Niemieccy zieloni - przesiedlanie syryjskich wiosek

Wszyscy przybywający do Europy "uchodźcy" niezależnie od kraju pochodzenia: Syrii, Nigerii, Mali, Afganistanu, Pakistanu, Libii, Maroka, Sudanu, Erytrei, Somalii itd. mają jasny plan dokąd chcą się dostać. Nieodmiennie celem ich podróży są: Niemcy, Szwecja, Francja, Wielka Brytania, Holandia lub Belgia. Gotowi są ponieść duże ryzyko, aby właśnie tam się znaleźć. Celem nigdy nie jest: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Łotwa lub Estonia. 

Ska Keller, współprzewodnicząca grupy Zielonych w Parlamencie Europejskim, zaproponowała jak przełamać niechęć "uchodźców" do osiedlania się w Europie Środkowo-Wschodniej. Trafnie zauważając, że brak mniejszości muzułmańskiej w Polsce czyni nasz kraj mało zachęcającym dla przybyszów, sugeruje obowiązkowe przesiedlanie całych wiosek do naszej części Europy. 

Wśród "uchodźców" jakieś 75% to młodzi mężczyźni. Należy więc założyć, że owo obowiązkowe przesiedlanie musi dotyczyć nie tych, którzy do Europy przybywają, ale wiosek w samej Syrii. Termin "obowiązkowe" oznacza nie tylko zmuszenie krajów takich jak Polska do ich przyjęcia, ale także Syryjczyków do osiedlenia się. Trudno takie przesiedlenia skutecznie przeprowadzić bez udziału wojska. Miejsce docelowe musi być odpowiednio zabezpieczone za pomocą drutu kolczastego i stosownej ochrony. Na początek jakieś baraki, dzienny przydział żywności oraz podstawowa opieka medyczna. Aby zminimalizować protesty obywateli kraju docelowego, koniecznie trzeba wprowadzić cenzurę prewencyjną. Dla dobra wszystkich. Wolne i pozbawione nacisków politycznych media otrzymają obowiązek budowania pozytywnego obrazu "uchodźców". Niezależni artyści włączą się w propagowanie idei asymilacji. Będą powstawały filmy, sztuki teatralne oraz książki chwalące szlachetną postawę pomocy "uchodźcom" oraz piętnujące ksenofobię nielicznych protestujących. Na takie dzieła będą przyznawane dotacje. Niezależne sądy karać będą "postawy ksenofobiczne". Szkolne programy nauczania przygotowywać będą do roli świadomego obywatela w środowisku wielokulturowym. Inżynieria społeczna budowana z prawdziwym rozmachem. 

Partia wolności, jaką teoretycznie są Zieloni, zakłada, że biednych, ale wolnych ludzi, jakimi jest większość Syryjczyków, można zmuszać to osiedlenia się tam, gdzie i tak nie chcą się znaleźć. Naturalnie dla ich dobra. Podobnie należy zmusić naród kraju docelowego do ich przyjęcia, ochrony oraz pokrywania kosztów pobytu. Naturalnie dla dobra "całej Europy". W ten sposób za dziesiątki lat powstanie nowy naród prawdziwych Europejczyków, pozbawiony egoistycznych interesów dotyczących poszczególnych państw. 

Ten model, poza swoim silnym totalitarnym charakterem, ma jeszcze jedną, podstawową wadę. Dziesiątki lat nieudanej integracji ludności muzułmańskiej w Europie Zachodniej dobitnie dowodzą, że podmioty (a może przedmioty?) tej strategii kierują się zupełnie innymi priorytetami, wynikającymi prosto z ich religii i kultury. Zamiast budować "europejski naród" chcą stworzyć muzułmańską Europę, bardzo źle odnajdując się w lewicowo-liberalnych wzorcach kulturowych, forsowanych przez "wielkich architektów" nowej Europy. 

Trudno sobie wyobrazić zgłoszenie takiego pomysłu przez poważnego polityka amerykańskiego lub brytyjskiego. Ska Keller jest Niemką. To wiele wyjaśnia. 

