Nie ma to jak rodzinka... pl

Oto dowód na to, że prawda naga jest.


 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Saxet

19-05-2015 [22:47] - Saxet | Link:

Zdjęcie Lisa bez koszulki po przebiegnięciu 40 kilometrów ma być w jakiś sposób kompromitujące? Wyobraźmy sobie zdjęcie Kaczyńskiego po przebiegnięciu 40 metrów.

Obrazek użytkownika Minimoa

20-05-2015 [09:48] - Minimoa | Link:

Jak macie, towarzyszu, taki problem, że zawsze i wszędzie widzicie Kaczyńskiego, to udajcie się do lekarza. Niepotrzebnie obnosicie się publicznie ze swoją obsesją.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-05-2015 [09:49] - NASZ_HENRY | Link:

Karolak w roli amanta, Komorowski w roli prezydenta ;-)