Beata Szydło. Genialny, czy chybiony wybór Kaczyńskiego?

Już we wrześniu 2014 w notce pt. „Trzy warunki sine qua non by PIS przejął władzę w Polsce” – vide: http://salonowcy.salon24.pl/60... pisałem, cytuję fragmenty:

„A więc chcąc wygrać wybory parlamentarne Jarosław Kaczyński musi teraz pokazać konkretny program i rzutem na taśmę wykonać jakiś „rewolucyjny” ruch polityczny o wadze przebijającej ciężar gatunkowy manewru Donalda Tuska z przeniesieniem się do Brukseli. Bo właśnie nadszedł czas, kiedy Polska po raz drugi po roku 1989 znalazła się w kluczowo dla jej losów ważnym momencie (…)

Moim zdaniem, takim „rewolucyjnym”, albo lepiej „ewolucyjnym” ruchem powinno być jak najszybsze ogłoszenie przez Jarosława Kaczyńskiego deklaracji, że Prawo i Sprawiedliwość otwiera się na ludzi młodych połączonej z zapowiedzią Prezesa, że jeśli PIS wygra wybory parlamentarne on w tym samym dniu usunie się na jakiś czas ze sceny politycznej na rzecz już teraz wyznaczonego przez siebie następcy.  Kogo? Nie wiem. Byle z całym dla pana profesora szacunkiem nie był to kompletnie niemedialny i już nie młody Piotr Gliński. Zaś personalnego wyboru kandydata na swoje miejsce musi dokonać sam prezes Kaczyński choćby nawet wbrew protestom jajogłowych prominentów jego partii. Bo to jest dla PIS-u już ostatnia szansa…”, koniec cytatu.

Życie właśnie pokazało, że moja wizja się już częściowo sprawdziła, bo Jarosław Kaczyński w sobotę zapowiedział, że jak PIS wygra jesienne wybory to on zrezygnuje z kandydowania na stanowisko premiera.

Ale, jak napisałem w rzeczonej notce, we wrześniu 2014 nie byłem jeszcze przekonany kogo pan prezes Kaczyński powinien na prezesa Rady Ministrów namaścić. Jednakże, ani by mi wtedy do głowy nie przyszło, że mogłaby to być posłanka Beata Szydło.

Dlaczego?

Bo moim zdaniem dobry premier powinien być nie tylko pracowitym politycznym rzemieślnikiem, lecz także, a może przede wszystkim ważnym jest, by miał charyzmę i magnetyczną osobowość, która pozytywnie wpływa na innych, poprawia im samopoczucie, poszerza wyobraźnię, a co najważniejsze budzi ochotę do życia i działania. Do tego jeszcze utalentowany premier musi być po trosze wizjonerskim „artystą” mającym niezwyczajną dalekowzroczność, polot, wrodzony instynkt aktorski i odrobinę malarskiej fantazji. Ale to jeszcze nie wszystko. Godny zaufania premier musi się jeszcze umieć radować tym, co robi.

W przeciwnym razie nic z tego nie będzie.  

Ale, jeśli okaże się, że wybór Jarosława Kaczyńskiego był właściwy, uznam go za jeszcze większego geniusza politycznego niż dotąd myślałem, a Beacie Szydło z przyjemnością oddam cześć po raz wtóry.

Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [18:15] - HenrykHenry | Link:

Te poglady i opinie to sie tak panu zmieniaja jak u Nowaka zegarki. Szkoda cokolwiek wytykac czy zabierac glos na tym blogu bo po pierwszych komentarzach bedzie pan znowu dostosowywal swoj wpis wycinajac , dodajac , zmieniajac swoj tekst... itd

Ale "paradne" mi sie wydaje zakonczenie tych pana "mundrosci" tj. -" Ale, jeśli okaże się, że wybór Jarosława Kaczyńskiego był właściwy, uznam go za jeszcze większego geniusza politycznego niż dotąd myślałem,"

Pan UZNA ... nooo ja mysle ze Pan Premier Jaroslaw Kaczynski jak sie o tym dowie ze pan "uzna" , taki "blagier" taki nauczyciel,wizjoner i itd , itd ... to sie chyba ze... no wiecie co !

jeszcze na koniec pana wizje ...

- "Bo moim zdaniem dobry premier powinien być nie tylko pracowitym politycznym rzemieślnikiem, lecz także, a może przede wszystkim ważnym jest, by miał charyzmę i magnetyczną osobowość, która pozytywnie wpływa na innych, poprawia im samopoczucie, poszerza wyobraźnię, a co najważniejsze budzi ochotę do życia i działania. Do tego jeszcze utalentowany premier musi być po trosze wizjonerskim „artystą” mającym niezwyczajną dalekowzroczność, polot, wrodzony instynkt aktorski i odrobinę malarskiej fantazji. Ale to jeszcze nie wszystko. Godny zaufania premier musi się jeszcze umieć radować tym, co robi.

po tym to ja sie ze.....m ... no wiecie !!!!!!!!!!.

