Polacy przepraszają Brytyjczyków za Tuska

Był okres, kiedy lewackie media przekonywały wszystkich, że nasi rodacy, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii za pracą psują Polsce i Polakom opinię. Jednak nikt nam tej opinii nie zszargał tak jak obecny „król Europy” Donald Tusk. Drodzy przyjaciele Brytyjczycy macie stuprocentową rację nazywając Tuska w waszych mediach: gangsterem za trzy grosze, aroganckim łobuzem, diabelnym euromaniakiem, żenującym głupim arogantem, protekcjonalnym pacanem. Jednak porównywanie Tuska do Ojca Chrzestnego, don Vito Corleone jakiego dokonał ukazujący się na Wyspach dziennik „The Sun” uważamy za całkowicie chybione i niepotrzebnie nobilitujące tego euromaniaka, aroganta i pacana. W Tusku jest tyle z Vito Corleone, co trucizny w zapałce. Musicie zrozumieć, że Tusk nie jest i nigdy nie był polskim politykiem. Kongres Liberalno-Demokratyczny, czyli partia, w której rozpoczynał swoją polityczną karierę na początku lat 90. ubiegłego wieku była finansowana przez niemiecką CDU. Tusk nie jest żadnym Ojcem Chrzestnym, ale zwykłym fryzjerczykiem i lokajem Angeli Merkel, której wiernie służy, za co obsypywany jest przez Berlin medalami. To za wierną służbę Niemcom otrzymał stanowisko przewodniczącego Rady Europy, a po ostatniej podwyżce zarabia 32700 euro miesięcznie stając się najlepiej zarabiającym na świecie politycznym chłopcem na posyłki. Musicie wiedzieć Drodzy Brytyjczycy, że Donald Tusk tak jak wam, szkodzi również Polsce i Polakom. Obrazowo można powiedzieć, że jest takim doskonale wytresowanym owczarkiem niemieckim spuszczanym ze smyczy i szczutym na każdy kraj, który wskażą mu jego niemieccy mocodawcy. Także za każdym razem, kiedy mówicie lub piszecie o Tusku pamiętajcie, że jego prawdziwą i jedyną ojczyzną są Niemcy, którym już niemal od trzydziestu lat wiernie służy. Dodawanie przy wymienianiu jego nazwisku słowa Polak jest dla nas krzywdzące, obraźliwe i zwyczajnie nieprawdziwe. Mimo wszystko przepraszamy was za haniebne zachowanie Tuska, choć z takimi przeprosinami powinni jako pierwsi pospieszyć jego właściciele Niemcy.

Tekst ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

07-03-2019 [14:30] - Jaworowski | Link:

>>>gangsterem za trzy grosze, aroganckim łobuzem, diabelnym euromaniakiem, żenującym głupim arogantem, protekcjonalnym pacanem.<<
Jak waść śmie naszego przyszłego premiera a i być może prezydenta tak haniebnie oczerniać, tak brzydko przezywać. Seplen I-szy obecny krul Eurokołchozu ma wg splatfusiałych wszystkie przymioty ducha i ciała godne sprawowania najwyższych funkcji w naszym państwie. To, że sprzedawał się germańskiej blond d..pie nic nie znaczy, ważne, że dobrze płaciła, a srebrniki w takiej czy innej ilości nie śmierdzą przecie. Nieważne że dla Ryżego  "Polskość to nienormalność". Ma wrócić na białym koniu i zbawić kraj, czyli czerwono-brunatnemu  tałatajstwu przywrócić należne im stołki rządowe, by mogli czerpać(kraść)  garściami  tak, jak to  jeszcze do niedawna czynili. W tej chwili buchnęli mu białego konia, ale z pewnością się odnajdzie.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

