Temat na wybory prezydenckie

Lewacy w Hiszpanii mówią wprost, że dzieci nie należą do rodziców i nie mają oni prawa do ich wychowania. W jednym z regionów wprowadzili oni prawo, zgodnie z którym rodzice nie mają prawa sprzeciwiać się zajęciom LGBT, gender itd. Teraz lewactwo chce wprowadzić te prawo w całej Hiszpanii. Tylko czekać, jak spróbują to wprowadzić w całej UE.

To nie koniec chorych ideologii, bo ostatnio w eurokołchozie trwa debata, aby nałożyć drakońskie podatki na mięso. 

Aż się prosi, aby przy wyborach prezydenckich zrobić referendum i spytać Polaków w powyższych sprawach.

Przy okazji spytać, czy europosłowie glosujacy przeciw Polsce winni być pozbawieni mandatów. Byłaby to okazja, aby spytać się Polaków, czy popierają zakaz podatku katastralnego, jasno wyrażony przez PiS, ustami Prezesa.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

13-02-2020 [09:16] - angela | Link:

Buta pana(i) Biedronia poraża. 
Pluje na Polaków w PE, a z braku argumentów ucieka się do konfabulacji i kłamstwa.
Najbardziej smieszy jego  wypowiedź,  że obecne /z panem Śmiszkiem pewnie /dzieci nie mają TYLKO dlatego, że zajęci są robieniem kariery. Jest nadziejaj jednak, ze  jak zrobią  kariery, to sobie dzieci urodzą, a nie będą podbierac tym nienawistnym  hetero.

Obrazek użytkownika kaliszanin

13-02-2020 [10:42] - kaliszanin | Link:

a ja się założę, że jak już sobie to dziecko zrobią/urodzą to i 500+ tez dostaną.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-02-2020 [15:35] - piastolsztyn | Link:

Jestem za, a nawet więcej, niech zakończą kariery i wezmą się do roboty. Pozwolę sobie wyrazić pewne zastrzeżenie, wynikające z danych NFZ, że prawie połowa homosiów ma HIV. Jeśli ta choroba jest normalnością, o której tak głośno krzyczą, zachwalając LGBT, to czym jest brak tej choroby? Nikomu nie należy zaglądać do alkowy, ale też nikt nie ma prawa robić publicznej alkowy i siać zgorszenia.

Obrazek użytkownika tricolour

13-02-2020 [17:02] - tricolour | Link:

Ze strony oficjalnej:

Podstawowe informacje epidemiologiczne
HIV i AIDS w Polsce – dane od początku epidemii (1985 r.) do 31 sierpnia 2019 r. roku
 
24 908  zakażonych ogółem
3 734 ma AIDS
1 424 chorych zmarło

Z tezy, że połowa homosiów ma HIV wynika, że przez 35 lat było w Polsce 50.000 homoseksualistów. 

Teza legła w gruzach..
 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-02-2020 [18:54] - piastolsztyn | Link:

Po wyborach z 2015 r. oskarżono jednego z kandydatów, że kłamał. Ten wyciągnął dane NFZ, gdzie 46% homoseksualnych, męskich było zarażonych. Tyle oficjalne dane z czasów PO-PSL. Osobiście nie zbieram i nie chcę znać informacji o preferencjach znajomych osób. Nigdy im tego nie wypominalem i rozmawiałem normalnie. Wszystkie te osoby zmarły na AIDS. Nie twierdzę jednakże, że 100% jest zarażonych. Pozostaję przy oficjalnych liczbach.

Obrazek użytkownika angela

13-02-2020 [23:10] - angela | Link:

@kaliszanin ,  nikt im na siłę nie wciska. Mogą zrezygnować,  jak mają troche honoru. 

Obrazek użytkownika kaliszanin

13-02-2020 [10:07] - kaliszanin | Link:

Panie Piotrze chce pan w referendum odberać mandaty przyznane również w pewnym sensie w referendum jakim są wybory?

Z podatkami idźmy dalej - uzależnijmy wielkość i wachlarz płaconych podatków od tego jakiej odmiany okrągłostołowej "partii" zwolennikiem jesteśmy. Mam takie wrażenie, że zwolennicy popisu zmieściliby się na jednym pontonie zmierzającym gdzieś hen, hen daleko.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-02-2020 [10:50] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie,
po 1989r. przywracano przedwojenne prawo, ale jednego nie przywrocono. Prawo obowiazuje w wielu cywilizowanych krajach, które stanowi, ze jesli wybrany sprzeciwi się swoim obietnicom wyborczym, to obywatele mają prawo, pr,epraszam za sformułowanie, takiego dziada wykopsać z publicznej funkcji.