PS.- pan juz po wizycie w tym sklepiku ???.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [19:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HerrykHenry

"Szkoda cokolwiek wytykac czy zabierac glos na tym blogu..."
---------------
No to po cholerę Pan włazi na ten blog i to zawsze, jako pierwszy???

Nie lepiej zająć się robótkami na drutach? Może Pan zrobić na przykład zarękawki dla pani Andzi, albo pas przeciwreumatyczny dla pani Tereni. Wie pan, w środek oczka znajdującego się na drucie lewym wkłuć drut prawy, złapać nim nić idącą od kłębka i - kierując drut w prawą stronę - przeciągnąć nić przez to oczko. Następnie prawy drut odchylić w prawo i zdjąć oczko z drutu lewego. Kuma Pan???

O ileż to prostsze niż męczenie się u Pasierbiewicza na blogu. A jak uspokaja!

Serdecznie Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [19:25] - HenrykHenry | Link:

Tak myslalem - juz po wizycie w sklepie !!!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [20:36] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"Tak myslalem - juz po wizycie w sklepie !!!..."
---------------
Nie jest Pan na bieżąco. Załatwiłem sobie dostawy do domu. Pierwsza już o dziewiątej rano.

Obrazek użytkownika terenia

22-06-2015 [21:09] - terenia | Link:

No tak od dziewiątej ....zatem nie należy się dziwić ani kiepskiej jakości notce,tudzież ciężkim,końskim dowcipem niby skrzącym się odpowiedziom komentatorom ...panie Pasierbiewicz...pańskie odpowiedzi to poziom gimbazy.

Dla pana specjalna dedykacja https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [22:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

@terenia

Szanowna Pani Tereniu!

Nie wpadłaby Pani do mnie na chwilkę? Pokażę Pani... moją kolekcję znaczków pocztowych. No i jak by Pani mogła, to proszę kupić po drodze flaszkę!

Ahoj!

Obrazek użytkownika terenia

23-06-2015 [00:06] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Czy mogę wpaść z moim mężem (lubi pan oglądać kolekcję w szerszym towarzystwie?),co do flaszki...już zapasik się skończył?

Dla pana psychotest wyszukałam http://www.papilot.pl/ciekawos...

Obrazek użytkownika terenia

22-06-2015 [19:40] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Może zamiast wypisywać o robieniu "pasa przeciwreumatycznego" dla mnie sam zająłby się pan szydełkowaniem zamiast wyplatać głupoty na blogu.
Uprzejmie proszę o zaprzestanie używania mojego nicku do tego typu uwag.
Jako,że jestem rodowitą krakowianką powiem panu "Idze,idze bajoku".

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [20:34] - Krzysztof Pasie... | Link:

@terenia

"Może zamiast wypisywać o robieniu "pasa przeciwreumatycznego" dla mnie sam zająłby się pan szydełkowaniem zamiast wyplatać głupoty na blogu..."
------------------
Miałem początkowo zamiar poradzić panu HenrykHenry by Pani zrobił na drutach pas cnoty, ale mi się ze śmiechu ściegi poplątały.

Czuj Duch!

Krajan Krzycho Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika terenia

22-06-2015 [21:38] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Jaki z pana krajan...jest pan tzw.elementem napływowym nie rodowitym krakowianinem,zatem proszę ostrożnie,bez uzurpacji...to,że mieszka pan w Krakowie od iluś dziesiątek lat nic jeżeli idzie o pana osobę nie oznacza.
Prawdziwy krakowianin nie robiłby z siebie pajaca.
Tylko proszę nie przywoływać cytatu homosia O.Wilda o poczuciu humoru.

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-06-2015 [20:36] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Bloger Pasierbiewicz wśród swoich:

http://media.giphy.com/media/Q...

Obrazek użytkownika terenia

22-06-2015 [19:33] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Pisze pan o "instynkcie aktorskim ,malarskiej fantazji",przepraszam czy to jest kandydatka w castingu do telewizyjnego show. Był taki z instynktem aktorskim (oj pięknie grał a nazywał się D.Tusk),posiadał we wczesnej młodości malarską fantazję (przy malowaniu kominów) i do czego doprowadził nasz kraj!!!
Pani Beata Szydło jest osobą bardzo pracowitą a to najważniejsza cecha,która będzie się sprawdzać przy sprzątaniu tej stajni Augiasza,jaką pozostawili niemiłościwie panujący PO-PSL.
Dalej pisze pan "powinien się radować tym co robi"...oj rzeczywiście w tej sytuacji w jakiej znalazła się Polska to potrzebna będzie DUŻA determinacja,ogrom siły psychicznej i fizycznej.Radować się będzie można po wykonaniu przysłowiowej "orki na ugorze".
Prosiłabym,by wzniósł się pan ponad osobiste odczucia i zaczął faktycznie myśleć o Ojczyźnie,o którą tak się podobno pan troszczy (przynajmniej takie deklaracje pan składał).
Dopiero została nominowana na ewentualnego premiera w przypadku wygranych wyborów a pan już usiłuje mącić ...to jest wyrazem pańskiej troski?Powiedziała prof.Staniszkis o Pani Szydło--rzemieślnik--a pan już podłapał i już sypie piach w szprychy.Pani Staniszkis nie jest wyrocznią !!!Jeżeli zaś do tej pory nie dostrzegł pan w Panu J.Kaczyńskim geniusza politycznego,to śmiem twierdzić,że nigdy pan nie zobaczy.PS pańskie obserwacje i wnioski to w skarpetki można włożyć,tyle są warte.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [20:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@terenia

