​Potrzebna nam polska Norymberga

Już dawno temu pisałem, że nagły wyjazd Tuska do Brukseli jest tak naprawdę jego rozpaczliwą ucieczką przed odpowiedzialnością. Oczywiście obudowano to propagandowo, grzmiąc na cała Polskę o niesłychanym sukcesie i splendorze dla Polski, która oto będzie miała swojego króla Europy, ale wnikliwi obserwatorzy już wtedy wiązali ten wyjazd z ujawnionymi rok temu „taśmami kelnerów”. Tusk zapewniający wielokrotnie o tym, że nie zamierza ubiegać się o żadne wysokie stanowisko w UE nagle zmienił zdanie i czmychnął za granicę zabierając ze sobą tkwiących jak on po szyję w szambie, Bieńkowską i Grasia. On wie, że w ciągu tych ośmiu lat, kiedy stał na czele rządu złożonego z szemranej bandy zdrajców, złodziei i różnej maści aferzystów, państwo polskie zostało kompletnie rozłożone na łopatki. Namaszczając na swoje miejsce żądną władzy babę z Szydłowca skompromitowaną podłymi smoleńskimi kłamstwami wiedział, że lont już się pali, a cała ta jego grupa przestępcza pójdzie na polityczny odstrzał. Ostatnie dymisje głoszone przez Kopaczową nie są już w stanie powstrzymać katastrofy obozu zdrady, która wkrótce nastąpi.
 
Nie wyobrażam sobie naprawy Rzeczpospolitej, jeżeli cała ta mafia, która swoimi mackami oplotła naszą ojczyznę nie wyląduje za kratkami. I nie chodzi mi tu o jakiś akt zemsty czy poczucie elementarnej sprawiedliwości, ale o rzecz znacznie ważniejszą.  To ma być coś w rodzaju wielkiego edukacyjnego narodowego odrodzenia i jednocześnie przestroga dla potomnych. Cały naród musi na własne oczy zobaczyć, jaki los spotyka zdrajców i złodziei, którzy z premedytacja szkodzili Polsce. Po całych dekadach przyzwyczajania nas i oswajania z bezkarnością bandyckich politycznych gangów musi nastąpić przełom. Potrzeba nam czegoś na kształt polskiej Norymbergi. A skoro o Norymberdze mowa to pamiętajmy, że tam 16 października 1946 roku powieszono redaktora naczelnego, dziennika Der Stürmer, Juliusa Streichera, który sam osobiście nikogo nie zabił, a tylko, mówiąc dzisiejszym językiem, medialnie wspierał zbrodniczą władzę.
 
Zło, które dotknęło Polskę nie mogłoby się nigdy wydarzyć bez wsparcia, jakiego udzieliły mu tak zwane wiodące media i zatrudniona w nich dziennikarska psiarnia. To Gazeta Wyborcza, TVN, Polsat, TVP oraz wszystkie te Zetki i Tok Fm-y przez całe lata osłaniały pasożytnicze polityczne gangi żerujące na Polsce. To oni dwoili się i troili, aby naród nie zajrzał za kulisy władzy. To oni odwrócili demokratyczny porządek i zamiast patrzyć na ręce rządzących zajęli się zwalczaniem opozycji. Już dziś widzimy próby przemalowywania się tych lokajów władzy na biało-czerwono, ale nie dajmy się zwieść. Oni również musza ponieść zasłużoną karę. Te wszystkie Michniki, Czuchnowscy, Maziarscy, Żakowscy, Lisy, Kraśki, Morozowscy, Kuźniary, Gugały, Piaseccy, Olejnikowe, Wielowieyskie, Kublikowe, Pochanke i Tadle powinny odejść w niesławie. Oni do końca życia muszą zapamiętać słowa, fraus est fraudem celare, czyli, że oszustwem jest ukrywać oszustwo.   
 
Z tego również będziemy rozliczać przyszły rząd. Żadnej litości, wspaniałomyślności i pobłażliwości. Żadnych haseł typu „wybierzmy przyszłość”, które tak naprawdę mają na celu zamazanie przeszłości. Już nigdy więcej „grubych kresek”.             
 
