​Czy Jacek Kurski jest nadal bezkompromisowym twardzielem?

Zapowiedzi wielkich zmian w mediach publicznych bardzo mnie ucieszyły szczególnie, jeśli chodzi o TVP. Pomyślałem sobie, że wreszcie skończy się ta chora nadreprezentacja lewactwa, a tacy skrajni noemarksiści i szkodnicy jak Sławomir Sierakowski z „Krytyki Politycznej” dostaną dożywotni szlaban i nigdy nie przestąpią progu studia w telewizji publicznej – zwłaszcza, że ma ona ambicje stać się medium narodowym. Po akcji zaproszenia do Polski niemieckich bojówkarzy z „Antify”, którzy w „Święto Niepodległości” zaatakowali polskich patriotów, a bandycki arsenał w postaci pałek, kastetów, miotaczy gazu i tarcz urządzili sobie w siedzibie „Krytyki Politycznej” - Sierakowski niejako sam skreślił się z listy ludzi cywilizowanych. Tu już nie chodzi tylko o jego poglądy i szerzoną ideologię, ale o zwykłe zaprzaństwo. Po raz kolejny przypomnę, co o akcji sprowadzonych z Niemiec bandytów mówił będący prawą ręka Sierakowskiego, Michał Sutowski - również częsty gość „nowej” TVP: „[…] dzielni i zdeterminowani chłopcy (a i dziewczyny się pojawiły) w chustach na twarzach byli gotowi pokazać czynem to, do czego Seweryn Blumsztajn, »Gazeta Wyborcza« i całe Porozumienie 11 Listopada, łącznie z »Krytyką Polityczną«, nawoływali słowem. Mówiąc kulturalnie – wyrazić zdecydowaną dezaprobatę dla rasizmu, narodowego radykalizmu i ksenofobii. Mówiąc językiem ulicznym i zrozumiałym dla przeciwnika: kazać faszystom wypierdalać z ulic tego miasta”.
Nikogo nie powinno dzisiaj zaskakiwać, że dla Sierakowskiego i spółki donoszenie na Polskę do Brukseli nie jest niczym złym skoro bicie polskich patriotów przez niemiecką hołotę było dowodem ich dzielności i determinacji. To ludzie o identycznej mentalności witali kwiatami 17 września 1939 roku sowieckie czołgi     
 
Szczerze i jak się okazuje bardzo naiwnie wierzyłem, że ludziom typu Sierakowski i s-ka nowe władze telewizji każą „w……..ć”, z publicznych mediów - że posłużę się terminologią czerwonych wojłokowych intelektualistów. Niestety, stało się inaczej. Oglądając wtorkowy program „Debata” prowadzony przez redaktora Krzysztofa Ziemca zaniemówiłem. Oto w roli zaproszonych gości zobaczyłem lewackie „trzy w jednym”, czyli Jacka Żakowskiego i Aleksandra Smolara, – proroka mniejszego i proroka większego jak mawia Stanisław Michalkiewicz - no i na dokładkę tego nieszczęsnego Sierakowskiego. W zasadzie jedyną osobą, która mogła stanowczo stawić im czoła był Bronisław Wildstein - no, bo trudno prawicowcem nazwać pływającego raz na parę, raz na żagiel historyka-celebrytę, Antoniego Dudka. Jako, że debata odbywała się w przeddzień 71. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz poruszono w niej temat używania w światowych mediach terminu „polskie obozy koncentracyjne” oraz szukano sposobów walki z tym niszczącym wizerunek Polski zjawiskiem.
 
Byłem świadkiem bezczelnej parady kłamców, oszustów i manipulatorów, co potwierdzają poniższe wypowiedzi.
 
Sławomir Sierakowski: „To jest po prostu określenie, które pada przypadkiem, dlatego, że gramatyka…Polskie może być okolicznikiem miejsca jak i atrybutem tego, co kto zrobił. Naburmuszony Polak, który będzie myślał, że on teraz wstanie i powie prawdę o Polsce…i myśli, że szacunek do Niemiec nie wynika z tego, że Niemcy umieli się rozliczyć ze swoją historią…”
 
Jacek Żakowski:  „Po pierwsze nie mamy z tym problemu. To jest wymysł zakompleksionej, obsesyjnej, ksenofobicznej polskiej prawicy, która wszystkiego się boi. Są tysiące artykułów na świecie. W części z nich zdarza się nieszczęśliwe sformułowanie. Kto był przyczyną holokaustu, kto rozpętał druga wojnę światową, wymordował ludzi każdy wie. Do tego nie potrzeba polskiego filmu”.
 
