Rosyjskie zbrodnie wojenne: Mariupol

Chanat Moskwy otwarcie zapowiadał zbrodnie wojenne i rezygnację z człowieczeństwa (głosił to sam chan; zob. http://naszeblogi.pl/45364-zywe-tarcze-putina  ) Ostrzeliwanie obiektów cywilnych i mordowanie ludności cywilnej to zbrodnia wojenna zakazana przez zwyczajowe prawa wojny rozwijane od stuleci i prawo międzynarodowe stanowione – konwencje haskie i genewskie. Zgodnie z prawem międzynarodowym, zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości nie podlegają przedawnieniu (Konwencja ONZ z 1968 r. „O niestosowaniu przedawnienia odpowiedzialności za zbrodnie wojenne”).

24 stycznia orda moskiewska ostrzelała z rakiet dzielnice mieszkalne Mariupola. Zabili ok. 30 osób i ranili 100. Ordyńcy zadbali o wysoką liczbę ofiar atakując w sobotnie przedpołudnie, gdy ludzie wyszli na zakupy.

O tej kolejnej rosyjskiej zbrodni wojennej wiadomo dużo. Są zdjęcia i filmy. Dziś odbył się pogrzeb części ofiar. Należy do nich cała rodzina mężczyzny na zdjęciach poniżej.

Je suis Mariupol.

Mariusz Cysewski
 

 
Więcej:
http://patrioty.org.ua/u-mariupoli-palayut-budinki-na-vulitsyah-trupi-kriki-foto-video-18/
http://naszeblogi.pl/52387-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-wolnowacha
http://naszeblogi.pl/45364-zywe-tarcze-putina

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com 
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jasimalgosia

28-01-2015 [20:47] - jasimalgosia | Link:

jak ten traktat z UE, co rzekomo Majdanczykow rozezlil sie zwal i co on mial Ukrainie gwarantowac? W niemieckiej TV na dzis w ogole o problemie nie slychac. Mama zawsze mowila: umiesz liczyc, licz na siebie.
Putin nie ma forsy ( igrzyska w Soczi, tani gaz) - a na brak forsy ponoc wojna najlepsza.

Obrazek użytkownika Janko Walski

29-01-2015 [00:37] - Janko Walski | Link:

Dlaczego te zdjęcia dzieci pomordowanych, to barbarzyństwo rozdzierające serce kazdego, największego nawet twardziela  nie obiegło świata! Dlaczego miliony w Paryzu nie zebrały się ze swoimi przywódcami by powiedzieć dość. Gdzie są te wszystkkie p.e pięknoduchy.

Obrazek użytkownika PharellMan

30-01-2015 [10:37] - PharellMan | Link:

Bo te "pięknoduchy" to kozaczą tylko w mediach, a za kurtyną również popełniają morderstwa (w Afryce i Azji USA najeżdża na kraje ze złożami ropy naftowej wymyślając różne ISISy i inne kryzysy) co czyni również nieczystym każdy Rząd (nasz na przykład spisek Smoleński). A w mediach każdy może sobie wyrobić image "Wielkiego Rządzącego" i "Jedynego prawowitego".