"Powiedziała prof.Staniszkis o Pani Szydło--rzemieślnik--a pan już podłapał i już sypie piach w szprychy..."
---------------
Szanowna Pani Tereniu!
Sorry, ale o pani Szydło znacznie wcześniej od pani prof. Staniszkis pisałem - vide: http://salonowcy.salon24.pl/57...

"PS pańskie obserwacje i wnioski to w skarpetki można włożyć,tyle są warte..."
---------------
Więc mam do Pani prośbę. Załatwi mi Pani żeby mi taką skarpetę niejaki HenrykHenry na drutach zrobił? Powiedziałbym Pani czym się zrewanżuję, lecz obawiam się, że nie dostanę stosownego rozmiaru.

Tylko pst! ORMO czuwa!

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

22-06-2015 [20:27] - ExWroclawianin | Link:

terenia

Nic dodac, nic ujac po prostu 100/100!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [20:47] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ExWrocławianin

Czy 100/100 to rozmiar pani Tereni?

Hej!
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [21:16] - HenrykHenry | Link:

pasierbiewicz tym konentarzem pokazales po raz kolejny ze jestes zwyklym prostakiem.

Obrazek użytkownika terenia

22-06-2015 [21:28] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Ma pan coś z rycerza ....ZAKUTY ŁEB

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-06-2015 [20:30] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

https://youtu.be/jD4s3NysrFI

Kliknij se w ten link,a potem ten biały trójkącik...i posłuchaj.

Jak może BYŁY nauczyciel akademicki tak zgłupieć? Emerytura i odstawienie taką spowodowało traumę i stres,że resztki mózgu rozsypały się i wszystkie czynności życiowe przejął rdzeń kregowy?

Gdyby oddychanie nie było odruchem bezwarunkowym,tobyś zapomniał...jak pewien król w starożytności,no i bicie serca,
to też niezależne od mózgu...od pierwszego do ostatniego uderzenia...

Doradca Dudy,Kaczyńskiego i Szydło...pasierbiewicz raczy uznać Kaczyńskiego za geniusza...ON RACZY POCHWALIĆ!

Na wszystkich swoich blogach,na 10 portalach widnieją twoje słowa:o PiS,o Kaczyńskim,o Dudzie i o Pani Szydło,w necie nic nie ginie...i kiedyś ci w Krakowie przypomną...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [21:13] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Taeantoga

Szanowny Panie,

Niejaki HenrykHenry już robi na drutach zarękawki dla Pani Andzi, a dla Pani Tereni pas cnoty. Więc zamiast tracić czas na komentowanie u tego debilnego renegata Pasierbiewicza kliknij se Pan na instrukcję wyplatania koszyków - vide: https://www.youtube.com/watch?... Podobno można zarobić dychę od sztuki.

Oczywiście sprawa pozostaje między nami, bo konkurencja nie śpi!

Hej!

Obrazek użytkownika xena2012

22-06-2015 [20:54] - xena2012 | Link:

a nie za wcześnie na te dywagacje? Zamiast roztrzasać dylemat -,,wybór chybiony czy trafiony''należy skupić się na sytuacji ekonomicznej Polski jako punkcie odniesienia dla przyszłego mam nadzieję rządu i przyszłej pani premier.Ogrom pracy i problemów jest wielki,oczekiwania,w tym roszczeniowe również i dlatego potrzebny jest ktos taki jak pani Szydło:pracowity,nieuwikłany w afery i układy,odporny na krytykę i ataki.Trafność wyboru możemy oceniac dopiero o efektach pracy.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [21:54] - Krzysztof Pasie... | Link:

@xena2012

"a nie za wcześnie na te dywagacje?..."
---------------
Nie.
Pamięta pani zapewne jak prof. Andrzej Nowak listem pisanym na konwencję Andrzeja Dudy, jak to napisałem w jednej ze swych notek ( http://salonowcy.salon24.pl/63... ) "ugryzł PIS w d...ę" i dzięki temu pan Andrzej wybory wygrał, bo się PIS zmobilizował.
Ale może Pani też pamięta, że znacznie wcześniej od prof. Nowaka napisałem notkę pod tytułem "Sulejówek Jarosława Kaczyńskiego" ( http://salonowcy.salon24.pl/56... ), gdzie było wiele zdań, które potem pan profesor w swym liście rozwinął. A więc moje "jątrzenie" czasem na dobre PIS-owi wychodzi. Nieprawdaż?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [22:41] - HenrykHenry | Link:

Pasierbiewicz wymyslil , Nowak napisal a Kaczynski sie dostosowal i wykonal. Prosze jakiego "geniusza" tu mamy. A potem , a potem powstala napisana przez pasierbiewicza i wydana ksiazka "Magia namietnosci" przez Nowaka i teraz ja czyta ... myslicie ze Kaczynski ???!!!.
Prosze bo ja juz mam "kociokwik" !!!.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [08:12] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"Pasierbiewicz wymyślił , Nowak napisał a Kaczyński się dostosował i wykonał..."
---------------
Szanowny Panie Henryku!

Bardzo zgrabnie Pan to ujął. Więc wcześniej niż zwykle biegnę po flaszkę.

Moczymorda o zacięciu wizjonerskim,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika andzia

22-06-2015 [23:05] - andzia | Link:

KLĘKAJCIE NARODY !!!! Andrzej Duda wygrał wybory dzięki NOTCE PASIERBIEWICZA !!!!!
pasierbiewicz,czegoś podobnego to żadna ustawa nie przewidziała,bo inaczej nie prowadził byś blogu.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [08:08] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

"KLĘKAJCIE NARODY !!!! Andrzej Duda wygrał wybory dzięki NOTCE PASIERBIEWICZA !!!!!..."
------------
Szanowna Pani Andziu!

Aż takich ambicji nie mam, ale za miłe słowa dziękuję.

Ahoj!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [21:13] - HenrykHenry | Link:

Napisal pan -
"No to po cholerę Pan włazi na ten blog i to zawsze, jako pierwszy???"

Odpowiem panu po krakowsku ... w gorach przed kapliczka na hali modli sie strasznie zbidzony goral. Panie Jezusiczku , zbojcy mnie napadli wszyckie lowiecki mie zabrali , chalupe mie spalili , jagne mie mojo zepsuli ... a za co to panoczku , za co to Jezusiczku kochany ... i tak biedoli i biedoli ... nagle ... za kapliczki na to odezwal sie glos ... bo cie nie lubie s......nu.

Panie Pasierbiewicz ja pana ... nie moge napisac nie lubie . Ja nie lubie i nie zgadzam sie z tym co pan pisze. Pan caly czas szkodzi. Szkodzi pan naprawie mojego kraju , szkodzi pan i dziala przeciwko prawdzie , PiS mojej parti i poza tym caly czas klamie , klamie , klamie i manipuluje. Pomijam juz pana klamstwa na temat czasow PRL-u i panskiego "kolorowego" zycia w tym ustroju. Pan obecnie piszac te swoje "blagierskie wpisdy" komus robi "laske". Ja to wiem. Pisz pan o "dupie Maryni" to pozwali sie panu zrealizowac na miare swoich mozliwosci , to jest pana wymiar.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [21:32] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"Panie Pasierbiewicz ja pana ... nie mogę napisać nie lubię..."
--------------
Pomylił Pan adresy Panie Henryku. Proszę się w tej sprawie ewentualnie zwrócić do prezydenta Słupska.

Przykro mi,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [22:09] - HenrykHenry | Link:

;- "Pomylił Pan adresy Panie Henryku. Proszę się w tej sprawie ewentualnie zwrócić do prezydenta Słupska."

Wiem , wiem , pan takiego prezydenta >Slupska< mial w "Piwnicy pod Baranami". No kto by mi lepiej doradzil niz taki doswiadczony jak pan.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [08:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"No kto by mi lepiej doradzil niz taki doswiadczony jak pan..."
------------
A w jakiej dziedzinie chciałby Pan zasięgnąć porady?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [22:30] - HenrykHenry | Link:

Rozumiem , pan wspomina z nostalgia "Piwnice pod Baranami" i stad te skojarzenia.

Obrazek użytkownika Domasuł

22-06-2015 [21:20] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ha ha fajnie pan odpowiada tym hejterom. A co do tekstu to ma pan rację: taką fantazję powinien mieć premier. Pani Szydło raczej tego nie ma chyba. Nie wiem, czy to nie jest osoba, która najlepiej czuje się w cieniu innych. Z drugiej strony ma dużo plusów. Myślę, że na ten moment jest kandydatem prawie optymalnym.

