Kandydaci PO nie dostaną się do parlamentu UE

Totalna targowica tak bardzo zapędziła się w szkodzeniu Polsce i Polakom, że zapomniała, iż w maju 2019r. zwrócą się oni do tychże Polaków, aby na nich zagłosowali.Cóż, dinozaury zagłosowały, że PO nich chociażby potop.

ACTA 2 stały się faktem, a to także głosami eurposłów PO. Lewactwo ulega destrukcji w UE i w USA, jednakże na koniec chce zniewolić ludzkość, aby rządzić w nieskończoność. Asteroida nachodźców już uderzyła, POwietrze zapylone, a los dinozaurów, w tym PO i lewactwa, przesądzony. Próg wyborczy polska targowica przekroczy, ale to będzie ich koniec.

Piotr Solis.
P.S. moja rodzina zwalczała warchołów i targowiczan w ramach tzw. Rzeczpospolitej Szlacheckiej Babińskiej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

13-09-2018 [10:33] - Lektor | Link:

Dla realizacji swojego interesu PO i inne formacje opozycyjne są gotowe nie tylko niszczyć wizerunek Polski na świecie, ale wręcz głosować za sankcjami przeciwko Polsce, domagać się od innych państw, by atakowały nasz kraj, i wzywać instytucje międzynarodowe do działania na rzecz ograniczania suwerenności Polski.
Trudno się dziwić członkom PO, którzy walczą o koryto, ale ci, którzy popierają jeszcze PO, to ciemnota części  POgłowia polskiego społeczeństwa, których zaślepienie, głupota i nienawiść do wszystkiego co normalne jest zdumiewające !!!
Polacy, ich trzeba, podobnie jak z palikociarnią, odsunąć od życia politycznego i publicznego. Nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 21.10.2018, a kolejne w maju 2019.
Zróbmy wspólnotę bez tych łajdaków !!!  Oni zresztą sami ze wspólnoty narodowej odeszli wyznając zasadę „polskość to nienormalność” !!!
 

Obrazek użytkownika gorylisko

13-09-2018 [15:34] - gorylisko | Link:

hmmmm skoro zaczyna być sporo ludzi którzy wierzą, że ziemia jest płaska albo chwalą oszusta ziębę... mnie to już nie dziwi...a le z tym, że nie zostaną wybrani to bym uważał... oszustwa wyborcze i inne sztuczki sa bardzo prawdopodobne...jakby nie patrzyć kosiniak kamysz ostatnio coś pitolił o tym, że psl jest nieprzekupne...może trzeba im przypomnieć co spotkało pewnego nieprzekupnego

Obrazek użytkownika Jan1797

14-09-2018 [20:22] - Jan1797 | Link:

Powiem tak, z zasady jestem bardzo oszczędny w ocenie ludzi na bazie spostrzeżeń
5-10 letnich lub krótszych. Tak jak przyjaciela poznaje się w biedzie, tak człowieka ocenić można
po minimum trzydziestu latach. Z kolei ostanie trzy lata, momentami były na tyle niebezpieczne
a wyjścia z konkretnych sytuacji na tyle trudne, że wnikliwie należy obserwować kto i co podsuwa.
Tak w przypadku ministra Chorążego, jego opinie nawet nie są zastanawiające lecz, odpowiednio
podane powoduje problemy. Tak, wielokrotnie ulegaliśmy systemowi w przeszłości.
Przyznaję z szacunkiem, że doskonale ten temat punktuje Prawdziwek1.
Wracając do Pańskiej notki Szanowny Piotrze, ostatnie kilka dni, udowadniają, że kwitnie operacja
„firaneczka „, czyli jak przerazić hejt rzeczywistością społeczność podatnych, na finiszu kampanii noje
euro samorząd? Sprawdzone przez lata metody, ozi kreml w tłumie, pracy i zagrodzie, są „en vogue".

Pozdrawiam.