Konfederacja nie uzyska nawet 2% - wszystko jasne

Po prawyborach w Wieruszowie wszystko stało się jasne. Przy frekwencji ok. 13% Konfederacja osiągnęła wynik ok. 7%. Nie od dziś wiadomo, że ten wojowniczy elektorat jest mocno zmotywowany i zdyscyplinowany, a więc wziął udział w prawyborach, praktycznie w całości. Co się stanie, gdy frekwencja wyniesie 60% w prawdziwych wyborach? Mamy (13 : 60) * 7 = ok. 1,5% i to tyle w temacie. Głupiego programu nie będę komentował, bo nie wystarczy zmieszać debilizm z kłamstwami i zdaniami prawdziwymi, aby otrzymać wartość (0*0*6 daje zero).

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-10-2019 [08:12] - NASZ_HENRY | Link:

Mój poranny sondaż jest taki:
PiS-44,7%
POKO-27,9%
SLD-13,1%
PSL-6,9%
KONFEDERACJA-5,3%
Inne opcje-2,1%

Procentów nie należy nadużywać! I to tyle w temacie ;-)
 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

08-10-2019 [09:57] - piastolsztyn | Link:

Frekwencja w prawyborach, to ledwo 13%, a więc mizernie. Faktem też jest, że zwolennicy Konferencji wzięli udział w prawyborach praktycznie w całości. To jest podstawą do wyliczeń wyniku w rzeczywistych wyborach, czyli wynik Konfederacji podzielić przez 4, co najmniej. Taki wynik jest spójny z innymi wyborami, co opisałem. Ostateczny wynik będzie zależał od frekwencji i im ona wyższa, tym gorzej dla Konfederacji.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-10-2019 [09:54] - Kazimierz Kozio... | Link:

szpieg, glupiec, zdrajca, polityczny szkodnik - takie inwektywy artykulowane przez pana Nadredaktora bynajmniej nie przesadzaja o statusie polityka z partii opozycyjnej natomiast moga swiadczyc o naiwnosci niedoceniania przeciwnika.
czy naprawde wierzycie ze FSB, BND oraz organizacje o ktorych boicie sie glosno myslec - nie umiescily juz swoich w partii jedynie slusznej? czasy sie zmieniaja ale stare sprawdzone metody nie zmienia sie nigdy. ich sluzby to nie zbieranina idiotow
 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

08-10-2019 [14:32] - piastolsztyn | Link:

Za kilka dni wszystko będzie jasne. Ludzie słuchają bzdur JKM, więc poparcie może jeszcze spaść. 

A tak na marginesie, jaką funkcję JKM pełnił w PRL? Może napisze Pan, jaką funkcje pelnil w Stronnictwie Demoktstycznym, przybudówce PZPR? Co sie stalo z majatkiem SD po 1989r. i kto się na nim uwlaszczył? Po odpowiedzi na te pytania dojdziemy do punktu, gdzie spytamy o wierność, ale komu, jesli zdrada, to kogo? 

Bardzo wiele osob w maju 2019 r. przestalo wierzyć konfederatom, gdy przeczytali ocean ich klamstw i te klamstwa da dla konfeferatow, jak symboliczny kamień młyński. 

Ja sam spogladalem na Brauna, ale po przeczytaniu klamstw zorientowaniu się, komu konfederaci sa wierni, nadal twierdzę, od tamtej pory, że PiS nie ma alternatywny.

Ja nikogo nie skreślam, bo zainteresowani sami wykreslili się z elementarnej uczcieisci, logiki ... 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-10-2019 [22:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

co do jkm, jak zwykle zostal oddelegowany na odcinek wymagajacy rozbicia, skompromitowania, itp. nie zmienia to faktu ze wymienione sluzby zapewne oddelegowaly  swoich ludzi do towarzystwa dobrej zmiany i nie sa to indywidua bolkopodobne. fsb to nie idioci zeby "ruskich agentow" umieszczac w marginalnych towarzystwach 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

08-10-2019 [23:41] - piastolsztyn | Link:

Szkoda czasu na dyskusje o nikim. Gdyby był sens, poświęciłbym trochę czasu i odkopał bym stosowne informacje. Postawiłem pytania istotne, ale mniejsza o to.

Przypomnę coś, co całkowicie pograza jkm. Otoz, zaprosil on do W-wy Friedmana, zorganizowal fetę, wiele znanych osob i jkm biegnie z książką goscia, aby uzyskac autograf. Friedman spojrzal, odsunal książkę i kazal dla jkm, aby ja wyrzucil, bo tam są bzdury, z ktorych on juz się dawno wycofal, jkm wpadl w taka wściekłość, że o mało goscia nie udusił.

Reasumujac, powazni ludzie dawno wycpfali sie z bzdur, w tym ich autor, a jkm, z manią osoby chorej, nadal je glosi wbrew rozumowi i faktom. Jesli fakty przecza ideologii jkm, tym gorzej dla faktów, jak w bolszewii.

Relację ze spotkania znam od jednego z profesorów UW..

Obrazek użytkownika Jabe

14-10-2019 [09:54] - Jabe | Link:

No i jak tam Pańskie obliczenia?