Przemyślałem sprawę - jestem jednak za pomaganiem uchodźcom

Jednak nie można być bezdusznym świniożercom. To nie uchodzi. Cały nasz etos chrześcijański, aż wije się i piszczy, kiedy tak bezwzględnie odpychamy od siebie ludzi potrzebujących pomocy i wsparcia.
 
A mamy przecież wielkie możliwości!
 
Przede wszystkim możemy okazać tym biednym, zagubionym wędrowcom ochronę prawną. Przede wszystkim wykorzystajmy fakt, że na terytorium RP obowiązuje polskie - cywilizowane prawo, i przede wszystkim natychmiast rozwiązujmy wszystkie „śluby” zawarte z nieletnimi, a tych skurwysynów-pedofili, tych niby "mężów", zamykajmy do kryminału.
 
Dziewczętom i kobietom należy wytłumaczyć od razu, czym jest równouprawnienie, i podać telefony na policję, gdyby któryś bohater usiłował je źle traktować. O pospolitych przestępcach, złodziejach, bandytach i gwałcicielach, nawet nie mówię.
 
To już możemy zrobić dla dobra tych nieszczęśników, jednak, aby pomoc była pełniejsza, powinniśmy uchwalić ustawę delegalizującą prawo szariatu, nawet w użytku prywatnym - analogicznie do zdelegalizowanych ideologii nazistowskiej i komunistycznej.
 
Nie będzie z tym problemu, gdyż zbrodniczy ten kodeks niezgodny jest i z polskim prawem, i z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka ONZ, i z Europejską Konwencją Praw Człowieka, a wszystkich wyznawców i agitatorów tej zbrodniczej ideologii… no oczywiście do kryminału.
 
Tu pojawia się problem, co zrobić, i jak wyżywić te tysiące islamskich bandytów poprzebieranych za uchodźców. Tu również potrzebna byłaby mała modyfikacja prawna. Na szczęście tak się dobrze składa, że jesteśmy w rozbudowie. Budujemy drogi, modernizujemy kolej. Inwestycja nie byłaby zbyt wygórowana - metr mocnego łańcucha, mały chip z GPS wszywany w dupsko i solidna łopata - na łebka. Szybko by się darmozjady i zresocjalizowały i zasymilowały.
 
Także niniejszym ogłaszam, że zaczynam zbiórkę podpisów pod odpowiednimi projektami obywatelskimi ;-)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

31-01-2016 [22:12] - xena2012 | Link:

Kobiety imigrantów można polecić opiece naszych pań feministek,aby wzięły sprawy w swoje ręce.Może namówią je na wspólna tęczową manifę,przestrzegą przed gotowaniem obiadów jako symbolu męskiej dominacji,czy zaproponują szereg pogadanek potępiających patriarchat.Już wiszę te tłumy.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

31-01-2016 [22:53] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Podpisuję się obiema rencyma. Ale tę zbiórkę podpisów należałoby jakoś sformalizować aby nie była o tylko sztuka dla sztuki. Jako uzupełnienie dla siły roboczej, o której Pan pisze, należałoby także zapewnić możliwość resocjalizacji dla osób odpowiedzialnych za destrukcję "tegokraju" w ciągu ostatnich 8 lat.

Obrazek użytkownika Dorota M

31-01-2016 [23:14] - Dorota M | Link:

Zapomniał pan o mirabelkach i szczawiu oraz zabraniu wszelkich komórek i tabletów, żeby nie poskarżyli się swoim z ISIS, zanim poznaja i docenią wartość pracy wyrobniczej, jak my wszyscy. Reszta 100/100.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-02-2016 [00:08] - Ula Ujejska | Link:

Wiem że Pan żartuje ... ale nie zdziwię się jak doczeka się Pan cytowania w GWnie :))))

Poczekajmy na ewentualny wynik referendum które proponuje Kukiz w tej sprawie.

Obrazek użytkownika JacBiel

01-02-2016 [01:44] - JacBiel | Link:

@all
Dziękuję za komentarze
ale mówiąc miedzy nami, to żarty żartami, ale szariat jest w świetle polskiego prawa kodeksem przestępczym.
Pierwsze z brzegu barbarzyństwo, to nakaz obrzezania chłopców i dziewczynek. O pedofilii nie wspominając.

Podobnie wiele osób chichrało, jak pisałem pół roku temu, że włażenie całymi gromadami przez zieloną granicę jest nielegalne, i jest wystarczającym powodem, żeby nielegałów deportować. Dzisiaj już głośno nawet Niemcy to mówią, dziwiąc się gdzie zawieruszył się ich sztandarowy Ordnung, a AfD, podpowiada, że nawet strzelać można do takich i owakich wichrzycieli granic.

Także Pani Ulu, kariery w gównianych mediach raczej nie zrobię :-))

Pozdrawiam wszystkich

Obrazek użytkownika Zofia

01-02-2016 [14:41] - Zofia | Link:

Proszę nawet tak nie żartować. Jakiś nawiedzony pomyśli,że to jest jakieś tam rozwiązanie i dopiero się zacznie.
Mamy przykład z z Cyganami,którzy zamieszkują Polskę od 50-60 lat i co? Szkołę kończę na V klasie,potem zgodnie z ich tradycją porywają dziewczynę i się żenią.Nigdzie nie pracują,żyją z MOPS-u i mają żądania mieszkaniowe.
W TV pokazują ich skargi jak to władza o nich nie dba. Mogliby zdobyć zawody i pracować jak każdy obywatel polski,wziąć kredyt na mieszkanie i zagospodarować się na własną rękę.Ich jako mniejszość narodową nasze prawo nie obowiązuje.A i Polska o to nie zabiega.
Ja podpiszę petycję Kukiza-o nie przyjmowaniu imigrantów.

Obrazek użytkownika JacBiel

01-02-2016 [17:43] - JacBiel | Link:

A kto Pani powiedział, że żartuję?
Czy postulaty, żeby wsadzać do więzień bandytów, to żarty Pani zdaniem, albo coś niestosownego?
A przymusowa praca więźniów-darmozjadów? przecież to są projekty rządowe, szanowna Pani, tyle, że nieco zbyt nieśmiało realizowane.