po co ludzie je noszą", co nie przeszkodziło mu dosłownie tydzień potem wprowadzić ich obowiązek. Taka mądrość etapu, a ten lud nie kwestionuje tego, co mówi ich guru. Choćby im powiedział, że od dzisiaj 2 + 2 jest 6, to uwierzą. Proszę mnie nie pytać dlaczego. Być może uważają, że kwestionowanie praw fizyki i matematyki obali ten rząd?
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

29.07.2020 16:26

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Anakonda

A ja myślałem, że 2+. 2 to jest 5. Pzdr
Pani Anna

Pani Anna

29.07.2020 16:34

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na A ja myślałem, że 2+. 2 to

@Rolnik z Mazur
i to są właśnie te podziały między Polakami i rowy nie do zasypania. I jak ma być dobrze?
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

29.07.2020 18:00

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Rolnik z Mazur

@ Pani Anno,
i właśnie o to chodzi, zeby te rowy byly nie do zasypania. Te durnie tego totalnie nie rozumieją, że tak podzielonych tubylców mozna kontrolowac i manipulować jak tylko  się chce. Szkoda gadać. .A oni jeszcze myślą że to dla nich dobra.Pzdr
Tomaszek

Tomaszek

29.07.2020 15:43

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Pani angela jak zwykle wie

Jeden głupek palnie bzdeta , drugi powtórzy i jescze tak parę razy i już Słońce krąży wokół Ziemi . Fajno by było , tylko wirusy nie latają same to taka różniczka  jak człowiek pieszo lub w samochodzie albo na koniu . Tylko nie próbuj wyciągać wniosków , że wirusy jeżdżą samochodem . Jak działa maska i po co jest trzeba zapytać . Gdy widzę z naprzeciwka idącego w masce , to przynajmniej wiem , że mnie nie opluje , chociaż nigdy nikt nie opluł i bez maski . taki mój  komfort podarowany przez nieznajomych .
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

29.07.2020 16:52

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Jeden głupek palnie bzdeta ,

@ Tomaszku,
a jak lataja wirusy? W maseczkach i odstępem
 2 m? Niecht nowa maseczkowa tradycja się przyjmie na wieki, wieków Amen. P,zdr
Tomaszek

Tomaszek

29.07.2020 21:19

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Tomaszku,

Przede wszystkim nie latają sobie luzem i pojedyńczo . Czytaj co napisałem , a jak aluzji nie poniał to nie mój problem . Nie pierwszy raz .  I jeszcze raz - maseczka chroni , jaka by nie była , nawet z chustki . Jak nie Ciebie to przed Tobą . I mną też .
Pani Anna

Pani Anna

29.07.2020 16:55

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Jeden głupek palnie bzdeta ,

Myśli Pan, że jak już "wynajdą" te szczepionki i wszyscy już się zaszczepicie dla zdrowotności tym co tam wam podadzą, to będzie wreszcie można już sobie spokojnie pluć na ludzi jak do tej pory?
angela

angela

29.07.2020 23:01

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Pani angela jak zwykle wie

Anakonda, i komu chcesz ciemnotę wciskać, może w końcu zaorzesz ugór Rolnika, a i sam zrozumiesz, ze wirus przenosi się drogą kropelkową, a kropelka spokojnie zatrzymuje się na masce razem z wirusem,  jak również nie wydostaje się na zewnątrz,  dzięki masce, i o to chodzi, proste??
A twoje popisy typu  "micro" psu na  budę się zdadzą. .
Pani Anna

Pani Anna

30.07.2020 01:36

Dodane przez angela w odpowiedzi na Anakonda, i komu chcesz

@Rolnik
No i proszę, następna, co chodzi i pluje po ludziach, albo ludzie na nią. Niech Pan powie skąd ich się nagle tyle wzięło? Jak to czytam to dochodze do wniosku, że im te namordniki są rzeczywiście niezbędne. Jak temu siwemu panu, za którym Szwejk chodził ze spluwaczką... "Plujesz pan na podłogę, jakbyś pan siedział w tramwaju, w pociągu albo w innym lokalu publicznym. Zawsze się dziwiłem, na co są te karteczki z napisem, że na podłogę pluć nie wolno, a teraz widzę, że to dla pana. Pewno muszą pana już wszędzie dobrze znać."
Domyślny avatar

anakonda

30.07.2020 06:38

Dodane przez angela w odpowiedzi na Anakonda, i komu chcesz

Przeciez napisalem, ze Pani Angela wie lepiej,
zapomniala tylko napisac, ze " kropelki z wirusem "
tez moga byc o wiele mniejsze niz pory w maseczce.
Tak wiec maseczka tez sie psu na bude zdaje.
Imć Waszeć

