Polacy, brońcie miejsc pracy przed PO (KO)

Programy, programy ..., a wśród przyjaciół psy zająca zjadły. Statystyczny wyborca nie zna programów kandydatów, ale nie ma to znaczenia, bo prawdziwe zamiary mogą być różne. Należy przypomnieć fakty z przeszłości. W PO pojawił się pomysł, aby zlikwidować pracę na etat (gazeta FAKT z 16.09.2015r.) - w ten sposób zamierzano sprawić, aby pracujący na tzw. umowach śmieciowych nie czuli się pokrzywdzeni. Wszyscy Polacy mieli pracować na tego typu umowach, które dla niepoznaki nazwano kontraktami. Pisałem o tym: https://naszeblogi.pl/57369-po-chce-12-mln-polakow-pozbawic-pracy-na-staly-etat . Czy wyborcy zaryzykują, że te antypolskie pomysły znowu nie wrócą. Osobiście nie zaufam Trzaskowskiemu i jego ferajnie.

Przed poprzednią rewolucją przemysłową mówiono, że koniom nie stanie się nic złego. Konie trafiły do rzeźni. Teraz mówi się, że przy obecnej rewolucji przemysłowej pracownicy nie zaznają krzywdy... Czy jak te konie ... Polska nie jest potęgą światową i nie narzuci własnego zdania. Za to możemy zainicjować dyskusję na poziomie UE, może z USA i wypracować mądre rozwiązania (pisałem o tym: https://naszeblogi.pl/53419-robota-roboty-bezrobocie-temat-dla-prawicy-w-ue). Tu nie zaufam Trzaskowskiemu, który mówi np., że po co Polsce lotnisko, skoro Niemcy mają lotnisko..., a dodam złośliwość od siebie - Niemcy mają pracę i po co Polakom praca. W dobie powszechnej robotyzacji, AI, robotnik jest/będzie niepotrzebny i jeśli ktoś musiałby stracić pracę, to dlaczego miałby ją stracić Niemiec, a nie Polak?

Poprę Prezydenta Andrzeja Dudę, nie będę ryzykował z Trzaskowskim.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-06-2020 [18:06] - NASZ_HENRY | Link:

Trzeba nie mieć rozumu aby głosować na człowieka, który sponsoruje pederastów i pedofilów, spuścił gówno do rzeki, dotuje islamskich hodowców kóz, a ostatnio szkolił lewackie bojówki miejskie i zatrudnia ćpunów na kierowców autobusów. Spolegliwie o UBeckim pochodzeniu nie wspomnę ☺
 

Obrazek użytkownika angela

30-06-2020 [18:07] - angela | Link:

Pan Rafał Trzaskowski jest zastępcą przewodniczącego PO, ale jest również zastępcą przewodniczącego PE Donalda Tuska. 
To ze pan Rafał tkwi w tym całym mityngu wyborczym,  to czysty przypadek, bo kandydatka się nie sprawdziła. 
On nie chcial byc prezydentem, i nasze Polskie sprawy go zupelnie nie interesują. 
On zrobi wszystko, cokolwiek pan Tusk,  czy  pan Budka mu powie. 
Z prezydentem Trzaskowskim  wróci Platforma Obywatelską.
Niestety, ale pan Trzaskowski,  to moze być pacynka obu panów,  i znow będą nim kręcić,  jak p.Kidawą,
dzis powie to, jutro co innego, w zależności kto nim zakręci, ale co jest najgrozniejsze, to wróci to co było. 
Zlodziejstwo  w  "majestacie prawa"  wszelkie mafie, dopalacze, na nic nie będzie, od nowa wyprzedaż tego co PiS uciulał dla Polaków , relokacja gości z Afryki, itd. Zwijanie państwa. 
Kazdy wie co bylo, a moga na dzien dobry podatek katastralny dolozyc, by Polacy za pewnie się nie czuli.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-06-2020 [19:13] - Marek1taki | Link:

Ciągle o tych etatach. Obrońmy etat Andrzeja Dudy, ale dlaczego nie chce mu Pan zamienić go na śmieciówkę? To dobry pomysł, mimo, że POmysł. Miałem etat śmieciowy i zmieniłem go na śmieciówkę. Dlaczego miałbym żałować prezydentowi, że mu przybędzie?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

30-06-2020 [21:44] - piastolsztyn | Link:

Ten temat zdemoluje i zneutralizuje Trzaskowskiego. Proszę się nie bać, prawda was wyzwoli.

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-06-2020 [23:03] - Marek1taki | Link:

Was? Kapusta i kwas.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

02-07-2020 [22:54] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Dla samolotu odległość Berlin-Baranów gdzieś w środku Polski,to bardzo bliskie sąsiedztwo, pewnie jakieś pół godziny lotu. Autor uważa,że to genialny pomysł zbudować gigantyczne lotnisko tak blisko już mającego renomę,doświadczenie i powodzenie u pasażerów? Zresztą w związku z pandemią linie lotnicze przeważnie bankrutują,np.polski LOT ledwie zipie.My mamy za to lotnisko znacznie skracające drogę na Południe (jak twierdzi prof.dr hab. Marek Suski), dokąd Polacy tak chętnie latają - w Radomiu,nowoczesne i prawie puste. Ale widocznie prezes chce wzorem Gierka pozostawić po sobie gigant pomnik za wiele miliardów zł, które można by przeznaczyć chociażby na budowę tak potrzebnych wałów przeciwpowodziowych czy polderów, skoro klimatolodzy przewidują na najbliższe i dalsze lata częste i gwałtowne powodzie niszczące dobytek wielu ludzi.