Obrazek użytkownika terenia

22-06-2015 [22:12] - terenia | Link:

@Domasuł

Gdyby Panu zabrakło to tu są wskazówki http://zapytaj.onet.pl/Categor...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [22:28] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Domasuł

"Ha ha fajnie pan odpowiada tym hejterom..."
-------------
Hejterom? To mali, podli zawistnicy, którzy u prawdziwych hejterów mogliby ewentualnie terminować.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [23:04] - HenrykHenry | Link:

Oto co napisal Pasierbiewicz na Salon24 w odpowiedzi komentatorowi pod tym samym "badziewiem" ktore splodzil i tu tez umiescil ;-
___________________________________________
"@OSASUNNA
"Charyzmy to ona nie ma . Przypomina mi moje koleżanki z podstawówki , które miały odznakę wzorowego ucznia :))..."
----------------
Jakby mi Pan te słowa z ust wyjął.

"Prochu to ona nie wymysli ale wykonać co zadane to na 5 i podkreslone w kilku kolorach :))..."
-----------------
Ważne jak to wypracowanie ludzie ocenią!
ECHO2417:51

____________________________________________
jak Panstwo oceniacie ta dwulicowosc ???

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-06-2015 [22:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"jak Państwo oceniacie tą dwulicowość???..."
--------------
Szanowny Panie!

Mam jeszcze trzecie lico. Ale nie dla psa kiełbasa. Ewentualnie mógłbym je odsłonić Pani Andzi i pani Teresce, oczywiście pod warunkiem, że do mnie wpadną i przyniosą po flaszce na łebka, bo na trzeźwo tej Wielkiej Pardubickiej nie przelecę.

cały w nerwach,
Moczymorda, debil i dziwkarz Krzycho Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika andzia

22-06-2015 [22:15] - andzia | Link:

Prawdziwe oblicze piernika pasierbiewicza:

"POCZTÓWKA.Z.BORNEO
"Dosyć antypatyczna ta Szydło ale jak objedzie całą Polskę autobusem Dudy i obieca wszystkim co chcą usłyszeć, to może dać efekt..."
-----------------
OK. Ale potem trzeba będzie jeszcze rządzić Polską.

"Tak samo było z Dudą i Komorowskim..."
------------------
Ale choć mam o nich jak najgorsze zdanie, ci z Platformy czasem jednak myślą i zapewne wyciągną stosowne wnioski.
ECHO2419:39
88914040

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:59] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

Szanowna Pani Andziu!

Widzę, że jawny współpracownik (JW) i jego drużyna robią coraz częściej wypady rozpoznawcze na blog Pasierbiewicza, który prowadzi na Forum Niezależnych Publicystów Salon24.
Ponieważ tam komentatorzy się nie obcyndalają i mogliby Was przepędzić i nie daj Boże guza Wam nabić, proponuję by pan HernrykHenry na wszelki wypadek zrobił Wam na drutach kominiarki w jakimś ochronnym kolorze.

Jak się spało pani Andziu?

Obrazek użytkownika angela

22-06-2015 [22:34] - angela | Link:

Ojjj, panie drrrr KP, p.Jaroslaw Kaczynski nie musi, szczególnie nie musi robic tego co pan tutaj wypisuje.
P.Jaroslaw Kaczynski zrobi co zechce, i co jest najlepsze dla Polski i Polakow.
P.Jaroslaw Kaczynski nie musi robic zadnych ruchow ewolucyjnych, czy rewolucyjnych,zeby zdobyc młodych,bo to wlasnie na PiS W WIEKSZOSCI GLOSOWALI MLODZI LUDZIE.
I na koniec, p.Beata Szydlo "czesc" już raz od pana otrzymala, i już drugi raz nie musi pan jej oddawać, a swoje bazgroly i "dobre rady", niech pan zostawi dla swojego pupila, bo w obecnym czasie wilki w owczych skorach się tepi,a nie przyjmuje od nich "dobre" rady.
A pani Beata Szydlo oprócz tego,ze posiada wszystkie zalety do funkcji premiera,to jeszcze ma najwazniejsza zalete,
ONA PO PROSTU JEST UCZCIWA, czego panu brakuje.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:50] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

"P.Jaroslaw Kaczynski zrobi co zechce, i co jest najlepsze dla Polski i Polakow..."
----------------
Szanowna Pani Angelo!

Ogromnie mnie cieszy nasze współmyślenie - vide: "Czemu wszystko, co robi Jarosław Kaczyński jest dobre dla Polski - czytaj: http://naszeblogi.pl/55054-cze...

Z braterskim pozdrowieniem,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika andzia

22-06-2015 [22:35] - andzia | Link:

Wizjoner /psia mać/ pasierbiewicz hi,hi,hi ... POdobnego błazeństwa nie dopuścił się nigdy żaden bloger na nb,ale jak się uprawia takie zaloty,to nic dziwnego,że potem reszki szarych komórek fiksują: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

Szanowna Pani Andziu!

