Idź złoto do złota

Do Rafała Trzaskowskiego można mieć wiele pretensji. Niektórzy nazywają go złociarzem co jest gwarową nazwą operatora szambowozu. To ci którzy nie mogą mu darować zalania fekaliami Wisły od Warszawy do Gdańska. Inni nie mogą pogodzić się z propagowaniem przez Trzaskowskiego zboczeń płciowych, w tym wprowadzania specjalnych uprawnień dla wyznawców czy praktyków LGBT. A przede wszystkim wpychania  instruktorów LGBT do szkół. Jeszcze inni zauważyli, że Trzaskowski kontynuuje politykę Gronkiewicz w kwestii rabunku nieruchomości. Pod jego rządami miasto nie tylko odmawia wypłacania lokatorom należnych im odszkodowań wywalczonych przez komisję Patryka Jakiego lecz odmawia nawet przejmowania na rzecz miasta skradzionych i potem odzyskanych przez komisję weryfikacyjną nieruchomości. Można sformułować setki podobnych zarzutów, dowodzących niegospodarności Trzaskowskiego jako prezydenta a właściwie działań na szkodę stolicy. Na przykład zainstalowanie w lecie ubiegłego roku przed ratuszem na placu Bankowym ogródka dla emerytów i dzieci, w którym nigdy nie wypoczywał żaden emeryt ani dziecko a nawet nie zatrzymał się żaden pies. Ogródek było to miejsce przed budynkiem ratusza, wśród pędzących i smrodzących samochodów wyposażone w kilkanaście drewnianych palet i w stoliki zrobione ze skrzynek po owocach oraz ozdobione kilkoma rachitycznymi drzewkami w specjalnych donicach. To wszystko kosztowało stolicę prawie milion złotych. Nie wyobrażam sobie żeby mieszkańcy innych miast Polski chcieli mieć w swoich miejscowościach podobne instalacje z podobnym skutkiem  finansowym. To specyfika PO. Przypomnijmy sobie „piramidy” Donalda Tuska czyli tak zwane orliki w każdej gminie. Orliki to stadiony z boiskiem pokrytym sztuczna trawą śmierdzącą brudnymi skarpetkami, z konieczności oświetlane i pilnowane we dnie i w nocy. Ich twórcy zapomnieli chyba o ochronie środowiska  i matki Ziemi na której im podobno zależało i w imię której zalewali kopalnie. Takie nikomu niepotrzebne boisko zbudowano nawet w Ochotnicy Dolnej gdzie z dziada pradziada istniała tradycja urządzania boisk w szerokim łożysku ochotnickiego potoku albo na nieużywanych pastwiskach i takich wspaniałych naturalnych boisk jest dotąd bardzo wiele.
Wszystko to jednak przebija moim zdaniem dotacja w wysokości blisko 2 milionów którą Trzaskowski przyznał fundacji Jolanty Gontarczyk, funkcjonującej obecnie pod nazwiskiem Lange i zajmującej się promocją ideologii LGBT. Gontarczyk była współpracowniczką Służby Bezpieczeństwa ( pseudonim  Panna) i wraz z mężem ( pseudonim John) inwigilowała ks. Franciszka Blachnickiego w Niemczech. Małżeństwo Gontarczyków było podejrzewane o udział w otruciu  ks. Franciszka Blachnickiego. Po opuszczeniu w panice Niemiec Gontarczykowie przenieśli się do Warszawy gdzie zostali wynagrodzeni za swoje usługi ogromnym mieszkaniem w śródmiejskiej kamienicy. Dodam, że było to przedtem tak zwane mieszkanie funkcyjne czyli używane do spotkań funkcjonariuszy SB z donosicielami i tak się złożyło, że było to mieszkanie w mojej kamienicy.
