Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Wspomnienia ze wsi umarłej- " inteligencja bezobjawowa "

rolnik z mazur Waldek Bargłowski, 09.07.2020
Znowu na Mazurach.
U nas na Mazurach jest tak - albo szambo się w nocy spuszcza do jeziora albo zamawia się za dnia szambowóz,  który wbiera szambo – daje kwit a co on z nim potem robi to jeden Bóg raczy wiedzieć.
Napisałem, że albo Duda wygra w pierwszej rundzie albo przerżnie w drugiej.
Podziękujcie sojusznikowi Gowinowi.
Cudem może wygra ale z bardzo niewielką przewagą i wątpliwym  mandatem.
Poza tym -
Żaden z kandydtów nie nadaje się na to by być prezydentem Polaków.
Tak długo jak Polska nie jest suwerennym krajem nie brałem i nie będę brał  udziału w szopce zwanej potocznie wyborami.
Piszę to z  całą odpowiedzialnością.
Polacy znowu - jak od lat- muszą wybierać między dżumą i cholerą.
Teraz muszą wybierać między otwartym społeczeństwem K. Poppera  i jego ucznia Sorosa a społeczeństwem reprezentowanym przez ideologię Habad Lubawicz- każdy ma w sobie pierwiastetk żydowski.
Wybiera więc z pewnością opcję nie polską.
Ta walka toczy się także w upadajacym na naszych oczach imperium.
A my jak te dzieci we mgle ciągle stawiamy na przegranego.
Dla nieuków i oświeconych ignorantów z emgerami i inżynierami  przed  nazwiskiem nie piszę.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 11655
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

09.07.2020 16:48

To napisz Pan jeszcze, który z polskich prezydentów się nadawał ☺
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 17:24

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na To napisz Pan jeszcze, który

Żaden. Ma pan inne zdanie? Pzdr
paparazzi

paparazzi

09.07.2020 19:12

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na Żaden. Ma pan inne zdanie?

Czyli w/g pana rolnika prezydentów nie było i ni ma! A Bundeskanzlerin Kazimierczak jest OK? A tak na marginesie, który był najlepszy z tych co nie było;-).
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 19:46

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Czyli w/g pana rolnika

@ papparzi, rozumiem, że obstawiasz wszystkie opcje.
Zygmunt Korus

Zygmunt Korus

09.07.2020 17:42

Po wyborze - co będzie jeszcze można wyhamować, zawrócić? Dla jednego/drugiego rząd może stanowić kontradykcyjność. A dla drugiego/pierwszego - przyklaśnięcie. Po dżumie lub cholerze jakieś szanse jednak są? Tylko po której z tych chorób? Absencja nie ma tu wielkiego znaczenia. Chyba że w myśl filozofii mojego znajomego górala: "- Co, ja jeszcze własnoręcznie będę sobie ciemiężcę wskazywał?!"
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 17:46

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na Po wyborze - co będzie

No właśnie ! Zdrowe podejście. Pzdr
Jęzory Pasiukowski

Jęzory Pasiukowski

09.07.2020 17:54

Panie Bauer, przecież kilka tygodni temu już się pan pożegnałeś z NB i znowu rozpuszczasz pan te swoje niemieckie toksyny. Weź się pan udaj na jakąś wewnętrzną emigrację, czy co...
paparazzi

paparazzi

09.07.2020 19:17

Dodane przez Jęzory Pasiukowski w odpowiedzi na Panie Bauer, przecież kilka

Zatruty Miłoszem tfu, homogermanicus! Nienawidzi wszystko co polskie. U nas na wsi mówią prusaki :-)
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 19:48

Dodane przez Jęzory Pasiukowski w odpowiedzi na Panie Bauer, przecież kilka

To mnie pożegnali ....Tacy jak te z momunistycznymi flagami.
Jęzory Pasiukowski

Jęzory Pasiukowski

09.07.2020 20:10

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na To mnie pożegnali ....Tacy