Dark Regis

29.07.2020 23:41

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Pani angela jak zwykle wie

@anakonda Wirus sam nie dryfuje w powietrzu, bo to znaczyłoby że wysechł i był "zdechnął" :) Wirus podróżuje na kropelkach śliny, a te są właśnie wyłapywanie przez odpowiednie maseczki. Tak więc noszenie maseczek zapobiega masowemu wypluwaniu kropelek śliny nawet przy mówieniu. Inna sprawa, że to co się w maseczkę wypluje, to wrócić może do płuc. Wtedy wystąpienie objawów zakażenia będzie szybsze i silniejsze. Bowiem to nie pojedyncza sztuka zaraża organizm, tylko miliony patogenów jednocześnie. Albo pochodzą one z uśmierconej komórki właściciela, albo z zewnątrz. Im silniejsza jest ekspozycja na wirusa (więcej sztuk np. na minutę), tym bardziej prawdopodobne zakażenie. Właśnie dlatego włoscy albo hiszpańscy lekarze "nagle" i "dziwnie" zaczęli umierać na chorobę "starców z chorobami współistniejącymi", którą wcześniej radośnie lekceważyli.
Marek1taki

Anonymous

30.07.2020 11:14

Dodane przez Imć Waszeć w odpowiedzi na @anakonda

Dokładnie tak z tymi kropelkami i ekspozycją. Tym niemniej zgony lekarzy nagłe i dziwne to prawdopodobnie taka sama statystyka jak ze zliczaniem zgonów "medyków" w Stanach.
Trudno jednoznacznie oceniać chorobę, która jest głównie patologią propagandową. Nadal się straszy chociaż niezależna.pl jest bardziej powściągliwa i pisze "o nowych przypadkach", a tak na prawdę mamy nowe dodatnie wyniki testu.
niezalezna.pl
Z powodu znaczenia ekspozycji i podatności na zakażenie właśnie latem mieliśmy szansę na naturalne "wyszczepienie się" osób bez ryzyka zachorowania albo z małym ryzykiem. Wówczas nie byłoby żadnej drugiej fali wirusa i nie byłoby z czym walczyć. Zwłaszcza niedokończenie zajęć szkolnych było błędem kardynalnym.
angela

angela

30.07.2020 12:53

Rolnik, i reszta jego klakierów,  wam tutaj nie chodzi o żadne maseczki, jawne nie respektowanie zarządzeń, wypowiedzenie posłuszeństwa,  przez łamanie praw i zarządzeń rządu, a zaczynacie od maseczek. 
Tym bardziej, że wbrew oczywistemu zagrożeniu, probujecie ośmieszać noszenie masek,  i stosowanie obostrzen.
Nie buntujcie i  nie dzielcie spoleczenstwa.
Domyślny avatar

anakonda

30.07.2020 07:05

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, wam tutaj nie chodzi

" wam tutaj nie chodzi o żadne maseczki, jawne nie respektowanie zarządzeń, wypowiedzenie posłuszeństwa,  przez łamanie praw i zarządzeń rządu,"
-------------------------------------------------------------------------------
Czy towarzyszka Angela uwaza Polske za kraj podobnie rzadzony jak Korea Polnocna albo Chiny ?
W tamtych panstwach wszystko co rzad ( wladza ) rozkaze jest swiete i nie podwazalne.
###################################
" Nie buntujcie i  nie dzielcie spoleczenstwa."
---------------------------------------------------------------------------
Pani Angelo, tu nikt nikogo nie buntuje ani nieczego nie dzieli,
tu chodzi o wolnosc osobista, a takze w wielu przypadkach
o egzystencje malych pracodawcow jak hotelarzy, gastronomow itp.
Roz Sądek