Aleksander Smolar: „Często to jest wyraz lenistwa, skrótu myślowego dziennikarzy. Państwo do tego angażować moim zdaniem to jest śmieszne”.
Warto dodać, że kiedy Bronisław Wildstein w pewnym momencie wytknął Sierakowskiemu obłudę i krętactwo, temu momentalnie lewacka facjata stężała, z walonek wylazła słoma, a z otworu gębowego w kierunku Wildsteina padły słowa: „Pan jest zwykłym chamem”.
 
Mamy zatem zażartą polemikę, a momentami krwawą jatkę tylko brakuje jednego – prawdy. Zaręczam, że wszystkie strony sporu, którego byłem świadkiem, czyli: Żakowski, Smolar, Sierakowski, Wildstein, Dudek oraz sam prowadzący Ziemiec to ludzie inteligentni, którzy z jakichś powodów nie podają widzom podstawowych historycznych faktów. Otóż geneza powstania i wprowadzenia na stale do obiegu publicznego określenia „polskie obozy koncentracyjne” jest od dawna znana.
To nie jest przypadek i kwestia gramatyki jak łże Sierakowski, ani wymysł zakompleksionej, obsesyjnej i ksenofobicznej prawicy jak obłudnie próbuje przekonywać Żakowski. Nie jest to także zdemaskowane przez „mędrca” Smolara lenistwo i stosowanie skrótów myślowych przez dziennikarzy, w które przecież autor tych słów sam nie wierzy.
 
Już w 1956 roku w RFN, Alfred Benzinger z Federalnej Służby Wywiadowczej (BND), a wcześniej funkcjonariusz nazistowskiej tajnej policji wojskowej stwierdził: „Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę”. To już wtedy niemiecki wywiad podjął plan oraz rozpoczął potężną i trwająca po dziś dzień skoordynowaną akcję pod tytułem „polskie obozy koncentracyjne”. Żyliśmy przez lata za żelazną kurtyną i nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że już wtedy w zachodnich mediach, począwszy od Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii po Izrael i Stany Zjednoczone pisano o „polskich obozach koncentracyjnych”. To kłamstwo pojawiło się nawet na stronie Centrum Szymona Wiesenthala. Czyżby i Żydzi nie wiedzieli, kto wymordował miliony ich pobratymców? Dlaczego podczas prawie godzinnej telewizyjnej debaty nikt na temat tych znanych faktów nawet się nie zająknął? O co tutaj chodzi?
 
Aby dowieść, że cały ten oszczerczy, obrzydliwy i nieludzki propagandowy atak dotyczy tylko i wyłącznie Polski zadam retoryczne pytanie. Dlaczego nikt nie mówi o austriackich ludobójcach i austriackich obozach koncentracyjnych? Dlaczego Austriacy przeforsowali historyczne kłamstwo jakoby to oni byli pierwszą ofiarą Hitlera skoro w przytłaczającej większości ówczesne społeczeństwo przywitało anszlus entuzjastycznie? Najcięższym obozem koncentracyjnym założonym przez III Rzeszę, Mauthausen-Gusen – znajdującym się 20 km od austriackiego Linzu kierowała załoga składająca się w większości z Austriaków. Więzień tego obozu, Stanisław Grzesiuk w książce „Pięć lat kacetu” opisywał jak przewiezieni tam z Oświęcimia więźniowie przerażani tym, co zastali na miejscu twierdzili, że na kolanach z tego piekła wracaliby z powrotem do Auschwitz-Birkenau. Miejscowość Linz kojarzy się z takimi ludobójcami jak Austriacy, Adolf Eichmann, główny wykonawca planu ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej oraz szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy zbrodniarz, SS-Obergruppenführer Ernst Kaltenbrunner. To właśnie w Linzu spędzali oni młodość. Austriakiem był również jeden z głównych wykonawców holokaustu, SS-Hauptsturmführer Franz Stang, komendant takich obozów zagłady jak Sobibór i Treblinka. Jeżeli przyjrzymy się załogom wszystkich obozów śmierci to aż roi się tam od Austriaków pełniących bynajmniej nie pomocnicze funkcje. A kto odpowiada za setki polskich spalonych wsi na Lubelszczyźnie, tysiące wymordowanych kobiet, dzieci i mężczyzn oraz pacyfikację Zamojszczyzny? To Austriak, SS-Gruppenführer Odilo Globocnik - dowódca SS i policji na Dystrykt Lublin Generalnego Gubernatorstwa, a wcześniej z nadania Hitlera gauleiter Wiednia. Czy słyszał ktoś z Szanownych Czytelników o określeniach: „austriaccy sprawcy holokaustu”, „austriaccy ludobójcy” „austriacki obóz koncentracyjny”, albo „austriackie komory gazowe”? Jeżeli zapytacie dziś jakiegoś młodego Austriaka o drugą wojnę światową to bez zająknięcia wymieni swój kraj, jako pierwszą i wielką ofiarę pochodzącego z Austrii Hitlera.
 