Wtedy nie byłoby tak, ze ktos w wyborach mówi, ze nie będzie podnoszenia podatków, wieku emerytalnego, a gdy rządzi, robi dokladnie na odwrót. Tak samo z podatkiem katastralnym i z innymi tematami.

Proszę przyjąć też do wiadomości, że Polacy mają prawo do wyrazenia zdania w tych sprawach i preferencje partyjne nie maja tu zastosowania. 

Po prostu spytac o przywrocenie przedwojenngo prawa. Co innego politycy targowiczanie, ktorzy przygotowali temat zastepczy na wybory prezydencki, czyli sądownictwo. Ja proponuję sprawy wazne dla wyborców, np. prawo rodziców do wychowywania dzieci, czy też prawo do konsumowania żywności, wg wlasnego uznania, a nie wedlug prawa stanowionego przez weganskich aktywistów. Jesli ktos chce być weganinem, niech będzie, ale niech innym nie zakazuje innych wyborow żywieniowych.

To nie przynaleznosc i preferencje partyjne decyduja o powyzszym. Niech lewactwo uszanuje prawa człowieka i demokrację.

A tak wypunktuję, nigdzie nie wskazalem na PADa, ani innych kandydatów. 

Obrazek użytkownika kaliszanin

13-02-2020 [15:51] - kaliszanin | Link:

a co Panie Piotrze jak ci zmienieni w referendum nasi wybrańcy po jakimś czasie ponownie zmienią swoje zdanie?

i tak z czystej ciekawości, jakież to przedwojenne prawo przywrócono po 1989 roku?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-02-2020 [18:57] - piastolsztyn | Link:

Konstytucję i prawo z 1936r. Jeśli ktoś idzie do wyborów, coś obiecuje, a potem robi coś innego, to jest to typowe wprowadzanie w błąd, celem osiągnięcia korzyści i jako takie jest unormowane w kc.

Obrazek użytkownika mjk1

13-02-2020 [15:55] - mjk1 | Link:

Szanowny Autorze. Niezmiernie mi przykro, ale muszę stwierdzić, że jest Pan dokładnie tak samo fantastycznie tępy, jak 99% naszego, pożal się Boże, społeczeństwa. Ani przed wojną, ani obecnie w żadnym kraju nie ma w praktyce możliwości „wykopania” posła oszusta w trakcie trwania kadencji. Jedyną taką możliwość stwarzają następne wybory. Gdyby istniała taka możliwość, to wybory od razu zostałyby zakazane przez rządzących i to w każdym kraju. U nas też. Teraz dowód na moje słowa. Koncepcję wyborów z możliwością odwołania posła stworzył w naszym kraju Śp. profesor Jerzy Przystawa w postaci Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Rządzący, wszyscy bez wyjątku doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że oznacza to koniec ich łgarstw a co za tym idzie również karier i łatwego życia. Dlatego wylansowali odpustowego grajka, który z programu Jednomandatowych Okręgów Wyborczych wyjął tylko jeden element. Ten o odwołaniu posła właśnie. Gdyby nawet udało się przeforsować JOW-y w wersji Kukiz15, rządzącym absolutnie nic nie groziło. Niestety społeczeństwo okazało się jeszcze głupsze niż rządzący sądzili. Wystarczyło tylko wmówić temu ... społeczeństwu, że w innych krajach też są JOWy, które w praktyce niczego nie zmieniają. I głupi lud bez zająknięcia to kupił, dokładnie tak samo, jak Szanowny Pan.        
 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-02-2020 [19:03] - piastolsztyn | Link:

np. USA, Kanada, gdzie oszuści i osoby niegodne same rezygnują, aby uniknąć upokorzenia związanego z rzeczona procedurą.

Dobrze, jestem glupi, jak 99% społeczeństwa, a Pan jeden jest piekny, mądry. Jakie jeszcze ma pan objawy, we wlasnym mniemaniu, zalety? 

Z takimi osobami sie nie dyskutuje, a ja nie mam kwalifikacji, aby Panu pomóc.

