Ostateczne rozwiązanie sprawy polskiej

 Dlaczego - Ostateczne rozwiązanie sprawy polskiej.?

Dlatego, że rozwiązanie  w  pełnym toku gdyż -

1 miejsce na świecie w antysemityzmie  należy do Polski.

" Polska należy do najbardziej antysemickich krajów na świecie."

Pisze Haaretz   w dniu  21.11.2019  ( Judy Maltz ) – podając najnowsze badania ADL (  Anti- Defamation League ) - Liga Anty - defamacyjna. ( tłumaczenie własne )

Antysemickie postawy  są najbardziej widoczne w Polsce - 48 % ( 1 miejsce ),  Płd Afryce – 47% i na Ukrainie - 46%
Najmniej -  4% zanotowano w Szwecji.

W Polsce od 2015 nastąpił wzrost  takich postaw z 37 % do w.w. 48% w 2019r.

Badania dotyczyły  odpowiedzi na pytania.  

Było 11 pytań typu:

Żydzi są bardziej lojalni w stosunku do Izraela niż do kraju w którym żyją
Żydzi mają za dużo władzy w świecie ekonomii, finansów
Żydzi mają za dużo kontroli nad rządem USA
Żydzi za dużo mówią o tym, co stało się podczas holocaustu.
Żydzi mają za dużo władzy w mediach.

itd

Ci którzy odpowiedzieli – prawdopodobnie tak –   byli zaliczani do kategorii antysemitników.

Na tak sformułowane pytania dziwnym jest, że tylko 48 %  w Polsce odpowiedziało  - prawdopodobnie tak.

Wniosek z badań ADL - 48 % odpowiadających są osobami kumatymi i spostrzegawczymi a 52 % nie ma pojecia na  jakim świecie żyje.

Im bardziej kampania wyszlamowania Polski z kasy czyli Act 447  będzie postępował to  tym bardziej Polacy będą się orientować co w trawie piszczy.

Jak widać polityka płaszczenia się, budowa muzeum Polin w Warszawie, danie w arendę muzeum Auschwitz, czy hojne wielomilionowe datki na cmentarze,  dotowanie wybitnie antypolskich filmów, książek itd.,itp, milczenie o w.w. akcie skutkuje wzrostem postaw  antysemickich w Polsce

A kto jest antysemitą decyduje ADL

Co będzie dalej strach się bać.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-11-2019 [17:21] - Imć Waszeć | Link:

Jak to co będzie dalej? Uleganie żądaniom żydów to prosta droga do wojny domowej w Polsce. Polacy może i są głupi, ale swój hunur mają. Podobnie jak honur ma byle kiciarz w bramie, którego można obrazić zwykłym słowem i wtedy już idzie kosa bez żadnych słów. A więc każdy, kto im ulega w bardzo bliskiej perspektywie zostanie po prostu uznany zdrajcą, niezależnie od tego ile Maryjek pobłogosławi, Wyklętych wyświęci i jak głośno będzie się darł w rytm hymnu. Zdrajca to zdrajca. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, zaś łaska motłochu jeszcze bardziej. Prosty lud w ferworze obrony honuru nie będzie już o nic pytał - powróz, kosa, a potem po walce się pomyśli. Dlatego im bardziej będzie się teraz upierał PIS, tym bliżej powroza się w efekcie znajdzie. Nawet gdy będzie chciał sobie tylko jaja robić i grać na koryto. Jak powiedziałem, im Polak głupszy, tym mniej się zna na żartach i salonowych sztuczkach. I kto tu potem będzie ten głupi? ;)

PS: A w Palestynie to niby nie ma mądrych i głupich? Są, ale jak widać nie w tym rzecz.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-11-2019 [17:28] - rolnik z mazur | Link:

Pełna zgoda. Nie w tym rzecz. Ile razy mozna deptać po " honurze " , Jest pewna granica bólu, której przekroczenie zamienia sie w bezrozumny gniew. Film Joker doskonale to pokazuje - polecam. Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-11-2019 [18:29] - Imć Waszeć | Link:

Słusznie. Strachy typu "jak nas świat będzie widział?", "co o nas zachód pomyśli?" są dla yntelygentów. Prosty lud nie ma takich zagwozdek i reaguje jak zwierzak. Nie tak dawno był wyświetlany film o pierwszej wojnie światowej, gdzie jakiś młody niemiecki arystokrata miał zostać królem Polski. Ponieważ nie chciał i miał jakieś inne kłopoty albo romanse godne niemieckiego yntelygenta, to postanowił się zabić przy okazji likwidacji szybu w kopalni na Śląsku. Ostatni swój szyb miał zamiar wysadzić niemiecki byznesmen, żeby nie dostał się w ręce wroga (inne szyby ten "partyjota" opchnął już z zyskiem jakimś frajerom:). Zagryzając całe pęto kiełbasy z garści udzielił nauki o życiu i przygarnął zagubionego yntelygenta. M.in. dał mu radę "przydasz mi się ale naucz się węgla". No i właśnie tu kryje się odpowiedź dlaczego w Niemczech chwilę później wybuchła zaraza hitleryzmu. Jeśli tam schłopiałym kiełbasiarzom dano niezależną władzę (TYLKO nad pieniądzem hehehe), a yntelygenciki mieli głównie globusy rano i wieczór, to na tragedię nie trzeba było długo czekać. Dlatego Polska też powinna zwracać baczną uwagę na to, kogo czyni inteligencją i ile niezależnego od inteligencji wpływu mają dorobieni kiełbasiarze. Na razie jest tak, że WSI wprowadziło do gry armię kiełbasiarzy, która klonuje się i rozrasta, zaś PIS nie raczy ich zauważać = gardzi ale krzywdy nie robi. Jedni robią tak z powodu globusa, zaś inni bo "tylko wykonują rozkazy". To są oczywiście inne rozkazy, niż "tylko wykonywane" przez wsioków, polinowców, bedoków, kaściarzy itp. ale chodzi tu o rodzaj nowej świeckiej tradycji, który może w końcu zacząć żyć własnym życiem, czyli dostać "maszerujących nóg".