Zauważyłam pewnego dnia elegancką kobietę przyglądającą się mi na podwórku z nienawiścią. Nie wiedziałam oczywiście kim ona jest i w naiwności swojej myślałam, że zapomniałam się jej ukłonić albo przeszkadzają jej moje dzieci czy psy. Była to Jolanta Gontarczyk. Gdy ukazały się w prasie artykuły na temat tej pary szpiegów ktoś wywiesił kopie w gablotce z ogłoszeniami. Ku memu zdumieniu lokatorzy bardziej gorszyli się faktem ujawnienia działalności Gontarczyków i sposobu premiowania jej przez władze Polski niż prześladowaniem księdza Blachnickiego. Państwo Gontarczykowie szczęśliwie raczyli wynieść się z naszej kamienicy, Jolanta kręciła się przez pewien czas przy Leszku Milerze ale się jej pozbył. Nie mogę powtórzyć co przy tej okazji podobno powiedział. Teraz pani Jolanta zmieniwszy nazwisko zajęła się promocją LGBT. Nie o to chodzi, że Gontarczyk jak zawsze dobrze wie na której półce stoją konfitury.  Chodzi o to że prezydent miasta stołecznego Warszawy kandydujący do roli prezydenta Polski manifestacyjnie honoruje wysoką dotacją funkcjonariuszkę SB podejrzewaną o morderstwo księdza. Trzaskowski zasłania się niewiedzą na temat życiorysu Gontarczyk vel Lange ale to niemożliwe. W polityce tak głupich ludzi nie ma. Uważam że jest to celowy sygnał wysyłany do sił wywodzących się  z ciemnej przeszłości: „Towarzysze, nie bójcie się, zwieramy szeregi i jeszcze będziemy górą”. W polityce nie ma przypadków są tylko znaki. Znaki wysyłane świadomie i w konkretnym celu. Dla obudzenia i podtrzymania na duchu swego elektoratu czyli ludzi wywodzących się z mrocznej przeszłości PRL i wiążących wszelkie nadzieje z powrotem tej przeszłości. Oczywiście po transformacji, po liftingu, jaki przechodzą również twarze kobiet polityki.  Zamiast marksizmu z sierpem i młotem (a raczej naganem) w ręku mamy marksizm kulturowy z tęczową flagą. Przekonuje mnie o tym jeszcze jedno wydarzenie. Otóż wysłuchałam zupełnie przypadkiem wywiadu Jolanty Pieńkowskiej z niejakim Gawronikiem. Gawronik jak pamiętamy pierwszej nocy po wprowadzeniu odpowiednich ustaw miał już działającą sieć kantorów na wszystkich przejściach granicznych Polski. Działalność pana Gawronika państwo polskie wyceniło potem na bodajże 8 lat odsiadki. I oto w programie Pieńkowskiej uczestniczymy nie tylko w opisie martyrologii tego wybitnego człowieka ale wysłuchujemy jego butnych przechwałek na temat stanu posiadania, stylu życia córki w dzieciństwie ( własny ochroniarz i własny kucyk) oraz planów na przyszłość. Jak zrozumiałam okres zwolnienia warunkowego kończy się Gawronikowi za półtora roku i wtedy zapowiada odpłatę tym wszystkim którzy go nie docenili (a może przecenili). Co istotniejsze Gawronik przyznaje się publicznie do działania w SB i wcale się tego nie wstydzi. To wyraźny sygnał. Towarzysze zwieramy szeregi. Wracamy.
Gawronik nie wstydzi się SB, Trzaskowski nie wstydzi się Gontarczyk vel Lange. Ja mogę jedynie powiedzieć:
Idź złoto do złota.
 
 
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-06-2020 [21:33] - Pani Anna | Link:

Oni nawet jeżeli Trzaskowski przegra, to i tak będą wygrani, gdyż ani im włos z głowy nie spadnie, ani stan ich posiadania się nie zmieni. Kto by śmiał ich ruszyć, PIS?

Obrazek użytkownika paparazzi

14-06-2020 [00:54] - paparazzi | Link:

A ty byś chciała żeby było jak w RFN? Przecież to to samo! PANI ! tak każesz się nazywać! , proszę o powściągliwość. Jam zwykły człowiek.Takie prymitywne "Kto by śmiał ich ruszyć, PIS?" jakby to był jakiś nazistowski rzad. Za dużo rolników, PANI Anny, Markow 1 takich, o jabe i tre colore nie wspomnę to popierdolki intelektualne. Szukają partnerów;-) A kto sie PANI podoba, politycznie ma sie rozumiec.

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-06-2020 [10:35] - Pani Anna | Link:

@paparazzi
Naprawdę żal mi PANA - gdyż zawsze tak się zwracam do nieznanych mi osób, z którymi nic mnie nie łączy (nie, nie szukam "partnera"). Tak mnie wychowano. Nie wiem, skąd ten wybuch agresji? Gdyby PAN trochę dokładniej czytał moje komentarze i zapamietał coś wiecej niż tylko RFN, to wiedziałaby PAN, że jestem starym wyborca PIS i to się nie zmieniło. Nie zmienił tego fakt rozczarowania i vetami PADa i ostatnimi 3 latami rządów PIS - przede wszystkim całkowita inercją w kwestii załatwienia tych spraw, o których pisze Pani Izabela. Czy to tak trudno zrozumieć, że to nie wpływa na mój wybór, bo jest to w chwili obecnej po prostu wybór cywilizacyjny, a nie ma innej opcji, ktora dawałaby jakakolkwiek nadzieję na zachowanie choćby jeszcze trochę normalności. Mój wybór się nie zmienił, pomimo że tacy własnie jak PAN i kilku jeszcze obecnych tutaj "konserwatywnych patriotów" usilnie się o to starają, ponieważ ten mój wybór ma trochę głębsze podłoże niż to, że ktoś tutaj akurat usiłuje mnie obrazić, nie mogąc znieść odmiennego zdania. Na marginesie - to jest właśnie prawdziwe "uboczne" działanie coronowirusa ludzie, ktorzy całymi latami zgadzali się i dobrze traktowali, nagle skaczą sobie do oczu. Rozczaruję PANA, nie zniknę tylko dlatego, że PANU nie podoba się moja opinia.

Obrazek użytkownika paparazzi

14-06-2020 [23:24] - paparazzi | Link:

Kotka prezesa ogonkiem odwracamy, napisałem przecie "A kto się PANI podoba, politycznie ma się rozumieć." Partnerów szuka pan co zgubił trzy kolory bo brakuje mu do szczęścia. 3 i 3 = 6 A czy to tęcza? Miss or Mrs Anna była wyborca PiS? A napisała chociaż coś co ja urzekło w PiSie ze glosowała na ta partie? Troll jesteś IV rzeszy ot co! Bez odbioru.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-06-2020 [10:54] - Pani Anna | Link:

@papa
ja się PANU nie musze tłumaczyć. Ani nikomu innemu. "Konserwatywni Patrioci" żal,naprawdę żal, ale swoją głupota ciągniecie ten PIS na dno. I zawsze przed jakimikolwiek wyborami będziecie sie trząść o te kilka procent, 3 posłów, 1 senatora. Taka cena głupoty, ale głupi tego nie pojmie.

Obrazek użytkownika tricolour

14-06-2020 [11:16] - tricolour | Link:

@papi

Aż miło poczytać, jak cie skręca. I będzie jeszcze milej... 

Obrazek użytkownika izabela

14-06-2020 [19:43] - izabela | Link:

Nikomu z Onych nie spadł  włos z głowy. Stan ich posiadania też pewnie się nie zmniejszy ale może się znacznie powiększyć. Sprzedali swego czasu Kasprowy Wierch szczęśliwie odzyskany przez PiS. Mogą sprzedać i zawłaszczyć jeszcze wiele.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

14-06-2020 [01:39] - Zygmunt Korus | Link:

Powinno być: g... do g....
Mnóstwo jest takich skrzykiwań się - wystarczy tylko być spostrzegawczym lub umieć kojarzyć sygnały... Przy dotychczasowej inercji rządzących, by definitywnie poodcinać te groźne, trujące złogi, wszystko to wygląda zdaje się niebezpiecznie... Miejmy nadzieję, że ta Republika Kolesi ze WSI się jednak nie odrodzi. Polacy przeciwko polactwu będą górą.

Obrazek użytkownika izabela

14-06-2020 [19:48] - izabela | Link:

To hasło  znaczy to  samo co Pan proponuje. Republika kolesi istnieje i hoduje następców. Biologicznych i mentalnych. Ci mentalni są być może groźniejsi gdyż jesteśmy w stadium wojny kulturowej inaczej cywilizacyjnej. 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

14-06-2020 [01:54] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Oto jeszcze jeden głos w chórze szkalowań "groźnego" kandydata KO PO w stylu owej puszczonej w obieg fotografii,która "mówi sama za siebie". A na niej widnieje p.Trzaskowski z dzisiejszą swoją twarzą, w kolorowym szaliku przytulony do Jaruzelskiego, zdjęcie z czasów PRL. Może by nawet ciemny lud to kupił,aliści córka generała,Monika Jaruzelska przesłała tę fotografię, na której widnieje ze swoim ojcem, w tym samym, co p.Trzaskowski szaliku i z dopiskiem, że chyba p.Trzaskowskiemu bardziej w tym szaliku do twarzy - dobre,co? Taka sama jak ta fotografia prawda płynie z TVPiS całymi dniami, a Pani  Autorka  ją powtarza choćby w takich zdaniu: "Inni nie mogą pogodzić się z propagowaniem przez Trzaskowskiego zboczeń płciowych, w tym wprowadzania specjalnych uprawnień dla wyznawców czy praktyków LGBT. A przede wszystkim wpychania  instruktorów LGBT do szkół" . Ale w dobie  działalności różnych  medioszczujni odpowiedzialność za słowo pisane  na publicznych forach już nie obowiązuje - przecież sama Autorka tego chyba ne wymyśliła...?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

14-06-2020 [10:35] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@levak
A ciebie skąd wygrzebali? Zombi na etacie...troll ...jak mumia odwinięta z bandaży...zawsze na posterunku...przed każdymi wyborami...pełne wiadro zaczerpnięte pomyjami...
Admin zaspał?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

14-06-2020 [19:08] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Admin widocznie zaspał.skoro przepuścił ten knajacki chamski hejt wbrew zasadom obowiązującym na NB.

Obrazek użytkownika angela

14-06-2020 [08:07] - angela | Link:

No, szkalować, to się pan dubel kandydat sam szkaluje. 
Jest dwóch prezydentów,  kandydatów w nadchodzących wyborach.
Wystarczy porównać rządy prezydenta Warszawy,  i rządy prezydenta Polski, kiedy ktoś ma wątpliwości kogo wybrać.
Kazdy z nich, przed podjęciem funkcji prezydenta,  składał obietnice wyborcze.
Jak z nich,   swoim wyborcom sie wywiazali.
Jaka byla ich praca dla Polaków. 
Prezydent Duda spelnil obietnice wyborcze niemalże w 100 proc. natomiast pan Rafał Trzaskowski,  na  blisko 74 obietnice miał spełnić tylko 2. ????
Czym się  zajmowal, jaka była jego praca jako prezydenta Warszawy,  a teraz chce/bo on nie chciał kandydować,  jego wystawili,  po falstarcie kandydatki.
To żaden prezydent Warszawy, bo sobie z niczym nie radzi,  a tym bardziej jako prezydent duzego kraju.
Polska,  to za duzy kraj  dla amatorów rządzenia. 
Polska musi miec twardego negocjatora w polityce miedzynarodowej, nie miękkiego chłopca , który się na wszystko zgadza. Chyba ze chce wrócić do funkcji podnóżka, a rządzić w Polsce nie będą Polacy,  ale ci, którym na słabej Polsce bardzo zależy .
Po prostu Rosja  i Niemcy zrobią z polski kolonię,  rynek zbytu dla swoich towarów,  a z braku przemyslu, Polacy wyrobnikami zachodu.
Czy my Polacy tego chcemy?
Czy nasze pokolenia walczyły,  i ludzie gineli w obronie ojczyzny, żeby TERAZ  lekką ręką  poddać się zaborowi  i wynarodowieniu.???

https://www.tvp.info/48466607/...

Niech mi ktoś  teraz powie,  o przymusowej relokacji, wynarodowieniu panstw, skoro tak spraszają do SIEBIE emigrantów. 

Bo tylko PiS, Zjednoczona Prawica, i ich kandydat prezydent Andrzej Duda, jest gwarantem tego,  że Polska będzie Polską,  i nikt naszego kraju, naszych sklepów nie będzie demolował i okradał. 

 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

14-06-2020 [19:24] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Pani Angeli
jak każdemu tutaj wolno wyrażać swoje opnie (byle nie wbrew obowiązującym tu zasadom,jak niejaki Trotelreiner),więc twierdzi, że Duda zrealizował w 100 % swoje obietnice wyborcze. Ja mógłbym przytoczyć twarde dane nie zrealizowanych prawie żadnej z obietnic z 2015 r. A nieaktualną już sprawę relokacji imigrantów, albo zmyśloną  "ideologię LGBT "  lub zmianę ustaw aborcyjnych PiS wyciąga z lamusa przed wyborami zawsze,gdy nie ma konkretnych argumentów i pomysłów, wierząc że to najbardziej chwytliwe tematy dla swojego elektoratu,bo mające moc straszenia.

Obrazek użytkownika Czesław2

14-06-2020 [08:27] - Czesław2 | Link:

" Ku memu zdumieniu lokatorzy bardziej gorszyli się faktem ujawnienia działalności Gontarczyków i sposobu premiowania jej przez władze Polski niż prześladowaniem księdza Blachnickiego." I to jest prawdziwy problem. Nie Gontarczykowie, nie Gawronik. Są dwie możliwości. Albo totalna głupota powiązana z IQ grubo poniżej normy. albo zbiorowa mentalność kręcenia lodów jako sposób na życie.Skutkuje to podziałem Polaków na pół.

Obrazek użytkownika izabela

14-06-2020 [17:54] - izabela | Link:

Tak to jest prawdziwy problem. Nie mogłam pojąć np. dlaczego niejaka Sawicka która chciała kręcić lody kosztem pacjentów i szczerze o tym mówiła wzbudziła sympatię czy litość widzów i pomogła w przegranej PiS. "Zakochała się biedna kobitka w łobuzie  agencie" - powiadali. A to że chciała prywatyzować ( czytaj kraść ) szpitale nie miało dla nich znaczenia. Zawsze zdumiewa mnie utrata instynktu samozachowawczego. Podobnie było z Gontarczyk. " Kto to powiesił, jak tak można,to urzędowa gablotka" - oburzał się sąsiad pożyteczny idiota. Pożyteczni idioci są ostoją wszelkich reżimów. Sowieccy komuniści skazani na śmierć przez Stalina wygłaszali w ostatnim słowie pochwałę komunizmu i deklarowali miłość do Stalina.

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2020 [18:33] - Jabe | Link:

Skad Pani czerpie informacje o zamiarach innych?

Obrazek użytkownika maxilampus

14-06-2020 [19:23] - maxilampus | Link:

mozna wtedy bylo odczytac wyrazne sympatie wsrod Januszow i Grazyn..Sam osobiscie slyszalem w miejscach publicznych komentarze ,," jak wrobili w to ,ta biedna i glupia babe,ktorej sie jeszcze chce " Nikt nie komentowal za co ja zamkneli..

Obrazek użytkownika izabela

14-06-2020 [19:50] - izabela | Link:

Sawicka mówiła o swoich zamiarach wprost z rozbrajającą szczerością.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-06-2020 [08:51] - NASZ_HENRY | Link:

Trzaskowski na ścianie,
Gówno w każdym kranie ☺
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

14-06-2020 [10:32] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

A Solorz--Żak sie wstydzi? Zacczynał od handlu zniczami pod cmentarzem...a potem 11 paszportów,kilka konsularnych...handel wartburgami i tekturowymi trabantami...teraz
bez pytania włącza 5G.
Drugi Mariusz Walter...zaufany Kiszczaka i Urbana...zakłada Studio 2...w nim sami agenci SB tylko Hopfer ...chyba nie był...dlatego w stanie wojennym umiera na "zapalenie płuc".

Wszyscy "nasi" miliarderzy,to agenci sowieccy ...czyli SB etc.

Mazowiecki i Strzembosz ...serdeczne dzięki :-(

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2020 [11:19] - Jabe | Link:

Włącza 5G, i co?

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2020 [16:51] - Marek1taki | Link:

Trzaskowski jest niewątpliwie większym złem. Też odbieram promowanie agentki SB/LGBT jako sygnał. Swoją drogą sama metamorfoza jest znamienna.
Tydzień temu też mieliśmy kompilację symboliki w postaci ułaskawienia Jana Śpiewaka i umieszczenia wiersza jego matki w temacie maturalnym.
Mamy sygnalistów wielu.