Czy przymierzyła już Pani pas, który Pani pan HenrykHenry na drutach zrobił? A może przyśle mi Pani fotkę? Bo dziś ponury dzień w Krakowie.

Czuj Duch!

Obrazek użytkownika pietrek

22-06-2015 [23:14] - pietrek | Link:

Panie Krzychu 3maj się Pan!!Jadą po Panu ostro stale te same nicki hahah ale ubaw na Panskim blogach zawsze jest.Najlepiej tu lubie czytywać co nie co.Nie ma co się denerwować .Zawsze ci co mają swoje inne zdanie niż masa baranów są opluwani.Tak to już jest.
Z Panem Bogiem
Pietrek z gor
ps.Dawaj Pan 4 część Magii bo mnie wciągnęło

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:41] - Krzysztof Pasie... | Link:

@pietrek

"Najlepiej tu lubie czytywać co nie co..."
--------
Drogi Pietrku!

I o to właśnie chodzi. Żeby Internauci czytali, jak ciągle ci sami trolle same z siebie wała robią. Trzeba ich tylko umiejętnie podprowadzić.

Z Panem Bogiem Pietrek!
Krzycho Pasierbiewucz

Obrazek użytkownika Beskidzki Góral

22-06-2015 [23:47] - Beskidzki Góral | Link:

Specyfika Krakowa. Nie bawiłeś się z kimś w piaskownicy w drugim pokoleniu. to jesteś element napływowy. Że masz wykształcenie i chęci? A znałeś Skrzyneckiego za młodu? A bywałeś w Piwnicy? Moi koledzy z Krakowa ze studiów, synowie krakowskich doktorów i profesorów, traktowali kolegów z roku na AGH w końcu lat 80-tych, na dość elitarnym kierunku jak śmieci. Dotyczyło to wszystkich studentów spoza Krakowa, których wcześniej nie znali, choć my nie ustępowaliśmy im w nauce i inteligencji, a wiele barier dodatkowych musieliśmy pokonać.
Dziś jest podobnie. Rodzina doktorów z Krakowa traktuje mnie z góry, podczas, gdy oni żyją z budżetu a ja prowadząc firmę płacę podatki z których mają pensje i emerytury. Mam firmę na Śląsku, gdzie ludzie wiedzą co to jest praca i podnoszą z ziemi kawałek chleba. W Krakowie to by się nie udało. Bo tu trzeba wszystkich znać.
Duda jest jakimś wyjątkiem, bo z porządnej rodziny trafił pod opiekę Lecha, który go ukształtował.
Chylę przed jego rodziną, nie nie wychowali go na zaściankowego Krakusa.
W Małopolsce jest potencjał - patrz JPII!

Pozdrowienia i szacunek dla Gospodarza bloga, która czasami wybiega ponad standardy Krakusa.
A mimo wszystko mam sentyment do miasta i ludzi...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:37] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Pozdrowienia i szacunek dla Gospodarza bloga, która czasami wybiega ponad standardy Krakusa..."
--------------
Szanowny Panie!

Może dlatego, że moja Mama była rodowitą krakowianką, a Tata się we Lwowie wychował.

Serdecznie Pana Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Beskidzki Góral

22-06-2015 [23:47] - Beskidzki Góral | Link:

Specyfika Krakowa. Nie bawiłeś się z kimś w piaskownicy w drugim pokoleniu. to jesteś element napływowy. Że masz wykształcenie i chęci? A znałeś Skrzyneckiego za młodu? A bywałeś w Piwnicy? Moi koledzy z Krakowa ze studiów, synowie krakowskich doktorów i profesorów, traktowali kolegów z roku na AGH w końcu lat 80-tych, na dość elitarnym kierunku jak śmieci. Dotyczyło to wszystkich studentów spoza Krakowa, których wcześniej nie znali, choć my nie ustępowaliśmy im w nauce i inteligencji, a wiele barier dodatkowych musieliśmy pokonać.
Dziś jest podobnie. Rodzina doktorów z Krakowa traktuje mnie z góry, podczas, gdy oni żyją z budżetu a ja prowadząc firmę płacę podatki z których mają pensje i emerytury. Mam firmę na Śląsku, gdzie ludzie wiedzą co to jest praca i podnoszą z ziemi kawałek chleba. W Krakowie to by się nie udało. Bo tu trzeba wszystkich znać.
Duda jest jakimś wyjątkiem, bo z porządnej rodziny trafił pod opiekę Lecha, który go ukształtował.
Chylę przed jego rodziną, nie nie wychowali go na zaściankowego Krakusa.
W Małopolsce jest potencjał - patrz JPII!

Pozdrowienia i szacunek dla Gospodarza bloga, która czasami wybiega ponad standardy Krakusa.
A mimo wszystko mam sentyment do miasta i ludzi...

