Dość o Bolku i sandałach. Tusk przeprasza Niesiołowskiego

Jakiś bp gadali, żeby już tak się nie wyżywać na tym Bolku, no i słusznie, bo to przecież nasz bohater jest i legenda, to dzisiaj o innym naszym bohaterze Stefanie.
imageimage


image http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114873,11723981.html?i=2

 

"Premier Donald Tusk ostro skrytykował Stefana Niesiołowskiego za agresję wobec Ewy Stankiewicz podczas protestu "Solidarności" przed Sejmem i blokady Sejmu przez związkowców. Zapowiedział, że osobiście zwróci się do Niesiołowskiego, by natychmiast i jednoznacznie przeprosił dziennikarkę za swoje zachowanie. 
Donald Tusk zapowiedział, że po powrocie z Kanady osobiście zwróci się do Stefana Niesiołowskiego, by natychmiast i jednoznacznie przeprosił za agresję wobec Ewy Stankiewicz.".

Wklejono z <http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11723981,Tusk__To_nie_do_zaakceptowania__Chce__zeby_Niesiolowski.html
I jak powiedział tak też zrobił, niezwłocznie, a konkretnie to 25 maja 2012. Po godzinie 13 rozpoczęła się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej RP, zgodnie z wieloletnią tradycją, bo już za komuny sklepy monopolowe też były od godziny 13 czynne.
image image

 

Stefan jest naszym bohaterem.
- Jest w tym sensie wzorem postępowania dla wielu z nas i tych zasług nie trzeba przypominać - dodał.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-stefan-niesiolowski-jest-naszym-bohaterem/8r0r2


I dlatego teraz Platforma mają moralne prawo i obowiązek do wytykania aktualnie rządzącym, że nie dotrzymują obietnic. Bo Orzeł może.
PS
.“Orzeł może”.
Już mnie się trochę rozjaśniło co to znaczyć może. Więc ej szczegółów na wysokich obcasach
image


http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100961,19329349,osiem-butelek-na-jeden-but.html?disableRedirects=true

 

Order Orła Białego dla Adama Michnika

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/order-orla-bialego-dla-adama-michnika_159667.html,

który później też odwiedził Pana Prezydenta – jak donosi SE

przyszedł W KAPCIACH do prezydenta ZDJĘCIA

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/w-kapciach-u-prezydenta_189021.html

 


i

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

27-02-2016 [05:11] - Adam66 | Link:

Przestańcie pisać o tych degeneratch!

Obrazek użytkownika PS

13-03-2016 [00:58] - PS | Link:

#KOD Dzięki naszemu bohaterowi Stefanowi @NiesiolowskiS poznajemy nowe słówko #Degrengolada https://www.facebook.com/perma...

https://twitter.com/Piotres/st...