Zgadzam się z Petru?!. Ludzie powinni wyjść na ulice

Poza tytułową zgodą, róznię się co do powodów tego wyjścia. On twierdzi, iż trzeba zatrzymać marsz PIS, a ja uważam, że ten marsz to nasza ostatnia szansa. Więcej ich nie będzie. Jeśli nie teraz, kiedy mamy (będę się utożsamiał z PIS jaki dziś znam) większość w Sejmie, to nigdy. Przy zmasowanej akcji mediów zostanie pył z naszych rządów. Ale tej akcji mogą zapobiec manifestacje, protesty i marsze. Tylko w ten sposób, do czasu anihilacji wpływu mediów jedynie polsko-języcznych, będzie można wspierać kierunek zmian. Ta zmiana telewizyno-radiowego przekazu musi nastąpić szybko. Natychmiast. Ale to kwestia tygodni.
A dziś? Dziś jeszcze nadają wraże TVP, TVN, POLSAT i dziesiątki pomniejszych. Ta pierwsza narobi w gacie, jesli okaże się że zmiany mają poparcie społeczne. Pozostałe należy olać, zlekceważyć i zbojkotować. Zbojkotować! Wczoraj włączyłem TVN24 by obejrzeć przekaz tej stacji w "Kropce nad I". Zwycięzcą został poseł PIS - Suski. Nie każdy jest jednak tak dobrze przygotowany do obrony stanowiska PIS, a też w mniejszym stopniu głos taki będzie na tych antenach prezentowany, niż głos obrońców demokracji. Jeśli więc, raz na dziesięć razy wygra PIS w takiej pseudo debacie to w dziewięciu na dziesięć albo głosu tego nie usłyszymy albo zostanie zagłuszony.
Ścios pisał w ostatniej swej notce o bojkotowaniu łże-przekazu. Zgadzam się z nim. Dość wspierania tych stacji. Niech żywią się jedynie Nowoczesną - PO-PSL-SLDowską padliną !
Niektórzy z Państwa zapewne słuchali naszych relacji na żywo z manifestacji pod Sejmem (2XII) i z Trybunału oraz z protesu przed (3XII). Zapewne wiecie jaki był stosunek opłacanych członków Komitetu Obrony Demokracji, Partii Razem, członków SLD a nawet opłacanych z naszej kasy, przebranych za cywilów oficerów stołecznej policji do naszej strony. W mojej ocenie 3:1 na ich korzyść. A liczby nie były wielkie. 150:50. Nie można pozwolić by tak zostało. Na kazdy autobus KOD z Krakowa, trzeba odpowiedzieć trzema. Na każdy oddział policji warszawskiej powinniśmy zorganizować pluton narodowców, na każe zgromadzenie partii Razem, młodzieżówki PO etc, powinna zgromadzić się gromada młodzi za PIS itd, itp. Wybory nie zostały jeszcze skonsumowane. Zmiany w podstawowych kwestiach nie nastąpiły. Musimy wyzwolić RP od zdradzieckiej agentury III RP.
Górnicy, hutnicy, stoczniowcy, członkowie rodzin Radia Maryja, kluby Gazety Polskiej, kibice, narodowcy, członkowie innych patriotycznych organizacji - to dziś decyduje się los Polski. Oni chcą wyprowadzić ludzi na ulicę, więc wyjdźmy! 9 grudnia będzie druga rozprawa w Trybunale, kilka dni później kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Czy ma być nas 50 osób? Czy nie stać środowisk głęboko patriotycznych na poważną demonstrację?
Wyjdźmy na ulicę by obalić układ okrągło-stołowy. Jeśli się zawiedziemy, zawsze będziemy mogli wyjść po raz drugi, trzeci i czwarty ! Bo nie jest ważne kto i kiedy, tylko co proponuje. Ale dziś jest sejmowa większość. I danie jej mandatu jest patriotycznym obowiązkiem.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

05-12-2015 [00:00] - marsie | Link:

Jasne, możemy wychodzić codziennie - ale może lepiej raz, a dobrze - 10.? A poza tym - teraz to ci peowscy debile muszą wychodzić na ulice, a właściwie udawać, że chcą, może wystarczy, że my wykażemy, że to przegięcie i po prostu idiotyzm! A chyba mamy ludzi do tego?

Obrazek użytkownika marco.kon

05-12-2015 [16:26] - marco.kon | Link:

Narodowcy RP

Odpowiedź Pana Mariana Kowalskiego dotycząca ewentualnego majdanu w Warszawie. Poseł Ryszard Petru wezwał swoich zwolenników do wyjścia na ulice w obronie demokracji. Pretekstem jest spór o Trybunał Konstytucyjny.
Mamy wszelkie powody by uważać Pana Petru za reprezentanta interesów G. Sorosa w Polsce.
Wiele dotychczasowych posunięć Prezydenta i rządu świadczy, że nowa ekipa może tym interesom zagrozić. Dlatego, niezależnie od tego jak oceniamy Prawo i Sprawiedliwość oświadczamy, że niedopuścimy do zainstalowania Majdanu w Warszawie. Jeżeli nieformalna koalicja od PO przez Nowoczesną, PSL i lewicę zamierza w imię obcych interesów wyprowadzać swoich zwolenników na ulice celem destabilizacji państwa to aktywiści organizacji skupionych pod sztandarem Narodowcy RP i Narodowego Świtu staną w obronie suwerenności Ojczyzny.
O ile wynik tegorocznych wyborów nie jest dla nas powodem do satysfakcji to zmiana Prezydenta i rządu odbyła się legalnie i interesy zagranicznej finansiery i jej ambasadorów są dla nas bez znaczenia.
Wzywamy Prezydenta i rząd do zdecydowanej rozprawy z siłami zdrady i anarchii. Na pewno nie pozostaniemy bierni.
Lublin, 5.12.2015 M.Kowalski

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

05-12-2015 [17:06] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

To powinno ostudzić nazbyt rozgrzane głowy :))

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-12-2015 [17:13] - NASZ_HENRY | Link:

Marian Kowalski Naszym przyjacielem jest ;-)