PAD rozgrywa ich jak dzieci.

Margaritas ante POrcos

imageBezpośredni odnośnik do obrazka
Myślałem, że ten nasz Pan Prezydent Andrzej Duda to takie tam ciepłe kluchy, zbyt ugrzeczniony, a do tego ulizany, tymczasem Rozgrywa ich jak dzieci. Z klasą.

  • Po co to referendum pomyślałem pierwotnie, a okazuje się, że to ma sens. Na Bronkowe nikt nie pójdzie, bo to i bełkot bez sensu, i nieaktualne w znaczącej części. A ponadto na czym mają polegać te JOW-y ani Bronek, ani Ciasteczko Wy Potwór nie tłumaczą, może nawet same nie wiedzą. Po ogłoszeniu wyników i nieważności referendum z uwagi na frekwencję < 50 % wyborcy zobaczą, że Bronek wyrzucił 100 baniek w błoto.

Nawet Le Ming głupi, a uczciwy dostrzeże, że Pan Prezydent @AndrzejDuda grzecznie zaproponował sensowne referendum a oni...

  • Niejaki Tomasz Lis ma konto na TT @lis_tomasz i ostatnie > 10 wpisów poświęcił Prezydentowi @AndrzejDuda. Czyżby #fascynacja? - Dzięki Tomku, tak 3mać. Złota zasada czarnej reklamy: ważne, że piszą i nie przekręcają nazwiska. Zbyt mądry to ten @lis_tomasz nie jest, wiadomo, ale cwany i perły dostrzega rzucane przed ...e,  i stąd reakcja. Dotąd pasjonował się Wielkim Strategiem, ale niestały w uczuciach czy li też niewierny Tomasz zmienną się okazał …ą. Zmienił obiekt zainteresowań i nawet się mu specjalnie nie dziwię, też dostrzegam zalążki geniuszu Nowego Wielkiego Stratega. Dobra szkoła.
  • Dzięki temu Lisu mamy co świętować i chWała Mu, [po]dziękować. Konrad Wallenrod? Aj tam, spiskowa teoria. No, może, Tomasz to nie ‘Orzeł może’. Ale oprócz Lisa mamy jeszcze Muchę, Szczurka, Konia i Misia. Uśmiech
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

23-08-2015 [18:57] - Lektor | Link:

No właśnie, te chamy mimo wszystko robią dla nas dobrą robotę. Dopuki nie przekręcają nazwiska naszego prezydenta, robią mu i PIS-owi fantastyczną reklamę, nawet jak ich szkalują. Większość Polaków już wie o co chodzi i wybira soboe to co prawdziwe, a krytykę przerzuca na nich samych - wspaniale.

Zauważyłem, że im więcej bzdurnej krytyki, kłamstwa i nienawiści , tym ich słupki maleją (już poniżej 20%), a słupki PIS-u rosną (już ponad 40%) - oby tak dalej, mamy jeszcze 2 miesiące.
Zacznijmy się z nich śmiać - to się zwalą w porty !

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

24-08-2015 [00:29] - Krystyna R-M | Link:

HA! HA! HA! :-) :-) :-) Tak 3mać!

Obrazek użytkownika PS

25-08-2015 [02:04] - PS | Link:

Platforma sama się rozkłada :)