Głupota Jarosława Kaczyńskiego

  Trudno niestety określić to inaczej.  Od 27 stycznia 2016 roku trwa bezprzykładna żydowska nagonka na Polskę, wywołana przez izraelskiego premiera Netanjahu.  Walczy z nią dzielnie premier Mateusz Morawiecki.  Przez  25 dni prezes Jarosław Kaczyński nie wypowiada się w tej sprawie.  Nagle wczoraj, 22.02.2018, zabiera głos i co robi?  Zaczyna tropić antysemityzm w szeregach PiS i zawiesza w prawach członka partii senatora Waldemara Bonkowskiego za jakoby antysemickie wpisy na Facebooku {TUTAJ}.  W ten sposób dostarcza amunicji tym, którzy oskarżają Polskę i Polaków o antysemityzm i starają się przypisać nam niemieckie zbrodnie.

  Można by to zrozumieć, gdyby ten Bonkowski rzeczywiście pozwolił sobie na jakieś antysemickie ekscesy.  Tak jednak nie było.  Jego wina - to zamieszczenie na Facebooku niemieckiego filmu ukazującego brutalność żydowskiej policji w getcie oraz kilku niewinnych złośliwości pod adresem Żydów {TUTAJ}  Akurat zbrodnicze postępowanie żydowskiej policji jest dobrze udokumentowane przez samych Żydów.  Doprawdy nie ma co bronić tej formacji.  Owe złośliwości wg Soku z Buraka {TUTAJ} to:

  "Bonkowski zamieścił na swoim profilu „Słownik żydowski”, m.in. z takimi hasłami: „Dialog – sytuacja, gdy Żyd mówi, a goj słucha. Antysemita – człowiek, który ma czelność bronić swoich praw przed arogancją i pazernością Żydów. Ludobójstwo – zabicie Żyda przez goja”."
  
  Można to uznać za antysemityzm tylko wtedy, gdy założymy, że każda krytyczna uwaga pod adresem Żydów to przejaw antysemityzmu.  To prawda, iż przez wiele lat byliśmy tresowani w ten sposób, jednak w obliczu tego, co ostatnio wyprawiają Żydzi należy ten pogląd jak najszybciej odrzucić.  Nie można dopuszczać do sytuacji, w której Żydzi wylewają na Polskę kubły pomyj, a my sami kneblujemy sobie usta.

  Nie jest to pierwsza sytuacja w której Jarosław Kaczyński bezmyślnie przyłącza się do nagonki.  W styczniu 2014 napisałam notkę "Jarosław Kaczyński i chór  kastratów" {TUTAJ}.  Napisałam w niej m.in.:

  "Kaczyński bez zbadania sprawy dał wiarę swoim wrogom z „Gazety Wyborczej” i przyłączył się do zorganizowanej przez nią nagonki na Nicponia. Nie można było postąpić głupiej.
Prezes PiS dał w ten sposób sygnał swoim ludziom, że gdy tylko zostaną zaatakowani, to natychmiast i bez zastanowienia zostawi ich na lodzie. W efekcie 29.11 Nicpoń oznajmił, że wycofuje się z działalności blogerskiej i publicznej”.
Teraz Jarosław Kaczyński postąpił tak samo w sprawie Tomasza Kaczmarka.  Drugi raz popełnił ten sam błąd.  Lojalność w partii powinna obowiazywać w obie strony.  Działacze powinni być lojalni wobec szefa, ale i szef powinien ich bronić, gdy staną się oni ofiarami nagonki nieprzyjaznych mediów.  Nie może dopuszczać do sytuacji, gdy wrogowie będą, przy jego własnej współpracy, odstrzeliwać mu planowo co młodszych i popularniejszych ludzi.
Być może skrytym marzeniem Jarosława Kaczyńskiego jest kierowanie partią, w której nikt nigdy się nie upije, nie będzie przeklinał, ani też nie pójdzie na dziwki.  To jednak jest nierealne.  Jeśli by nawet takie ugrupowanie powstało, to nie będzie ono przypominać chórów anielskich, ale chór kastratów z piosenki Jacka Kaczmarskiego „Pamiętnik znaleziony w starych nutach”  
I stoimy na galerii chór kastratów                                                                Płynie nasz łagodny śpiew pochwalny śpiew                                                                          - Laudatur – śpiewamy – laudatur!                                                                Głos nasz równo i szeroko niesie się.".