07-03-2019 [15:53] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Na łamach sławetnej i sławnej z poziomu dziennikarsko-publicystycznego "Warszawskiej Gazety" taki tekst to normalka, bo oni inaczej pisać nie potrafią, jak tylko stale tymi samymi prostackimi inwektywami obrzucać wszystkich niePiS-owskich polityków czy innych dziennikarzy.  Już nawet nie jest to śmieszne, to jest z żenujące, ale przecież papier jest cierpliwy, w przeciwieństwie do czytelników, których  tej szczujni gazetowej coraz bardziej ubywa.Niewątpliwie p.Jaworowski jest nie tylko gorliwym czytelnikiem,ale i współpracownikiem owego organu , może nawet czołowym publicystą pisującym pod jakimś innym nazwiskiem - wskazywałoby na to słownictwo i styl jego tu "komentarzy". Tym bardziej więc jest mi p.Jaworowskiego serdecznie żal, mając na uwadze jego wiek i kruchość żyłki w mózgownicy jego.

Obrazek użytkownika Jaworowski

08-03-2019 [08:01] - Jaworowski | Link:

Hrabio Żalku , znowu jestem bardzo wzruszony "hrabim żalem", jakim waść otulasz  mnie i mój kolejny wpis. Chlip, chlip.Tyle łez to nikt nie byłby w stanie ze mnie wycisnąć. Dziękuję.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-03-2019 [22:33] - Tomaszek | Link:

Takie czasy nastały że motłoch przyjmuje sobie ksywkę hrabia i zaczyna w to swoje hrabiostwo wierzyć . Zaczęło się to od tego że dobrzy ludzie w swojej grzeczności powiedzieli mu pan , a on za bardzo wziął sobie to do głowy . I jak mówią od rzemyczka do koniczka .W międzyczasie uczy się paru schematów np: sławetnej z poziomu, prostackie inwektywy ,śmieszne i żenujące , kruchość żyłki . Normalnie intelektualista jakiś , czy co? Tak , on już w to wierzy . Jaśniepanie do roboty bo gównowóz zajechał .
P.S. 
Uciekłem od tematu a chodziło mi tylko o to żeby nie obrażać owczarków niemieckich bo to dobre psy i nie zasługują podobnie jak żadne psy na takie poniżenie na blogu publicznym jak porównanie z Tuskiem . Poza tym wszystko popieram i jeszcze bardziej .

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

09-03-2019 [00:50] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Drogi Tomaszku!
Jak na pierwszy Twój - że się ta szumnie wyrażę - "komentarz" napisany niemal natychmiast po zarejestrowaniu się na NB, to przyznać musisz, że masz niemałe kłopoty z  wyartykułowaniem swoich myśli;  brak tu logiki, prawidłowego budowania zdań, a także poprawnej ortografii, zwłaszcza prawidłowego zastosowania interpunkcji. Widzę także, że masz trudności z pojmowaniem znaczeń słów, których zapewne sam nigdy nie używałeś. Ale myślę, że z czasem nadrobisz te zaległości szkolne, w końcu do wakacji jeszcze parę miesięcy zostało...
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-03-2019 [18:47] - Tomaszek | Link:

Jakiś belfer z ciebie wylazi "jaśniepanie '. A co do logiki to tak już jest że komentarze pisze się po rejestracji . A cała reszta to kopiuj -wklej potok słów który chyba już gdzieś czytałem .  . Jeżeli nie rozumiesz co piszę to ja ci wytłumaczę że tacy jak ty tak mają . Wykęt o marnej ortografii ,interpunkcji i budowie zdania nic tu nie pomoże . Ale do szkoły to ty nie idż .
Zdrówka życzę 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

09-03-2019 [22:36] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Biedaczek z ciebie,Tomaszku, biedaczek. Ale może jeszcze kiedyś się wyrobisz,choć może to długo potrwać...
Powodzenia!

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-03-2019 [20:45] - Tomaszek | Link:

Brawo jasnie panie . Co post to krótszy . To i mniej bzdur. 
I jeszcze raz zdrówka życzę