Czy Nasze blogi odblokują blogera echo24 ?

Szanowny Panie Prezydencie 
Możliwość powitania Pana na amerykańskiej ziemi jest dla mnie osobiście ogromnym zaszczytem. 
Ameryka kocha Polskę i Ameryka kocha Polaków, dziękujemy wam za wszystko co robicie dla wolności i demokracji. 

Dla Amerykanów Polska jest symbolem nadziei. Od samego zarania naszego kraju polscy bohaterowie, amerykańscy patrioci walczyli ramię w ramię w naszej wojnie o niepodległość i w wielu innych wojnach później.

 Z naszej strony nigdy nie zrezygnowaliśmy z walki o wasze niezbywalne prawo do wolności i nigdy, przenigdy tego nie zrobimy. Nasze dwa kraje łączy specjalna więź wykuta w ogniach historii i charakteru narodowego. Jest to braterstwo, które istnieje tylko pomiędzy narodami, które walczyły, krwawiły i ginęły w imię wspólnych ideałów. Wyrażam nadzieję, że nasze relacje tak owocnie rozwijające się w ostatnim okresie nie zostaną zniweczone przez nieodpowiwdzialne działania ze strony polskiego rządu. 

Departament Stanu otrzymał z Warszawy bardzo niepokojącą wiadomość o zablokowaniu na " Naszych blogach " - tuż przed wyborami do Europarlamentu - blogerskiego konta niezwykle popularnego komentatora echo24. Mam nadzieję, że ten nieprzyjemny incydent nie zaważy na pańskiej wizycie i na dalszych bilateralnych polityczno - gospodarczych negocjacjach. Zwracam się do Pana Prezydenta, również do pańskiej małżonki o użycie wszelkich dostępnych instrumentów i wpłynięcie na Jarosława Kaczyńskiego, by odblokował konto blogera echo24 na portalu " Nasze blogi "

Bez tego nie może byc mowy o dalszych negocjacjach, ani tym bardziej o sprzedaży naszych myśliwców, czy gazu skroplonego w butlach

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

13-06-2019 [13:39] - Jabe | Link:

Niezwykle popularny bloger Echo24 był ostatnio nader krytyczny wobec miejscowej emanacji amerykańskich interesów, więc raczej w Departamencie Stanu odetchnęli z ulgą, gdy został zablokowany.

Obrazek użytkownika admin

13-06-2019 [13:57] - admin | Link:

Nie został zablokowany to po pierwsze. Nawet po tym jak kłamliwie nasrał na administrację NB na swoim blogasku na S24. Może pisać komentarze jak każdy. Ale komuś, kto notorycznie, chorobliwie wręcz,  posługiwał się retoryką mająca upodobnić obecny polski rząd, do dyktatury nazistów w III Rzeszy, okraszoną odpowiednimi zdjęciami, gdyby ktoś nie zrozumiał, pisanie tutaj bloga nie będzie dane. Nie ma to nic wspólnego z cenzurą, którą zarzucił mi autor na S24, tym samym zamykając sobie drogę do wznowienia bloga. O wznowienie zresztą którego w ogóle nawet administracji nie prosił.

Obrazek użytkownika paparazzi

13-06-2019 [15:13] - paparazzi | Link:

Brawo panie ze srogą miną ale ja bym preferował zabawę w kotka i myszkę. Mamy prawo do odrobiny zapomnienia ;-) Lepiej mieć wroga propagandowego i jego modus operandi tu niż na zewnatrz. :-)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-06-2019 [16:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

@admin

"Ale komuś, kto notorycznie, chorobliwie wręcz,  posługiwał się retoryką mająca upodobnić obecny polski rząd, do dyktatury nazistów w III Rzeszy, okraszoną odpowiednimi zdjęciami.."
--------------------
To jest insynuacja.

"Nie ma to nic wspólnego z cenzurą, którą zarzucił mi autor na S24, tym samym zamykając sobie drogę do wznowienia bloga. O wznowienie zresztą którego w ogóle nawet administracji nie prosił..."
-------------------
I nie poprosi, bo w przeciwnym razie mój śp. Ojciec Akowiec nigdy by mi tego nie wybaczył.