  Tym razem jednak sprawa jest dużo poważniejsza.  Żydowska akcja bezpośrednio zagraża niepodległości Polski, a Kaczyński atakuje senatora PiS [a nie szeregowego członka partii].  Jego błąd może mieć znacznie groźniejsze konsekwencje.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2018 [11:25] - Jabe | Link:

Dotąd było raczej tak, że członkowie poszczególnych gangów politycznych się wspierali, choćby nie wiem co: nasz dobry i kompetentny, a nie nasz zły zdrajca. Odstępstwo od tej zasady wygląda więc raczej na działanie siły wyższej, ewentualnie skutek głęboko wpojonego lęku.

To właśnie w tej sprawie – wobec wroga zewnętrznego – należy się wspierać, a nawet bezczelnie iść w zaparte, bo czystością intencji nic nie zyskamy.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-02-2018 [12:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jak chce się szatkować opozycję wykorzystując policję polityczną i media to dla zdrowia trzeba raz po raz rzucić na pożarcie koguta ofiarnego. Najlepiej koguta który pieje zbyt głośno
Swoją drogą czy wykorzystywanie filmów propagandowych nakręconych przez sowietów lub hitlerowców stawiających w złym świetle Polaków było by do zaakceptowania przez Rząd RP?
Biznesy toczą się o grubsze pieniądze niż chęć zabłyśnięcia paru świrusów..
BTW
Elig roniąca łzy za Agentem Tomkiem wystawia świadectwo swojej naiwności i ulegania manipulacji. Może jest nim zauroczona jak Sawicka.

Obrazek użytkownika Swisspola

23-02-2018 [18:59] - Swisspola | Link:

Tylko kto tu jest kogutem ofiarnym? Jeszcze w 2006 roku po internecie chodziły plotki, że bracia Kaczyńscy przyrzekli Żydom zadośćuczynić ich żądaniom 65 mld US$. Prosili tylko o czas. Ja nie jestem do końca pewny, czy przypadkiem właśnie ta nowa ustawa o IPN, która poza zgiełkiem i szumem kompletnie nic nie wnosi, nie jest początkiem realizacji planu okradzenia Polaków z 65 mld. US$. Taka mistyfikacja jak ustawa o IPN pozwoliłaby PiS-owi zachować twarz patriotów i obrońców polskiego honoru, a tak naprawdę wygląda na to, że Kaczyński wydaje polskie społeczeństwo jako koguta ofiarnego. Wolałbym się mylić, ale wszytko na to wskazuje i puzzle tylko tak się układają! Przecież Kaczyński, wbrew temu, co pisze autor notki, nie jest takim idiotą, żeby wprowadzać ustawę, która zamiast naprawiać wizerunek Polski, kompletnie go rujnuje. To mistrz intrygi na polskiej scenie politycznej. Od dawna uważam, że jego patriotyzm jest udawany dla celów politycznych, bo po pierwsze od lat bierze czynny udział w dzieleniu Polaków. A prawdziwemu patriocie nie przystali nawet bierny udział w dzieleniu rodaków. Po drugie, zamiast zacząć wykorzystywać IPN do wyjaśnienia prawdziwej roli Żydów w eksterminacji polskiego narodu, aby zdobyć naukowe dowody do obrony przed żydowskimi atakami, on po prostu ściga antysemitów, którzy jak widzieliśmy, plują nam Polakom w twarz. Tak postępuje patriota, ale żydowski, a nie polski!

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika marsie

23-02-2018 [12:13] - marsie | Link:

Bez przesady, droga elig - po pierwsze ja Kaczyńskiego (a poznałem go w roku 1990), nigdy głupkiem bym nie nazwał, po drugie - cytowanie przez senatora  "Słownika żydowskiego" świadczy o głupocie senatora tegoż właśnie.Wystarczy mówić prawdę. Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

23-02-2018 [12:45] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

O ile w poprzednich dwu przypadkach w pełni się z Panią zgadzam, o tyle w przypadku senatora nie.

Proszę sobie przypomnieć: parę tygodni temu narodowcy zapowiedzieli demonstrację pod ambasadą Izraela. Wojewoda zamknął ulicę. Następnego dnia Internet obiegły zdjęcia grupki funkcjonariuszy antypolskich szczujni, którzy stali rozczarowani pod ambasadą z kamerami i mikrofonami, w nadziei, że jednak coś się wydarzy.

Teraz też JK "zamknął ulicę".

