PO-PSL bardzo skrzywdzili rolników

Rolnik pracuje 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nigdy, przez całą pracę zawodową, nie mają urlopów. Dotyczy to, w szczególności, hodowli zwierząt. Z tego powodu rolnicy mogli przechodzić wcześniej na emerytury. Rząd PO-PSL podniósł im wiek emerytalny do 67 lat, co próbują teraz przemilczeć. Warto, aby PiS i Prezydent Duda podnieśli ten temat.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-07-2020 [18:05] - NASZ_HENRY | Link:

Ile ja Wam za darmo mam jeszcze doradzać ☺

Obrazek użytkownika piastolsztyn

06-07-2020 [19:21] - piastolsztyn | Link:

Nigdy nie oczekiwałem i nie oczekuję gratyfikacji. Jak ktoś uważa, że zasługuję na to, niech zmówi za mnie modlitwę - to będzie aż nadto. Prawda, że takie pisanie wymaga czasu, stąd moje zaangażowanie, to raptem kilka, kilkanaście minut. Poziom stylistyczny spada, bo to nie są prace na zamówienie. Jak Ktoś chce poznać różnicę, to polecam przemówienie śp. Zyty Gilowskiej ws. "ścinania klina podatkowego", gdzie całość, z kropkami i przecinkami włącznie, oprócz ostatniego fragmentu o przyroście miejsc pracy, była mojego autorstwa. Napisałem to w stylu średniowiecznych kodeksów teologicznych i poddałem procesowi tzw. ujaśniania tekstu.

Proszę też zauważyć, że moje artykuły, od pewnego czasu, dotyczą głównie przeszłości. Nowymi wydarzeniami nie za bardzo się zajmuje, bo trzeba rzeczywistość pilnie obserwować, a ja nawet incydentalnie czynie to rzadko.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

06-07-2020 [22:31] - Jabe | Link:

W jaki sposób śp. Zyta Gilowska weszła w posiadanie?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

07-07-2020 [08:47] - piastolsztyn | Link:

Jestem absolwentem KUL i u Pani prof. Gilowskiej, w moich czasach dr, zdałem wiele egzaminów. Miałem zaszczyt Ją znać i nie zaskoczyło mnie, że nie przerabiała tego, co dobre, tylko użyła w całości. Była pragmatykiem i unikała działań pozornych.