Flaga ci się nie podoba?  Nie łapiesz ironii, inteligencie bezobjawowy...?
nonparel

nonparel

09.07.2020 17:54

Kombinowałem tak jak Pan. Do wczoraj. Bo wczoraj przed moim domem przeszła grupka dzieciaków tak 12 - 14 lat z tęczowymi chorągiewkami i napisami BLM na koszulkach. Dzieciaki podśpiewywały radośnie:
"dwa chłopcyki, dwa malutcy nie wiedzieli jak się dupcy"
Zmieniłem zdanie. Idę na wybory. Potem przez tydzień nie spojrzę w lustro. Pewnie mnie wyrzucą z roboty, jak będę nieogolony. Trudno. Nie takie rzeczy przeżywałem.
nonparel
Marek1taki

Anonymous

09.07.2020 19:24

Dodane przez nonparel w odpowiedzi na Kombinowałem tak jak Pan. Do

Z drugiej strony mieli na koszulkach: "pierdole sie nie szczepie"
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 19:53

Dodane przez nonparel w odpowiedzi na Kombinowałem tak jak Pan. Do

@ nonparel,
nie opowiadaj głupot. Nikt ci w to nie uwierzy. Oszczędź swoją bezobjawową. Pzdr
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

09.07.2020 18:34

zabierz babci dowod anno domini 2020 = wystraszenie smiertelnoscia koronawirusa 1 mln wyborcow w podeszlym wieku. skoro tak nieudolnie wladza zabrala sie za reelekcje swojego kandydata, to albo zlekcewazyla przeciwnika albo jej poczatkowo na tym kandydacie nie zalezalo, albo nie jest w stanie zapanowac nad najbardziej zywotnymi swoimi interesami, a co dopiero interesami suwerena. widac ze min. szumowski ma zakaz wystapien publicznych jednak to za malo bo codzienie slychac przechwalki ile to mandatow wystawili za nienoszenie nikabu-burki.
Zygmunt Korus

Zygmunt Korus

09.07.2020 19:02

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na zabierz babci dowod anno

Naród jest w potrzasku, i nie ma teraz dobrego wyjścia...
admin

Admin Naszeblogi.pl

09.07.2020 19:16

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na Naród jest w potrzasku, i nie

Rolnik na prezydenta, Korus na wicekróla i nie bedzie w potrzasku
Domyślny avatar

anakonda

09.07.2020 19:38

Dodane przez admin w odpowiedzi na Rolnik na prezydenta, Korus

Panie Adminie, urzedujacy prezydent A. Duda pozostanie na stanowisku,
innej mozliwosci nie ma. Tak zostalo ustalone i basta.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 20:52

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Panie Adminie, urzedujacy

@ anakonda,
wcale nie byłbym taki pewny. Po co Czaskowskego wyciągnieto z kapelusza ? chyba tylko po to,żeby tubylców trzymać w napięciu i szczuć. Pzdr
Domyślny avatar

anakonda

09.07.2020 21:41

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ anakonda,

Witaj Rolniku !
Moze masz racje, oboje maja " wlasciwe koligacje ", jednego grzeje swiatlo Menory,
a drugi zabawial sie z moznymi tego swiata. ( uczestniczyl w spotkaniu Grupy Bilderberg )
Osobiscie stawiam na Dude, bo uwazam ze Menora przewazy.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

10.07.2020 08:28

Dodane przez anakonda w odpowiedzi na Witaj Rolniku !

@ anakonda,
w spotkaniach Bilderberg nikt z ulicy nie bierze udziału. Także i przeciwnik Dudy urodził sie przy świetle z Menory. Prawdopodobnie wygra minimalnie PAD. Pzdr
paparazzi

paparazzi

09.07.2020 22:37

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ anakonda,

Szanowny panie rolniku pracujący dla WSI i miast a z jakiego kapelusza była wyciągnięta Merkel? Tak pytam.
Domyślny avatar

Trotelreiner

09.07.2020 19:50

Dodane przez admin w odpowiedzi na Rolnik na prezydenta, Korus

@admin
@marek1taki na ministra od zdrowia...@ Levak na szefa służb KGB/GRU/BND itd...
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 19:56

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na @admin

@ trotelreiner
miałeś nie komentować
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 20:16

Dodane przez admin w odpowiedzi na Rolnik na prezydenta, Korus

@ admin,
gorzej by nie było a kto wie ?
paparazzi

paparazzi

09.07.2020 19:20

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na Naród jest w potrzasku, i nie

Panie Korus co się panu stało? Nie poznaje pana. Milicja pobiła?
Domyślny avatar

Trotelreiner

09.07.2020 19:52

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Panie Korus co się panu stało