W pełni zgadzam się z diagnozą kilku komentatorów, że - bez względu na izraelski kontekst - celem (jednym z celów) organizatorów (współorganizatorów, rzecz jest oczywiście wielowątkowa) całej awantury jest sprowokowanie efektownych antyżydowskich rozruchów. Pożądanym efektem byłoby obniżenie poziomu bezpieczeństwa militarnego Polski. Dlatego każdy ruch w tym kierunku musi być natychmiast zatrzymany. To nie jest zabawa ani kółko różańcowe.

Senatora zawiesili, za miesiąc go odwieszą, nic mu się nie stanie. A sygnał poszedł, żeby nawet nie myśleć o zabawach tego rodzaju. I chwatit.

Głupotą kosmiczną był natomiast "zespół do przeciwdziałania" powołany przez p. Brudzińskiego. Mam nadzieję, że to szybko uśnie.

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2018 [13:23] - Jabe | Link:

Zamykanie ulic jeszcze raz pokazało, jak bardzo tutejsza władza tubylcom nie ufa. Odpowiednio zorganizowana demonstracja mogłaby przynieść pozytywny skutek właśnie dlatego, że by ją owe szczujnie pokazały. No ale zawsze jest niebezpieczeństwo, że ciemny lud hodowlany (zwany żartobliwie Suwerenem) da się sprowokować. Co gorsza na dłuższą metę mógłby sobie ubzdurać, że to jego kraj.

Z drugiej strony zalękniona i nieporadna władza, widząc poparcie, mogłaby się nieco ośmielić. Bo tak to już z tą władzą jest, że się obawia, co szczujnie miejscowe i zamiejscowe powiedzą, mimo że i tak powiedzą, ale nie waha się dyrygować pogardzanymi tubylcami, chyba dla odreagowania.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

23-02-2018 [14:30] - Zygmunt Korus | Link:

Dokładnie tak jest. Najlepsza metoda rządzenia: prewencyjnie uszy po sobie. Narodowców nie ma, choć na sztandarach głosimy dbanie o narodowy interes. Zdefiniowany przez kogo?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

23-02-2018 [14:59] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

...bardzo tutejsza władza tubylcom nie ufa. Odpowiednio zorganizowana demonstracja mogłaby przynieść pozytywny skutek...

Naturalnie, nie odpowiadając za nic, można się spokojnie oburzać przy komputerze na nieufną władzę. "Odpowiednio zorganizowaną demonstrację" widzieliśmy 11 listopada. Grupka ruskich ludzi - odpowiednio wsunięta i pokazana - zrobiła z tego 60 tysięcy polskich neofaszystów, o których potem bębniły różne Cymermansy czy inne Guje, osłabiając nasze stanowisko negocjacyjne w ważnych sprawach.

Oczywiście tamta akcja nie miała nic wspólnego z tymi teraz filmikami i podobnymi całkowicie spontanicznymi wybrykami całkowicie amerykańskich Żydów, którzy, aj, Rosji to nawet na mapie pokazać nie potrafio.

Bo wszystko należy widzieć o d d z i e l n i e. Inaczej to teoria spiskowa i "prewencyjnie uszy po sobie".

No a jak wreszcie mamy u władzy polityka, który czuje się odpowiedzialny za wspólnotę i w dodatku jest wyposażony w wyobraźnię, należy dyskutować o jego głupocie, a nie - np. - o błędnym rozpoznaniu jakiejś sytuacji.

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2018 [15:41] - Jabe | Link:

Lud jest tak przyuczany do bierności od zdławienia Solidarności. Wielka transformacja okrągłostołowa była tego przykładem. Wtedy masy też miały wierzyć w przywódców, którzy czuli się odpowiedzialni za wspólnotę... itd., i pozwolić im spokojnie działać. Teraz w ich miejsce przyszli dobrzy zmiennicy, ale stosunek do tubylców dziwnie pozostał.