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-11-2019 [18:51] - rolnik z mazur | Link:

Kłaniaja sie grzechy zaniechania. Pzdr

Obrazek użytkownika xena2012

22-11-2019 [19:49] - xena2012 | Link:

Grzechami zaniechania obciążamy niestety tylko PiS bo jakoś sie nie chce nikomu sięgnąć do lat wczesniejszych i poszukać głębiej.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-11-2019 [19:57] - rolnik z mazur | Link:

A kto powiedział ? Z pewnością nie ja.  Grzechy zaniechania bija po wszystkich formacjach od wielu lat i nawet nie tylko od 89-tego. I ciągnie sie to jak ..... Pzdr

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-11-2019 [18:11] - NASZ_HENRY | Link:

Nie napisał Pan najważniejszego
ADL. dziękuje Volkswagenowi za sfinansowanie raportu ☺

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-11-2019 [18:49] - rolnik z mazur | Link:

Chyba nie tylko Volkswagen. Niemcy sa w dole tabeli z bodajże 13 %. Pzdr

Obrazek użytkownika anakonda

22-11-2019 [19:48] - anakonda | Link:

Witaj Rolniku !
" Niemcy sa w dole tabeli z bodajże 13 % "
----------------------------------------------------------------
Nie za darmo, takie miejsce w statystyce kosztuje niemieckiego podatnika miliardy euro rocznie.
Poza tym, ta liczba 13 % to sa wylacznie wyznawcy Allaha, bio - Niemiec
nie odwazy sie byc w dzisiejszych Niemczech antysemita.
Po " zamachu " w Halle (Saale) 9.10.2019 czolowki gazet w Niemczech
przescigaly sie w wymyslaniu tytulow w mysl zasady im wiecej
w nim " nazizmu " tym lepszy. Natomiast o tym ze zamachowiec
to zwyczajny wariat nikt nawet nie wspomnial, bo to by nie pasowalo
dla politycznego biznesu w RFN.

https://de.wikipedia.org/wiki/...(Saale)_2019

" Der Anschlag in Halle (Saale) am 9. Oktober 2019 war der Versuch eines Massenmordes an Juden am Jom Kippur, dem höchsten jüdischen Feiertag"
" Atak w Halle (Saale) 9 października 2019 r. był próbą masowego mordowania Żydów na Jom Kipur, najwyższym święcie żydowskim. "

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-11-2019 [20:28] - rolnik z mazur | Link:

Witaj anakondo !

Tak, zgadza się ! Żaden normalny  Niemiec nie odważy się byc antysemitą ( cokolwiek miałoby to znaczyć ) w dzisiejszych czasach. Oglądam czasem  z ciekawości niemiecką ARD albo ZDF i głównymi tematami są :
zbrodniczy CO2 i pietnowanie antysemityzmu tudzież różne spotkania integracyjne. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika angela

23-11-2019 [09:05] - angela | Link:

Kaliningrad intensywnie zbrojony, zamieszanie wewnętrzne Polski przy użyciu rodzimych sprzedajnych, nie ustaje, nie potrzebne nam kliny wbijane co rusz,  pomiędzy Polskę i Amerykę. 
Jest tow interesie Rosji. 
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-11-2019 [12:13] - rolnik z mazur | Link:

A kto wbija te kliny ? Rosja sie zbroi - to fakt. Dlaczego my tego nie robimy ? Im słabsza Polska tym silniejsza Rosja. To oczywista oczywistość. Prosze spojrzeć jak wyglada sejm i czym sie zajmuje. Toż to żenada.  Pzdr

Obrazek użytkownika Es

23-11-2019 [23:20] - Es | Link:

A tymczasem po raz kolejny wypowiedziano umowę wynajmu lokalu dr Kurek i W Sumlińskiemu gdzie miała się odbyć premiera ich nowej książki o Jedwabnem. To już nie tylko blokowanie ekshumacji -zgodnie z twierdzeniem Danielsa:"choćby 40 milionów Polaków...". To jawna kpina z czegoś takiego jak wolność słowa,która okazuje się nic nie wartym mitem ,którym żyją Polacy,ale  prrzede wszystkim już nieskrępowane przejmowanie władzy w Polsce przez gminy żydowskie przy cichym przyzwoleniu "naszych" władz i kościoła. i podejrzewam ,że nie przesadzam

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-11-2019 [10:12] - rolnik z mazur | Link:

Dokładnie. Kto zablokował ekshumację w Jedwabnem? Pzdr