@paparazzi
Miałeś jakieś złudzenia do tej osoby?
Od początku cuchnął psem Szarikiem i czołgiem 102...
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 20:06

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na @paparazzi

@ trotelreiner
ty cuchniesz Popperem, Sorosem i lewactwem z london school of ec. Jesli wiesz o czym mówię.
Jęzory Pasiukowski

Jęzory Pasiukowski

09.07.2020 21:30

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Panie Korus co się panu stało

.
Jęzory Pasiukowski

Jęzory Pasiukowski

09.07.2020 20:56

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Panie Korus co się panu stało

Przyszła komenda "wszystkie ręce na pokład!!!", i tyle...
Jęzory Pasiukowski

Jęzory Pasiukowski

09.07.2020 20:55

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na Naród jest w potrzasku, i nie

Siwizna na głowie, zmarszczki na twarzy, u Bauera von Masuren, to nawet okulary na nosie. A obaj jesteście tak głupi, że ręce opadają, chociaż tkwicie w mylnym błędzie, o swojej wyjątkowej przenikliwości i inteligencji (bezobjawowej)...Powtórzę jeszcze raz: udajcie się na jakąś emigrację wewnętrzną i dajcie sobie spokój z blogowaniem, zgorzkniali starcy...
sake3

sake2020

09.07.2020 21:36

Dodane przez Jęzory Pasiukowski w odpowiedzi na Siwizna na głowie, zmarszczki

No i ten mentorski ton sugerujący ,że Autor konczył chyba Oxford.Bo przecież dla nieukówi i bylejakich gości z papierkami mgr i inż to on nie pisze.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

10.07.2020 08:24

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na No i ten mentorski ton

@ sake 3
prawie zgadłeś. pzdr
sake3

sake2020

09.07.2020 20:21

Wyborców w podeszłym wieku wcale nie wystraszyła nieudolna jak utrzymuje pan Koziorowski władza tylko histeryczne akcje,wpisy i blogi,,,śmiercionośne'' koperty a co najwazniejsze niechęć a nawet nienawiść do władzy.Ci co tak postępowali strasżąc światowym spiskiem,szczepionkami,złowrogim ministrem Szumowskim o strasznych oczach,obwiniając rząd o łamanie praw człowieka za pomocą obowiązku noszenia maseczek,o obrożach,wszczepianych czipach do nadzoru,o zniewolenie ciężko pracowali na rzecz opozycji i Trzaskowskiego.Wszystko co zrobił rząd,bylo nie tak,źle,nieudolnie,a ci którzy osmielili się mieć o władzy dobre zdanie i mieli odwagę to powiedzieć byli wyśmiewani,nazywani baranami a ich iloraz inteligencji porównywalny rozmiarem z butem.Własnie to nieustanne szczucie na władzę zwłaszcza na prawicowych portalach wystraszyło,zniechęciło a nawet przekonało wielu.Ci którzy straszyli smiercią w majowym głosowaniu teraz mówią że żadnej pandemii nie było i znowu rzad jest winien.Bardzo łatwo się obecnie odąć i nadymać że nie ma na kogo głosować.Pewnie,że nie ma bo zniszczono wizerunek władzy a rozzuchwalono obóz opozycyjny.Te codzienne jadowite blogi na NB to cegiełki do zwycięstwa Trzskowskiego.
Es

Es

10.07.2020 01:59

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Wyborców w podeszłym wieku

Gdyby istniało coś takiego jak dobra polityka informacyjna obu kancelarii i sejmu zamiast tej siermiężnej jak za Gierka i gdyby telewizja publiczna prowadziła działalność informacyjną zamiast ordynarnej propagandy w stylu Urbana, to na radosną twórczość blogerów mogłoby zwrócić uwagę paru,co najwyżej pasjonatów.
Mało czego brakuje tak zwykłym ludziom jak dobrej, rzetelnej informacji i nic nie irytuje tak jak poczucie lekceważenia i arogancja, aż do 3 tygodniowego wzmożenia we wciskaniu kitu tuż przed każdymi wyborami. PIS praktykuje ten zwyczaj od zarania swego istnienia i nigdy niczego się nie nauczył.A znam środowisko jeszcze od czasów PC.
Natomiast baranami to pewnie z niemałą symetrią, nazywani są również i ci, którzy nie zapominają o całym świecie upojeni mantrą o 500+,  mają czelność wypominać całemu obozowi władzy jakieś ewidentne błędy.W tym i te zamierzone
sake3

