A świstak siedzi i zawija w te sreberka - kolaż

Czyli czołgania na wznak ciąg dalszy.

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Brukseli ( dla niepoznaki też zrobił dla prasy misiaczka z Junkersem )  z prezesem Światowego Kongresu Żydów Ronaldem Lauderem - potwierdziła PAP w źródłach zbliżonych do tego spotkania.

O czym rozmawiali w cztery uszy – cicho sza.

Rozmowy były owocne – Suski ( ? )

Ambasada RP w Tel -Awiwie wydała dla Żydów nastepującą liczbę polskich obywatelstw -  paszportów.:

2002 – 448
2010 – 2508
2015 – 3054
2017- 3530

Wzrost imponujący !

Żeby już nie mówili, że w Polsce antysemityzm bez Żydów panuje.

I nikt się  tym nie chwali. !

Polski Premier w najbliższej przyszłości spotka się z prezesami następujacych związków:

Światowy Kongres Łowienia Leszczy na Szarpaka.
Światowy Związek Golenia Baranów na Żywca.

Oczywiście w cztery uszy.

I tylko nieoceniony i niuebecny przy rozmowach  p. Suski stwierdzi, że rozmowy były owocne.

Tylko ciekawe dla kogo ?

A tak to  się zaczęło.

W Chalet Roy Alp Hotel położonym malowniczo w eleganckim szwajcarskim kurorcie narciarskim Villar sur Ollon w nocnym barze z panienkami od dwustu dolców w górę spotyka się przypadkowo dwóch gentelmenów.

Jednym jest Martin S. bogaty brytyjski businessmen o odpowiednich korzeniach.
Drugim jest członek zarządu Union Swisse Bank ( USB ).

Po kilku kolejkach dwudziestopięcioletniej Lagavulin bankier zwierza się Martinowi.

„ Podczas ostatniej inwentaryzacji odkryliśmy konta, które nie były aktywne od 1939 roku. Doszliśmy do wniosku, że były to prawdopodobnie konta Zydów, którzy zgineli podczas wojny.
Nie było tego specjalnie wiele jakieś 45 mln franków. Zadzwoniliśmy do Światowego Kongresu Żydów z prośbą o pomoc w odnalezieniu spadkobierców. „

" Uczciwy bankier "  nawet nie przypuszczał jaką to lawine właśnie wprawił w ruch.

Gdyby wiedział to by się pewnie ugryzł w język.

„ Powiedzieli nam, że nie leży to w ich stautowych założeniach  „

Mniej więcej to samo  samo odpowiedział Karskiemu legendarny założyciel Światowego Kongresu Żydów Nahum Goldmann na jego informacje o eksterminacji Żydów  na przemysłowa skalę w okupowanej przez Niemców Polsce.

„ Skoro  poszukiwanie spadkobierców nie leży w ich założeniach statutowych  to postanowiliśmy przekazać te pieniądze, po przeliczeniu na dolary – wyszło  około trzydzieści milionów na konto Czerwonego Krzyża.”

Treśc rozmowy z bankierem przypomniała się Martinowi S podczas wywiadu w izraelskim radio.

Powtórzył jej treść. ( kto nie wierzy niech sprawdzi )
 
Dwa tygodnie później dwóch ważnych gentlemenow :  pan Edgar Bronfman - przewodniczacy Światowego Kongresu Żydow i pan Abraham Burg -  wschodzaca gwiazda izraelskiej polityki przekroczylo próg bankow szwajcarskich z humanitarną misją.

" Macie miliardy dollarow zdeponowane na waszych kontach przez Żydow przed II Wojną Swiatowa"-powiedzieli.

" Żądamy natychmiastowego wypłacenia pieniędzy, dopóki ocaleni z holocaustu jeszcze żyją.  Niech ostatnie chwile ich życia przeżyją w miarę dostatnio".

I dostali aż półtora miliarda baksów.

Hucpa popłaca.

Nie trzeba chyba dodawać, że tylko ułamek tej kwoty dotarł do poszkodowanych.