Obrazek użytkownika izabela

14-06-2020 [17:43] - izabela | Link:

O klanie Śpiewaków pisałam kiedyś. Niezbyt sympatycznie.Jan Śpiewak - trzeba mu to przyznać- rozpoznał doskonale kradzież nieruchomości zwaną niesłusznie reprywatyzacją z przydomkiem dzika. Złodziejstwo nazywa się reprywatyzacją ale dziką, terror komunistyczny demokracją ale socjalistyczną.. Odwracanie znaczeń ,unieważnianie słów przez przymiotnik. Pisał o tym Orwell i Jakub Karpiński. Wracając do Śpiewaka. Jeżeli jest przygotowywany do roli prezydenta miasta w przypadku skoku Trzaskowskiego na wyższą półkę to obrona lokatorów, potem odrobina męczeństwa ( wysoka grzywna), potem cudowne ocalenie to dobre chwyty PR.  Jeżeli to tylko moja paranoja to Śpiewak wykazał się inteligencją, odwagą, pracowitością, empatią. Ale Adaś Michnik też był sympatyczny, chodził w podartym swetrze i mówił zawsze to co chcieliśmy usłyszeć. Do czasu.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

14-06-2020 [19:44] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Pani Autorka nawet  pod tym swoim tekstem może się przekonać jak wygląda uprawianie obrzucania błotem i fake newsami przeciwników politycznych, lub choćby inaczej myślących,choć sama na razie używa formuły "powiadają,że, podobno" stylem autobiograficznej książki i Jarosławazbawa. A gdyby tak Panią Autorkę ktoś osądzał po jej pochodzeniu czy  poprzedniej działalności dziennikarskiej (w domyślnie: niefajnych,a przynajmniej dwuznacznych),albo po nie polsku brzmiącym nazwisku (tu nastąpiłby oczywiście wykład o znaczeniu takiego nazwiska i kto je nosił) - uważałaby Pani,że to jest fair...?

Obrazek użytkownika cyborg59

14-06-2020 [22:33] - cyborg59 (niezweryfikowany) | Link:

@ hr.Levak-Levatzky
Bezbłędnie rozpoznaję "dydaktykę dobrego SBeka". Takiego zmęczonego ciągłym, łagodnym nakierowywaniem na właściwe tory. Mam pewne, życiowe doświadczenie w tym temacie. Nazywam ten styl "ipocotopanu".

Obrazek użytkownika angela

14-06-2020 [21:03] - angela | Link:

Jeżeli kandydat Rafał, jest taki najlepszy dla Polski, to dlaczego nie przyjmuje dla Warszawy, dla Polski  kamienic, bezprawnie sprzedanych za grosze, jednocześnie płacze że nie ma pieniędzy, i wciąż wymysla i podnosi wszelkie opłaty mieszkańcom. 
Niech zaplaci i nie przetrzymuje pieniędzy, które powinien przekazać przedsiebiorcom z tarczy antykryzysowej, które rząd przekazał samorządom. 
Nie radzi ,  pan Rafał  nie radzi sobie z zarządem Warszawy,  a  startuje do zarządu Polską. ????

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2020 [21:26] - sake3 | Link:

@angela....Pan Rafałek wcale nie musi sobie radzić z Polską,żaden polski problem dotąd nie zmarszczył jego czółka i nie zmarszczy.Rządzeniem Polską zda się na UE,czyli Niemcy.Za pomocą sms-ów przysyłanych regularnie do namiestnika kolonii PolskaTrzaskowskiego z wytycznymi,wskazówkami,żądaniami,pouczeniami-takie zdalne sterowanie Polską przez innych jeszcze bardziej podniesie jego popularność..Ileż kłopotów się uniknie,ileż pieniędzy zaoszczędzi które naturalnie namiestnik przeznaczy (już to widzę)na lekarzy i pielęgniarki zgodnie z obietnicą wyborczą.On sam będzie razem z mądralą Sikorskim miał czas na ,,działalność'' w tajnej grupie Bilderberga i uczone dysputy na temat cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji.Może chce tą inteligencję sobie wszczepić?  

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

16-06-2020 [16:45] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sake3
nie wie jeszcze, że takie knajacko-prostackie ujadanie tylko ośmiesza jego samego? Komentarz 14-06-2020 [21:26] - sake3 https://naszeblogi.pl/comment/...

Obrazek użytkownika angela

15-06-2020 [08:49] - angela | Link:

Pan Levak,  niech się przyjrzy swojemu ujadaniu .

Obrazek użytkownika sake3

15-06-2020 [09:43] - sake3 | Link:

Ujadanie? Chyba raczej przewidywanie jak będzie wyglądała Polska pod światłymi rządami Trzaskowskiego panie hrabio.