11 listopada ktoś rozwinął jakiś transparent, i zaczęło się grillowanie PiS-u, który się nieopacznie do wzgardzonego marszu zaczął łasić. Teraz za to prezes polskich antysemitów tropi, potwierdzając, że jest to wielki polski problem. Taka to wyobraźnia.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

23-02-2018 [16:48] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

"Ktoś rozwinął transparent"... I oczywiście był to ostatni transparent na tej planecie, więcej nie będzie. Poza tym sprawcy zostali przykładnie ukarani.
Policyjni prowokatorzy spalili budkę - ale to byli policyjni, a teraz policja jest już nasza i nic złego Budce zdarzyć się nie może. Poza tym sprawcy zostali przykładnie ukarani.
Przed wstąpieniem Polski do NATO kosmici próbowali podpalić dwie synagogi. Oczywiście nie ma już więcej w Polsce kosmitów, więc to się nie może powtórzyć. Poza tym - co to miało wspólnego ze sobą, o d d z i e l n i e, mówię! A sprawcy zostali przykładnie ukarani.

Oddzielnie, bo inaczej lud przyucza się do bierności.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-02-2018 [15:23] - zbieracz śmieci | Link:

Zgoda co do prostoty umysłowej brudzińskiegoi nie musi powoływać nowego zespołu ale odtworzyć stary który działał za boniego tamten podobnie się nazywał bo był do walki ze zwalczaniem mowy nienawiści..Kadry 'lesiaków " podejmą ponownie pracę wystarczy zajrzeć do akt w kadrach i odszukać.
Nie ma to jak sprawdzeni dobrzy fachowcy a i sprzęt po nich chyba został i pewnie osiągnięcia .

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-02-2018 [13:32] - zbieracz śmieci | Link:

Wracam do ustawy zaklepanej prawie jednogłośnie przez w 2014 roku.Na mocy tej ustawy RP zobowiązała się do wypłacania specjalnych rent dwóm grupom żydów .Pierwsza to ofiary holocaustu..................................................druga grupa to ofiary stalinowskiego terroru do roku 1956.Wypłacane renty w wysokości 100 ojro miały być ofiarą ich dzieciom i wnukom.......................................................bez żadnej kontroli komu i dlaczego ,wystarczył wniosek do ZUS z podaniem nazwiska i numeru konta na jakie ma być renta przelana.
świadczenie miało być wypłacane obywatelom Izraela z których wystarczyło aby jedno było wcześniej ob.RP a ich liczbę oszacowano na 50 tyś .osób i mogła wzrosnąć o tych co mieszkali w diasporze.Minimum jakie wypłacono to rok po roku 50 mln.ojro a zapewne więcej sokoro można dostać za friko 100 ojroto liczba chętnych zapewne rosła gdy wieść poszła w świat.
Płacimy za zbrodnie Niemiec tym co już odszkodowania dostali i to duże ale najlepsze to płacimy wydumanym ofiarom okresu stalinowskiego do 1956 roku,żydzi ofiarami stalinizmu w Polsce ,ja chyba żyję w innym świecie ,innym wymiarze czasu albo ci co głosowali za ustawą w tym PIS.
To ,że gajowy to wymyślił a platfusy poparli to się nie dziwie bo nie ze swoich ale ,że PIS na czele z prezesem na to poszedł gdy w kraju żyło minimum 300 tyś.dzieci na progu głodu i miliony emerytów dla których te 100 ojro to wybawienie z myślenia czy wydać na leki czy na opłaty.
Nie wydaje mi się ,że wszyscy w PIS nie wiedzieli za czym głosują a jak zagłosowali to pod presją prezesa,to że jemu coś w czerepie się p...ło  płacimy wszyscy.
PS.zawieszenie senatora to zemsta za brak zgody na posadzenie w pierdlu Koguta,nie wiedzą kto postawił się prezesowi i to jak się trafiła okazja to dowalił pierwszemu co się nawinął.
Morawiecki poszedł wreszcie na zwarcie i wygrywa pomimo szczekania polskojęzycznych a ustawa powinna zostać w niczym nie zmieniona bo to bat i na żydów i polskojęzycznych.
Cały świat rzekomo o niczym nie mówi tylko o Polsce jako kraju antysemickim ,świat gówno to obchodzi bo ma swoje kłopoty ale ŚWIATOWY kONGRES ŻYDÓW Z ROZSIANYMI PO CAŁYM ŚWIECIE CZŁONKAMI TO WIESZCZY bo od tego jest i po to został powołany.
Panie prezesie mogę panu pokazać kilka filmów w tym fabularnych zrobionych po wojnie we Francji gdzie pokazano ich szmalcowników ,ich delatorów i ich zbrodniarzy zabijających żydów a także tych co ich kierowali do obozów przejściowych,ponieważ nie jestem ani posłem ani senatorem to może mnie pan pocałować...pan wie gdzie!
Uwolnić wszystkie koty z mieszkań bo to dzikie stworzenia a nie zabawki ,mają same zadbać o jedzenie i tu dadzą sobie radę a będzie mniej szczurów,gołębi i całej tej ptasiej zarazy.
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