sake2020

10.07.2020 08:41

Dodane przez Es w odpowiedzi na Gdyby istniało coś takiego

@Es......A na czym polega ten kit wciskany przez PiS przed wyborami?Na mówieniu o tym co się zrobiło a co jeszcze trzeba zrobić dla Polski?Pan po prostu myli informacje z propagandą a tej ostatniej jest na TVP niewiele.Na czym wg Pana/i ma polegać ta rzetelna informacja,czy TVP została przyłapana na mówieniu nieprawdy,na lekceważeniu,na arogancji?Nie po prostu opozycja znalazła sobie w TVP chłopca do bicia którego chce zniszczyć bo polski,bo narodowy.Przechodzi Pan /i z wyrozumieniem do ordynarnych kłamstw,półprawd,obelg i potwarzy rzucanych na rząd i PiS przez media opozycji,TVN i wspartych szmatławcami niemieckimi.Tu nie widzi Pan kitu ,propagandy ,chamstwa godnego krytyki?Jesli starsi wiekiem nie pójdą głosować to nie dlatego,że się boją pandemii tylko was opozycjo,waszych działań ,waszej msciwości i pogardy którą pokazujecie teraz nazywając nas hołotą,bydłem,chamskimi ryjami niegodnymi czyścić wam buty.
Es

Es

10.07.2020 11:27

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Es......A na czym polega ten

Gdyby czytała pani że zrozumieniem i nie wpadała w zacietrzewienie  na każde słowo krytyki pod adresem obozu rządzącego an bloc to nie wpychała by mnie w szeregi opozycji. Polityka informacyjna rządu woła o pomstę do nieba i widzi to każdy , natomiast oglądanie wiadomości w którymkolwiek kanale TVP wywołuje skręt kiszek jak za komuny, prawie takie jak oglądanie wywiadów olejnikowej. I w odpowiedzi proszę mnie nie wysyłać do oglądania tefałenu tylko pomyśleć jaka jest różnica między czekoladą a wyrobem czekoladopodobnym, jeśli pani nie jest zbyt młoda aby pamiętać coś takiego i odnieść to do wiadomości
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

10.07.2020 03:36

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Wyborców w podeszłym wieku

@sake 3; co ma piernik do wiatraka? krytyczne komentarze w internecie nie rozpetaly atmosfery strachu i nie maja wplywu na absencje wyborcza "staruszkow". to jest grupa obrabiana przez TV-radio-prase a w tych mediach kontestatorow starannie sie eliminuje na skutek przedefiniowania politpoprawnosci czasu zarazy. nawet gdyby dzis wladza oglosila koniec restrykcji pandemijnych to i 60+ bez kolejki nie wyciagnie przestraszonych, uprzednio swiecie przekonanych do akcji "zostan w domu".  
umieszczenie slowa internet w opcjach zgloszenia zamiaru udzialu w glosowaniu korespondencyjnym tez wyeliminowalo znaczna czesc "staruszkow" z tej formy glosowania gdyz z internetami nie chca lub nie potrafia miec nic wspolnego, tak jak wola odstac w kolejce w banku
sake3

sake2020

10.07.2020 10:15

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na @sake 3; co ma piernik do

Na absencję wyborczą staruszków nie miało żadnego wpływu TV-radio i prasa.Co Pan nawet rozumie przez slowo obrabianie?To że TV uruchomiła program informacyjny o koronawirusie do którego mogli dzwonić z zapytaniami słuchacze i telwidzowie,a odpowiedzi udzielali lekarze i epidemiolodzy? To było to ,,sianie paniki''?To było obrabianie czy raczej rzetelne i spokojne i potrzebne informowanie?Ze strony Pana jak i niektórych blogerów i komentatorów to po prostu było pokazanie niechęci i nienawiści do rządu.Wiadomo w czyim interesie gracie przed wyborami,ale przynajmniej nie zasłaniajcie się starszymi ludźmi,
Pani Anna

Pani Anna

09.07.2020 20:58

Będzie różnica o włos, w granicach błędu statystycznego, nawet wyniki exit poll mogą być mylne...
Tak jak szczerze nienawidzę Szumowskiego, to jednak Trzaskowski i jego compania póki co są gorszą zarazą.
PAD przez te 2tygodnie robił co mógł i to zupełnie sam (gdzie podział się jego sztab?), żeby odwrócić szkody, które narobiło tych dwóch pożal się Boże ewangelistów. Również dzisiaj Kaczyński w Radiu Maryja uspokajał seniorów. Wcześniej odnosiłam wrażenie, że w PIS tak naprawdę nikomu nie zależy na reelekcji, tak byli upojeni władzą absolutną z początków "pandemii" i zajęci własnymi wojenkami, co wiele mówi o tym, dokąd to wszystko zmierza. Zobaczymy.
Marek1taki

Anonymous

09.07.2020 21:43

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Będzie różnica o włos, w

Od początku chodziło o dojrzałość demokracji. 10 V demokracja była niedojrzała. Całe szczęście dojrzał to Gowin.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.07.2020 21:49

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Będzie różnica o włos, w

@  pani Anno !
Kaczyńskiemu wcale nie zależy, by wygrał Duda. Z Czaskowskim jest więcej opcji. Pzdr
Pani Anna

Pani Anna

09.07.2020 21:59

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @  pani Anno !

W takich chwilach, kiedy ważą się wyniki z pomoca przychodzi niezawodna opatrzność, tym razem w osobie radnej PO Katarzyny Zwierzchowskiej, która usunęła z list Fundacji Dum Spiro Spero niepełnosprawnej Anny Derewienko, za otwarte poparcie dla PAD... To może zadziałać jak te słynne pieski Świrus Wielgus oddane do schroniska. Jak tu nie wierzyć w palec Boży:))
Jabe

Jabe

09.07.2020 22:15

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @  pani Anno !

Właśnie! Tłumaczenie niemocy krnąbrnym marszałkiem nie sprawdza się.
Mimo wszystko uważam, że sojusznik nadal stawia na Andrzeja Dudę i Rafał Trzaskowski doskonale o tym wie. Dlatego jest taki tęczowy. Chce przejąć postępowy elektorat, bo na więcej przyzwolenia nie ma.
sake3

sake2020

10.07.2020 10:39

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Właśnie! Tłumaczenie niemocy

Marszałek nie tylko krnąbrny ale i stronniczy zapomniał Pan dodać.
paparazzi

paparazzi

09.07.2020 22:42

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @  pani Anno !

Rewiński by rzekł, ty to qwa masz łeb! A pinindze poszły w .izdu!
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
Nazwa bloga:
Teoria wszystkiego czyli niczego
Zawód:
oceanograf, ekonomista, rolnik
Miasto:
wieś w poblizu Śniardw

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 283
Liczba wyświetleń: 2,041,847
Liczba komentarzy: 5,604

Ostatnie wpisy blogera

  • Pies Strzembosza
  • Jak nie potrafisz gryźć to nie szczerz zębów
  • Panie Turek zacznij w końcu ten mecz

Moje ostatnie komentarze

  • @ sakeWiększej głupoty nie mogłaś napisać. Nue chodzi o orła tylko kto go dostaje.Ja bym nie przyjął i tyle 
  • @AlinaO ile wiem to zasługa raczej Trumpa a nie Nawrockiego, ze został wypuszczony. Polska nie ma żadnej poważnej polityki nie tylko zagranicznej.A co miał nie przyjąć jak dają?Może opchnąć jak…
  • @ sake No widzisz!Ja bym nie przyjął nawet gdyby mi chcieli dać. W towarzystwie " chcę wasz hajs" - to obciach.  

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Kodowanie zgonów czyli szczaw i mirabelki.
  • Kontrola jest najwyższą formą zaufania
  • Polska Sp. z o.o. Ile warta jest ta Spółka ?

Ostatnio komentowane

  • Tomaszek, Dobrze że go wydoić nie próbowali .
  • rolnik z mazur Waldek Bargłowski, @ Zofia W tym wieku każdy ma mniejszą lub większą demencję. To nie usprawiedliwia niegodziwości oczywiście.
  • Zofia, Bardzo trafna uwaga. Nie można usprawiedliwiać niegodziwości demencją, której nie miał.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności