Pani katechetka i policja

Dobry sąd nie był wzmożony i uniewinnił zatrzymanych w siedzibie PKW dziennikarzy. Dobry sąd pouczył w uzasadnieniu, że dziennikarz ma prawo być dziennikarzem, jak jest w pracy. Dobry sąd napisał też, że do zatrzymania doszło przez pomyłkę. I tu nareszcie odezwała się pani minister katechetka:

Zatrzymanie dziennikarzy nastąpiło w wyniku nieporozumienia [...] Po zapoznaniu się z raportem policji w tej sprawie czekałam na rozstrzygnięcie sądowe. Szczegółowa informacja przedstawiona mi przez policję potwierdziła, że nie doszło do naruszenia prawa i procedur przez policję. Niedobrze się stało, że nastąpiła taka pomyłka. To ważne, że sąd już dziś wydał orzeczenie w tej sprawie.

Słuchaj ty, ministro-katechetko od siedmiu boleści!

Wyrok był wydany w sprawie winy zatrzymanych dziennikarzy. Sąd w sprawie działania policji może sobie mieć opinię, jaką chce, ale nie tego dotyczy jego orzeczenie. O tym, czy policja działała właściwie, może orzec sąd na zupełnie innej rozprawie, o ile do niej (mam nadzieję) dojdzie. Naucz się, kobieto, choćby minimum zasad działania prawa, na litość....
Albo, psiapsiółko prowincjonalnej dochtórki, trzymaj gębę na kłódkę i nie ośmieszaj tego państwa jeszcze bardziej.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-12-2014 [16:19] - NASZ_HENRY | Link:

Te ministry to z łapanki PO bierze czy też listem gończym POszukuje ;-)

Obrazek użytkownika mada

06-12-2014 [16:27] - mada | Link:

Oni są impregnowani na wszystko. Wstydem ich też nie weźmiesz!

Obrazek użytkownika eska

06-12-2014 [18:11] - eska | Link:

Pewnie, ze wstydem nie - ale są bardzo wrażliwi na "ałtorytet" :)

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

06-12-2014 [21:18] - Teresa Bochwic | Link:

Propaganda w czystej postaci. Ona to mówi, zeby tysiąckrotnie odbiło się echem, aż większość ludzi przyjmie do wiadomości, że policja została oczyszczona. Ona świetnie wie, jak było.

Obrazek użytkownika eska

07-12-2014 [00:05] - eska | Link:

A ja to piszę, żeby stworzyć echo odwrotne! Ale co ja sama mogę.....

Obrazek użytkownika Szamanka

06-12-2014 [22:23] - Szamanka | Link:

A czego oczekujesz od takiej z drogi wziętej?

Orzeczenia sędziów i oświadczenia ministrów są w ostatnim czasie kabaretową hucpą.
Serdeczności ślę.

Obrazek użytkownika xena2012

07-12-2014 [09:48] - xena2012 | Link:

no nieprawda,ze pani ministra tak sama z siebie.Przepisała tekst napisany przez speców od propagandy w PO i poświęcony przez przyjaciółkę ,,dochtórkę'',przećwiczyła parę razy przed lustrem i oto mamy stanowisko rządu w całej krasie.A i sądy odetchną z ulgą mając do dyspozycji modne i niezawodne narzędzie-pomyłka.

Obrazek użytkownika contessa

08-12-2014 [02:18] - contessa | Link:

Esko - ja to tak ujęłam u siebie:

"(...) Mówienie przez ministrę w tym przypadku o jakiejś pomyłce to jest - powiem kolokwialnie – klasyczne rżniecie głupa w odmętach szaleństwa!

Jeśli ministra nie wie co to jest rżnięcie głupa to powiem tak – Tereso, dziś się zeeee.... Malinowskiej na wycieraczkę i zadzwoniłaś żeby ci dała papier toaletowy ! (...)"

Pozdrawiam.