Jastrząb Kaczyńskiego Kamiński już rozszarpuje PO i Układ

„Największa operacja antykorupcyjna w historii III RP. Drugie uderzenie Kamińskiego”...”Około 500 odchodzących polityków i urzędników trafia właśnie pod obserwację Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Służba będzie sprawdzać, czy w czasie pełnienia poprzednich funkcji wydawali decyzje korzystne dla nowych pracodawców. „...”Ze „zbrodniarzy IV RP” Mariusz Kamiński był osobą ściganą najdłużej, najbardziej zaciekle i najskuteczniej. Osiem lat po aferze gruntowej został nieprawomocnie skazany za naruszenie uprawnień podczas realizacji operacji specjalnej. Skazując go na trzy lata bezwzględnego więzienia, sąd nie tylko wymierzył wyrok wyższy, niż domagała się prokuratura, ale prawdopodobnie – tak twierdzi wielu prawników – najbardziej surowy w III RP za takie przestępstwo. Nawet prawnicy nieprzychylni PiS byli zaskoczeni orzeczeniem sędziego Wojciecha Łuczewskiego. Jeszcze większym zaskoczeniem było przygotowane przez niego pisemne uzasadnienie do wyroku, które nie dość, że ujrzało światło dzienne pod koniec kampanii wyborczej do Sejmu, to jeszcze zawierało dane personalne funkcjonariuszy CBA. Kierownictwo Biura uznało, że sędzia zaatakował służbę, ponieważ ujawniając nazwiska funkcjonariuszy, naraził ich na niebezpieczeństwo i w rzeczywistości uniemożliwił im pracę. Nie było tu mowy o pomyłce, bo wiele innych wrażliwych danych zostało w tym dokumencie ukrytych. „...”Ograniczyć wyłudzeniaNajważniejsze zadanie, jakie stoi przed Mariuszem Kamińskim, to ograniczenie skali wyłudzeń VAT. Według szacunków firmy PwC w 2015 r. w ten sposób polski budżet zostanie okradziony na 53 mld zł, czyli 3 proc. PKB. To ogromny wzrost wobec roku 2014, gdy wyłudzono 41 mld zł (2,4 proc. PKB). W 2007 r., gdy PiS oddawał władzę, skala wyłudzeń VAT wynosiła 0,6 proc. PKB.”...(źródło)

„W TVN24 Paweł Kukiz stwierdził, że wie o pewnych działaniach, które wskazują, że PSL „to zorganizowana grupa przestępcza”. (źródło )
----
Mój komentarz

PiS zniszczy doszczętnie w ciągu krótkiego czasu Platformę i Układ .W końcu działacze PO byli ramieniem politycznym Układu wraz z kryminalistami politycznymi i gospodarczymi do spółki . Potem przyjdzie czas na Petru i Nowoczesną , którzy wysługują się obcemu lichwiarstwu i zorganizowaną grupę przestępczą jak PSL nazwał Kukiz .

Polski patriota jakim jest Kamiński i jego ludzi wyszli na łowy na kolaborantów, zdrajców, sprzedawczyków, łapowników , jurgieltczyków , utrzymywane przez lichwiarstwo lewactwo , członków Platformy i cały skład Układu III RP

Sprzedajna hołota musi sobie uświadomić ,że PiS i Obóz Patriotyczny nie tylko wypali ogniem i żelazem lewactwo i Układ ,ale że zdobył władzę nie na cztery lata, ale kto wie może na czas liczony w dziesięcioleciach . W końcu zaledwie trzy kadencje to 12 lat, a pięć to dopiero dwadzieścia.

Duda nie bez powodu chwali system chiński , w którym lewactwo popiskuje jedynie gdzieś w katakumbach.

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera”
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 
 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jozue

24-11-2015 [21:23] - Jozue | Link:

"że zdobył władzę nie na cztery lata, ale kto wie może na czas liczony w dziesięcioleciach"
Jest Pan jedynym z niewielu narazie który to przeczuwa.
Właśnie to 500zł i 8000zł kwoty wolnej od podatku sprawi iż Prawo i Sprawiedliwość wygra natępne wybory z większością konstytucyjną. Te osoby z tej grupy 49% Polaków która nie głosowała, tym razem zagłosują, gdyż poczują to w kieszeni. A kampania wyborcza powinna być niezwykle prosta i tania, hasłem oni wam nie chcieli dać a jesli ich wybierzecie to wam to zabiorą.

Obrazek użytkownika V for Vendetta

25-11-2015 [06:00] - V for Vendetta | Link:

Nie : "Łuczewski", ale : Łączewski. Sędzia Wojciech Łączewski.
Strona ze zdjęciem : http://niezalezna.pl/70539-sed...