Obrazek użytkownika Live free or Die

13-06-2019 [18:09] - Live free or Die | Link:

 i znowu Tatu, a ty

Obrazek użytkownika paparazzi

13-06-2019 [19:28] - paparazzi | Link:

Odpowiem szczerze, nałożę ciemne okulary, ok, należy nam się trochę rozrywki. Pasierbiewicz nam ja dostarcza. Krzysiu główeczka.

Obrazek użytkownika Jan1797

13-06-2019 [22:45] - Jan1797 | Link:

Zachowaniem panie Echo, chwilami przypominasz mi, hm Starego, wklejasz notkę i łajesz
wszystkich na naszych blogach za komenty z salonu. Starałem się nie reagować w większości
dlatego pytam, czy standardy zachowań w „RIO”, czy„Vis a Vis"zależą od nich samych, czy
jedynie od wzorca z rozwolnieniem za przyczyną, że nie przewidzieliśmy zagrożenia dla bielizny.
„Anty wychowanie” wzorcom Waszym przesłania rzeczywistość a wydawało się wcześniej, że
pojmowali zagrożenia. Sprowadzeni z prowincji wczesno gomółkowi ulokowani w akademickiej
rzeczywistości równoległej, handlarze historią i karierami, z gwarancją dla wybranych awansu
społecznego bez szans na jego utratę. Bez wiedzy o stanie upadającego sąsiada z jednej
i bezczelnego z drugiej. Tuzy blogosfery o poglądach na wyświechtaną modłę po minionych
ekonomicznych klęskach. Tuzy blogosfery nie potrafią łopatą wyłożonej wiedzy, zdarzeń dnia
następnego odczytać. Zdziwieni odrobiną pewności siebie kogokolwiek poza nimi samymi.
Kolejny raz opisywane te same spostrzeżenia, kiedy wracasz na Nasze Blogi, dostrzegasz nas
jako zagrożenie przez coraz większe szkło powiększające; https://www.youtube.com/watch?...
Wieża Babel, pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Siukum Balala

13-06-2019 [18:55] - Siukum Balala | Link:

Alez my to wiemy 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-06-2019 [13:28] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Siukum Balala

Zadedykowałem Panu moją dzisiejszą notkę pt. "Brawo Gadowski! Wielkie brawo!! Na stojąco!!!" - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...   Serdeczności!

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2019 [16:53] - Jabe | Link:

...negocjacje polskich władz z władzami Stanów Zjednoczonych wyglądały tak, że strona polska przyjęła wszystko co Amerykanie podyktowali. To jest z punktu widzenia polskiej niepodległości coś [xxx]

Zwracam uwagę, że przed wizytą odżyła afera taśmowa.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2019 [19:53] - xena2012 | Link:

A może Departament Stanu USA zmieni całkowicie politykę pod wpływem ,,wnikliwych,analitycznych i krytycznych'' tekstów niezawisłego?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-06-2019 [14:46] - zbieracz śmieci | Link:

Panie balla ja bym tak na pana miejscu nie pchał sie z obroną echo  a raczej bym siedział cichutko jak myszka  bo co niekltórzy maja pamięć i pamiętają o notce i o tym co wesołku sobie myślisz o emigracji polskiej w Anglii. W noc y tekst notki zostal starannie wyczyszczony ale zapis pozostal i smród.
Nie tytlko poprawianie notek was ob.sikum łączy z pasierbiewiczem ale i" podróże" ,nieprawdaż ....!?

Obrazek użytkownika Siukum Balala

13-06-2019 [18:57] - Siukum Balala | Link:

Nie wiem o czym prawisz zatem -sprawdzam!
Karty na stół 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-06-2019 [19:35] - zbieracz śmieci | Link:

Kto prosi to się u mnie doprosi,gdy zapowiedziano Brexit i nie było wiadomo co się stanie z polską emiracją w Anglii-bedą mogli zostać czy każą sie zmywać ...!?
Ty siukumie jako prawy polak będący we wspólnocie [tak byc powinno] napisałes nie mniej niwiecej ,że tu dla nowych już na wyspie nie ma miejsca ,nie macie czego tu szukać ,my tu już jesteśmy i nie życzymy sobie nikogo więcej.To było wiecj niz podłe ale to tylko utrwalenie wiedzy ,że od niektórych poliaków na emigracji trzeba sie trzymać z daleka a miejscowym mówić ,że się jest Czech albo Wegier,Snem "sprawiedliwego"zmorzony sobie spoko kimałeś zadowolony z zycia i siebie a komentarz wisiał ,sobie i wisiał w sraloonie.Ranek nie był juz tak radosny ,nieprawdaż i szybciutko notka do poprawki ...!
Ponieważ mnie wkurwiłeś to opisałem jak to podróże odbywasz po Europie opisując miejsca gdzie "bywałeś" ,to mi wisiało jak swoich czytelnków kantujesz tymi podrózami a nawet bawiło ale wtedy dowiedzieli sie jak naprawdę te podróże wyglądają nie ruszając dupy z domu.

Obrazek użytkownika Siukum Balala

13-06-2019 [20:53] - Siukum Balala | Link:

Powtarzam raz jeszcze - karty na stół
Dawaj screeny, nigdy czegos podobnego nie napisalem, byc moze prezentujesz swoją nadinterpretacje moich slow. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-06-2019 [23:36] - zbieracz śmieci | Link:

Lepiej brzmi -naditerpretacja jak zapieranie i to by beło na tyle.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-06-2019 [19:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Siukum Balala Największą wartością tej notki jest to, że na Salonie24, gdzie Pan też opublikował tę notkę, udało się Panu zorganizowanie zlotu najwybitniejszych pisowskich oszołomów, którzy stawili się w komplecie - vide: https://www.salon24.pl/u/siuku... . Zachowam tę notkę w moim sekretnym archiwum osobliwości, bo zapewne jeszcze nie raz do niej wrócę. Niebagatelną Pańską zasługą jest także to, że komentarze dodane do Pańskiej notki na Salonie24 to świadectwo, iż miłośnikom partii Jarosława nawet powrót cenzury nie przeszkadza. Byle tylko być 'lepszym" od "gorszych". A to już bynajmniej nie jest powód do żartów. Ja nie o taką Polskę biłem się z ZOMO w czasie "wojny jaruzelskiej". Bez odbioru   PS. A co Pan robił w czasie stanu wojennego? Niech Pan powie prawdę, jak Pan taki Kozak.

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-06-2019 [19:06] - Pani Anna | Link:

Ojeju ojeju, coś ci zomowcy słabo się spisali, a może urzekła ich "magia namiętności"? ?

Obrazek użytkownika paparazzi

13-06-2019 [20:35] - paparazzi | Link:

Sekretnie odpowiem ze Krzycho był, jest i będzie. Nie biłem się tylko z ZOMO ale na podwórku.1- 0 dla Krzycha. Widać śledzi NB sekretnie. lol

Obrazek użytkownika Siukum Balala

13-06-2019 [20:58] - Siukum Balala | Link:

Wychowywałem dwójkę dzieci na prawych obywateli, pracując ciężko na zrębie. Wie pan co to zrąb? Miejsce pozyskiwania drewna : papierówki, opału, dłużycy. Nie ma związku z rąbaniem na zrębie  w Jastarni 

Obrazek użytkownika maxilampus

13-06-2019 [23:55] - maxilampus | Link:

No i co z tego ,ze wychowales ?..Robia to miliardy Ojcow..Ciezko pracowales ??? no i co z tego ?? ciezko pracuja miliardy ludzi..To byly twoje dzeci i twoja odpowiedzialnosc za nie..To cale  twoje osiagniecia zyciowe ?? Co w tym nadzwyczajnego ? To nie jest ciezki obowiazek..To byl i jest Przywilej..Milosc Ojcowska..
Tak jak bym slyszal swojego ojca ,ktory pijany po ciezkiej robocie w lesie na zrebach wierw spuszczal mi wpierdol za to ,ze konia zle podpialem lancuchem do drzewa przy sciaganiu a nastepnie matce bo sie podwinela pod reke  a za malo wypil..Wychowuje  Was na Prawych ludzi  !!! wyl...
Widze ,ze masz ten  sam problem kicius..
Widze rowniez ,ze lubisz judzic i jatrzyc..Napuszczac ludzi na siebie..Gdzie sie tego nauczyles ?

