Teatrzyk ABW przedstawia!

"Funkcjonariusze ABW podczas przeszukiwania mieszkania zatrzymanego prawnika odkryli listę dziennikarzy, PR-owców i ekspertów, których GRU może spróbować zwerbować - dowiedział się portal tvn24.pl. Lista zawierała szczegółowe analizy poszczególnych osób."

Wnioski z tego teatrzyku są trzy i  wszystkie optymistyczne:

1.GRU to debile: ich szpion trzyma takie kwity w mieszkaniu. Taaa....

Ale to by się nawet zgadzało, bo dorwała go  ABW, czyli te same ptysie, co Latkowskiemu laptopa przed kamerami przez parę godzin wyrywały i wyrwać rady nie dały, a przedtem tego nieszczęsnego Brunona K. terrorystą ogłosiły - najwyraźniej trafił swój na swego!

2.Po złapaniu tych dwóch ruskich szpionów możemy spać spokojnie, bo już żadnych innych szpionów w Polsce nie ma – ani niemieckich, ani amerykańskich, o ukraińskich nie wspominając. 

3. Na liście znalezionej u tego debila z GRU dziwnym trafem nie ma ani jednego blogera! 
Ufff...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

18-10-2014 [22:17] - cichy | Link:

chyba się pozwole nie zgodzić...
a jeśli to była typowa "maskirowka" z tą listą..jeśli co innego jest celem...Co nim jest??.czy była ostatecznym celem prezydentura Europy dla malarza kominów z sopotu??czy premiera-doktorowa osiagnela swój cel??pan gajowy goląc wąsy swego czasu;teraz obiecując ze pomnik będzie??

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-10-2014 [23:24] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ja jednak obstawiam zwykły, banalny teatrzyk

Obrazek użytkownika izabela

19-10-2014 [10:15] - izabela | Link:

Ja uważam, że jest to następna " mamamadzi" . Rozpraszacz uwagi. Ciekawe co montują? Co nam chcą tym razem ukraść albo co rozwalić?Czyli chyba myślę  jak Pan?.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-10-2014 [12:12] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Czujność chcą nam ukraść, Pani Izabelo (czytaj: uśpić nas, bo wtedy będą mogli nas nie tylko rozwalić, ale wręcz rozebrać i sprzedać na części - to w nawiązaniu do Pani ostatnich tekstów o tzw. transplantacji).

Obrazek użytkownika emilian58

19-10-2014 [21:32] - emilian58 | Link:

Po czujności to już tylko wspomnienie POzostało.

Obrazek użytkownika angela

19-10-2014 [01:14] - angela | Link:

Pewnie ze tragiczna farsa, bo wyszło na jaw, ze programy najważniejszych urzedow Polski,sa w ruskich rękach i trzeba bylo kogos złapać.
A i "sukces" premiery wytrabiony, ze DWOCH szpiegów zlapala, a szpiegów ci u nas jak makiem zasial.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-10-2014 [16:27] - NASZ_HENRY | Link:

Ten gruby pułkownik to UNIZETO miał przykryć ;-)

Obrazek użytkownika willys

20-10-2014 [04:03] - willys | Link:

A nie bylo listy przeznaczonych do zwolnienia "za dwa ruble"...np. Zakowskigo ?
Dream on:)