Obrazek użytkownika Jabe

13-02-2020 [16:30] - Jabe | Link:

Dla odmiany polska lewica próbowała zlikwidować nam przemysł futrzarski.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

14-02-2020 [09:15] - piastolsztyn | Link:

Pamięta może Ktoś Dzietskije Sady w ZSRR (CCCR)? Tam władza starała się odizolować dzieci od rodzin i wychować nowego, sowieckiego człowieka, wg bolszewickiej ideologii. To samo chce zrobić lewactwo, gdziekolwiek ma władzę. Sprzeciwianie się obowiązkowej ideologii systemowej indoktrynacji LGBT i Gender jest walką z bolszewizmem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-02-2020 [09:31] - Imć Waszeć | Link:

No tak, tylko że takie sprawy trzeba rozważać kompleksowo w określonym kontekście politycznym i społecznym. Zarówno komunizm, jak i zamordystyczny liberalizm preferują jeden i ten sam rodzaj pracownika: uzależnionego od używek samoluba, który musi pracować, żeby zaspokajać swoje najniższe zachcianki. Od tego zaczyna się cała patologia, a na końcu sznureczka jest stosunek do wychowywania dzieci. Różnica jest taka, że komunizm "przykuwa chłopa do ziemi", zaś liberalizm preferuje pełną mobilność - "persona na gratach". Wpływ na wychowanie dzieci jest zupełnie taki sam. Stworzono sztuczne problemy, to teraz trzeba zażarcie z nimi walczyć i stąd odbieranie dzieci "zabieganym" rodzicom, a powodem jest najlepsza z punktu widzenia pracodawcy cecha pracownika - alkoholizm. Nic dziwnego, że ludzie czują się w tych systemach jak zwierzęta w pułapce, które wtedy najczęściej zagryzają swoje młode. I to samo widać już w społecznościach ludzkich. Praw natury się nie zmieni samym gadaniem i uspołecznianiem przez gadanie.
.

Obrazek użytkownika kaliszanin

14-02-2020 [09:47] - kaliszanin | Link:

mała uwagi jeżeli Szanowny Pan Imć pozwoli.

patologia prowadząca do wytworzenia tegoż samoluba oplata nas już od wieków. zmienia czasem swój kolor, nazwę innymi słowy przedrostek dokładając jednak cegiełkę od siebie. tą cegiełką jest chyba próba wmanewrowania nas prócz alkoholizmu w mięsoizm. będziemy się gęsto z tego tłumaczyć być może już niedługo.

Praw natury się nie zmieni samym gadaniem i uspołecznianiem przez gadanie - łącząc Pańskie zdanie z moim że: historia człowieka to jednak ciągła historia upadków społeczeństw, kultur, cywilizacji cóż mamy robić, jak się przed tym obronić a raczej jak się wyrwać by nie wpadać z deszczu pod rynnę?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

14-02-2020 [10:00] - piastolsztyn | Link:

Mój dziadek w partyzantce zajmował się wywiadem i łącznością, czyli nikt szczególnie ważny. Miał jednakże wiedzę o cieniu, przepiórcze, mocarze oraz o zdrajcach z AK, którzy z nimi współpracowali. Z tego powodu musiał uciekać z rodziną na tzw. ziemię odzyskane. Co tydzień przychodził komunistyczny poborca podatkowy, zabierał wszystko, a rodzina nie miała środków do życia. Co poborcy chełpili się, że dziadka nie zamkną, bo kto pracowałby na władzę. Zapowiedzieli, że będą nas ścigać do trzeciego pokolenia. Tacie nie pozwolili pójść do liceum, a później zostać pilotem, pomimo wyników z wyróżnieniem. Ja, drugie pokolenie, gdzie dyrektor podstawówki na informację, że idę do liceum, krzyczał zabraniam, zakazuję, a był to 1980r., więc bezskutecznie.

Inna ciekawostka, po wojnie Łupaszka z oddziałem przechodzil w pobliżu, nocowali u dziadka, a potem przeprawili się przez most na Drwęcy. Bolszewia weszyla, czy, kto i jak, mieli podejrzenia, zadnych dowodów i dziadek nie zostal aresztowany. Tata jeszcze pamieta ten oddzial, bo byl wowczas podrostkiem, ok. 10. letnim.