Wstawiłem najważniejszy punkt "naszych zasad"...w założeniu Ojców Załozycieli Naszych Blogów.
Tylko do dnia dzisiejszego ten punkt stał się nieaktualny....trzeba napisać podobny punkt...szwabachą!
Rosjanie się nie przejmują portalami...peryferyjnymi mediami...i byle g....oni maja wtyki wyżej....najwyżej...od BBN,SENATU,SEJMU,Samorządów i nawet rządu.
Wszystkie służby...są rosyjskie...nawet MOSAD pracuje na ruskich szpionach...
A'propos szwabachy...tu na NB juz otwarcie wychodzą szkielety niemieckie...i ci,zakonserwowani od 2015...i najnowsi...od 7 dni.
Nawet ślepi muszą zauwazyć zwiększoną aktywność niemieckich agentów na NB...nicki dawno zainstalowane...nagle sie odwijają z bandaży...i mumie ożywają.
Ale pomińmy NB...RMF-FM,Onet,Interia...tam idzie jazda bez trzymanki...na chama...ordynarnie...wychodzi niemiecka finezja...nawet z bekaniem w mikrofon [RMF-FM]
Obrażanie prezydenta,premiera,ministrów,posłów....BO MOGĄ! BO IM NIC NIE ZROBIĄ! BO ONI SĄ UBERMENCH...a "tenkraj"...to dziadowski land...17 republika rosyjska
i ludzie....nie ludzie! Osobniki człekopodobne...brak ogona,pionowy kręgosłup [o ile nie leży w rynsztoku pijany] i kciuk przeciwstawny.
BO CI "LUDZIE" POZWOLILI W CIĄGU 8 LAT...NA SPRZEDAŻ POLSKI, CI LUDZIE POZWOLILI DEGENERATOWI JARUZELSKIEMU NA ROZWALENIE 10 MILIONOWEJ "S".
Jurgieltnicy...targowica...zdrajcy...bydło...[przepraszam bydło za porównanie] pospolite chamstwo...z nienawiścia w oczach i na ustach.
Mam to ..."społeczeństwo" nazwać Polakami...te miliony witające Jana Pawła II...płaczące po Lechu Kaczynskim...to tak...ale 30 milionów sikało na znicze i kpiło z obrazu trumny
w Watykanie....dzicz.
Tak więc "aby NB było polskie"...pilnujmy tego portalu...póki jeszcze nie jest niemiecki. (?)

Ależ skądże znowu, wszyscy wiedza, że tylko siedząc w domu i zakładając szmatę na twarz uratujemy Polskę i własne życie. Gdyby na ten przyklad nie zamknięto lasów na tydzień, to dawno byśmy wyzdychali. No i chyba każdy głupi rozumie, czym się różni fryzjerka od kasjerki w markecie, no nie?
kasjerka najpierw kasuje a potem strzyże
fryzjerka najpierw strzyże a potem kasuje
Dla mnie sa ludzie, którzy albo maja zdolność honorowa i w ogóle sa godni szacunku i z opinia takich sie liczę (aczkolwiek tez moga sie mylić), albo nie i do takich zaliczam w.w. przez Pania towarzystwo, takich nie słucham i nie przyjmuje do wiadomości tego, co wygadują. Natomiast czuję sie poniżona wtedy, kiedy musze znosić restrykcje, którzych nie uzasadnia ani nauka, ani logika, ani zdrowy rozsądek. Czuję się poniżona ze ścierką na twarzy, która rzekomo ma mi uratowac życie, kiedy odmawia się ludziom pracy na utrzymanie siebie i rodziny zasłaniając się jakimiś pseudo tarczami. Czuje się źle i serce mi peka, kiedy widzę dzieci, które jak się okazuje nie potrzebują ani szkoły, ani sportu i ruchu na świeżym powietrzu dla prawidłowego rozwoju i nabrania odporności. Patrzę na wskaźniki ekonomiczne, na ceny ropy, na giełdy zaliczające glebę, na całe branże, które upadają, wiem, że już w samych USA jest 26mln zarejestrowanych bezrobotnych (przed ta histeria było ich 3mln) i nikt mi nie wmówi, że to jest normalne. Nigdy nie uwierzę, że jakikolwiek bankster lub polityk narazi się na strate choćby grosza w zamian za ratowanie życia i zdrowia ludzkiego, więc to nie o nasze życie i zdrowie tu chodzi. W porównaniu z tym plucie z Czerskiej nie ma żadnego znaczenia. Nie chodzi o to, że "wypada" krytykowac rząd. Polska jest krajem, który jako jeden z pierwszych wprowadził takie restrykcje i, pomimo że inne kraje już powoli szykują sie do odmrażania gospodarki, u nas dalej szczuje się i zastrasza ludzi. Mądrzy ludzie mówili niemal cały czas, że jesteśmy tylko kondominium, ale dla mnie zobaczyć to w całości i w takiej skali jest jak dostać obuchem w głowę.
niech sie pani nie daje sprowokowac. To durnie, którzy nie ruszyli sie ze swojego zaścianka i sądzą, że świat tak właśnie wyglada jak w ich myszi - kiszkach. Jak im prezes każe nosic maski to będą nosić maski jak im każe zdjąć gacie to zdejmą. Pzdr.