Artykuł opublikowany w tygodniku „Polska Niepodległa”
Tutaj można polubić moją stronę    

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

22-06-2015 [12:12] - ruisdael | Link:

Nie wyobrażam sobie, szczególnie w tym przypadku, odejść od ewangelicznego wezwania klarowności języka: tak, tak-nie, nie i próby rozmycia znaczeniowego, czego mistrzami są "wyedukowani profesorowie", dla których dzielenie włosa na czworo i matactwo "złożoności rzeczywistości" zawsze prowadzi do niemocy czynu. Strzeżmy się "naukowych" decydentów i ekspertów.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [17:50] - HenrykHenry | Link:

rusidael - Tak wlasnie !!!.

Obrazek użytkownika Basia

22-06-2015 [12:52] - Basia | Link:

Owacje na stojąco za ten felieton!

Obrazek użytkownika Stary Wiarus

22-06-2015 [13:47] - Stary Wiarus | Link:

A mnie ciekawi co będzie, kiedy się Tuskowi skończy kadencja w Brukseli. Bo tam kadencyjności dosyć ściśle przestrzegają. I co, wroci do Polski na białym koniu walczyć z PiS? Czy też postanowi osiąść mna emeryture gdzies pod Dusseldorfem, jako "wypędzony", a Niemcy będą odrzucać wszystkie wnioski o jego ekstradycję?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [17:49] - HenrykHenry | Link:

Stary Wiarus - ", a Niemcy będą odrzucać wszystkie wnioski o jego ekstradycję?" odpowiadam Ci - to go przywieziemy do Polski jak Mosad Eichmana do Izraela !!! Dalo sie ?! - dalo.

Obrazek użytkownika andzia

22-06-2015 [13:49] - andzia | Link:

Znakomity tekst;tak właśnie należy rzeczy nazywać po imieniu.

Obrazek użytkownika ba.a

22-06-2015 [14:48] - ba.a | Link:

Nastąpią okoliczności w których nijak nie będzie można sięgnąć po sprawiedliwość,a ci którzy dzisiaj wypatrują dla nich kar,kolejny raz będą musieli obejść się smakiem.
To niezmiennie, buta i pracujące pełną parą lodziarnie odpowiadają na pytania,czy oni za coś odpowiedzą? i czy w ogóle zamierzają zaprzestać tych kanciarstw?

Obrazek użytkownika gorylisko

22-06-2015 [15:12] - gorylisko | Link:

hmmm...moim zdaniem trzeba podejść do tego szerzej...nazizm miał swoją Norymbergę, potrzebna jest Norymberga dla komunizmu...

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-06-2015 [17:11] - HenrykHenry | Link:

No wlasnie od tego musimy zaczac odnowe !!!.
Gratulacje - to swietny tekst.
Pozdrawiam Pana HH.

Obrazek użytkownika JacBiel

22-06-2015 [18:17] - JacBiel | Link:

Przyłączam się do owacji na stojąco dla Pana.

Zwłaszcza, że wziąłem Pański tekst dosłownie, i od października zacznę wypatrywać ogłoszenia o przetargu na wykonanie szafotu. Znam zacnego cieślę z Łodzi - zamówienie zrealizuje nieodpłatnie.

Obrazek użytkownika z Polski zdzichu

22-06-2015 [19:18] - z Polski zdzichu | Link:

Czyżby słyszał Pan w lewym uchu bim bom?

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

22-06-2015 [23:53] - Pitek Antropus | Link:

Całkiem niezła, wieloosobowa szubienica już jest:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32327/...
Z tryskaczy powinno sikać coś konserwującego,
żeby dłużej dyndało ku przestrodze.

Obrazek użytkownika jaja -cek

22-06-2015 [19:24] - jaja -cek | Link:

nam nie jest potrzebna niemiecka Norymberga

nam jest potrzebna polska Bereza

Obrazek użytkownika Piotr Jelicz

22-06-2015 [20:06] - Piotr Jelicz (niezweryfikowany) | Link:

Rzadko się odzywam, jednak teraz muszę koniecznie:

"I tylko nie stanąć w pół drogi,
I wiary nie stracić w swe siły,
I nie dać się nabrać przez wrogi,
Choćby w nas kule biły !"

Z serdecznym pozdrowieniem,
Piotr