Jak zatem potraktować prowadzoną przez Ziemca „Debatę” w „odrodzonej” TVP? Było w niej wszystko oprócz prawdy. Poprawność polityczna przeorała i zlasowała mózgi nawet tym dziennikarzom i publicystom, których uważamy za obiektywnych. Pojmowanie przez nich pluralizmu oraz terror poprawności politycznej doprowadziły debatę publiczną do absurdu. Po co do telewizji zapraszać zwykłych kłamców, manipulatorów i propagandystów jawnie występujących przeciwko Polsce? Czemu ciągle obowiązuje chora zasada, że jeżeli w dyskusji bierze udział psychiatra to naprzeciw niego dla równowagi trzeba posadzić wariata? Jeżeli dyskutuje policjant to polemizować z nim musi złodziej. Dlaczego patriocie przeciwstawiany jest, jako polemista zwykły zdrajca i lewacki cham, a człowiekowi normalnemu zboczeniec?
 
Idzie nowe, ale jak widać ciągle w mediach publicznych nie ma miejsca dla dziennikarzy związanych z Radiem Maryja, Naszym Dziennikiem i TW Trwam. Nie ma tam miejsca dla takich bezkompromisowych ludzi jak choćby Stanisław Michalkiewicz, Leszek Żebrowski, Tadeusz Płużański czy Grzegorz Braun. Pamiętajmy, że tam gdzie kłamstwo kipi tam prawda się przypala. Przykro to pisać, ale ja ten swąd spalenizny mimo zmian ciągle wyczuwam. Pamiętając Jacka Kurskiego z dawnych lat, jako młodego, zadziornego dziennikarskiego bezkompromisowego twardziela nadal wierzę w zmiany na lepsze i cierpliwie czekam. W II RP ze zdrajcami z KPP nikt przyzwoity i kochający ojczyznę nie prowadził dyskusji i polemik. Dzisiaj również powinna to być „oczywista oczywistość”.
 
Artykuł opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”
Nowy numer „Polski Niepodległej” już w kioskach
                  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [13:58] - zdzichu z Wielk... | Link:

"polskich patriotów" Masz Pan na myśli tych łysoli po sterydach pozdrawiających się hitlerowskim gestem. Co za różnica czy jeden z drugim ma niemiecki czy polski dowód, idiota jest idiotą.

Obrazek użytkownika xena2012

10-02-2016 [15:28] - xena2012 | Link:

jakiż wspaniały przykład ,,mowy nienawiści'' funduje nam Zdzichu aż się chce zawołać hejstop.Ja też się uważam za polskiego patriotę i zaręczam,że nie gustuję w sterydach a sprawa łysej pały w moim przypadku odpada jako że jestem kobietą i z polskim sercem.A może Zdzichu zazdrości po prostu bicepsów stąd frustracja,ale przeciez są na tę dolegliwość inne niż sterydy metody i niekoniecznie trzeba byc polskim patriotą aby upragnioną formę uzyskać.Jak Zdzichu nadal na manifestacjach KOD-u poskacze to i kondycji nabierze,

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

10-02-2016 [15:50] - ...Trzy kropki... | Link:

...Ten z Wielkopolski to jakiś zakompleksiony synuś ormowca któremu wszystko co polskie kojarzy się tylko z PRL-em!!!...