Obrazek użytkownika Siukum Balala

14-06-2019 [11:06] - Siukum Balala | Link:

Sam widzisz, ze to nie takie proste wychowac człowieka, Twoj ojciec wychował frustrata. Byc moze dlatego ze po powrocie ze zrębu spuszczał Ci  - jak sam przyznajesz - wpierdol. To zawsze ma wpływ na psychikę. 

Obrazek użytkownika maxilampus

13-06-2019 [22:50] - maxilampus | Link:

On sie jeszcze nie narodzil w tym czasie..To Szechterowiec z przeoranym mozgiem...ktory zyje w Angli skad pluje na Polske i Polakow..

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2019 [18:18] - xena2012 | Link:

Admin i tak nadspodziewanie długo i cierpliwie tolerował nienawiść i pogardę kierowaną przez pana Pasierbiewicza do rzadu, działaczy i posłów PiS-u oraz elektoratu.Nie byłoby w tym zresztą nic dziwnego przecież współzawodniczy w tym pokazie nienawiści z takimi tuzami jak Hartman,Środzina,Sadurski czy Zagajewski.Tyle że w opozycji pan Pasierbiewicz nie dostrzega żadnych błędów,chamstwa arogancji i nawet się nie odwazy im tego chamstwa wytknąć.Ten ,,bohater,, tak zjadliwie obszczekujący panią Szydło,Terleckiego czy Pawłowicz wie że nic mu nie grozi ze strony ,,reżimu'' który cierpliwie znosi wszelkie obelgi ze strony opozycji i jego. .

Obrazek użytkownika Jabe

13-06-2019 [18:23] - Jabe | Link:

Komentarz pełen miłości.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2019 [19:46] - xena2012 | Link:

W moim komentarzu nie ma ani miłości ani nienawisci tylko suche stwierdzenie faktów. Własnie po to są komentarze.

 

Obrazek użytkownika Jabe

13-06-2019 [20:00] - Jabe | Link:

Mogłaby Pani analizować polaki antysemityzm dla Wyborczej.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2019 [21:25] - xena2012 | Link:

Wyborcza? Za wysokie progi jak na takiego skromnego robaczka jak ja.

Obrazek użytkownika Tadek

13-06-2019 [19:21] - Tadek | Link:

Chciałem to napisać już dosyć dawno.Było mi jednak cały czas jakoś niesporo.(jestem wysoki)Po pobieżnym przejrzeniu wypracowań syna śp.Ojca Akowca widać ten sznyt,ten talent bajkopisarski,żywcem jakby wyjęty z..."Gdy się kropnie pół siwuchy
I z gospody wyjdzie w gali
No, to nie ma tu dziewuchy
Której byśmy nie szczypali! i jeszcze..."Wkoło spokój, wkoło cisza
Gorąc na czterdzieści stopni
Władek patrzaj leci mysza
Ulżyj sobie, weźże kopnij"...Wręcz grafomańska lubieżna perwersja szczególnie dobór zdjęć(zdjęcie p.Szydło majstersztyk,żeby nie powiedzieć monidło).To menda.  I nie ma tu nic do śmiechu.Taki garb,ułomność.Kto nie był kurduplem ten nie ma pojęcia.A kurduple już tak mają.Całe życie naciągać szyję i ledwo cię widać.I tylko D.r.Dość bo ciepło.Na kurdupla wystarczy.
 

Obrazek użytkownika maxilampus

13-06-2019 [21:59] - maxilampus | Link:

Chrzescianstwo i Dekalog w calej pelni !! Polakow interpretacja milosci bliznIego swego..Wyniesc Krzysia na flekach...Dokopac skurw...owi ..opluc chama i zniewazyc...a niech ten skurwy...n ma za swoje..Niech sie cham nauczy ,ze "kto nie z Mieciem to go zmieciem"..Tak wyglada Patriotyzm Chrzescijanski spod sztandarow wiadomych "dziennikarskich koligacji"..
Pisze to jako jeden z tych ktory 15 lat dawal tutaj w dupe Krzyskowi..choc ostatnie 3 lata niewiele..Zaczalem sluchac co ma do powiedzenia..zaczalem wywazac jego racje..zaczalem obserwowac jego zmiane..Tak samo jak "Jabe"..I jest mi pio prostu wstyd za samego siebie..Mozna sie nie zgadzac z drugim Polakiem..choldowac i praktykowac innym systemom wartosci..Ale NIKT nie ma prawa odmawiac godnosci drugiemu czlowiekowi..A to sie tutaj dzieje..Wstydze sie za Was..i coraz mi dalej od Was..nie mieszkamy w tej samej Polsce..Ta Polska juz nie jest moim wspolnym domem z Wami..Wy nigdy nie byliscie czescia mojej Polski..bracmi Polakami..Jestescie jak Hieny..jak oszalale psy spuszczone z lancucha..Urzadzacie tutaj nagonke na czlowieka..bo nie widzicie juz w nim czlowieka..tylko WROGA..Wiec zajebac go! sflakowac! ponizyc ! Odrzec z godnosci ! Zastaniwcie sie kim jestescie  ?
A ty cienki smutasie Siukum Balala zorganizowales ta nagonke ..Jestes prowodyrem tego Polskiego tutaj Salem..Karma cie dosiegnie tam w Angli..bowiem taka jest struktura rzeczywistosci ...
 

Obrazek użytkownika Siukum Balala

13-06-2019 [22:24] - Siukum Balala | Link:

Podać Ci kontakt do krajowego konsultanta d/s psychiatrii (... i ortografii. Hołdować pisze się przez samo " h" ) 

Obrazek użytkownika maxilampus

13-06-2019 [22:45] - maxilampus | Link:

Tylko tyle masz do piowiedzenia ty prymitywny komucho-faszysto ?..
Judzisz i jatrzysz dupku z Angli..Kto ci wogole dal prawo mowic o Polskich sprawach ?..Przyjedz tutaj,zacznij placic podatki wez odpowiedzialnosc za Panstwo Polskie,splac dlugi zwiazane z twoim wyksztalceniem a wtedy mozesz otworzyc jape na temat Polskich spraw..Kibicowac to ty sobie mozesz Anglosaskim dupkom .."twoich polowan na czarownice" zdrowy Katolik-Patriota nie bedzie tolerowal !
Od wielu lat nic wartosciowego nie wniosles na NB..Krytykanctwo oraz glupie,sarkastyczne,nienawistne uwagi to caly twoj dorobek blogierski..
Odreagowywujesz swoje kompkleksy ,poczucie braku wlasnej wartosci prowokujac i Judzac wsrod Polakow ,ktorzy jacy by nie byli,tutaj w kraju biora za niego odpowiedzialnosc...abys ty dupku mial gdzie pojsc i odebrac Polski Paszport,ktory posiadanie daje ci niewatpliwe przywileje..To nie ty ale zwykli Polacy ktorymi tak pogardzasz ponosza koszty utrzymania tego kraju..
Za ta rozpetana nagonke Admin powinien rowniesz wypieprzyc cie z tej platformy o co postuluje !
 

Obrazek użytkownika gorylisko

13-06-2019 [23:15] - gorylisko | Link:

jaaasneee zgadza się, nikt niema prawa odmawiać godności drugiemu człowiekowi... a co z godnością ludzi którym krzysio odebrał ? dla mnie cezurą był fakt kiedy zamieścił zdjęcia dziecka in vitro swoich znajomych... jak to nazwać ? ma pan jakiś pomysł ? bo ja mam tylko odpowiedz którą z sławnym filmie udzielił kapina Wagner pewnemu trepowi... a zaczyna się ona od słów "w słowniku ludzi kulturalnych..."

Obrazek użytkownika maxilampus

13-06-2019 [23:29] - maxilampus | Link:

Pieprzysz Mariusz..Pamietam jak bylo..Krzysiek ci zadnej godnosci nie odbieral ..pieprzyl te swoje stare farmazony bo byl w okresie . "narciarza , tenisisty i kodeksu Honorowego Bakiewicza :-)) )  Nic powaznego..To Darski cie zawiesil a nie Krzysiek....To my skutecznie gardlowalismy za toba aby cie tutaj przywrocic...
Obecny Krzysiek to inny facet..I gada do rzeczy czasami jak wiekszosc z nas...
Ale ty widze niwiele sie zmieniles..Chcesz o tym porozmawiac tutaj ? Wiec nie sil sie na sarkazm and cheap shuts bo wiem jak rozmawiac z roznego rodzaju milusiami..Pzdr..

