Jens vs Abdullah. Prawactwo znokautowane

Ufff ! Jens ! Cóż za pasjonujące 12 godzin. Muhamed ? Abdullah ? Nie, to na szczęście Jens R. zwykły Niemiec - zawyli ludzie postępu, sformatowani przez media idące ręka w rękę z beznadziejną europejską polityką. Czy to już ostatni poziom ogłupienia  na jaki dała  się wkręcić progresywna część ludzkości ? Tu już nie jest istotny fakt, że stała się tragedia, że zginęli przypadkowi ludzie, tylko to czy on był " nasz " czy " wasz " Na szczęście był " ich " i jeszcze taki smaczek, że chyba jednak sympatyzował z niemieckimi neofaszystami. A niedawno wciskali nam, że nasz princepolowy nazizm jest paskudniejszy. 
Szanowni ludzie postępu wasz triumf jest przedwczesny. To tylko rozszerzone samobójstwo. Dziś jest to Jens R. wczoraj był Andreas Lubitz, pilot spółki - córki Lufhansy, a jutro będzie to jakiś Wolfgang H. Tempo życia i pracy, rywalizacja, wyścig szczurów, wyśrubowane profesjonalne wymagania sprawiają, że do kozetek niemieckich psychiatrów ustwiają się długie kolejki. Jens R. nie rozwiązuje żadnego problemu islamu i islamskiego terroryzmu. Praca "  organiczna " wsród Abdullahów i Muhamedów trwa nieprzerwanie, więc pojawienie się kolejnych furgonetek jest nieuniknione. Problemem z jakim przyjdzie się zmierzyć w przyszłości, nie tylko pożytecznem idiotom, ale i zwykłym ludziom jest DEMOGRAFIA ! Demografia durniu. Populacja muzułmanów w UK w ostatniej dekadzie rosła 10 - krotnie szybciej niż populacja Anglików. Trzeba zobaczyć jak dziś wyglądają szkoły w Berlinie, Londynie czy Birmingham. Wszystko jest kwestią masy krytycznej, a wcześniej pojawienia  się islamskiej reprezentacji politycznej. Eksperyment już zaczyna się w Belgii, zobaczymy jak skończą się wybory do belgijskich samorządów, tam gdzie muzułmanie dominują i czym skończą się rządy muzułmańskich burmistrzów. Żeby być pewnym sukcesu ligi islamskiej trzeba naocznie zobaczyć zdyscyplinowanie islamskiego elektoratu w brytyjskich wyborach. Te dziesiątki i setki kobiet w czerni karnie maszerujące wieczorem do lokali wyborczych. Wieczorem kiedy już wszystkie zadania dnia wykonane. Bo choć kobieta w islamie ma rangę mało istotną to jako głos wyborach jest bardzo ważnym elementem. Tu nie trzeba wielkiej wiedzy, ani posiłkowania sie think tankami, by wiedzieć jak się to skończy. Londyńska dzielnica Tower Hamlet doświadczyła już islamskiego burmistrza, który rządzoną przez siebie dzielnicę nazwał cieplutko - mój pierwszy kalifat w Europie. Na szczęście dla mieszkańców dzielnicy udowodniono  burmistrzowi sfałszowanie pra - wyborów za pomocą ziomków, więc rządy w pierwszym kalifacie  przejął komisarz.
Jednak mieszkańcy dzielnicy i pracownicy councilu doświadczyli gorszącego nepotyzmu, korupcji i rasizmu w stosunku do białych. Taki rasizm też istnieje. 
Ja dziś wyłapałem cudowny komentarz salonowego gieniusia, który twierdzi, że 99% muzułmanów chce integracji. Zatem nie wszystko stracone.
 Ludzie postępu, wolontariusze, Judymowie XXI wieku nie wszystko jeszcze sczezło. Jesteście wrażliwi na wszelką krzywdę, pora ruszyć z wielkim programem integracyjnym. Pora ruszyć do islamskich gett Berlina, Brukseli, Londynu, czy Birmingham. Trzeba powiedzieć muzułmanom, że wydawanie 12 - letnich dziewczynek za 50 - letniego stryja to przestępstwo kazirodztwa i pedofilii. Trzeba uczulić muzułmańskie kobiety na ich podmiotowość w społeczeństwie. Trzeba powiedzieć brutalną prawdę : obrzezanie dziewczynek to zbrodnia na ludzkim ciele i jaskiniowe prawo. Nie można akceptować metod wychowawczych polegających na poderżnięciu gardła nieposłusznej córce, tylko po to by pokazać młodszym córkom czym kończy się nieposłuszeństwo wobec rodziców. Ludzie postępu ! Czy to są wasze wartości ? 
Trzeba również uczulić afgańskich pasterzy osiadłych w Niemczech, że seksualne wykorzystywanie tańczących nastoletnich chłopców odzianych w damskie  fatałaszki to nie są nasze europejskie standardy. Bliskie są wam również wszystkie zwierzęta, pochylacie się nad karpiem i jego cierpieniem. Przekonajcie swoich braci - muzułmanów, że ubój halal jest niehumanitarny. A jak mi nie wierzycie, to mogę pójść do muzułmańskiego marketu  i zrobię zdjęcie narzędzi do uboju halal. 
Do dzieła ewangeliści tolerancji i postępu. Jako poletko przyszłej ewangelizacji proponuje urocze miasteczko Oldham lub Rochdale tu już miały miejsce antyislamskie rozruchy, zanim jeszcze w Europie zaczęto mówić o islamskim problemie. Skoro  zamieszki miały już miejsce, to znaczy że w każdej chwili mogą się wydarzyć ponownie. I to jest wasze zadanie, waszej - Judymów XXI wieku - siły perswazji, by nigdy już się nie wydarzyły. A ja się będę przyglądał, bo ja nie mam w sobie, aż takich pokładów miłości do tych, którzy nazywają mnie " niewiernym psem "


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-04-2018 [02:18] - Zygmunt Korus | Link:

Nie Pan pierwszy apelował, ale jak widać na Zachodzie to jakby walenie grochem o ścianę... Vide: http://naszeblogi.pl/59907-pro...
Przykłady porażające. Tekst 100/100. Gratulacje. Pozdrawiam. Poniżej linki w temacie. Ostatni - danie głosu arabowi.
http://naszeblogi.pl/60997-pod...
http://naszeblogi.pl/65534-szw...
http://naszeblogi.pl/64395-ras...
http://naszeblogi.pl/61097-syr...