Obrazek użytkownika angela

23-06-2015 [00:19] - angela | Link:

Uwazaj Pietrek,bo jak się mocno ubawisz,to się z góry spierdzielisz i drrr KP się objawi.
A swoja droga,to magii zepsucia z Panem Bogiem, nie bardzo po drodze.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:33] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

"Uwazaj Pietrek,bo jak się mocno ubawisz,to się z góry spierdzielisz i drrr KP się objawi.
A swoja droga,to magii zepsucia z Panem Bogiem, nie bardzo po drodze..."
-------------
Szanowna Pani Angelo!

Nie ukrywa, że niecierpliwie oczekuję, co pan Pietrek Pani odpowie.

Pozdrawiam,
Pan Krzysztof

Obrazek użytkownika pietrek

23-06-2015 [19:35] - pietrek | Link:

NIc jej nie odpowiem bo ja tu wchodzę dla Pana a nie dla trolli internetowych....
Z Panem Bogiem
Pietrek

Obrazek użytkownika angela

23-06-2015 [00:59] - angela | Link:

Ten szarmancki blog,to niczym przystanek owsika, kto się na nim pojawi, zaraz obryzgany blotem.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [07:31] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

"Ten szarmancki blog,to niczym przystanek owsika, kto się na nim pojawi, zaraz obryzgany blotem..."
----------------
Szanowna Pani Angelo?

No to po cholerę Pani na ten blog włazi? Czyżby Pani lubiła zapasy kobiet w błocie? Ostatnio gdzieś widziałem anons, że robią nowy nabór. Jak znajdę to zaraz Pani link wysyłam.

Ahoj!

Obrazek użytkownika andzia

23-06-2015 [08:43] - andzia | Link:

Ten komentarz pasierbiewicza mówi o nim więcej,niż ktokolwiek chciałby wiedzieć:
.........

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Krzysztof Pasie...
2015-06-22 [22:17]

@HenrykHenry

"jak Państwo oceniacie tą dwulicowość???..."
--------------
Szanowny Panie!

Mam jeszcze trzecie lico. Ale nie dla psa kiełbasa. Ewentualnie mógłbym je odsłonić Pani Andzi i pani Teresce, oczywiście pod warunkiem, że do mnie wpadną i przyniosą po flaszce na łebka, bo na trzeźwo tej Wielkiej Pardubickiej nie przelecę.

cały w nerwach,
Moczymorda, debil i dziwkarz Krzycho Pasierbiewicz
...........

Ująć już się nie da,najwyżej dołożyć,ale biorąc pod uwagę wiek pasierbiewicza,zlituję się.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [09:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

"Ująć już się nie da, najwyżej dołożyć, ale biorąc pod uwagę wiek pasierbiewicza, zlituję się..."
-----------------
O kurcze! Ale mi skoczyło tętno! Ale nie z radości tylko z przerażenia.

Ale mam przypalonego kumpla. Co prawda ma już na karku ósmy krzyżyk, ale niegdyś ho! ho! ho! pierwsza szabla Krakowa. A ostatnio jedna hrabina mówiła mi, że go spotkała na kursie tańca towarzyskiego i podobno wciąż świetnie prowadzi. Więc w razie czego mogę podać adres.

Hej, kto Polak na...

Obrazek użytkownika angela

23-06-2015 [09:52] - angela | Link:

@ p.drr KP, bryzga pan błotem na ludzi przyzwoitych i potrafiacych zrobic duzo dobrego, dla Polski i Polaków, i jeszcze ubliza ludziom co chcą się za Nimi ująć.
Schowa pan do szuflady, to Pasierbiewiczowe bagienko, a nikt na pewno do niego nie zajrzy.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [11:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

Wielce Szanowna Pani Angelo!

Już pani mówiłem, ale jeszcze raz powtórzę: Spokój orkiestra! Pani Angelo! Kocham Panią! I mucio pucio dla Pani nucę: https://www.youtube.com/watch?...

Zakochany do szaleństwa moczymorda i degenerat,
Krzycho Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika angela

23-06-2015 [10:00] - angela | Link:

A linku z przystanku owsika mi nie potrzeba, mam blog drr Pasierbiewicza.To nawet,duzo lepsze bagienko.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [10:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

"A linku z przystanku owsika mi nie potrzeba, mam blog drr Pasierbiewicza.To nawet,duzo lepsze bagienko..."
--------------
Szanowna Pani Angelo!

Nie jest Pani pierwsza, bo już śp. Wiesiek Dymny z Pani ulubionej Piwnicy pod Baranami pisał:

Na naszej wyspie
żyjemy wszyscy
Śliczni i czyści
Nagle do wyspy
Płynie nieczysty
Chrapie i sapie
On nas na pewno
Łajnem ochlapie
Wszystko nam wyje
Whisky wypije
Zła sytuacja!
Zła sytuacja!
A więc zarządzam:
EWAKUACJA!!!

