Nasze media

Nasze media ostatnio zajmują się głównie problemem zdrady PAD. Poza tym rzetelnie donoszą, co powiedział Owsiak albo Petru albo inna gwiazda Pudelka.
Nasze media aktualnie omawiają „zdradę” prezydenta w świetle odmowy podpisania awansów generalskich. W naszych mediach nie znajdziesz:
- omówienia programu PiS/rządu w sprawie reorganizacji dowództwa Wojska Polskiego,
- omówienia programu Macierewicza w sprawie j.w.
- omówienia stanowiska Prezydenta/BBN w sprawie j.w.
- przedstawienia różnic oraz plusów i minusów proponowanych rozwiązań.

To nie dla Was, Koteczki moje miłe! 
Dla Was są ploteczki z przedpokojów władzy, czyli polityczne opinie sekretarek na podstawie koloru krawata szefa, a na deser nawalanki z Lisem czy Michnikiem.
I tak trzymać! Wszak elektorat prawicowy nie zasługuje na informacje, wystarczyć mu powinno uwielbienie dla Naczelnika. Trochę gorzej z uwielbieniem dla Ziobry, bo niektórzy mają dobrą pamięć, ale nie szkodzi – nasze media sobie poradzą....
Jednego nie znoszę, przyznaję uczciwie – otóż nie znoszę, jak byle chłystek ma mnie za idiotkę. Wszystko inne po mnie spływa jak po gęsi, ale jak widzę te zaangażowane buźki pełne sloganów zamiast rzetelnej informacji, to - ..... tu groźby karalne :)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2017 [21:36] - Imć Waszeć | Link:

No ale przynajmniej jest wesoło. Właśnie USA zapowiedziały, że na czas ruskich "manewrów" Zapad-17 przerzucają do Estonii w pełni uzbrojoną brygadę komandosów.

O tym już kiedyś tu pisałem. Dobrze, że wreszcie ktoś w NATO to dostrzegł: http://www.defence24.pl/641229...

"Rozwinięcie tak dużych sił do ćwiczeń daje Szwedom pewien margines możliwości szybkiej reakcji, w wypadku gdyby w rejonie Morza Bałtyckiego wystąpiły okoliczności związane z potencjalnymi nieprzyjaznymi działaniami Rosji. Dodatkowo obecność w danym kraju jednostek amerykańskich, nawet niewielkich i przeznaczonych formalnie do ćwiczeń (związanych z kolektywną obroną), utrudnia podejmowanie przeciwko niemu agresywnych działań.

Elementem manewrów będą działania na Gotlandii, uznawanej za zagrożoną w dużym stopniu przez potencjalną rosyjską agresję. Do tej kwestii odniósł się m.in. dowódca US Army Europe generał Ben Hodges, a Szwedzi zdecydowali o ustanowieniu obecności pododdziałów wojsk lądowych na Gotlandii wcześniej, niż było planowane. Wyspę chronić ma też odtworzony dywizjon rakietowy z pociskami przeciwokrętowymi RBS-15 Mk 2. Gotlandia odgrywa bowiem kluczową rolę, jeżeli chodzi o kontrolę nad obszarem Morza Bałtyckiego."

Sztab USA widzi więc możliwość wymknięcia się wrześniowych "manewrów" spod kontroli. A co w tym czasie robi nasz prezydent? Montuje piąte kolumny na wrzesień, bo wcześniejsze załatwienie spraw spornych mu nie leży. To tylko przypuszczenie, ale jeśli jest to celowe działanie i do tego koordynowane z Niemcami, to "...tu stek słów powszechnie uważanych za obelżywe..."

Obrazek użytkownika eska

08-08-2017 [21:41] - eska | Link:

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2017 [21:55] - Imć Waszeć | Link:

To teraz jest autorytet?

https://wiadomosci.wp.pl/gen-p...
http://www.fakt.pl/wydarzenia/...
https://www.wprost.pl/tylko-u-...

Proszę się nie boczyć na cytaty z Faktów, bo to nie ja tam łaziłem chlipać w niemiecki rękaw.

Obrazek użytkownika eska

08-08-2017 [22:10] - eska | Link:

Nie autorytet, tylko informacja. A właściwie kolejna plotka, potwierdzająca moją tezę.
Wszyscy jadą na plotach i pomówieniach, bo wiedzy rzetelnej nikt nie przedstawia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2017 [22:13] - Imć Waszeć | Link:

No toż piszę wyżej, że sztab armii USA jakieś informacje musi posiadać, bo przerzucanie brygady ze sprzętem, to nie obóz dla zuchów w parku miejskim, tylko kosztuje konkretną kasę. Jedyne o czym plotkuję, to takie niemiłe wrażenie, że decyzje prezydenckie chcą u nas zrobić górkę majdanów na ten sam termin. Po co?