23-02-2018 [14:45] - Zygmunt Korus | Link:

No, no... Brawo! Akapit o wypłacaniu żydowskich rent z naszych podatków, to jawna zdrada narodu. Zresztą brali je do końca życia w Izraelu i zabójca Inki, i Morel. A koło poselskie polsko-żydowskie utworzył w 2012 roku PiS.
Sugestia z Kogutem trafna. Może tak być. Kto wie? 
Co do kotów domowych i potem dzikich, to bym sobie akurat w tym wpisie darował, bo wdzierają się w ten fajny materiał manowce, o co miałem (i mam, ale mniejsze tym razem) pretensje, że Pan zamula.
OK. Oddaję dziś sprawiedliwość.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-02-2018 [14:52] - zbieracz śmieci | Link:

Jak się da wolność kotom to może przyjdzie czas na ludzi .
Co do koła poselskiego w PIS,zawsze sie znajda tacy co myślą perspektywicznie w swoich chorych główkach ,że jak się już bydłem to może uda się być tym lepszym.
Może zaprzęgną do pługa na jedna skibę a nie na dwie,nic z tego ,marne ich marzenia bo nie słuchali co w tym samym czasie w Knesecie mówił szef ortodoksów.

Obrazek użytkownika Swisspola

23-02-2018 [19:10] - Swisspola | Link:

Pragnę dodać, że minister Gliński dał ostatnio 100 mln zł. Żydom na utrzymanie ich cmentarzy w Warszawie, pomimo że po roku 1989 wycyganili na te cele 8 mld zł od polskiego rządu. A gorszy naród goi na swoje Powązki musi żebrzać co roku na Wszystkich Świętych. Prawda, że następny dowód ogromnego PiS-owskiego patriotyzmu !
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-02-2018 [00:09] - Zygmunt Korus | Link:

Pan Jarosław Kaczyński kilka dni temu: "Antysemityzm chorobą umysłową jest."
Moim zdaniem jest inaczej i pasuje do sytuacji opisanej przez Elig: patrz: http://naszeblogi.pl/49512-def...
Badanie psychiatryczne, jako wynik lekarzy-naukowców, ze wszech miar użytecznych i niesterowalnych, bardzo precyzyjne diagnozy wystawia.
Ergo: jak cię ktoś pomówi o antysemityzm (no kto, no kto?), to będziesz pod przymusem badany. Sama przyjemność.
Dlatego Wódz, poprzez mniejszą nieprzyjemność, ocala swojego pretorianina przed możliwą "przyjemnością ujemną" większą.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-02-2018 [16:26] - Imć Waszeć | Link:

Jest taka choroba, której nosicielami mogą być koty. Nazywa się toksoplazmoza i wywoływana jest przez pierwotniaka. W wyniku zarażenia u gryzoni zanika instynkt samozachowawczy i zapadają one na śmiertelny w skutkach filokocizm. Po prostu same idą w pazury kota, żeby się do niego poprzytulać. Podobieństwa do wydarzeń obecnych są oczywiście niezamierzone. ;)

Obrazek użytkownika Art

23-02-2018 [14:21] - Art | Link:

Czy to o ten archiwalny film chodziło? Ostrzegam uczciwie,od lat 18. http://www.archiv-akh.de/video...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

23-02-2018 [14:27] - Zygmunt Korus | Link:

Nie. Senator wkleił tylko jakąś inną migawkę. Ten Pana długi dokument omówiłem szeroko tutaj, zapraszam: http://naszeblogi.pl/49604-get...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-02-2018 [14:21] - zbieracz śmieci | Link:

Z anty kamienicy wychodzi anty człowiek ,stąpa po anty chodniku,mija anty sklepy ,wchodzi do anty kawiarni ,zamawia anty kawę i anty ciastko,rozgląda się i widzi ,że na anty fotelach,przy anty stolikach siedzą sami antysemici!
Zaczadzenia i mąciołka część wstępna !

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

23-02-2018 [14:44] - Zygmunt Korus | Link:

Już wielu przecież tak żyje, nie wiedząc nawet, że to robią.