Roz Sądek

30.07.2020 09:42

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na " wam tutaj nie chodzi o

@anakonda
Ma Pan jakieś doświadczenia z Chinami czy Chińczykami? No niechże je Pan opisze, choć w paru wierszach. Albo tak: Pan napisze, co Pan może, a Chińczyk nie może. Na to ja Panu napiszę co może Chińczyk, a czego nie może Pan. OK?
Domyślny avatar

anakonda

30.07.2020 15:20

Dodane przez Roz Sądek w odpowiedzi na @anakonda

Tak, tak bylem w tym kraju kilka razy, zwiedzilem Zakazane Miasto,
Mauzoleum Mao Zedonga i spacerowalem po Wielkim Chiński Murze
i jeszcze kilka innych rzeczy widzialem.
##################################
" ...to ja Panu napiszę co może Chińczyk... "
--------------------------------------------------------------------------
Hmm, jakiego Chinczyka ma Pan na mysli ?
Wysoko postawionego czlonka partii,
chinskiego robotnika wedrownego czy stale
ukrywajacego sie opozjonisty, a moze skazanego
Uigura z chinskiej kolonii karnej ?
Zapewniam Pana o kazdym z nich musialby
Pan opowiedziec inna historie.
p.s.
Pani Angela marzy o silnych rzadach jedynej slusznej partii
dlatego przytoczylem Chiny i Koree Pol.
Roz Sądek

Roz Sądek

30.07.2020 12:33

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na " wam tutaj nie chodzi o

@anakonda
Ma Pan jakieś doświadczenia z Chinami czy Chińczykami? No niechże je Pan opisze, choć w paru wierszach. Albo tak: Pan napisze, co Pan może, a Chińczyk nie może. Na to ja Panu napiszę co może Chińczyk, a czego nie może Pan. OK?
angela

angela

30.07.2020 13:36

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na " wam tutaj nie chodzi o

Bzdury, to nie PiS forsował ACTA,  a skoro tak bardzo wam chodzi o wolność,  to wspierajcie rząd, żeby miał wolność przeprowadzania swoich zarządzeń. 
Zeby mogl realizowac zaplanowane inwestycje, jak  przekop mierzei wiślanej,  budowe cpk, oraz inne reformy w celu poprawy funkcjonowania panstwa.
To rzadowi non stop utrudniane sa wszelkie poczynania.
O jakiej wolnosci tutaj mówicie. Kto komu zabiera wolność, jeżeli już, to rodzicom zabierają wychowanie WŁASNYCH  dzieci, wg własnych przekonań,  tylko narzucone w przeróżnych kartach, dewiacje. 
Macie inną wizje rzadzenia, podatkow itd.. tylko to nie wy wygraliscie wybory, i nie wy rzadzicie, jak wygracie wybory, to będziecie rzadzic wg własnej wizji. A teraz, nie mieszajcie ludziom w głowach, i nie buntujcie ludzi.
images.app.goo.gl
Jabe

Jabe

30.07.2020 13:31

Dodane przez angela w odpowiedzi na Bzdury, to nie PiS forsował

wspierajcie rząd, żeby miał wolność
Pani Anna

Pani Anna

30.07.2020 14:05

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na " wam tutaj nie chodzi o

Jaka wolność osobista, jacy hotelarze? Już po wyborach, więc ruki pa szwam. Za 3 lata się zobaczy, wszak ta chołota musi jakoś wyjść z domu do urny, wtedy im sie powie, że w kampanii wyborczej to całkiem bezpieczne.
sake3

sake2020

30.07.2020 13:09

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, wam tutaj nie chodzi

Przydaje się taki blog jak ten,bo do woli niektórzy mogą sobie ponarzekać i popsioczyć na rząd pod pretekstem maseczek.Nieśmiertelny temat do dyskusji i wylewania żalów.
Pani Anna

Pani Anna

30.07.2020 13:41

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, wam tutaj nie chodzi

@angela
a wy towarzyszko zaglądacie tutaj ze służbowego obowiązku jak rozumiem, żeby sprawdzić, czy nie kopiemy rowów między Polakami?
angela

angela

30.07.2020 14:26

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @angela

A Pani towarzyszka, to niby PO co tutaj jest, niech się sama najpierw opowie.
I jeszcze raz, bo nie dopatrzyła.
images.app.goo.gl
Pani Anna