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [15:53] - zdzichu z Wielk... | Link:

"jakiż wspaniały przykład ,,mowy nienawiści'' funduje nam Zdzichu' A jakiż wspaniały przykład dał PiS uciekając z Warszawy by nie być kojarzonym z optymiściano - marchewkowym poczuciem patriotyzmu. Pewnie Prezes scykał przed tymi bisepsami.

Obrazek użytkownika xena2012

10-02-2016 [18:00] - xena2012 | Link:

a co to za wyraz scykał?Pierwsze słyszę! A jakie zadęcie w określeniu patriotyzmu jako poczucia optymiściano-marchewkowego,no,no.Kończyłeś to ty jakieś szkoły Zdzichu?

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [18:27] - zdzichu z Wielk... | Link:

http://sjp.pwn.pl/sjp/zad%C4%9...
Słowo "scykał" to gaulaiterek z 3'miasto tobie wytłumaczy, wszak w gadkach na siłce dość powszechnie używane.
W kwestii szkół jakich jestem absolwentem. Takie, że nie potrzebuję głosować na PiS w zamian za obietnicę ochłapów.

Obrazek użytkownika xena2012

10-02-2016 [19:10] - xena2012 | Link:

a to pewnie jestes dumnym absolwentem Uniwersytetu Marksistowsko-Leninowskiego albo Uniwersytetu III-go Wieku.

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [19:37] - zdzichu z Wielk... | Link:

Jestem absolwentem szkół, za które płaciłem, bo warte były tego. WUML był darmowy.
Co do Uniwersytetów III - go wieku to bardzo szacowna instytucja, za młody jestem, ale nawet gdybym był b.stary to nie ubodło by mnie bycie jej "absolwentem".

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

10-02-2016 [14:06] - Seryjny-Samobójca | Link:

Jedna, narodowa, patriotyczna, NASZA tylko TVP! HEEJ!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-02-2016 [14:07] - NASZ_HENRY | Link:

Przez tą sPOlegliwość jednego Kurskiego mendy drugiego Kurskiego piszą - "Miłośnicy prawa i sprawiedliwości wysyłali Żydów do obozów" ;-)

Obrazek użytkownika Optymista1930

10-02-2016 [14:09] - Optymista1930 | Link:

To prawda że tych indywiduów nie powinno się pokazywać w mediach, a jak już to w klatce, choć najchętniej w celi. Jako ciekawostkę pragnę dodać iż to ja byłem tym 'polskim bandytą', pobitym wtedy przez 'chłopców i dziewczyny' z Niemiec; a jako kolejną ciekawostkę nadmienię, iż w ferworze obrony zauważyliśmy również, błyskające w łapach niektórych z nich bagnety...Nie był to cud, ale wielkie szczęście, że skończyłem tylko z odpryskiem po wewnętrznej stronie oczodołu.
Takich bydlaków i renegatów, którzy rają na Polaków hitlerowców niemieckich, należy wlec w kajdanach do więzień.

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [15:04] - zdzichu z Wielk... | Link:

Postaw sobie lustro przed facjatą, i czytaj swoje dyrdymały, będziesz miał wrażenie że oglądasz Narodową TVP.

Obrazek użytkownika Optymista1930

10-02-2016 [15:40] - Optymista1930 | Link:

Paszoł won!!! Kapusiu i renegacie...

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [19:28] - zdzichu z Wielk... | Link:

1. "Kapusiu"..... Dysponujesz jakimiś informacjami, jakobym gdzieś dzielił się wiedzą dotyczącą ciebie, albo kogokolwiek na jakiś komisariatach, nasiadówkach etc? Może masz jakieś wstydliwe sekrety - w co wątpię -, ale wierz mi, jeśli stały się tajemnicami poliszynela, to nie dzięki mnie.
2. "Renegacie"....... Kogo lub czego zaparłem się lub zdradziłem?