Serdecznie Panią pozdrawiam i głowa do góry,
Nieczysty

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [10:44] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Polecam czytanie komentarzy od początku, czyli dołu ku górze, bo wtedy lepiej widać rozwój akcji.

Życzę wszystkim Gościom mojego blogu dobrej zabawy, a głównym i zawsze niezawodnym bohaterkom i bohaterom tego fascynującego serialu pt. "Troll and Roll" serdecznie dziękuję za jego uatrakcyjnianie swoimi fascynującymi komentarzami.

Krzysztof Pasierbiewicz
(moczymorda, renegat i odszczepieniec)

Obrazek użytkownika Domasuł

23-06-2015 [13:08] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Boki zrywam na pana blogu :) Rewelacja!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [14:24] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Domasuł

"Boki zrywam na pana blogu :) Rewelacja!..."
----------------
Miło mi, że mi się udaje Pana rozweselić i dziękuję za miłe słowa. Ale podziękowania należą się głównie trupie aktorskiej pod wodzą jawnego współpracownika (JW), bo to przecież oni, a nie ja, Pana rozmieszają!

Obrazek użytkownika samarytanin1

23-06-2015 [17:08] - samarytanin1 | Link:

podzielam pańskie zdanie. może jeszcze jak się uda zrobić składankę to pulizer w zasięgu? ale teraz coś siadło. siesta?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [19:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Samarytanin1

"ale teraz coś siadło. siesta?..."
-------------
W pewnym sensie można tak powiedzieć. Serdeczności!

Obrazek użytkownika terenia

23-06-2015 [21:28] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Pragnę zauważyć,że kto jak kto ale człowiek z dr przed nazwiskiem (fakt z nauk technicznych) powinien wystrzegać się błędu jakim jest pisanie nazwiska małą litera i niezgodnie z pisownią ...Nagroda im.Josepha Pulitzera (to był amerykański dziennikarz).

Pisanie niby żartobliwie pulizer wcale żartobliwe nie jest...tak więc pański zabieg jest,że użyję zwrotu jakim lubi pan się posługiwać "przeciw-skuteczne".Chyba,że wzoruje się pan na ortografii pana prezydenta B.K....to byłoby jakieś wytłumaczenie.

Czy panie z Agencji "Picuś-Glancuś" ładnie posprzątały i garnuszki pozmywały?

Obrazek użytkownika terenia

23-06-2015 [21:53] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Komentarz o "pulizerze" nie dotyczył pana,lecz samarytanina.Tym samym zwracam honor,przepraszam

Obrazek użytkownika angela

23-06-2015 [10:51] - angela | Link:

Czy to co sie dzieje z Polska, to z tego powodu komus do smiechu? Komu, tym zapozyczonym, bez pracy, glodowe pensje emerytury? Niszczone wszystko w Polsce? Autor dr KP uprawia dywersje polityczną? Czy zdaje sobie z tego sprawę?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [11:11] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

"Czy to co się dzieje z Polską, to z tego powodu komuś do śmiechu?..."
--------------
Szanowna Pani Angelo!

Serial rozrywkowy pt. "Troll and Roll" z Panią w roli głównej już wszedł na afisz i ludzie już się nie nabiorą na takie bajery. Sorry. Show must go on! Sami żeście Państwo zaczęli!

Obrazek użytkownika andzia

23-06-2015 [11:16] - andzia | Link:

UWAGA UWAGA !!! GDYBY KTOŚ POTRZEBOWAŁ TEGO RODZAJU PRACOWNIKA OTO CV pasierbiewicza:
(dorobił by biedak do emerytury,a nie żebrał)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Krzysztof Pasie...
2015-06-22 [22:17]

cały w nerwach,
Moczymorda, debil i dziwkarz Krzycho Pasierbiewicz

........

Krzysztof Pasie...
2015-06-23 [10:44]

Krzysztof Pasierbiewicz
(moczymorda, renegat i odszczepieniec)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [11:42] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

Szanowna Pani Andziu!

Te Pani rozpaczliwe komentarze jeszcze bardziej ludzi rozśmieszają.

D..pa zbita droga Pani. Too late honey!!!

Obrazek użytkownika andzia

23-06-2015 [15:56] - andzia | Link:

pasierbiewicz to TWOJE WŁASNE SŁOWA nie moje;ale jeśli do myślenia używasz doopy zamiast głowy,taki jest efekt.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-06-2015 [19:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

"pasierbiewicz to TWOJE WŁASNE SŁOWA nie moje;ale jeśli do myślenia używasz doopy zamiast głowy,taki jest efekt..."
--------------
Szanowna pani Andziu!

Uprzejmie dziękuję za komplement. Rewanżował się nie będę, bo mi Zał Adminów.

Czuj Duch! Wróg jest wszędzie!

Strony