Obrazek użytkownika Francik

23-02-2018 [17:07] - Francik | Link:

Co do głupoty to przypomina mi się cytat z serialu "Nemocnice na kraju mesta": gdyby głupota miała skrzydła fruwałaby pani jak gołębica.

Obrazek użytkownika xena2012

23-02-2018 [19:03] - xena2012 | Link:

Nie głupota,ale pełna kapitulacja,nie tylko Kaczyńskiego ale elit od lewa do prawa. Cóż będzie wart  szumnie przez nasza stronę zapowiadany dialog z ,,przyjaciółmi'' z Izraela,jeśli knebluje się prawdę? Przeciez senator Bonkowski nie podał kłamliwych faktów,nie przedstawił sfałszowanych fotografii tylko archiwalne prawdziwe dokumenty i za to został ukarany? Jak widać nasze elity tchórzem podszyte nie zauważają skandalicznych,codziennych ataków na Polskę,na flagę narodową na naszą historię,na niespotykany wręcz antypolonizm. Prof.Anndrzej Nowak pisze do premiera Morawieckiego list z błagalną prośba by zmienic treśc ustawy,zapewne po to,że nie bylo w niej wzmianki o kolaboracji Żydów z Niemcami i ich zachowaniu wobec swoich pobratymców w getcie.Wstyd.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

24-02-2018 [01:21] - ExWroclawianin | Link:

@xena2012

100/100

Po raz kolejny sie zgadzam i za pozwoleniem szanownej pani pod nim podpisuje obiema rekoma !

Obrazek użytkownika ASPAL

24-02-2018 [17:53] - ASPAL | Link:

Witold Gadowski o tym mówił,dr Ewa Kurek,profesor Jerzy Robert Nowak,pan Grzegorz Braun(opluwany od prawa do lewa, uznany za oszołoma,szpiega ruskiego etc.) .Nikt ich nie słuchał...

Obrazek użytkownika KajKOSZ

24-02-2018 [06:45] - KajKOSZ | Link:

"Głupota Jarosława Kaczyńskiego"
Niestety ani pierwsza, ani ostatnia - zaklinanie prawdy !
Ksiażka  Hanny Arent - dobitnie pokazuje co naprawdę sie wtedy działo.-
Nigdy nie byłem  antysemitą, ale musze stwierdzić - to jest WROGI nam naród i
taki był od czasów biblijnych.-
Tylko zdecydowany kontr-Atak (trzeba walczyć ich bronią, a nie lizac.....!)
przyniesie nam - moze ich opamietanie !?
Sami sobie wyhodowaliśmy - "raka " na własnych piersiach !
Przypomnę  zydom amerykańskim jak "dbali ' o swoich,
zawracając statki z uchodźcami z pod Nowego Yorku !
Wiedzieli o Oświecimiu (Jan Karski) - nie chcieli
zbombardować: TORÓW kolejowych itd.....
POKAŻCIE MI CHOC JEDNEGO ŻYDA, KTÓRY 
OCALIŁ  POLAKA  !!   
Im chodzi TYLKO o 65 mld$ - które im sie nie należy!
To Niemcy: burzyli ich kamienice, tworzyli obozy koncentracyjne,
morodwali ich obywateli - MY się nie mamy z czego tłumaczyć,
ani "ściemniać" historii - Panie Kaczyński .-
Póki co ta: rozpętana HUCPA  żydowska wbrew pozorom,
idzie na Naszą - KORZYŚĆ - pokazuje,  HANIEBNE  ICH postępki !!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-02-2018 [07:43] - zbieracz śmieci | Link:

Dzieńdoberek Adminie chyba nie za wcześnie pukam do drzwi Twoich o Straszny ale o gołębim sercu.Chodzi jak zwykle o mój skromny koment co gdzieś się zawieruszył.Muszę dbać o swoje bo jak się dba to się ma!
Aha,już od rana ślizgawka gotowa tylko przypiąć łyżewki i mknąć.Pozdrówka.

