Młot na KOD

Chciałem przedstawić dziś Państwu grafikę, którą zaprojektowałem w opozycji [sic!] do wszystkich mędrków skupionych pod wstydliwą, białą flagą Komitetu Obrony Demokracji: Maternów, Borowskich, Wałęsów, Krzywonosów, Lisów, Giertychów etc. Jeśli uważacie, że wspomniany znak oddaje w jakiejś części Wasze nastroje - wykorzystujcie go, przekazujcie dalej, pokazujcie w manifestacjach. Tekst jest mocno osadzony w realiach, a i symbole wprost oddziałują na odbiorcę. Jednych ukoją, innych doprowadzą do trzęsawki. Dajmy odpór lewactwu sprzymierzonemu z petruizmem! Oto logo, które powstało z potrzeby chwili. https://vimeo.com/eniknochal
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika x.tuzsok

20-12-2015 [13:27] - x.tuzsok | Link:

Stchorzyles Enik? Co powiesz na MP4 i moj narod w wolnym narozniku? Poza tym super!

Obrazek użytkownika ecoprojekt2013@gmail.com

20-12-2015 [14:07] - ecoprojekt2013@... | Link:

Popieram w całej rozciągłości. Bardziej czytelne i z Moim Narodem. Takich emblematów nam brakuje.

Obrazek użytkownika Enik Nochal

20-12-2015 [14:24] - Enik Nochal | Link:

W zasadzie "prezes" też "est "mój" i... mamy MP4 :)

Obrazek użytkownika Studentka

20-12-2015 [13:38] - Studentka | Link:

Świetne hasło, proponuję zmienić plastykę, aby była czytelna na pierwszy rzut oka, uspokoić graficznie kolory, może raczej flaga niż szachownica ?

Obrazek użytkownika Lektor

20-12-2015 [21:27] - Lektor | Link:

I do tego piosenka dla członków tzw. KOD:

łomem ich, łomem ich łomem po jajach
a ja ja jaj ja ja jaj
a potem a potem poprawka młotem
a ja ja jaj ja ja jaj.

Obrazek użytkownika Ewa G

20-12-2015 [22:36] - Ewa G | Link:

MP4