Emigranci i państwa łupieskie

Wśród coraz to nowszych doniesień o kolejnych zamachach i aktach terroru w Europie kompletnie umyka sprawa podstawowa, czyli zaszłości historyczne.
Państwa atlantyckie to państwa łupieskie, od czasu odkrycia nowych dróg wodnych i zbudowania odpowiednich statków zajmowały się przez stulecia grabieżą i handlem niewolnikami, tudzież wszystkim, co można było wywieźć z kolonii. Nota bene te tzw. kolonie to był po prostu sztuczny podział reszty świata na strefy łupiestwa tych państw. Całe ich bogactwo od tego się zaczęło, o ten podział toczyli przez stulecia wściekłe wojny, łącznie z I wojną światową.

Uwolnienie kolonii spowodowało dokładny bardak, zwłaszcza w Afryce, gdzie istniejące granice nigdy nie miały niczego wspólnego z autentycznymi podziałami etnicznymi, plemiennymi itp., natomiast po odejściu kolonizatorów stworzyły pole do nieustających wojen, krwawych reżimów i wyniszczenia kontynentu. To jest bardzo na rękę byłym kolonizatorom, bo Afryka to kraj bogaty w przeróżne surowce i kopaliny, więc założono, że po co sobie brudzić ręce – niech się sami wymordują.
Obecny exodus dawnych niewolników do krajów swoich kolonizatorów to skutek wielu set lat grabieży  - i dobrze im tak!

PS. Wszystkim, którzy tu zaraz przylecą i powiedzą, że Polska kolonizowała Ukrainę, odpowiadam grzecznie, że dawną Ruś skolonizowali Tatarzy. Po ich odejściu/rozpadzie Ordy Polska weszła bez wojny na zniszczone, opuszczone ziemie i pomagała w zagospodarowaniu – uczcie się własnej historii, drogie dzieci Soso! 
Np. tego, że stary Sztokholm zbudowano za dobra, które Szwedzi zrabowali w Polsce podczas tzw. najazdu szwedzkiego, po którym Polska już nigdy się nie podniosła do dawnej świetności ekonomicznej. A Niemcy hitlerowskie znakomicie się wzbogaciły na grabieży polskich dóbr, w tym prywatnych obywateli, zwłaszcza Żydów. Po czym część tego zrabowanego ukradła Armia Czerwona, a amerykańscy Żydzi chcą, żebyśmy im za to zapłacili. 
Jesteśmy jak pochyłe drzewo, na które wszystkie kozy skaczą i czas najwyższy z tym skończyć. To nie nasze piwo i nie będziemy tego świństwa „solidarnie” wypijać.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

19-06-2017 [16:33] - smieciu | Link:

Zabawne jest że w Szwecji właściwie taką logiką (między innymi) posługują się w szkole, tłumacząc potrzebę przyjmowania biednych imigrantów. Źli biali ludzie zrobili be murzynom i innym Arabom. Teraz powinniśmy odkupić winy...
Jeśli jednak sięgniemy jeszcze głębiej i bardziej spiskowo, to kto wie czy to nie Żydzi teraz nie organizują Europie ten kocioł, w rewanżu za stulecia pogardy okazywanej z punktu widzenia wyższej rasy Białej. To by się zgadzało...
Możemy także sięgnąć jeszcze głębiej. Wspominałem. Jak to ludy Indoeuropejskie od zarania naszej historii wkraczając na tereny Azji zawsze tworzyły społeczeństwa wysoce kastowe, będąc rasą wyraźnie ładniejszą, postawniejszą. Kto wie! Możliwe nawet bardziej boską jeśli się przypomni kulturę grecką i ich dążenie do przedstawienia doskonałego (boskiego) ciała (męskiego).

I teraz to już w sumie ciężko stwierdzić jak jest naprawdę. Obecny organizowany przez kogoś tygiel to kara za mniej lub bardziej rzeczywistą wyższość rasy Białej? Czy też kara za to że tak naprawdę ta cała biała arystokracja nigdy nie stanęła na wysokości zadania. Upadła uległszy prostym pokusom ciała i umysłu. Uległszy kulturze podbitych przezeń ludów.
Także właśnie Żydom z ich zboczeniem w kierunku handlu i pieniędzy oraz obsesji na punkcie PRAWA. Skodyfikowanego, produkującego setki objaśnień do objaśnień, ze specyficzną kastą ludzi, pragnącą wtłoczyć ludzi w ten cały System. NWO, gdzie każda czynność człowiecza będzie skodyfikowana a autonomicznie działający mózg reliktem przeszłości.

Obrazek użytkownika Czesław2

19-06-2017 [17:39] - Czesław2 | Link:

Rozwalanie Europy sugeruje, że nowy światowy rząd tworzy się poza nią.

Obrazek użytkownika Jabe

19-06-2017 [17:54] - Jabe | Link:

No właśnie. My też jesteśmy biali, więc i na nas spada wina za niewolenie ras ciemniejszych. Nic to, że jasyr i tego kraju nie ominął. To się nam Autorka internacjonalistyczną postępowością rasową popisała.

Obrazek użytkownika eska

19-06-2017 [22:16] - eska | Link:

Rozumie, co znaczy państwa atlantyckie? Może niech sobie do atlasu zajrzy.

Obrazek użytkownika Ptr

19-06-2017 [17:43] - Ptr | Link:

Dlatego każdy Polak musi zawsze pamiętać przede wszystkim wojny przeciwko nam, zabory, nasze powstania oraz ostateczny dowód wrogich intencji naszych sąsiadów - wrzesień 1939.
Świadoma manipulacja nami w latach komunizmu i IIIRP doprowadziła do absuradlnej wiary wyborców w to ,że lewicujacy liberałowie będą działać na korzyść państwa polskiego. Tymczasem  narazili kraj na niebezpieczeństwo militarne, gospodarcze, polityczne , bezrobocie , emigrację i konflikt społeczny i obecnie chcą jeszcze narazić na brak bezpieczeństwa osobistego. To nie tylko słowa. Nie wiem czy mogą być twardsze fakty stojące za każdym z tych słów. Niektórzy musza chyba trwać w zaślepieniu skoro nie widzą ciągu zgubnych działań skrycie realizowanych przeciwko Polsce i Polakom. Stocznie upadły , a rząd zamawiał 38 statków w Chinach. OLT miało wykończyć LOT. Armia zawodowa mogła bronić terenów za Wartą.....

Obrazek użytkownika Jabe

19-06-2017 [17:49] - Jabe | Link:

Jest olbrzymia różnica między eksploatacją a łupiestwem. Łupieżca nie dba o to, co łupi. O kolonie trzeba było dbać i, dopóki dbano, kwitły. Gdzieniegdzie udało się zaszczepić odrobinę cywilizacji, w innych miejscach po wycofaniu się kolonizatorów wszystko runęło. Ten potop, którego zachód Europy doświadcza, jest karą boską za dekolonizację właśnie.

Spotkałem się z poglądem, że Polska czasów Mieszka i Chrobrego była krajem rozbójniczym. Taki miała system ekonomiczny.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-06-2017 [20:15] - zbieracz śmieci | Link:

W rzeczy samej ,w rzeczy samej ....

Obrazek użytkownika xena2012

19-06-2017 [20:24] - xena2012 | Link:

No własnie,Afryka ma tak wiele bogactw naturalnych,chocby tylko Namibia najwieksze złoża rudy uranu. Dlaczego nie potrafią ich zagospodarować?

Obrazek użytkownika eska

19-06-2017 [21:49] - eska | Link:

Bo tym rządzą międzynarodowe mafie łupieskie, do dzisiaj. A miejscowi nadal są na poziomie wojen plemiennych, tyle że z użyciem kałaszy, a nie dzid - jak ongiś.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-06-2017 [22:15] - zbieracz śmieci | Link:

W dawnej Rodezji też rządzą międzynarodowe koncerny ,kraju który dla Afryki był tym czym Dania,Holandia ,Niemcy ,Francja razem wzięci...!?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-06-2017 [21:44] - zbieracz śmieci | Link:

Co do niewolnictwa to nie można zaprzeczyć ,że było i niewolnicy z Afryki trafiali do krajów całej Ameryki ale sa i mity i kłamstwa którymi nas karmiono i karmi nadal.
To nie biali urządzali łapanki w Afryce ale Arabowie dostarczali niewolników do portów gdzie byli białym sprzedawani .Arabowie też nie urządzali ekspedycji aby łapać ale kupowali od lokalnych kacyków nadwyżki którymi ci dysponowali ,jeśli w ręce Arabów coś w drodze wpadło to traktowali jako darmowy prezent.
Arabowie nie tylko sprzedawali białym ale i dla siebie i są regiony czy państwa gdzie istnieje ukryte ale jest niewolnictwo .Duża grupa niewolników z Afryki trafiła nawet do Indii gdzie ich potomkowie żyją do dziś.
Nigdy nie pozyskano niewolników z obszarów środka Afryki.
Taka ciekawostka obalająca mit o DNA i o tym ,że każdy człowiek ma inne i niepowtarzalne.jest plemię w Afryce którego członkowie żyją w USA i są potomkami niewolników,i jest udowodnionym ,że ci mieszkający w Afryce i ci w USA mają identyczny kod genetyczny...!?