To co napisałeś trzyma się kupy, ale moim zdaniem tu nie chodzi o narodowość tych ekspertów od kierowania krajem, od makrogospodarki i i mikrobiologii. Sprawa zmontowana jest znacznie wyżej. Między nami mówiąc może zahaczać o samego Billa G.! I jego szemrane, trzymające w łapskach lejce świata towarzystwo. Otóż, wysyp naszych heh obrońców przed kagańcami na twarzach i prześmiewców głupoli, wierzących w bajdy niedouczinego ministra ma inny cel. Celem jest przyciąganie do portali wszelkiej maści oszołomów, którzy na hasło 5G, szczepionka, Bill itp, lecą na nie jak muchy na lep. Jeden zaczyna wątak, drugi dokłada drewienek i nie mija doba jak zbiera się zgodna co do ducha i treści paczka. Jutro pojawi się nowy wątek (vlog) i w sieć pająka (pająków) złapią się nowe muszki. No OK, ale po co te pająki i lepy to wszystko robią? To proste: by w końcu wyłapać wszystkich wietrzących na każdym kroku spiski. Intrygantów i sypiących piach w łożyska, wiecznych sceptyków i urodzonych malkontentów. By Świat mógł ruszyć z ostatnich lat marazmu choć krok do przodu. I jak ich wyłapią, to co z nimi zrobią? Jak to co, zaszczepią i oczipują.
Czytam to wszystko i tak sobie myślę – zamiarem twórców NB było zapewne stworzenie prawicowego portalu, na którym prawicowi blogerzy będą ukazywać Światu i Polsce prawdę – czyli to, co „nas wyzwoli”. Już jakiś czas temu powiedziałem – NB schodzi na psy! Nawet chciałem tu pisać, ale ówczesny Szef powiedział – musi pan pisać inaczej – więc to olałem. I kończąc, bo czasu szkoda – jeżeli „nawet” NB opanowane zostały przez „wielbicieli totalnych”, to jakie mamy (macie!), prawo zarzucać Prezesowi, że „sobie nie radzi”? Wszak on ma nie tylko „blogerów”, ale „polityków”, „celebrytów” i „wraże media” przeciw sobie – a wciąż jest (od lat 80-tych!), „na kursie i na ścieżce” ku polskiej niepodległości!
Pozdrawiam i nieco samokrytyki życzę!
PS – piszę to akurat tutaj, ale nie o to chodzi – to wpis dla wszystkich tu obecnych!
Cóż, nie mogą się tu wszyscy ze sobą zgadzać bo dyskusja zamrze. Zbyt dużych różnic też nie może być, bo i tak każdy się wtedy okopie we własnym obozie. Ale znaleźć złoty środek oczywiście jest bardzo trudno.
Myślałem,że się rozstaliśmy bez żalu...ja nie zaglądam do twojego blogu...bo mam odruch wymiotny na takich [-----]
W związku z tym...oddal sie w tempie szybkim...w dowolnym kierunku ...byle nie w moim ...w skrócie...vaffanculo!
sytuacji nas wyprowadzą.
Dokładnie tak mamy, dodatkowo z tyłu zbiór szparagów i truskawek a pracę wyobraź
sobie, nieosiągalną dla ławeczki z butelczyną kosmosu. Stąd, jeżeli prezydent mojego
miasta nie przekaże moich danych wyborczych poczcie polskiej, skieruję pozew do sądu.
rozumiem, że jestes rencistka z dużą wadą wzroku. To się popytaj znajomych gdzie ich dzieci pracują ? Ale lepiej nie rób tego. Pzdr
Nie ma lepszej partii niz PIS i to pokazuje, w jak ciemnej .... jesteśmy. Gdzie pan widzi ten "podmiot"? Czekać na telefon od Merkel, patrzeć uważnie co robia Niemcy, dodać do tego 2-3 tygodnie i będziemy mieli z powrotem "normalność". Do tego sprowadza się cała polityka partii rządzącej, "wartością" dodana jest tu nadgorliwość we wprowadzaniu restrykcji.
Ty chyba jednak jestes zadaniowany.Takie głupoty wypisujesz, że to uraga inteligencji jakiejkolwiek.Toż ty jestes takim ignorantem, że szkoda gadać, Oczywiście, że pis jest dla was najlepsza partią - sami ja sobie wytworzyliście, Głupich nie sieja - sami sie rodzą.Szalom.