Pani Anna

30.07.2020 14:27

Dodane przez angela w odpowiedzi na A Pani towarzyszka, to niby

@Angela
jestem tu po to, żeby coś ciekawego i innego niż w kurswizji sobie przeczytać i wymienić się poglądami.
Teraz niech Angela się opowie.
sake3

sake2020

30.07.2020 15:14

Dodane przez angela w odpowiedzi na A Pani towarzyszka, to niby

@angela......A po co ma dopatrywać skoro i tak wie więcej.Choćby to,że iloraz mojej inteligencji równa się rozmiarowi buta.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

30.07.2020 15:34

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, wam tutaj nie chodzi

@ Angelo
masz rację.
Nie buntujcie się, ruki pa szwam i w pieriod. I do przodu, do roboty mloty a kolorowe ptaki do paki. Zidiocenie totalne. Pzdr
sake3

sake2020

30.07.2020 15:41

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Angelo

To pracę nazywa Pan zidioceniem totalnym? Więc mamy nie pracować i wieść tak pasożytniczy tryb życia jak celebryci o kurzych móżdżkach?
angela

angela

30.07.2020 17:55

Rolnik, Anna,  z pustej gadaniny nic nie wynika. Pa szwam,  czy nie, rząd JEST,  realizuje taki program, jaki uważa, a jest to program  bardzo dobry, po wynikach można  poznać, wiec  jaki rząd proponujecie lepszy.
Pani Anna

Pani Anna

30.07.2020 18:39

Dodane przez angela w odpowiedzi na Rolnik, Anna,  z pustej

Angela jak bym starego ORMOwca słyszała. "Co to za zgromadzenie, prosze się rozejść!"
angela

angela

30.07.2020 21:37

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Angela jak bym starego

Widzę,  że Anna zbyła problem, bo i jakże inaczej. Widać,  że zdolna jest uprawiać jedynie krytykanctwo, bez sensu i logiki.
Pani Anna

Pani Anna

30.07.2020 22:00

Dodane przez angela w odpowiedzi na Widzę,  że Anna zbyła problem

@angela 
jak każdy ormowiec tak Angela również nie potrzebuje ani sensu, ani logiki. Ba, nie rozpoznałaby ich o nawet, gdyby siadły jej na głowie.
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
Nazwa bloga:
Teoria wszystkiego czyli niczego
Zawód:
oceanograf, ekonomista, rolnik
Miasto:
wieś w poblizu Śniardw

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 283
Liczba wyświetleń: 2,041,538
Liczba komentarzy: 5,604

Ostatnie wpisy blogera

  • Pies Strzembosza
  • Jak nie potrafisz gryźć to nie szczerz zębów
  • Panie Turek zacznij w końcu ten mecz

Moje ostatnie komentarze

  • @ sakeWiększej głupoty nie mogłaś napisać. Nue chodzi o orła tylko kto go dostaje.Ja bym nie przyjął i tyle 
  • @AlinaO ile wiem to zasługa raczej Trumpa a nie Nawrockiego, ze został wypuszczony. Polska nie ma żadnej poważnej polityki nie tylko zagranicznej.A co miał nie przyjąć jak dają?Może opchnąć jak…
  • @ sake No widzisz!Ja bym nie przyjął nawet gdyby mi chcieli dać. W towarzystwie " chcę wasz hajs" - to obciach.  

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Kodowanie zgonów czyli szczaw i mirabelki.
  • Kontrola jest najwyższą formą zaufania
  • Polska Sp. z o.o. Ile warta jest ta Spółka ?

Ostatnio komentowane

  • Tomaszek, Dobrze że go wydoić nie próbowali .
  • rolnik z mazur Waldek Bargłowski, @ Zofia W tym wieku każdy ma mniejszą lub większą demencję. To nie usprawiedliwia niegodziwości oczywiście.
  • Zofia, Bardzo trafna uwaga. Nie można usprawiedliwiać niegodziwości demencją, której nie miał.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności