W najbliższą niedzielę nie trzeba umrzeć, ale…

Tegoroczne lato przepełnia symbolika. Dokładnie 100 lat temu nasi rodacy odparli i pokonali bolszewicką nawałnicę jaka chciała zniszczyć Europę.  Jednak sto lat później ponownie znaleźliśmy się w tym samym punkcie.  Tak jak wtedy w 1920, przychodzi się nam zmierzyć z siłami proletariuszy wszystkich krajów, tym razem w postaci wspierających kandydata KO.  Wielu już wyliczyło jak pokaźna jest stojąca za nim międzynarodówka.

Ostatnio poparcia RT udzielili komunistyczni działacze PZPR z towarzyszem Kwaśniewskim Aleksandrem na czele. W równym szeregu wyruszają zabójcy księdza Popiełuszki reprezentowani przez Piotrowskiego. Wszyscy ludzie SB i ubecji z redaktorem Wyborczej Maleszką na czele, a także ludzie, którzy całe życie budowali PRL, a zatem funkcjonariusze ZOMO, ORMO lub nawet wielu emerytowanych milicjantów, nie może się doczekać, aby zagłosować przeciwko propolskiemu kandydatowi.

Jak na tradycję bolszewicką przystało, do niszczenia naszej cywilizacji chętnie dołączą również wszyscy przeciwnicy chrześcijaństwa.  Staną oni w ramię w ramię z nowoczesną międzynarodówką neobolszewicką.  Wszystkie te grupy, w wypadku wygranej, zaczną zwalczać się ze sobą rozwalając i niszcząc nasze ulice, sklepy i domy, tak jak to robią właśnie teraz w wielu krajach. Ale na razie anarchiści mają wspólnego wroga w postaci prezydenta reprezentującego chrześcijańską Polskę.  I zrobią wszystko aby ją pokonać.

Gdyby tego było mało, w sukurs lewicy pospieszyły pewne ośrodki z Niemiec, być może chcąc się zrewanżować bolszewikom za pomoc, jaką barbarzyńcy od sierpa i młota okazali Trzeciej Rzeszy w 1939.

Nasza sytuacja jest jednak inna od okoliczności w jakich znaleźli się nasi rodacy w 1920 i 1939. W przeciwieństwie do naszych przodków, aby odnieść zwycięstwo i uratować Polskę nie musimy narażać własnego życia. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie umrzeć by wygrać. Wystarczy udać się do komisji wyborczej i zagłosować na Andrzeja Dudę.

Parafrazując słynne powiedzenie z początku epidemii: nasi dziadkowie zostali wezwani na wojnę, nas prosi się o głosowanie w wyborach. Nie sp…my tego!

Każdy głos jest na wagę złota. Siły oponenta są potężne i jak widać wspierane przez ludzi z zagranicy. Aby pokonać bolszewie w 2020 roku potrzebna jest całkowita i kompletna mobilizacja wszystkich wyborców jakim niezależność i suwerenność naszego państwa, a także zachowanie wolności słowa są wartościami nadrzędnymi.

W tą niedzielę nie można czekać do popołudnia.  Życie płata figle, coś może wypaść i zwlekanie spowoduje wtedy niemożliwość oddania głosu.

Zagłosować trzeba jak najwcześniej w niedzielę. I jeszcze jedno – warto zadzwonić do znajomych chętnych oddać glos na prezydenta, zapytać czy nie potrzebują pomocy w dotarciu do komisji wyborczej, zwłaszcza osoby starsze mogą potrzebować pomocy z dojazdem.

Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-07-2020 [08:12] - Trotelreiner | Link:

Do kogo Pan apeluje? Do takich tubylców "tegokraju"---link https://youtu.be/Vogr3IwG-cQ
To tylko promil ...kilkaset filmikow...ale to RZECZYWISTOŚĆ!
Takich homoledwosapiens dorobiła się Polska...przeraźliwe chamstwo,bezmyślność,arogancja....i niczym nie spowodowana nienawiść...do wszystkich.
I nie tylko na drogach...na chodnikach,w urzędach,w domach,w lokalach...w mediach niemieckich i Agory.

Ten motłoch ma w dupie historię,patriotyzm,religię i Polskę...dla nich liczy się tylko "piątunio",grill...piwsko...gorzała i klin na kaca w niedzielę.
Ostro? Zbyt negatywnie? Oszalałem?
I tak jeszcze sie oszczędzałem,żeby nie podpaść Adminowi....jest na NB kilka notek,w których oceniam ten "naród",to "społeczeństwo'...tych "ludzi".

Polski juz nie ma,Polaków też nie ma...jest kolejny Reich i Generalne Gubernatorstwo ...bez jednego wystrzału...wystarczyło kilka eurocentów...i na ścianie wschodniej
już majątki ukraińskie...kupione na słupy przez mafiozów i oligarchów zza Buga...całe dzielnice już należą do Ukraińców....jeszcze nie mahometan...

Boli??? Wybierzcie sobie RT...i będzie po sprawie...masa upadłościowa...syndyk nie będzie miał czego sprzedawać.

Saluti

 

Obrazek użytkownika angela

09-07-2020 [10:39] - angela | Link:

Myślę, że Polacy zdadzą egzamin z patriotyzmu.
Bo teraz nie chodzi o glosy za Dudą,  czy PISem, chodzi o glosy przeciw rządom Niemiec w Polsce,  przeciw dyktowaniu Polakom "kwot" migrantów,  wplywaniu na wybory w Polsce .
Przed tym musimy się bronić. Nie dajmy się wziąć bez jednego wystrzału. 

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

09-07-2020 [18:22] - Piotr Węcław | Link:

Przekonany jestem że zdamy ten egzamin. Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-07-2020 [11:33] - Pani Anna | Link:

Gdyby wszystko odbyło się w konstytucyjnym terminie, PAD już od 2 miesięcy cieszyłby się II kadencją, a PO już by praktycznie nie istniało. Prosze skierować ten swój apel do prawie miliona osób 60+, najwierniejszych wybprców PIS, tak skutecznie wystraszonych przez tych dwóch ewangelistów, że zostali w domach. Kiedy juz się rządzi, to dobrze byłoby umieć przewidywać chociaż miesiąc naprzód. Myśli Pan, że teraz wystarczy kichnąć, że wybory "bezpieczniejsze niż zakupy", żeby to odwrócić?

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

09-07-2020 [18:17] - Piotr Węcław | Link:

Nawet jeżeli popełnione były błędy 3 miesiące temu, to płakanie nad tym co było nie ma sensu, skupić się należy na tym co będzie za 3 dni żeby nie zrobić głupstwa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-07-2020 [21:17] - Pani Anna | Link:

Mówiłam, że ten pański apel jest źle ukierunkowany, a "Polak i przed szkoda i po szkodzie głupi". PAD zrobił co mógł, żeby przez te 2tygodnie to odwrócić i to całkiem sam ( gdzie podział się jego sztab?) Szumowskiemu kazali się zamknąć i go schowali, zaś Prezes dzisiaj w Radiu Maryja starał się trochę uspokoić seniorów. To sa skutki upajaniem się wskaźnikami z początków "pandemii" i pełnią władzy. Dlatego śmieszą mnie teraz te wszystkie dęte apele.

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

09-07-2020 [22:07] - Piotr Węcław | Link:

Dla pani mogą być śmieszne, ale rzeczywistość jest taka że wygra ten kandydat którego elektorat bardziej się zmobilizuje. Przegra ten, którego twardy elektorat nie pójdzie głosować.  Nie ma w tej chwili sprawy ważniejszej jak zmobilizowanie elektoratu. Wiedzą o tym osoby zawodowo zajmujące się prowadzeniem kampanii i dlatego właśnie obaj kandydaci teraz to głównie robią. 

Obrazek użytkownika Jabe

09-07-2020 [22:09] - Jabe | Link:

Mobilizuje Pan zmobilizowanych. Co z pozostałymi?

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-07-2020 [22:19] - Pani Anna | Link:

Proszę... PAD nie jest "osobą zawodowo zajmujacą się prowadzeniem kampanii", a jego sztab nie istnieje. On wiele rzeczy robi intuicyjnie, wręcz wbrew kłodom rzucanym mu pod nogi przez jego własny obóz, i na szczęście wykorzystuje to, co jest jego największym atutem, czyli świetny bezpośredni kontakt z ludźmi. I prosze nie udawać, że Pan nie rozumie o co chodzi z tym elektoratem, jeżeli cynicznie gra się straszeniem ludzi, głównie starszych przez 3 miesiące, to trudno to zmienić w 2tygodnie. Te 850 000 nieobecnych w pierwszej turze mówi samo za siebie. Ja swój głos już wysłałam wczoraj. 

Obrazek użytkownika Jabe

09-07-2020 [16:38] - Jabe | Link:

Odstawmy na chwilę wielkie słowa i zastanówmy się, czy kandydat Duda jako taki ma jakieś zalety.

Obrazek użytkownika sake3

09-07-2020 [17:45] - sake3 | Link:

No to niech Pan siedzi i bije się z myślami o ,,zalety''.Po drodze proszę jeszcze jakieś( wiem,że to arcytrudne zadanie) zalety znaleźć u Trzaskowskiego,żeby jego sztab po dowództwem posła Nitrasa nie musiał lżyć i bić ludzi na spotkaniach z tym kandydatem.którzy tych zalet nijak nie mogą się doszukać.

Obrazek użytkownika Jabe

09-07-2020 [19:14] - Jabe | Link:

Sama Pani widzi, jaki mamy wybór.

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

09-07-2020 [18:25] - Piotr Węcław | Link:

Jabe widzę znowu na posterunku i próbuje nas złapać w PO-trzask.