"CAREX" WYGRYWA W WARSZAWIE!!!

"Spośród kandydatów Koalicji Europejskiej mandat w Parlamencie Europejskim uzyskali m.in. Jerzy Buzek, Ewa Kopacz, Marek Belka, Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz."?

CZY JESZCZE KTOŚ MI ZAOPONUJE I  ZARZUCI,ŻE NIESŁUSZNIE UWAŻAM POLAKÓW ZA TOTALNYCH IDIOTÓW???

Uwierzcie mi...ręce opadają...agenci SB,agenci Moskwy i patentowana idiotka i kłamczucha...jadą po emeryturę do Stasburga....zamiast do więzienia!

A "Polacy"?

Polacy...bez obrazy tych baranów...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

27-05-2019 [09:21] - xena2012 | Link:

A dlaczego Pan taki zdziwiony? Przecież Warszawa już wcześniej w wyborach samorzadowych pokazała swój styl.Gwarantuję,że gdyby osoba tak skompromitowana jak HGW startowała do Europarlamentu też by przeszła i to miedzy innymi glosami tych których tak ochoczo rugowała z kamienic.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2019 [09:40] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Wcale nie jestem zdziwiony...zawsze uważałem,że ten tłum tubylcow...to kompletni idioci....chodzi mi o "Polakow,,społeczeństwo obywatelskie i naród/Naród".
Może tylko jestem wku....rzony,ale do 11godziny mi to przejdzie....bo CO MNIE TO OBCHODZI???
Zdziwienie....najwiekszy absurd wywołuje u Anglika zdziwienie,które objawia sie uniesieniem lewej brwi...powoli sie uczę...tak samo reagować...unoszę na razie prawą brew :-)))

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2019 [15:47] - Pani Anna | Link:

Panie Trotelreiner. Naprawdę spodziewałam się po Panu czegoś więcej, choćby dlatego, że przecież gdzieś i z jakiegoś powodu Pan się nauczył tak dobrze  mówić po Polsku?
Nazywanie Polaków "baranami", a Polski "tenkrajem" stawia Pana dokladnie w tym samym miejscu, co te "elyty" rozpaczające nad brudnymi bachorami zabierającymi im miejsce nad Bałtykiem i patologią 500+, która będzie chlać na potęgę i mnożyć się jak króliki. Spodziewałam sie, że przy pańskich kwalifikacjach pochyli się Pan nad zjawiskiem i zanalizuje przyczyny, dla których obywatele stolicy głosują tak, jak głosują. Wszak może się zdarzyć, że któryś z nich zajrzy jakimś cudem na pański blog, przeczyta i chociaż przez chwilę pomyśli o tym, co przeczytał. Na 100% to nie nastąpi, kiedy Pan będzie wyzywał ludzi, choćby najbardziej pogubionych od baranów. W ogóle widzę, że prawdziwa stypa tu u Pana dzisiaj, co mocno daje do myślenia. Panom narodowcom również zalecałabym chwilę refleksji i wyjście ponad własne ograniczenia, a to przez wzgląd na sympatię jaką mam do młodzieży patriotycznej i Marszu Niepodległości. Panowie, w polityce liczy się skuteczność, a wy macie jakąś szansę tylko, kiedy się przegrupujecie i pogonicie całą tę waszą wierchuszkę z Korwinem i Bosakiem na czele, bo to wstyd, obciach i obraza dla ludzkiej inteligencji. 

Obrazek użytkownika mjk1

27-05-2019 [09:29] - mjk1 | Link:

Ja zaoponuję. To co opisałeś, to zaledwie 38,3%  idiotów i nie z całkowitej ilości Polaków a zaledwie z ich 45 %. Nie byłoby więc wcale tak źle, gdyby reszta nie miała tego wszystkiego w „głębokim poważaniu”.
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-05-2019 [13:01] - Tomaszek | Link:

Dodaj Wiosnę , której lider nie wsławił sie niczym , poza tym , że jest slynnym pederastą oblepionym gównem co się do niego przykleiło . Tak sobie bez całek , logarytmów , limesów i innych statystycznych wygibasów wyliczysz poziom narodowego nasrania we łbach . Po prostu 38,3+6,o4=44,34 . Zandbergowców nie wliczam , bo to takie towarzystwo Don Kichota . Kiedyś o nich mówiło się jajca , bo biorą udział , ale nie wchodzą . 45% to bardzo dobrze , ale w konfrontacji z durną i czarną dupą blednie jakiekolwiek przekonanie o mądrośi zbiorowej . A że Legia u siebie przerypała z Łosiem  Hajnówka to już zwykły obciach . I nie wiem czy to żle że tych "opozycjonistów" uważają za demokratów . bo gdyby zdrowi ludzie Europy znali prawde to znów wyszliśbyśmy na popaprańca Europy .. A tak cichutko i bez krzyku Jedni wygrali drudzy też nieżle sobie poradzili . I tej wersji sie trzymajmy bo będzie wstyd przed światem . A gówno trzeba sprzątac.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

27-05-2019 [09:41] - Lech Makowiecki | Link:

To pokazuje skalę destrukcji moralności polskiego społeczeństwa. Ani zabory, ani II wojna światowa, ani pół wielu komuny nie zatruło tak polskiej duszy, nie zdemolowało naszego patriotyzmu i dumy narodowej jak 30 lat tzw. wolnej Polski z anty-dekalogiem pt "róbta co chceta" na sztandarach. Dawniej wróg był jasno określony, teraz zło wdziera się podstępem wraz z pornografią, LGBT, przyzwoleniem na chamstwo, kradzież, kłamstwo, brak szacunku dla rodziców. Nawet zdrada targowicka już nie oburza. Caryca Katarzyna II byłaby szczęśliwa: to ona pierwsza stwierdziła, że Polaków nie można pokonać w walce; trzeba ich skłócić, zdemoralizować, skundlić, skorumpować...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2019 [09:47] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Teraz zamiast Kasi...mamy UE i Komisję Europejską,która dała juz (!) 5 miliardów € na propagowanie pedalstwa i walkę z Kościołem.
A gdzie jeszcze forsa od Sorosa,żydowskiego Banku Światowego i Grupy Bilederberg?
To jest realizowanie traktatu rzymskiego punkt 4 jeszcze z czasów EWG.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-05-2019 [15:15] - zbieracz śmieci | Link:

Bank Światowy prawie w całości nalezy do rządu USA  i tym się rózni od MFW rogacizno o reszcie co odkryłeś nie wspomnę !

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-05-2019 [10:42] - Imć Waszeć | Link:

Jedna poprawka. Można zdemoralizować, skundlić, skorumpować nie tyle Polaków, co mętną zbieraninę. Skoro bowiem zasada polskości nieetnicznej, w sensie obywatelstwa polskiego, jest wyborem i działa w jedną stronę, to niech zacznie działać także w drugą, czyli odrzucania polskości. Ponadto trzeba było jeszcze bardziej wszystkich Polaków skłócić, opluć i wyzwać od ruskich agentów oraz zdrajców, to na tym paskudnym tle nawet Stefan Michnik nie byłby dość obrzydliwy i mógłby zostać wybrany do parlamentu. Ta frakcja POKO z Cimoszewiczem, która przeszła do EP, i tak nie pozwoli PIS-owi na żaden radykalny manewr i "naprawianie Europy", więc jest to pyrrusowe zwycięstwo o ile nie utrzymanie pozycji klęczącej przed Brukselą.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-05-2019 [14:55] - Czesław2 | Link:

Dodałbym jeszcze towarzystwa przyjaźni Polsko-Niemieckiej istniejące we wszystkich większych miasteczkach na północy i zachodzie Polski.

Obrazek użytkownika foros

27-05-2019 [10:30] - foros | Link:

Skoro w W-wie jest co najmniej 400 tys. ludzi jaruzelskich to co się dziwić, że Cimoszewicz i Huebner nie mają problemów z wyborami? Pytanie dlaczego Lech Kaczyński wygrywał tu wybory, a teraz PiS ma problem z powtórzeniem tego wyniku w liczbach bezwzględnych, nie mówiąc o procentach. IMO decydują (prócz jaruzelskości): a. media, b. posady w samorządzie

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-05-2019 [10:46] - Imć Waszeć | Link:

Może po prostu PIS w końcówce kampanii na tyle przestraszył śmiertelnie lemingi faszyzującymi narodowcami z ruską gębą, że nastąpiła nagła mobilizacja całego tego śmiecia stołecznego przywleczonego w słoikach z Pipidów - od komunistów, przez zielonych po liberałów?

Obrazek użytkownika tricolour

27-05-2019 [10:31] - tricolour | Link:

Nie ma co się dziwić. Parlament europejski to dla większości szansa na sensowne zarobki i emerytury. Reszta się nie liczy.

Minister Zalewska po co tam jedzie? Reformować szkolnictwo? Nie. Po kasę, jak Kopacz.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-05-2019 [11:03] - AŁTORYDET | Link:

A po co jedzie tam Tomasz Frankowski, też kopacz?

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-05-2019 [13:35] - Tomaszek | Link:

Tyle ze dla Kopaczy , Carexów i reszty to desperacja a dla Zalewskiej to wybór . Taka na przykład Kudrycka miała wybór , ma z czego zyć , to sie nie pchała . oddała miejsce biedniejszym . Bo do życia potrzeba kiełbasy i chleba . 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

27-05-2019 [10:35] - Zygmunt Korus | Link:

Przeżyłem to 21.06.2010 r.: https://naszeblogi.pl/2090-pol...
Od tamtego czasu jednak coś drgnęło, choć patrząc na mapę Polski (o "warsrawce" wiemy) dalej od południkowego przepołowienia kraju ku zachodowi zakorzenieni antypolacy mają duże wzięcie. Chwastowisko nie do wyplenienia.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-05-2019 [10:35] - rolnik z mazur | Link:

Prwdziwych Polaków juz nie ma. Są tubylcy( dwa plemiona - co widac po rozklądzie wyników  zgodnie ze strefą wpływów)  zamieszkujący obszar limitrofów pomiędzy Odrą i Bugiem. Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-05-2019 [10:54] - Imć Waszeć | Link:

Taka ciekawostka. Kiedyś byłem z wizytą u pewnej rodziny na Podlasiu i podczas obiadowej rozmowy o polityce wyszło, że oni są Polacy z dziada z pradziada i te sprawy i zagłosują na Cimoszewicza. Zapytałem dlaczego? Bo nasz, stąd i mieszka niedaleko w leśniczówce. Tak właśnie wygląda polityka "informacyjna" okrągłostolarzy w Polsce. No ale czemu się dziwić, kiedy już to i owo wiemy o Kurskich i kilku innych trendsetterach (przypomnę "durny lud wszystko kupi"). Tam wyżej napisałem, że w takim bagnie propagandowym Polacy o mały włos, a wybraliby Stefana Michnika na posła. Bowiem przy braku twardej informacji z mediów, zastąpionej nowymi tańcami z gwizdami i czwartym etapem reformy, zaczynają w ludzkich decyzjach przeważać emocje i pierdoły typu "jedna pani drugiej pani". Ja to wszystko widzę od bardzo dawna, ale do tego bogoojczyźnianego betonu nic już nie dociera.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-05-2019 [11:08] - AŁTORYDET | Link:

Pierdoły waść solisz. Wystarczy rzucić okiem na mapę Polski i zobaczyć jak głosują "zakorzenieni" a jak "pomigracyjni". A Cimoszewicz zbierał głosy Białorusinów, bo jest Białorusinem. Leśniczówka nie ma tu nic do rzeczy. 