Obrazek użytkownika eska

08-08-2017 [22:46] - eska | Link:

Może majdany nie wyjdą, bo się przestraszą ruskich? :)

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2017 [21:38] - Jabe | Link:

To nic nowego. Na narzekania był czas półtora roku temu. Teraz zmianę zauważą co najwyżej ci, którym medialna nawalanka odpowiada (i zaczną złorzeczyć).

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-08-2017 [22:09] - zbieracz śmieci | Link:

Jednak nie czyskiego który nie może przezyć ,że dostał kapelusztasz co piszą ,więc Cię informuję -siemoniak pozostawił w spadku trzy odrebne ośrodki dowodzenia aby dogodzic generałom na zasadzie jak chca dowodzic to niech sobie maja i dowodzą.Trzy osrodki dowodzenia czyli nikt nie dowodzi.Pan Macierewicz uwalił  bezhołowie i mamy jedno .
Ten generał z BBN to zapewne kumpel różańskiego a ten lata jak kot z pęcherzem nie mogąc dopasować łepetyny do kapelusza.Na różańskim praktycznie skończył Pan Macierewicz czyszcznie wojska ze złogów przesiąkniętych kacapską doktryną wojskową ,ci nowi już z nią nie mieli żadnego styku i żadnych kontaktów z tamtą stroną.
Ministerstwo Obrony Narodowej może już przejść śmiało do IV RP razem z armią.
Teraz o faciu co mierzy wyżej niz mu daje Konstytucja ,jak się nie opamięta to za rok będzie chodził po palacu i sprawdzał czy żarówki w kandlabrach wszystkie świecą bo innych zajęć w nowej Konstytucji dla niego nie będzie a Belweder będzie zbyt duży nie tylko dla niego ale i dla jego personelu .
Rozebrać do gołej ziemi aby nawet sład nie pozostał po Pałacu Namiestnikowskim i Pałacu imieniem tow.soso .Cerkiew też drażni bo postawiona na chwałę caratu i zniewolenia Polski.
 

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

09-08-2017 [09:01] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Ten "facio" to jest Majestat Rzeczypospolitej i należy Mu się szacunek. Również ze strony ministra obrony narodowej, o blogerach nie wspominając.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-08-2017 [12:41] - zbieracz śmieci | Link:

Był szacunek ale po wojnie z Panem Macierewiczem co było jak się okazało zaledwie preludim to czegos znacznie ważniejszego czyli weta do dwóch najważniejszych ustaw się wybył i se ne wrati.
jestes dla mnie nikim innym jak sprytnym facetem co przez lata ukrywał co mu naprawdę w duszy gra.Broniłem go nawet przed Eska gdy o nim pisała PAD.
Nie podam mu ręki gdy ten "majestat" na bruku ,ot tego ma nowych przyjaciół poczawszy od kukizowców i totalniaków.

Obrazek użytkownika mmisiek

09-08-2017 [03:07] - mmisiek | Link:

Ma Pani stanowczo za wysokie wymagania, przekaz jest formatowany pod inny target.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-08-2017 [05:11] - zbieracz śmieci | Link:

Poleciał koment w chmury i zaginął bez wieści,.może Adminie sprowadzisz go do Eski....!?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-08-2017 [08:57] - zbieracz śmieci | Link:

Co tam "nasze media"dzis słyszałem rozmowe dwóch totalniaków ,jeden narzekał na obecnego lokatora w dużym pałacu a drugi mu na to -chłopie nasza ocena była była zła i uderzała w człowieka nam oddanego i działajacego dla nas,Pierwszy co ty bredzisz ,jaki on nasz nasz.drugi  , zauważ w kogo wali : 1.Waszczykowski-pisał listy czy nie,2.Ziobro -reforma sądownictwa uwalona przez niego .3.Macierewicz-chyba ślepy i głuchy jesteś jak miłe nam rzeczy robi bijąc non-stop w ministra
obrony...!
Na dowó ,ze taka jest i linia szefów jaczejki pokazał mu sms'żadnych chamskich ataków na endriu ,wylewania pomyj na niego i jego żone i córkę,żadnych wyzwisk ,że nieuk i zakała prawników,zaleca sie drobne pochwały " !

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

09-08-2017 [08:59] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

"Nasze media" stały się negatywem "ichnich mediów". Mamy świętować sukcesy i oburzać się na nikczemność wrogów. Wiadomości niepomyślne są przemilczane, co czyni nas bezbronnymi w dyskusjach z ludźmi odbierającymi inny przekaz. Naprawdę obrzydzenie bierze. Jedyne wyjście, to obserwować Twittera i blogi kilku dobrze poinformowanych osób. Nie wiem, do czego to doprowadzi, ale jest nie do zniesienia.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-08-2017 [09:54] - zbieracz śmieci | Link:

Wymień te niepomyślne dla PIS a starannie przez PIS ukrywane .