Komunikat Agencji APA: Prezydent Europy Donald Tusk wymiata!

08.02.2015 Warszawa (APA) - W związku z rozpowszechnianiem przez określone ośrodki informacji o rzekomej fasadowości funkcji pełnionej przez Donalda Tuska w Unii Europejskiej, APA informuje, że:

1. Angela Merkel i Francois Hollande wyjechali na rozmowy z Poroszenką i Putinem na polecenie Prezydenta Europy Donalda Tuska, w celu zagwarantowania realizacji interesów Unii Europejskiej na Ukrainie i w Rosji.

2. Prezydent Europy Donald Tusk udzielił im przed wyjazdem stosownej instrukcji negocjacyjnej i codziennie wykonanie tej instrukcji przez Merkel i Hollande sprawdza, udzielając jednocześnie strategicznych wskazówek i przekazując kolejne polecenia.

3. Prezydent Europy Donald Tusk ostrzegł Merkel i Hollande'a, że w przypadku braku satysfakcjonujących postępów, sam przejmie inicjatywę i przekaże prowadzenie negocjacji ministrowi Grasiowi.

4. Prezydent Europy Donald Tusk skupia się na kwestiach geopolitycznych, poświęcając się wypracowaniu wspólnego stanowiska Unii i USA w stosunku do Chin, co jest szczególnie trudne ze względu na fakt, iż angielszczyzna prezydenta Obamy jest, najoględniej mówiąc, uboga.

5. Informacji, że Prezydent Europy Donald Tusk powołał finktank z komisarz Elżbietą Bieńkowską na czele nie udało się APA do tej chwili potwierdzić, ale znając potencjał komisarz Bieńkowskiej nie jest to wykluczone.

Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/  

---------
Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

08-02-2015 [16:44] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ciekawe!
Corriere della Sera nic o tym nie pisało!

Obrazek użytkownika Lektor

08-02-2015 [18:28] - Lektor | Link:

Zapytaj felka lub andzię - może coś więcej wiedzą !

Obrazek użytkownika andzia

08-02-2015 [20:20] - andzia | Link:

Ty,doradca z bożej łaski,popatrz : środkowy palec !!!

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

08-02-2015 [17:32] - Prof bez kropki | Link:

Na razie wymiata.
Gorzej jak sobie przypomni co sam twierdził.
A twierdził że Polska jest już w Europie,
a więc i on sam jest Polsce!
MAMY JESZCZE W POLSCE CZYNNY. TRYBUNAŁ STANU?

Obrazek użytkownika ba.a

09-02-2015 [12:13] - ba.a | Link:

Czy bardzo poczujecie się dotknięci czytelnicy,gdy stwierdzę: można się posmarkać ze śmiechu.

Obrazek użytkownika Dziadek bez dowodu

16-02-2015 [04:37] - Dziadek bez dowodu | Link:

nudne jak olej z bigosem