Obrazek użytkownika zbychbor

27-05-2019 [14:36] - zbychbor | Link:

To nie Białorusin. To Żyd z dziada pradziada i baby prababy..
Oczywiście oddelegowany do zadania udawania prawosławnego Białorusina.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-05-2019 [11:30] - rolnik z mazur | Link:

Trzeba znowu zaczynać od pracy u podstaw jak w czasach  zaborów - a  teraz  to bedzie jeszcze trudniejsze bo wtedy przynajmniej wróg był jasno określony. Co z tym Ppolakami sie porobiło to po prostu sie w pale nie mieści. Pzdr.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-05-2019 [14:07] - Tomaszek | Link:

Troche historii by sie przydało . Palaki to oni byli z prykazu UB . W gminie Czyże kwaśniewski miał 97% poparcia , reszta to głosy niewazne i błąd statystyczny  ., a i dzisiaj wygrałby w pierwszej turze . Dwadziescia kilometrów na zachód podobnie wygrywał Bolek . Taka anomalia historyczna . Rechot  carów i Stalina .A i Kiszczakowi wesoło .

Obrazek użytkownika Roz Sądek

27-05-2019 [13:29] - Roz Sądek | Link:

@Trotelreiner
Niech się Pan nie denerwuje. Nam się to po prostu śni. Obudzimy się i wróci nadzieja.
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2019 [14:57] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

ALL!
Ja sie nie denerwuję,nie dziwie....niebo gwiaździste nade mną,spokój wewnętrzny we mnie...:-))
Odzwyczaiłem od realu w "tymkraju"...wiedzę czerpie z netu i radia....które też biorę z netu...telewizji made in Poland nie mam żadnej...bo to szambo sterowane do ćwierćgłówków.
Ta dzicz pomiędzy Bugiem i Odrą....sama się pozabija...samochodami,maczetami,nożami...bo jest dziczą! Nie umieją nawet chodzić prawą stroną chodnika i zdziwieni!? Prawą stroną?! A która to jest prawa strona chodnika?! Nie zmyślam...Kraków w biały dzień...

Moja żona za skarby świata nie wjedzie na szosy w Polsce [autostrad do tej pory nie ma] A-4 to śmiech....Masz i se jedź! Testament spisałeś? Nowy? 
Dobra...wybory do PE to było rozpoznanie bojem,pierwsza tercja meczu...druga to jesień...trzecia to....no własnie kogo Kaczyński wystawi? Dudę?
Duda to...walet karo...po krakowsku walet karo...Admin mi nie puści :-))
Żydowski łącznik....i megaloman...jego miny...to żywcem Jacek Kurski...samozadowolenie i brednie.Duda to karta bita...nawet twardy elektorat PiS ma go dość.

Najważniejsze są teraz wybory jesienne....mobilizacja jak przy wojnie...trzeba zdobyć WIĘKSZOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ...zrobić to co Pietrzak śpiewał

...ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ I ŻEBY BYŁA POLSKA!!!

Pamiętacie tę pieśń...no to zaśpiewajcie z Leszkiem Wójtowiczem...https://youtu.be/Yl19hL3jvww

 

Obrazek użytkownika xena2012

27-05-2019 [16:22] - xena2012 | Link:

To kim i z kim chce Pan zdobywać tę wiekszosć konstytucyjną?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-05-2019 [15:10] - zbieracz śmieci | Link:

Nie szukaj podobnych sobie i nie pomnazaj stada baranów w którym jesteś a kasa wydana na twoje wykształcenie to zwykłe wywalenie w błoto .
Tylko podwójny magioster ale dla przyjaciół megi nie potrafi ocenić tego co wydarzyło się w warszawce i wydarzać się będzie,ocenic i wyciagać wnioski.