Obrazek użytkownika admin

24-02-2018 [08:15] - admin | Link:

Może się zawieruszył na łączach, może nocna zmiana.. ja nic nie widzę

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-02-2018 [10:11] - zbieracz śmieci | Link:

Smutni i nadgorliwi też bywają 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-02-2018 [12:04] - zbieracz śmieci | Link:

Dlaczego nie akceptuję ani islamu ani judaizmu!?Islam chce panowania nad światem jako jedyna religia powszechnie obowiązująca a dla tych co się nie to śmierć a zabicie niewiernego to otwarte wrota do raju ,jest jeszcze kilka dogmatów na które nie ma mojej zgody.
Judaizm nie dąży do stanu gdy wszyscy mieszkańcy Ziemi zostali wyznawcami tej religii ,im wystarczy taka ilość jaka mają i siłą nikogo nie będą namawiać ani opornych zabijać.
Dla nich najważniejsze jest dojście do sytuacji gdy przejmą dla Narodu Wybranego pełnię władzy nad wszystkimi innymi nie żydami naszej Ziemi.
Dla nich ta reszta to bydło robocze ,mniej warte od prawdziwego bydła chodzącego w jarzmie.Głoszą to publicznie i maja zapisane w w swoich pismach ,to od dziesiątek pokoleń przekazywane jest w szkołach rabinackich ,w szkołach dla żydów i utrwalane jako jeden z podstawowych dogmatów.Gdy powiedział to z mównicy Knesetu bardzo ważny rabin i wybuchła awantura to były ambasador zwekslował to prostym słowem -wariat ,naprawdę wariat to wariatami są wszyscy jego współwyznawcy a przecież to bzdura.
Rasa panów a reszta to bydło robocze któremu odmawia się człowieczeństwa-to już przerobiono na nich gdy niemcy to wprowadzili w życie odmawiając im nawet bycia bydłem o człowieczeństwie to nawet nie wspomnę.
Ja jestem wychowany w nauce KK gdzie człowiek i życie są dobrami najwyższymi i każdy na to zasługuje niezależnie od rasy czy wyznania a i dla braci mniejszych jest miejsce na szacunek.
Muszę kończyć bo mam sporo ważniejszych spraw ale skończę po powrocie i nie straszę. 
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-02-2018 [18:39] - zbieracz śmieci | Link:

PS.Jeśli doktryna o Narodzie Wybranym i bydle a dotyczy to reszty rodu ludzi nie jest czystym nazizmem dokładnie takim samym jaki realizowali niemcy to czym to jest...!?
Ja nie znajduję innych słów a może się mylę....!?
Sprawa druga a dotyczy krwi żydowskiej której nawet kropla nie ma ceny i to zarzut drugi jaki stawiany jest Polskim katolikom ,że jako bydło nie rzucili się wszyscy na wojska niemieckie aby ja ratować a przecież jako katolicy i bydło mieli taki obowiązek i to jest podłość kolejna,mieli i ratowali na tyle ile mogli ale też musieli ratować i siebie bo śmierć wszystkim zagrażał ,nagła i niespodziewana z ręki okupantów,wychodząc na ulice nie było nigdy pewności powrotu do domu tak samo mieszkańcy wsi nie mogli być pewni czy nie nadjedzie karna ekspedycja i wsi nie spali a mieszkańcy nie zostaną wymordowani -nikt nie zaprzeczy istnienia łapanek rozwałek zakładników czy mordach i spaleniach wsi.
II Wojna nie była wojna tylko o zdobycie nowego terytorium ale także wojna religijna bo nazizm to nowa religia taka sama jak komunizm czy inne izmy a tu nie ma żadnych norm a skoro ich nie było to obudziły się najgorsze demony także wśród Polaków ale nie tylko bo tam gdzie była okupacja niemiecka działo się podobnie i skala nie była mniejsza.cach czy innych
Krew mnie zalała gdy morawiecki mówił o Polakach czy innych narodach Ost Europy jako współwinnych a ci z West Europy,Bałkanów to niby co ,niewiniątka i wcale mi nie chodzi o zwalanie na innych ale o prawdę.
Nie jestem ani rasistą ani żadnym anty semitom bo musiałbym być i anty Arabskim i Anty Żydowskim w jednym ale mam prawo do niezgody na to co wyznawcy islamu i judaizmu mogą ze mną zrobić i moim bliskim..Nie chce tez urządzać ich domów i nie chcę aby oni mój urządzali po swojemu.
Żydzi tez nie są moimi starszymi braćmi w wierze on i tkwi a w Starym Testamencie a ja wychowany zostałem Na Nowym i tych dwóch pogodzić się nie da.Mamy wspólny Dekalog ale już nie kradnij czy nie czyń blizniemu swemu co Tobie niemiłe ,nie jest podobnie pojmowane chociaż z pozoru nie ma tu miejsca na dowolną interpretację ale tylko z pozoru.