Obrazek użytkownika HenrykInny

10-02-2016 [21:54] - HenrykInny | Link:

Po co dysponowac ... ?!. Wystarczy ten twoj smrod tutaj.

Obrazek użytkownika Optymista1930

10-02-2016 [23:18] - Optymista1930 | Link:

...o mentalności esbeka z lat 70-tych...

Obrazek użytkownika gorylisko

10-02-2016 [14:26] - gorylisko | Link:

bardzo smutne i baaardzooo prawdziwe, austriacy przebrali sie za ofiary nazimu, gdy byli po prostu udziałowcami w całej hucpie... no i teraz niemcy próbuja sie stać "ofiarami" nazistów... a nazisci...no z Polski rzecz jasna... z Częstochowy

Obrazek użytkownika xena2012

10-02-2016 [15:09] - xena2012 | Link:

z aptekarską dokładnościa nowe władze telewizji odmierzają czas zaproszonym gościom żeby pokazać jak bardzo stała się pluralistyczna.Tylko dlaczego stale te same twarze tego pluralizmu: Sierakowski,Żakowski,Dudek,bo Wildstein widywany jest z rzadka.

Obrazek użytkownika OLI

10-02-2016 [16:12] - OLI | Link:

Kurski być może ma jakąś strategię, i być może ta strategia uwzględnia fakt, że Polska znalazła się "na widelcu" różnych unijnych tworów, również w związku z ustawą medialną. I że nie może działać gwałtownie i zbyt radykalnie.

Być może... Ale nie ma żadnej pewności.

Czasem mam wrażenie, że popełnia jeszcze raz ten sam błąd, który już wcześniej w TVP popełniano.
Bo prawica już próbowała dostać Nobla za sprawiedliwość i wprowadzała taki bohaterski pluralizm do telewizji.

Skutek był opłakany, komusze upiory pozostawione w telewizji przy pierwszej okazji wyrzuciły za burtę zainstalowane tam pluralistycznie prawicowe programy i dziennikarzy i skolonizowały całość na swoje potrzeby.

Jest zatem możliwe, że Kurski nie potraktował poważnie doświadczenia "pampersów",czy prezesury Andrzeja Urbańskiego.

Ale czasem myślę, że bracia Kurscy biegną w dwu rywalizujących sztafetach i że niekoniecznie jest to przypadek. Zawsze któryś wygra, i każdy ma na coś wpływ.

Jacek Kurski, podobnie jak i Radosław Sikorski, startowali w polityce, gdy po obaleniu rządu Olszewskiego powstał ROP. O obu mówiono: "Dziwnie się zachowują, i trzeba na nich uważać. Ale zobaczymy, co z tego wyniknie".

O Sikorskim wszystko już wiadomo. Może o Kurskim także?

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [17:26] - zdzichu z Wielk... | Link:

"w mediach publicznych nie ma miejsca dla dziennikarzy związanych z Radiem Maryja, Naszym Dziennikiem i TW Trwam."
Kurski ma za zadanie zadbać nie tylko o profil misyjny TVP, ale również o finanse. A dobre finanse stoją w przeciwieństwie do publicystyki, jaką przedstawia np TV Trwam. Nikt nie przymuszony, na dłuższą metę, nie będzie oglądać przekonanych o swej wyższosci Prawdziwych Polaków gadających z podobnymi sobie Prawdziwymi Polakami. TV to nie Nasze Blogi gdzie pozycję zdobywa się ilością bluzgow na wyimaginowanego wroga. Nikt nie zapłaci, dobrowolnie abonamentu, ani nie zamówi reklamy w medium zajmujacym się wygłaszaniem zgranych pseudopatriotycznych jeremiad i złorzeczeń w wykonaniu mlaskających publicystów. Przecież ma być lepiej, a nie gorzej.

Obrazek użytkownika xena2012

10-02-2016 [18:30] - xena2012 | Link:

a może ty byś się nadał Zdzichu?Nie mlaskasz i znasz się na finansach. Na NB z taka wprawą bluzgasz na wroga to i w TV dasz sobie radę.

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

10-02-2016 [19:07] - zdzichu z Wielk... | Link:

"Nie mlaskasz i znasz się na finansach." Skoro tak uważasz, to nie zaprzeczę.
" Na NB z taka wprawą bluzgasz" Jakiś przykład mojego bluzgu podasz?
" w TV dasz sobie radę " O tym, to ja wiem bez ciebie.

Obrazek użytkownika Janko Walski

10-02-2016 [20:04] - Janko Walski | Link:

Dzięki za ten tekst. Krzykiem o rzekomo "pisowskiej telewizji" lasuje się tylko mózgi lemingom, podczas gdy w rzeczywistości media nadal tkwią w matriksie. Nie mogę słuchać trujki, jedynki, w tvp to samo: manipulacja, kłamstwo, oszustwo w żywe oczy, tak jak było tak jest nadal. Media nie mogą ludzi tumanić! To nie jest tak, że mielone w kółko oszustwa Sierakowskich i Żakowskich zrównoważy jakiś odosobnniony głos prawdy. Prularizm polega na różnicy ocen, opinii a nie na ścieraniu się prawdy z mniej lub bardziej wyrafinowanymi kłamstwami.

Obrazek użytkownika Es

10-02-2016 [21:02] - Es | Link:

Obawiam się jednak,że zasadnicze zmiany w TVP po wyrzuceniu kilku głównych postaci antypisowskiego hejtu, mamy już za sobą.Należało się z tym liczyć od początku,bo zanim Kurski przejął szefowanie,już pojawiły się głosy świadczące,że to czego należy oczekiwać to jedynie kosmetyka.Wyznaczenie Kurskiego do porządkowania tej stajni,przynajmniej u mnie wywołało dosyć ambiwalentne odczucia.Raz,że mogło dawać nadzieję na ostrą jazdę,o którą aż się prosiło,a dwa,że budziło niepokój o jego lojalność.Wydaje mi się,że nie jest to kwestia czy,ale kiedy- obdarowany tak wysoką pozycją ,"odwinie numer",po którym paru ludzi obudzi sie z ręką w wiadomym naczyniu.Oby to były tylko bezzasadne obawy.Ale czy możemy sie jeszcze łudzić,że to jakaś zaplanowana strategia,że nie wszystko można od razu,ze względu chociażby na aktywność donosicieli i "europejską"wrzawę?

Obrazek użytkownika manko1492

10-02-2016 [21:22] - manko1492 | Link:

Niestety 100% prawdy. A redaktor Ziemiec tym haniebnym programem potwierdził, że tak naprawdę służy antypolskiej kloace goebbelsowsko-stalinowkich opluwaczy Polski i Polaków. Krzysztof Ziemiec = polskojęzyczny, pozbawiony godności i honoru, haniebny sługa anytypolskich kanalii. Krzysztof Ziemiec = żałosny niby Polak, niby katolik. Zero dumy, zero prawdy. Symbol tzw. medialnego antypolskiego ścierwa. Najbliżsi "goście" Ziemca w tzw. TVP; autorytety od bytu wielofunkcyjnego: europedofil conbandit i żniwiarz gros, gwiazdy czerskiej kloaki? Moja rodzina była mordowana przez Niemców, w zbudowanych przez Niemców, niemieckich obozach zagłady haniebny redaktorze Ziemiec!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika HenrykInny

10-02-2016 [21:41] - HenrykInny | Link:

Musze tez napisac. Nie tak wyobrazalem sobie zmiany w TVP. Jestem gleboko rozczarowany , zdegustowany. To jest jakies "gowno" nie odnowa telewizji. Tak samo radio ... i zaczynam sie bacznie przygladac portalowi wPolitycePL braci Karnowskich. Co sie dzieje , co sie dzieja ...???!!!.
To jest jakas dywersja. O TVPInfo to juz nawet nie wspominam. Tragedia !!!. Rachon czlowieku po co tam poszles ?!.
Zaczyna sie to co w 2007/2008. Dopiero PiS trzy miesiace ... a juz tyle potrafiliscie z pi....c.
Nie wiem ale mam takie wrazenie i wszyscy tak mowia z sympatykow PiS ktorych pytam , ze PiS sie cofa ze juz przegral , ze cos sie stalo czego nie widac a co powstrzymalo PiS. Tego sie domyslac tylko mozna. Jest zle !!!.