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2019 [23:20] - xena2012 | Link:

Chyba nikt bardziej nie odziera z godności człowieka jak o czyni pan Pasierbiewicz.Zamiast się idiotycznie pienić proszę wczytać się w jego notki i zobaczyć jak ten nadety bufon obraża i poniża ludzi,jak wyśmiewa wygląd,glos ,mimikę czy sposób ubierania.Oczywiście tylko tych z PiS-u i zwolenników tej partii,bo jednoczesnie jest śmierdzącym tchórzem,który by nawet nie śmiał krytykować kogokolwiek z opozycji.

Obrazek użytkownika maxilampus

13-06-2019 [23:39] - maxilampus | Link:

No kuzwa !!!Bufon.wyglad,glos,mimika,ubieranie ??? ty chyba sie z choinki urwalas..Dyszysz nienawiscia,bo ma mimike inna niz ty ? Gardzisz bo ubiera sie inaczej ?..Odmawiasz godnosci bo Wyglad ??? Czy ty czytasz sama siebie ??? czy ten zupelny brak refleksji wzgledem wlasnych uprzedzen pozwala ci sie czuc Chrzescijanka i prawym czlowiekuem ???
Osz wy plemie zmijowe..wychodzi poiwoli jakiej chcecie Polski...wychodzi kim naprawde jestescie..Niczym sie nie roznicie od Szechterowskich komuno-faszystow..

Obrazek użytkownika xena2012

14-06-2019 [05:52] - xena2012 | Link:

Człowieku -słoneczko zbyt mocno przygrzało czy nie rozumiesz kilku prostych zdań komentarza? To własnie Echo24 gardzi i poniża ludźmi,to on krytykuje za wygląd,mimikę i przynależność bądź sympatię czy pozytywny stosunek do rządu.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

13-06-2019 [22:40] - Anna Borycka | Link:

Brawo Autor !!!

Pisząc te notkę na NB i na S24 wyprowadził w pole nie tylko echo-dziada, ale wielu bardzo wielu nie zauważyło, że Autor sobie tak zwyczajnie zakpił z ważności problemu/faktu zbanowania echo-dziada. :)))
Najzabawniej w tym wszystkim, tu i tam, wypada oczywiście nasz echo-dziad. Nie pojmuje ironii i kpin komentatorów. No cóż, nie pomoże woda z Wisły ...

Obrazek użytkownika gorylisko

13-06-2019 [23:10] - gorylisko | Link:

departament stanu, USA... qrk a dlaczego nie zgłosić interwencji do Natanjahu i w ógóle do Izraela... wszak armia Izraelska po meczu który przerżnęli 4:0 powinna postawić swoje siły w gotowości bojowej z powodu naszego tutejszego kukuńka

Obrazek użytkownika Trotelreiner

14-06-2019 [09:11] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Uwaga! To jest hit!

"Ja nie o taką Polskę biłem się z ZOMO w czasie "wojny jaruzelskiej". Bez odbioru   PS. A co Pan robił w czasie stanu wojennego?"---koniec cytatu.

Tylko tak to można skomentować:https://youtu.be/ZTZsZjGxyCc

 

Obrazek użytkownika HenrykH.

14-06-2019 [11:45] - HenrykH. | Link:

Czytając komentarze dochodzę do wniosku że humor i satyra zanika tak przy 35*C.W Anglii Siukum ma chłodek  to i krotochwile się go imają.A tak na poważnie ,zawsze mówiłem ze desant z neonu na NB jest mocno reprezentowany.Powoli wyłażą z ukrycia i wprost piszą te swoje "miłością" skażone komentarze .Nick zmienisz a i tak po czasie wyjdzie ktoś zacz.Te wszystkie maxi zdzichy i madame daf(kto pamięta) po to tu są  żeby nas skłócać ,dlatego nie ma sensu z nimi dyskutować .Na końcu i tak Was oplują  ,sabatami i cholerami i dopadaniem  "karmy" w Anglii. Hihi  ,dzięki Siukumie  dawaj więcej.
ps.W temacie  owego blogera echo.Raz napisałem ze są ludzie którym nie tylko ojca( UB,komuchy i inne ścierwa) zamordowano ,i nie wtrącają ich gdy argumentów brak.