Obrazek użytkownika Jan1797

24-02-2018 [17:40] - Jan1797 | Link:

Sok z buraka, gratuluję autorytetów. Tak mi się kojarzy, z przygotowaniem powrotu Radzia
czy „ale jaja, ale jaja”, brzydko się starzejącej?

Pretorianie klawiatury proszę pani, powinni wypowiadać się przytomnie i zdroworozsądkowo
zwłaszcza emerytowani. Można by zrozumieć, gdyby senator Bonkowski rzeczywiście
gdziekolwiek sprzeciwił się karze. Proszę się zastanowić nad fragmentem wiersza cytowanego
przez Witka, „a Niemcy stali obok, nie uczestniczyli". Pozwoliliśmy sobie, na zawodowy"głos ludu"
w rzeczonej sprawie, nie nie było głosu przeciw decyzji prezesa, fakt, niemal polowa wstrzymała
się od oceny decyzji.

Pozdrawiam panią, mimo, że tą notką zeszła pani na onet.

Obrazek użytkownika xena2012

24-02-2018 [19:51] - xena2012 | Link:

Niezauważenie przeszła wiadomość o zablokowaniu spotkań we Wrocławiu z prof.Kurek. W dwu miejscach w ostatniej chwili odmówiono jej wcześniej uzgodnionych sal w Bractwie Salezjanów i siedzibie ,,Solidarności'' pod naciskiem GW i ,,Gazety Wrocławskiej''.Nie wiadomo czy znaleziono jakies lokum i czy spotkanie się odbyło.Tak własnie wygląda w Polsce  przekazywanie wiedzy historycznej i prawdy,choć co rusz słychać ,że mamy niesłychane zaniedbania edukacyjne z czasów II-ej WŚ.Już widzę uzupełniane tej wiedzy i edukację.

Obrazek użytkownika krystal

25-02-2018 [12:49] - krystal | Link:

A nie sądzi Pani, że prezes JK absolutnie nie wykazał się w tym względzie głupotą, ale docisniety do muru, bo musi spełnić już dawno dane przyrzeczenie (?, dot 447),wykręca kota ogonem i nagłaśnia  sprawę "antysemityzmu", "nazizmu" itp, aby pokazać jak zaciekle cała obecna władza musi walczyć wręcz z połową świata, a wobec takiego naporu.... musi ulec. I zgodzić się na to, na co już dawno się zgodziła?

Obrazek użytkownika Dorota M

26-02-2018 [12:18] - Dorota M | Link:

Wiemy tylko to, co podają nam media i publiczne wywiady. Zapewne JK ma wiadomości, które implikują takie, a nie inne jego reakcje na poznane fakty i płynące z nich zagrożenia. Musiałam to napisać, żeby być w zgodzie z sumieniem. Natomiast podobnie, jak wielu naszych ludzi nie rozumiem w pełni jego niektórych posunięć, a zdecydowanie jestem przeciwna karaniu Polaków za mityczny antysemityzm, ksenofobię i inne głupoty i wymysły lewackiego zachodu, które to pomysły ma zamiar wcielić w życie pan Brudziński, w postaci wypracowania nowej ustawy w tej kwestii. Przecież to zamknie możliwość dochodzenia do prawdy o zbrodniach wobec Polaków, zarówno Żydów, jak i w przyszłości także Ukraińców. Pod znakiem zapytania, podobnie jak jest na zachodzie, stanie się możliwość przedstawiania faktów odnośnie ataków i zbrodni muzułmanów, bo poczytywane to będzie, jako wyraz ksenofobii. I co najważniejsze, da do reki oręż totalnej opozycji i europejskiemu lewactwu, do walki z polskimi patriotami, w tym z RN i MW, żądanie delegalizacji tych ugrupowań i chociażby z publikacjami pokazującymi prawdę o II wojnie światowej. Nie będzie też możliwy powrót do ekshumacji w Jedwabnem, bo o tym co jest polskim antysemityzmem będą orzekać sami Żydzi. Czy to jest celem Brudzińskiego? I kwestia kolejna. Co minister Edukacji zrobiła w kwestii nauki najnowszej historii Polski, w tym odnośnie lat osiemdziesiątych, "solidarności", okrągłego stołu i kolejnych kolaboracyjnych rządów XXI wieku. Przemija następne pokolenie młodych ludzi, nie znających swojej najnowszej historii, co rzutuje na podejmowanie przez nich przyszłych życiowych decyzji i wyborów drogi życia.