Karanie za hasło STOP ISLAMIZACJI POLSKI jest przestępstwem

Komisja Ligi nałożyła na klub sportowy Zagłębie Lubin karę w wysokości 10000 zł za hasło „Stop islamizacji Polski”, jako hasło będące mową nienawiści.
 
W Polsce organizuje się panele dyskusyjne w „Centrach dialogu” sponsorowane przez magistraty. I dobrze – dialogujmy.
 
Szkoda tylko, że islamistom pozwala się jawnie łamać prawo: brak dochodzeń i postępowań sądowych za nielegalne przekraczanie granic. Brak dochodzeń, gdy istnieje podejrzenie, że mordowani są chrześcijańscy uchodźcy, brak postępowań za nielegalne zgromadzenia połączone z rozróbami, atakami na policjantów oraz niszczeniem mienia.
Odstępuje się od ścigania islamskich bandytów, karząc jednocześnie wszystkich, którzy tylko ośmielają się krytykować i ten stan rzeczy i same zagrożenia wynikające z islamizacji.
 
Czym jest islamizacja?
Po pierwsze pytajmy, czy wzorce osobowe założyciela islamu są akceptowalne.
- czy pedofilia jest zgodna z prawem oraz godna polecenia – Mahomet „ożenił się” z 6-latką, a współżył z nią od 9. roku życia
- czy napady rabunkowe i mordowanie okradanych ludzi jest zgodne z prawem i godne polecenia – żywot Mahometa jednoznacznie potwierdza jego bandycką działalność.
- czy bigamia jest zgodna z prawem i jest godna polecenia – Mahomet był poligamistą.
 
Po drugie pytajmy, czy przykazania zawarte w objawionej księdze - koranie, są akceptowalne, a dwa czy są w ogóle zgodne z prawem?
- czy przykazanie: zabijaj niewiernych, a dostąpisz raju, jest zgodne z prawem, czy może jest podżeganiem do zbrodni, nie mówiąc już o jakiejś śmiesznej „mowie nienawiści”?
 
Podsumowanie.
Czy działalność społeczna polegająca na propagowaniu islamu jest w ogóle w Polsce legalna?
Czy można karać kogoś, kto występuje w obronie praworządności i pokoju poprzez zgłaszanie hasła „Stop islamizacji Polski”?
 
Czy mi się wydaje, czy faktycznie w świetle polskiego prawa islamiści są wielkim zagrożeniem dla porządku społecznego i prawnego RP, nie tylko wyjątkowo, jako potencjalni terroryści, ale en masse, jako środowisko z definicji kryminogenne?
 
A jeśli tak, to czy mówienie o integracji, zamiast o resocjalizacji, nie jest nadużyciem?
 
I w końcu, kto pozwie Komisję Ligi za wspieranie kryminalizacji życia społecznego w Polsce?
-----------------
Edit: uczmy się na cudzych błędach.

"Otwarte obozy dla imigrantów powstają w pobliżu małych miejscowości, co natychmiast skutkuje wzrostem przestępczości, w tym tej najgroźniejszej – przeciwko zdrowi, życiu oraz obyczajności seksualnej."
http://wpolityce.pl/swiat/267159-do-czego-chce-przywiezc-niemcow-polityka-berlina-wzgledem-imigrantow-muzulmanskich-czy-oni-nie-potrafia-wyciagac-wnioskow-z-historii

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-10-2015 [09:28] - xena2012 | Link:

podstawowe pytanie: na jaką liczbę ,,uchodzców'' zgodziła się Kopacz? Daje się zauważyć jej dziwne milczenie w tej kwestii co daje podstawę do przypuszczeń,że nie będzie to 12000 a o wiele więcej.Pani Kopacz spełni każdy rozkaz kanclerz Merkel bo jak mówi się nieoficjalnie czeka na ciepłą posadkę w Brukseli.Drogo zapłaciliśmy za fotel dla Tuska,drogo nas wyniesie kariera Kopacz w Brukseli.

Obrazek użytkownika JacBiel

02-10-2015 [09:35] - JacBiel | Link:

Skoro zgodziła się na kwotę 8 - 10% z całości, a prognozy 10-letnie szacują napływ imigrantów od 6 do 55 mln, to łatwo policzyć.

Obrazek użytkownika Deidara

02-10-2015 [09:45] - Deidara | Link:

Patrząc na to, co mamy w Biblii, też by można dyskutować, czy propagowanie chrześcijaństwa nie podpada pod paragraf (vide nakazy wydawania kobiet za ich gwałcicieli, karanie śmiercią za homoseksualizm itd).
Muzułmanie mieszkają w Polsce od wieków, więc takie teksty mogą ich obrażać, tak jak pewnie katolików wkurzyłoby hasło "Stop katolicyzacji Polski".
Nota bene, w USA właśnie kolejny religijny maniak zamordował dziesięć osób. I to nie był muzułmanin...

Obrazek użytkownika JacBiel

02-10-2015 [10:31] - JacBiel | Link:

Słuszna uwaga, z jednym ale.
Oficjalna wykładnia (egzegeza) Biblii należy do Urzędu Nauczycielskiego Kościoła, i to co sobie roją laicy, się nie liczy. Główną wykładnią jest zaś:"kochaj nieprzyjaciół swoich", czyli kochaj niewiernych.
Oficjalną zaś wykładnią koranu i sunn jest:"morduj niewiernych, jeśli możesz".
I to jest ta drobna różnica.
Polecam wykłady mułłów na ten temat, łatwe do znalezienia w necie :-)

Proszę się też odnieść, jeśli dyskutujemy, do wzorców osobowych Mahometa i Chrystusa.

Obrazek użytkownika Deidara

02-10-2015 [11:13] - Deidara | Link:

Różnica jest taka, że Jezus nie jest autorem Biblii, jest jednym z jej bohaterów, jednym z najważniejszych niewątpliwie, ale jednak tylko bohaterem, zaś to co w niej mówi to twórczość jego uczniów i tych, którzy się za nich poddawali, pisząc kolejne księgi i ewangelie. Czy faktycznie to mówił - tego już na 100% nie wiadomo, to wyłącznie kwestia wiary lub nie.
Z drugiej strony, nie ma czegoś takiego jak oficjalna wykładnia - w przypadku Islamu nie istnieje bowiem centrum i hierarchia, która mówi wszystkim, co i jak. Katolicyzm taką ma, ale już chrześcijaństwo jako takie - już nie. Acz nawet w katolicyzmie mogą się pojawić Torquemada, a z bardziej nam współczesnych - Tiso, biskup Stepanic czy z zupełnie niedawnych - James Charles Kopp. Podejrzewam, że w Koranie także dałoby się znaleźć słowa wzywające do szanowania innych - kwestia tego, kto jaki fragment uzna za ważniejszy.
Co nie zmienia faktu, że dla obu tych religii jako ateista jestem z założenia potępiony :)

Obrazek użytkownika JacBiel

02-10-2015 [14:32] - JacBiel | Link:

To oczywiście trudne, złożone i skomplikowane sprawy, dlatego najprościej odwoływać się do wzorców osobowych. czemu unika Pan takiego podejścia?
Nie potrzeba wtedy znawstwa teologii, a wystarczy nawet pobieżna znajomość KK :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2015 [10:19] - Ula Ujejska | Link:

Naszej młodzieży tylko mi żal ... Bo zamiast w walkę o dobro Polski, pogłowie uwikła ich w różne walki z imigrantami :( A po prawej stronie jest paru oszołomów którzy wykorzystaja okazje by zbijać na tym kapitał polityczny.