Faszyzm w klasycznej definicji Benito Mussoliniego to model bazujący na haśle: "wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu". Naturalnie dla dobra wszystkich obywateli i całej ludzkości. Miłośnik zwierząt i zatwardziały wegetarianin Adolf Hitler to kontynuator tej tezy. Niemcy zawsze miały skłonność to budowania wielkich filozoficznych modeli rozwoju ludzkości, które niestety często prowadziły do tragedii. 

Pomysł przesiedlania całych wiosek syryjskich do Europy Środkowo-Wschodniej jest tak absurdalny, że aż groteskowy. Jest jednak świadectwem tego co siedzi w głowach lewackich ideologów XXI wieku. Wybitny niemiecki pisarz Hans Hellmut Kirst powiedział kiedyś: "prawdziwa wolność to wtedy, kiedy człowiek może decydować, jak chce żyć". Na szczęście są i tacy Niemcy. Choć Kirst zanim zrozumiał czym jest wolność, był oddanym obywatelem III Rzeszy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbychbor

20-06-2017 [14:44] - zbychbor | Link:

Treść OK,
ale ortografia razi: "znaleść". Ciężko czytać...
pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika MaSZ

20-06-2017 [15:25] - MaSZ | Link:

Dzięki za zwrócenie uwagi. Niestety autokorekta mi nie działa, poprawiłem kilka błędów. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Dorota M

20-06-2017 [16:14] - Dorota M | Link:

Zapomniał ten ćwierćmózg dokończyć swoja propozycję. A ludzi znad Wisły, przesiedlić do Syrii i Pakistanu, zostawiajac jednak miejsce na zachód od Wisły, dla Niemców.

Obrazek użytkownika Zunrin

20-06-2017 [16:48] - Zunrin | Link:

Tu można powiedzieć tylko jedno - tylko ktoś z Niemiec mógł coś takiego wymyśleć. Może pora zacząć stosować wobec sąsiada zza Odry określenie IV Rzesza?

Obrazek użytkownika mmisiek

20-06-2017 [18:06] - mmisiek | Link:

Coraz częściej widać, że Niemcy to ciągle głęboko chora nacja.
Najlepszy czas na aplikację lekarstwa był zaraz po wojnie, dzisiaj już na to niestety za późno - przyjdzie Europie kolejny raz się zmierzyć ze skutkami germańskiego szaleństwa, nie wiadomo tylko czy tym razem to przetrwa.
 

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2017 [18:53] - xena2012 | Link:

No proszę jak od razu podchwycono myśl czy raczej pomysł tej paniusi. Europoseł Liberadzki proponuje Polakom obowiazkową naukę arabskiego w celu szybszej integracji . Europoseł Wałęsa w tym samym celu jest gotów sam podjąć się (ciekawe za jakie pieniądze) nauki języka polskiego wśród ,,uchodźców'' w tych przesiedlonych wioskach.Na razie nie wiadomo gdzie te nauki będą się odbywać,zamknieto przecież dobrze funkcjonujace szkoły wiejskie.Ta idiotka z partii Zielonych ,,ma pomysła'' niczym Ferdek Kiepski tyle że zapomniała ,że przeniesione wioski nie beda unosic sie w powietrzu tylko na cudzej ziemi.

Obrazek użytkownika michnikuremek

20-06-2017 [18:54] - michnikuremek | Link:

Z miejsca docelowego należy najpierw WYSIEDLIĆ mieszkańców. Tutaj Niemcy mają duże doświadczenie, a wiedzą coś o tym mieszkańcy np. Zamojszczyzny.......

Obrazek użytkownika general

20-06-2017 [19:01] - general | Link:

Niech Zieloni zamieszkają w tych syryjskich wioskach, a Ci uchodźcy zamieszkają w mieszkaniach Zielonych :)

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2017 [23:02] - xena2012 | Link:

Tęga głowa z tej Frau Keller,chyba będzie typowana do Pokojowego Nobla.