Obrazek użytkownika eska

19-06-2017 [22:14] - eska | Link:

Aha, oczywiscie Arabowie, biali nie, w żadnym wypadku - może warto poczytać choćby samych Anglików o ich dokonaniach w tej mierze?
Wszyscy handlowali niewolnikami, póki było można. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-06-2017 [22:23] - zbieracz śmieci | Link:

Biali handlowali ale nie urządzali ekspedycji bo to się nie opłacało,dla Arabów to był od zawsze teren gdzie pozyskiwali niewolników i znali Afrykę ale tez nie całą..
Burowie całymi tygodniami wędrowali nie napotykając żadnego Murzyna ,teren dziewiczy na którym nigdy Murzynów nie było.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-06-2017 [22:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

Król Leopold też zadowalał się zbieraniem kwiatków na sawannie bezludnej oczywiście.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-06-2017 [05:24] - zbieracz śmieci | Link:

Nu,jak cię zwał tak zwał ale smród onuc ,walonek i stepowej głupoty przebija się nie tylko przez matrycę ale nie zatrzymał go nawet specjalnie zbudowany ochronny pas zieleni specjalnie zbudowany po to tylko aby zatrzymać smród twoich wydzielin i wydalin.
Ani tobie potomku stepowych nomadów ani Afryce już nic nie pomoże,żadne setki kolejnych miliardów dolarów..

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-06-2017 [09:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czy twoja mama wie, że pod jej nieobecność dobierasz się do jej kompa i walisz bezmyślnie po klawiaturze? Pozwala ci na to?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-06-2017 [11:37] - zbieracz śmieci | Link:

Nie tylko zezwala ale i namawia do zajęcia się polskojęzycznymi i nie jest ważne czy to wania czy kurt czy inszy element .Zawsze mnie uczyła aby najpierw zajmować się kurtem czy angelą bo to święty obowiązek a wanią w drugim rzucie bo to przyjemność.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-06-2017 [12:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

Rozumiem że twoja mamusia namawia cię do zajmowania się  jakąś angelą, ale namawianie swego dziecka  jak rozumiem chłopczyka - chłopczykiem zdaje się jesteś -  do zajmowania się dla przyjemności drugim chłopcem pachnie perwersją. Na pewno dobrze zrozumiałeś swą mamusię?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-06-2017 [13:43] - zbieracz śmieci | Link:

No proszę wania, czego to się nie doszukałeś ,wszędzie wywęszysz bliskie sobie klimaty .To mnie nie dziwi bo dla swoich potrzeb wymyśliliście 60 płci a już związek hetero jest dla was niezrozumiały i passe.!Z angelą to mogę i owszem ale za propozycje od iwana czy kurta to daję w mordę bo aż tak nowoczesny to ja nie jestem.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-06-2017 [15:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

Gdybyś chłopczyku dostał propozycję od iwana to byś brał w mordę a nie dał.  

Obrazek użytkownika Jabe

19-06-2017 [23:46] - Jabe | Link:

A na sąsiednim blogu autor twierdzi, że najważniejsza jest pomoc dla potrzebujących na miejscu. Kolonialiści tak właśnie postępowali.

Obrazek użytkownika eska

20-06-2017 [03:06] - eska | Link:

Ręce opadają, naprawdę.
Nie warto tu już pisać  niczego normalnego, bo głupota aż wyje.
A nauczcie się czegoś, przeczytajcie trochę książek, do cholery, zanim zaczniecie płodzić te swoje głodne kawałki na poziomie gimbazy!

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2017 [10:21] - Jabe | Link:

No nie ma Pani poczucia humoru. Cóż na to mogę poradzić? To nie jedyny Pani deficyt, sądząc choćby po tej wypowiedzi.

Jednak przecież generalnie tak właśnie jest, jak napisałem. Za to teraz oni kolonizują, zaczynają łupić, później zaczną niewolić. Dominująca cywilizacja.