Pozwólmy Grodzkiemu i Trzaskowskiemu mówić

Niedawno ta strategia sprawdziła się wobec K-B i widać, że sprawdza się teraz. Grodzki wyskoczył jak przysłowiowy Filip z konopi i stwierdził, że po zakończeniu kadencji PADa on stanie się p.o. obowiązki Prezydenta. Trzecia osoba w państwie mogłaby, a nawet musiała to zrobić, gdyby coś się stało z drugą osobą, Panią Marszałek Sejmu. Takie wizję można snuć, jeśli wcześniej się zaplanowało zamach. Opcji jest wiele, choćby ta z wsadzeniem do samolotu i rajd po pancernych brzozach. To wersja sprawdzona. Przepraszam Pana Jarosława za użycie tej aluzji, bo to, jak to bywa, jakieś chore dyrdymaly niedojrzałego człowieka.

A Trzaskowski? Im więcej mówi, jako to on biedny, że nie może obsłużyć wniosków przedsiębiorców, a inne miasta mogą, tylko on jeden biedaczek. Jego tłumaczenia o Konstytucji zbladły, gdy do akcji wkroczył funfel Grodzki i ujawnił prawdziwe intencje.

Pozwolmy im mówić, a uświadomią swych zwolenników, czym ich omamili.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

29-05-2020 [19:49] - Marek1taki | Link:

Pański apel jest od dawna spełniony w mediach, i nie tylko względem tych dwóch. Cenzura jest na mówienie prawdy i z sensem.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

29-05-2020 [20:34] - AŁTORYDET | Link:

@Marek:
Tym razem się z tobą zgodzę. Piszesz obok prawdy i sensu, dlatego się pojawiasz. Gdybyś pisał prawdę i sensem, to wycięła by to cenzura. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

29-05-2020 [21:06] - Marek1taki | Link:

Starasz się.

Obrazek użytkownika sake3

30-05-2020 [05:39] - sake3 | Link:

Trzecia osoba w państwie prze do tego by być pierwszą i jak przypuszczam chce to zrobic po trupach.Ustawiczne groźby pod adresem rządu,prezydenta ,członków rządu,PiS-u uzupełniają dotychczasową metodę ośmieszania i wpierania opinii publicznej rzekomych afer,i niekompetencji.Grodzki mówi już otwartym tekstem,że marszałka sejmu nie bierze pod uwagę jako tymczasowego przejmującego obowiązki prezydenta.czyli co z nim zrobi?Na naszych oczach rodzi się widmo zamachu na życie marszałek Witek.Ekspert do spraw gospodarki Gwiazdowski niby żartem proponuje zabicie prezydenta Dudy,aby problem oczekiwań na 6-go sierpnia rozwiązać przed czasem.W powiązaniu do ipodobnych gróźb stale wysuwanych ,z których wsadzenie do więzień jest jest jeszcze najlżejsze taki scenariusz jest możliwy.Przecież stale w przestrzeni medialnej słychac nawoływania -chocby takiego Kuczyńskiego,sa tacy co oferują się sami to zrobić.przecież tak niedawno aktoreczka Wydrzyńska zbierała datki na zabójcę Kaczyńskiego.Po co są szykowane bojówki Trzaskowskiego w Warszawie?

Obrazek użytkownika angela

30-05-2020 [08:27] - angela | Link:

Dać diabłu palec, to weźmie całą rękę. 
U pana Grodzkiego koperty mogą doprowadzic do zabójstwa. 
A co u innych, co tak "bronią demokracji" ?  z naczelnym co nawiał  do Brukseli,  i co rusz "demokratycznie" wypluwa teksty.
Perspektywa kilku, czy kilkunastu lat za kratami, dla bosów, nawyklych do luksusów, jest nie przykra, ale tragiczna .
A dla marszałkissimusa od kopert, wręcz,  'zabójcza'.

 

Obrazek użytkownika cyborg59

30-05-2020 [14:56] - cyborg59 (niezweryfikowany) | Link:

Pozwólmy Grodzkiemu i Trzaskowskiemu mówić - tylko mówić ! 
Nie pozwólmy im działać na szkodę Polski.

Obrazek użytkownika sake3

30-05-2020 [20:40] - sake3 | Link:

Niestety -ich mówienie też jest ze szkodą dla Polski.Własciwie to nawet nie mówienie a wrzask i awantury.,,Wara pisowcy od wyborów'' ryczy pokraczny Budka, ,,wara pisowcy od samorządów'' ryczy szablozebny Schetyna.....Tak naprawde to kto i komu nie pozwala?