Spocznij, można oddychać!!

"Cenię sobie przyzwoitość, odpowiedzialność ludzi, którzy pracują w komisjach śledczych w Sejmie, oni nie kierują się interesem partyjnym, tylko własnym rozpoznaniem. Nawet jeśli to rozpoznanie nie jest idealnie trafne, ale nie ja jestem od tego, żeby oceniać trafność spostrzeżeń posła Czumy. Raport Czumy nie wprawił mnie w stan irytacji w najmniejszym stopniu." – cytuje Polska Agencja Prasowa wypowiedź Donalda Tuska.

Uff, spocznij, można oddychać!!

Poseł Czuma nie umrze w kazamatach, co najwyżej dostanie 15 miejsce na liście wyborczej (a może już dostał i stąd jego szczerość?).

Ale, ale – pani redaktor Wielowieyska będzie musiała pogodzić się z faktem, że jednak pan redaktor Żukowski się mylił !! O nie, nie – to niemożliwe!! Przecież nie ona jedna, przecież całe rzesze wspaniałych publicystów, szczerze zaangażowanych w poparcie rządu, przecież jak tak można ....
Szok, niedowierzanie, rozpacz, to się może skończyć zbiorową depresją!

Ale dobry premier od razu biegnie na ratunek, od razu woła > „Pytanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego mogę potraktować wyłącznie jako nieudolną złośliwość”.

O co chodzi???

Ano Kaczyński we wtorek zapytał retorycznie w kontekście wzrostu kursu franka > „Gdzie jest premier, czy premier przypadkiem nie porzucił tych, którzy głosowali na niego w 2007 roku?”
A odpowiedź Tuska jasna i czysta > „wszyscy zainteresowani widzieli, że tego dnia było posiedzenie Rady Ministrów, z udziałem jak zawsze na początku także dziennikarzy”, czyli premiera owszem też.
No więc premier nikogo nie porzucił, bo był na posiedzeniu rządu. I już. Logika jak cepem bita.

Zaś poseł Neumann na antenie Polsat życzliwie już pociesza i premiera i Czumę > „Cała afera gruntowa, ta prowokacja, która była szykowana przeciwko niemu to było niszczenie Andrzeja Leppera [......] Pewnie jakieś dokumenty, jeżeli są, rzucą światło na działania rządu Jarosława Kaczyńskiego, może by to się w raporcie Andrzejowi Czumie przydało, na przykład, ale przez te cztery lata badań nic takiego nie wynikło. Każda śmierć jest dziwna, taka śmierć samobójcza, kiedy nie zostawia się listu pożegnalnego, kiedy jest to jakaś zaskakująca informacja dla nas wszystkich, ale ja wierzę w to, że prokuratura, która bada tą sprawę to wszystko nam wyjaśni. Na pewno wyjaśni lepiej niż politycy.”

No i proszę, wszystko jasne – Czuma jako polityk to się nie zna, ale zaraz wszystko się znajdzie, te dokumenty na Kaczora też. Bo przecież nie może tak być, że pan redaktor Żakowski się myli. Premier może się mylić, prezydent może się mylić, nawet papież może, ale nie nasi wybitni publicyści!

Prokuratorzy do śledztw! Publicyści do klawiatur! Pasta do zębów!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wiadomosci.html
http://eska.salon24.pl/331865,ach-kochana-pani-wielowieyska
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Szamanka

10-08-2011 [20:23] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Albo obciac pensje! I jeszcze nawiazke nakazac zwrocic!
A lekkich obyczajow dziennikarze niech pokaza dokument, kiedy, gdzie i u kogo uczyli sie profesji!
Wyjdzie, ze prawie wszyscy praktykowali na Czerskiej, teraz placa haracz!
A wlasnie! Gdzie jest premier? I gdzie byl cale cztery lata?
Wiem, od czwartku do poniedzialku w domu. A reszte ...tygodnia?
Premier! Do odpowiedzi! Ale juz!

Obrazek użytkownika eska

10-08-2011 [21:34] - eska | Link:

Co za pytania nieprzyzwoite :)
Płemieł pije wino, buduje Orliki, szczerzy zęby, a naród niewdzięczny czegoś chce - wymienić naród!

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Szamanka

10-08-2011 [21:49] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Te zeby to raczej powinien schowac, albo od niesiola implantaty pozyczyc. Lub nazwisko tego, co wstawia!
"Zyczliwa" mu jestes, skoro silisz sie na liste zajec. Ale z tego to on madrzejszy nie wychodzi! Tyle,ze w tym towarzystwie trudno uczyc sie od kotlow, czy garnkow! Chocy przygadywali!
Tez witam u nas! Bywamy "nieprzyzwoici", ale sprawiedliwi!

Obrazek użytkownika eska

10-08-2011 [22:18] - eska | Link:

A co, z dziećmi meczyku nie grał? Sama widziałam, jak mu Staruch z kibolami zrobił doping :)
Od razu płemieł zmądrzał. No i teraz Staruch siedzi....

Obrazek użytkownika bobas

10-08-2011 [21:13] - bobas (niezweryfikowany) | Link:

Witaj esko na niezależnej!

Obrazek użytkownika eska

10-08-2011 [21:38] - eska | Link:

Dzięki - mam nadzieje, że czytelnicy Niezależnej wytrzymają moje złośliwości :)

Obrazek użytkownika ksena

10-08-2011 [23:18] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

Czuma to kot(no moze raczej stary kocur)i spadnie na cztery łapy pewno w okolicach 8-10-go miejsca.Juz rozpoczął prostowanie po linii i na bazie ,,strof'' swego raportu.oj musiało być gorąco na dywaniku u premiera niczym przed najbardziej rozgrzanym sądem.Okazuje sie ,że naciski to jakaś fatamorgana-,, były ale i nie były'' w wersji wczorajszej.Jak będzie za kilka dni któż to wie.