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2016 [21:54] - Jabe | Link:

Wg mojej skromnej obserwacji TVPInfo się wyraźnie poprawiło.

Obrazek użytkownika ALTEREGON

10-02-2016 [23:15] - ALTEREGON | Link:

Niestety , lecz TVPInfo bardzo trudno będzie podnieść z dna , dalej te same miernoty typu Rudnik - tylko z miną wiecznie wkurzonej niedopieszczonej baby , a inni tak są przestraszeni że gdy jakiś rozhisteryzowany rozmówca dostaje ataku to boją się przerwać takiemu .

Zapomniał bym jeszcze o oślicy , która bez rozkazu dopiekania przeciwnikowi politycznemu staje się jeszcze bardziej irytująca i tępa .

Obrazek użytkownika Ewa G

10-02-2016 [23:18] - Ewa G | Link:

Przestańcie się już zajmować potyczkami słownym ze Zdzichem..., już na blogu i Solisa powiedział" "wy Polacy", wymknęło mu się, szkoda dla niego czasu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-02-2016 [00:09] - Ula Ujejska | Link:

A taki ładny był i taki zasadniczy ... i tak głupio skończył :) Jest tu jeszcze jeden który nie myśli po polsku... ślizga się wężykiem, ale i ten kiedyś się zapomni.

Obrazek użytkownika HenrykH.

11-02-2016 [09:59] - HenrykH. | Link:

Witam.Był/a daf jest zdzichu :). Zawsze znajdzie się zatroskany o Polskę członek ::) . Kiedyś zajrzałem na S24 ,tam jest zdzichów mnóstwo. Dla równowagi warto wspomnieć o neon24 ,tak to dopiero jazda ..

Obrazek użytkownika Ewa G

10-02-2016 [23:20] - Ewa G | Link:

Czy nie moglibyśmy zacząć jakoś naciskać na Jacka Kurskiego?

Obrazek użytkownika mmisiek

11-02-2016 [01:04] - mmisiek | Link:

Naiwne budowanie "pluralizmu" jeszcze od biedy można było zrozumieć 10 lat temu gdy nie wszystkim było wiadomo z kim naprawdę mamy do czynienia po drugiej stronie. Od jeszcze większej biedy można też było się łudzić, że wszystkim stronom jakoś tam zależy na dobru Polski więc możliwe jest porozumienie na choćby najbardziej elementarnym poziomie.
Ale dzisiaj, po Smoleńsku i po 8 latach festiwalu zdrady, zaprzaństwa i demontażu państwa... nawet nie bardzo wiadomo jak to skomentować bo słowo głupota to za mało.
W TVP jak jest każdy widzi, a o próbie jakiegoś utemperowania mediów tzw. "prywatnych", chociaż można to zrobić od ręki i w białych rękawiczkach, już nawet nie warto wspominać.
Co gorsza szokująca nieporadność dotyczy również innych pól, taki np. minister kultury zadowolony stwierdza, że nic nie może zrobić bo POlszewia pozawierała umowy na... 50 lat. Przestępcy chodzą wolno, nic nie słychać o szykowaniu choćby jednego nawet procesu chociaż liczba afer była wręcz niesamowita. Słychać za to jawne i coraz bardziej bezczelne nawoływania Targowicy do zamachu stanu i... nic się nie dzieje.

To wszystko jest zwyczajnie racjonalnie niewytłumaczalne, aż się człowiek zaczyna zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi i jaką faktyczną rolę przewidziano dla PiSu zupełnie niespodziewanie pozwalając mu wygrać wybory. Zostaje wiara w osobistą uczciwość JK, ale co reszty to już można mieć niestety coraz większe wątpliwości.

Obrazek użytkownika andzia

11-02-2016 [08:18] - andzia | Link:

Nie wiem jak w innych, ale w regionalnej TV Rzeszów nic się nie zmieniło, ba, powiedziałabym, że jest jeszcze gorzej.Gorzej do tego stopnia, że przestaliśmy ją oglądać. Zawsze są negatywne opinie PO i PSL, rzadko zaś, albo wcale, nie ma komentarzy PIS-u. Na wizji nie ma żadnych zmian redaktorów, a poza -widać- że też nie ma.