Wspaniale sie rozprawil

Miałem już nie pisać dzisiaj ale wzruszyła mnie Anka .N jak .Nowoczesna,
image Obrazek pana Staszka z Njusłika na fejsbuka wrzucając.
Jak na rozprawie jakiejś tak się rozprawił, że hej. Tu - pełna zgoda. I ten gest wyciągniętej ręki, do zgody narodowej, bo zgoda buduje. A może nawet gest pozdrowienia. Staropolski taki, nazi ojcowie i dziadki podobno taki stosowali wypowiadając przy tym frazę w pierwszej części składowej nawet podobną do dzisiejszego hi (wymawianego: haj).
Oczywiście zerknąłem też na linkowaną  stronę tego Njusłika czy jak to się pisze, tego portalu i/lub czasopisma, co to tam jego redaktorem naczelnym jest podobno sam Tomek LIS, ten co go puszczali w programie "Lis na żywo" we wtorki w TVP ale już nie puszczają, bo za dużo kasy brał, czy c€$. Ale nie tylko grabił w jedną stronę, ale i przynosił, bo też zarabiał 100 miljonów na reklamach, czyli żeby sobie to jakoś wyobrazić to konkretnie tyle co Bolek obiecał. I patrzam se, a tam image   Wróg jest jeden Wróg jest jeden ujawnia red. Tomek.
I eksponuje piękne zdjęcie takie imagew ciemno-pastelowych kolorach, ale i tak jakoś nie może mnie zmusić do tego bym go znienawidził jako tego wroga. Jak to mówią serce nie sługa. Zresztą właściwie to nie wiem czy Tomasz akurat faktycznie i konkretnie ma być tym zjednoczonym i jedynym wrogiem, bo w tekście padają różne nazwiska, ale wprost się nie mówi który to czy która to niby ma być tym tytułowym wrogiem: Wiesław Władyka, Lis, Jacek (“Dół z Wapnem”) Żakowski, Andrzej Duda, czy może Jarosław Kaczyński, ewentualnie Tadeusz Mazowiecki, albo Aleksander Kwaśniewski. Generalnie jednak to typuję Kaczora, bo chyba z tej trójki najbardziej znany.
Znajomych Lufta przy okazji zlustrowałem i sporo tam zakodowanych i znanych postaci, nie poddadzą się łatwo. Mnóstwo tłustych kotów, abstrahując od biednej Anki.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Szamanka

13-03-2016 [08:00] - Szamanka | Link:

Wokół Lufta to więcej takich z wyciągniętą ręką. Piotrze, oni albo w pozdrowieniu swoich zza Łaby, albo w oczekiwaniu na państwowe nagrody, co się im "należą", te łapska wystawiają.
A przecież od 1989 zgarnęli 3/4 Polski!
W ramach prawa, kóre sobie sami ustanowili.
Taki jakiś brunatny ten Lis.

Nic dziwnego. Niemcy odświeżyli swój ulubiony kolor. Wiedzą, kto z ich ręki nawet g....o zje.

Obrazek użytkownika PS

14-03-2016 [11:20] - PS | Link:

Jak popatrzyłem sobie na znajomych Lufta, to nawet 50 000 KOD-u w Warszawie nie dziwi. Te ich granty np. to był niezły biznes, a i dotąd jest - ostatnio nawet np. Gliński się chwalił na Twitterze, że daje Środzie, a tfu.

Byłem se w takiej jednej grupie na fb związanej z KOD dla jaj i na przeszpiegach, ale już się wypisałem, bo mi się znudziło, zbyt monotonni są w swej nienawiści do PiS i Kaczyńskiego, a do tego barbarzyńsko prymitywni, teksty jak do szafy z filmu Barei, dla mnie nie do strawienia, co ciekawe admini mieszkają gdzieś w świecie albo tak podają, Wiedeń, Odessa?