Edgar Bronfman odziedziczył swoje miliardy po ojcu Samie-  szefie Mafii Żydowskiej.

Sam (Shmuele) natomiast zbił swoją fortunę na dystrybucji i handlu wódką w USA , którą przemycał w czasie prohibicji z Kanady przez Wielkie Jeziora, przy pomocy rozbudowanej sieci gangsterskiej .

Potem – już jako poważny businessman zbił jeszcze większą fortunę, jako rekin pożyczkowy i szacowny łobywatel.

Te wszystkie rekiny pożyczkowe na tym prostym tricku działają  - naprawdę !

Na krótko przed śmiercią  zapytany przez dziennikarza, co jest największym wynalazkiem ludzkości?

Shmuel Bronfman odpowiedzial- Tak naprawdę to jest jedno- Odsetki od pożyczek!

Z takimi typkami spotyka się polski premier.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

12-03-2018 [14:33] - mjk1 | Link:

A co kogokolwiek obchodzi z kim spotyka się polski premier?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-03-2018 [15:17] - rolnik z mazur | Link:

No jasne. Niech się spotyka z kim chce - ale ważne jest ( w końcu płacimy mu pensję ) co z tych rozmów wynika dla nas ?   Może  lepsze pytanie by było - po co nam  premier ? Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika xena2012

12-03-2018 [15:59] - xena2012 | Link:

Spotkanie nie było prywatne a więc premier ustami rzeczniczki rzadu powinien zdać z niego relację.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-03-2018 [17:55] - rolnik z mazur | Link:

No właśnie ! Dobrze wiedzieć - czy już nas sprzedano, czy jeszcze trwają rokowania. ? Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

12-03-2018 [18:19] - Ryszard Surmacz | Link:

@ rolnik z mazur 15,17
No właśnie, dobra odpowiedź, po co nam premier?

Obrazek użytkownika xena2012

12-03-2018 [19:40] - xena2012 | Link:

Jak to po co premier? A kto ma zwalniać wicepremierów? Przecież i tak zwolniono tych lepszych,pracowitych,a zostawiono wiceminister kultury panią Gawin i Sellina.Pewnie z powodu ich filosemityzmu.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-03-2018 [21:55] - rolnik z mazur | Link:

Pewnie, że tych pracowitszych zwolniono. I tak ich jeszcze ponad setka grzeje stołki. Tych zwolnionych powsadzają do spółek - krzywda im sie nie stanie. Gawin taka filosemitka - kto by sie odważył zwolnić  ? Oszcędzono ( ? )  20 mln - to akurat tyle co dla JP Morgan na rozruszanie interesu. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-03-2018 [22:03] - rolnik z mazur | Link:

@ Ryszard Surmacz. System prezydencki pewnie jednak byłby lepszy i partie tylko wyborcze jak w USA. Pozdrawiam ro z m. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-03-2018 [23:09] - Imć Waszeć | Link:

Ponieważ w demokracjach i tak dziś większych różnic wewnątrz partii nie ma - w każdej jadą leserzy i darmozjady po apanaże i stołki w spółkach - to ja bym zaryzykował zupełnie nowy system wyborczy w formie ligi. Tworzymy powiedzmy pięć zespołów złożonych z polityków losowanych z kapelusza, którzy spełnią jakieś kryteria np. w sensie przejścia w prawyborach regionalnych, partyjnych (partie w zwykłym sensie), tudzież z wysługi lat, plus kilka miejsc dla wyróżniających się młodych (dzika karta). Ponieważ politycy będą wymieszani, więc pierwszą rzeczą jaką zrobią, to zaczną się między sobą dogadywać ponad podziałami politycznymi, bo inaczej ich "partia" odpadnie z rozgrywek. Na czas relacjonowania przez TV tych dyskusji powinno się podnieść ceny piwa, orzeszków lub precelków. Potem głosowanie jak w zwykłych wyborach na te losowe partie i ta, która wygra bierze najwięcej, a pozostałe też proporcjonalnie. W ogóle to telewizja publiczna powinna napisać odpowiedni scenariusz dla relacjonowania zarówno rozgrywek przedwyborczych, samych wyborów, jak i dogrywek powyborczych. Trzeba to szybko opatentować i sprzedawać w całym świecie jako format programu reality show, zanim wpadną na to Niemcy, a zwróci się przynajmniej za przezroczyste urny. Można to trochę urozmaicić, bo kolesie wybrani w takich losowych hordach za nic nie będą chcieli ustąpić miejsca innemu. A więc bitwa na poduchy, zapasy w kisielu, miss bambuko, kopanie w gałę, slalom na nartach, MMA, rodeo z bykami, koło fortuny, miliard w rozumie, Counterstrike, Starcraft, tudzież pchełki, kręgle, bilard, karty, warcaby, szachy i te rzeczy, w zależności od tego, co chcą akurat obejrzeć wieczorkiem widzowie i co cenią sobie typowi politycy. Może po wyborach nie będzie w kraju lepiej, ale z całą pewnością będzie weselej. A w sylwestra będzie wspominanko i konkurs na "Małysza polityki" i potem jakoś do wiosny.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-03-2018 [07:18] - rolnik z mazur | Link:

Dobre ! A może po prostu zrobić losowanie według Pesel i tyle - lepiej nie bedzie ale może przynajmniej zabawniej. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Swisspola

12-03-2018 [20:18] - Swisspola | Link:

I co, tylko tyle komentarzy i to nie do końca z sensem! Gdzie mądrusie z tego forum, a przecież to dla nas niezwykle ważna sprawa, bo stoimy właśnie przed podobną próbą wyłudzenia przez żydowskich banksterów. Może warto byłoby czegoś się nauczyć z doświadczeń szwajcarskich. Cały opis przypadku Szwajcarii przeczytacie pod linkiem:

http://www.blabliblu.pl/2017/0...

Ponieważ Żydzi założyli pierwsze instytucje finansowe w Szwajcarii. To w żydowskich bankach Żydzi mieli swoje konta i od żydowskich banków teraz domagali się żydowscy banksterzy odszkodowania.

Żydzi przygotowywali próbę wyłudzenie w bardzo podobny sposób jak przeciw Polsce. W USA wydawali antyszwajcarskie paszkwile, na których obwolutach był krzyż szwajcarski w formie swastyki. Cos na podobieństwo paszkwili Grossa. Jednak Szwajcarzy nie byli takimi idiotami jak Polacy, żeby współfinansować te paszkwile i wydawać je u siebie w kraju. Wprawdzie szantaż zakazu działalności szwajcarskich banków na terenie USA był niezwykle skuteczny, nie to, co nieporadne próby nacisku na Polskę w postaci blokady spotkań urzędników najwyższego szczebla.

Jak wiadomo żydowscy banksterzy wyłudzili 1,5 mld. US$ zamiast żądanych 8 mld. US$ to jednak decyzja ta miała brzemienne skutki na system ubezpieczeń społecznych w Szwajcarii. Otóż postanowiono sfinansować te żądania z przeceny zasobów szwajcarskiego złota. Zasoby złota w bilansie Szwajcarii były wycenianie na 4 tys. CHF za 1 kg. Ponieważ jednak cena giełdowa złota w owym czasie wynosiła 16 tys. CHF za 1 kg. wiec rodzimi banksterzy szwajcarscy, domyślnego pochodzenia, postanowili wycenić złoto na 8 tys. CHF/kg i połowę złota spieniężyć. Prawda jak banksterzy oszukują obywateli. Papier wydrukowany przez banksterów jest bardziej wartościowy niż złoto. W ten sposób ukradziono dalsze około 4 mld CHF i je zmarnowano. Dzisiaj z perspektywy niskich procentów tzn. problemów z I i z II Filarem emerytalnym można byłoby tę dziurę tymi pieniędzmi załatać, a tak oczywiście ukraca się świadczenia socjalne.

My ze swoją głupotą nie mamy szans w sporze z bansterami spod gwiazdy Dawida! Od Szwajcarów chcieli 8 mld US$ a wyłudzili 1,5 md US$. Od nas chcą 65 mld US$ a wyłudza dwa razy więcej. Dlaczego? Odpowiedzcie sobie sami!

PS: Wiem i zgadzam się, że pieniądze znajdujące się w Szwajcarii są tak samo brudne, jak pieniądze wyłudzane przez żydowskich banksterów, ale są 3 fakty stawiające Szwajcarów w lepszej pozycji w wojnie z żydowskimi banksterami niż Polaków.

1) Banki, w których znajdują się te brudne pieniądze znajdują się w zdecydowanej większości również w rekach żydowskich banksterów
2) Szwajcarzy nie współfinansowali paszkwili antyszwajcarskich w przeciwieństwie do Polaków.
3) Szwajcarów było stać na utratę tych 6 mld US$, natomiast czy nas stac na 65 mld. US$, a moze i 2 razy wiecej?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-03-2018 [21:59] - rolnik z mazur | Link:

Jakie 65 mld baksów ?  To stare dane. Teraz sie mówi o bilionie złotówek ( 300 mld baksów ). Żydowskim targiem stanie na 150 mld baksów rozłożonych na dogodne raty. Szwajcarzy dali sie oskubać dla świętego spokoju. My tego nie przeżyjemy. Już od razu można ogłaszać bankructwo. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-03-2018 [23:10] - Imć Waszeć | Link:

Żydowskim targiem to stanie na 450 mld, bo jeszcze odsetki i straty moralne.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-03-2018 [17:06] - rolnik z mazur | Link:

Faktycznie tak moze być. Już słychac głosy od naszych przyjaciół zydow, że przecież za 68 też trzeba zapłacić. Przecież to był okrutny gewalt i wypędzenie 20 000 niewinnych ludzi. Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-03-2018 [15:40] - zbieracz śmieci | Link:

Udana akcja przeprowadzona prze Przedsiębiorstwo Holocaust w Szwajcarii nie byłaby możliwa bez presji rządu USA który chciał dostępu do wszystkich kont w tamtejszych bankach  jeśli podejrzewano ,że właściciel konta ma tam lewą kasę .Dotyczyło to głównie mafii ,przestępców podatkowych z USA,organizacji terrorystycznych ,dyktatorów a już szczególnie kasy z narkobiznesu.Banki dawały gwarancję tajemnicy i korzystali z niej wszyscy w tym państwa komunistyczne w tym komuchy z Polski a PZPR też miała swoje konto o które nikt nigdy nie zapytał.Było ,minęło i koniec pewnej i długiej epoki nastąpił,jeszcze kilu frajerów uwierzyło w tajemnicę bankową w tym prezydenci Ukrainy i oligarchowie.
Udupiono banki w Szwajcarii ale miały tez pozytywna rolę w stabilizacji kursów walut a fran zawsze był co by nie powiedziec wzorcowa walutą.
Po niedługim czasie okazało się ,że to co wyprawiały największe banki europejskie w praniu pieniędzy ,korupcji ,sterowaniu kursami walut to zarzuty wobec Szwajcarii to mały pryszcz .
USA szukało tam kasy organizacji terrorystycznych i zapewne tam były ale OWP miała je na koncie we Francji jak i osobiste konto Arafat gdzie miał zajumane ponad miliard ojro.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-03-2018 [16:02] - rolnik z mazur | Link:

Amerykance mają wgląd w każde konto w Polsce. A po co mają prac pieniądze? Przecież mają czysciutkie prosto z drukarki. Chyba twoja wiedza na ten temat pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-03-2018 [16:28] - zbieracz śmieci | Link:

Jeśli to co naskrobałeś ma odniesienie do mojego komentarza to cię normalnie porąbało i nie po raz pierwszy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-03-2018 [16:51] - rolnik z mazur | Link:

Bez komentarza.