POLSKA - 'Mongolia', czyli - zabieraj dupę w troki...!

Jestem małym, nabitym mięśniami prymitywem, więc może dlatego? Zawsze wolałem kontakt, więc może dlatego...? W szkole trenowałem piłkę ręczną, którą uwielbiam – jest to sport nie dla hipsterów, że się tak wyrażę ;) Grało się w piłkę ( piłką w Polsce określa się piłkę nożną ), ale z piłki najbardziej lubiłem 'gry uliczne'. Nie raz i nie pięć razy goniło się, było gonionym, czy też brało udział w rękoczynach, heh. Eeeech, się człowiek rozmarzył, tymczasem miałem zamiar napisać jedno, proste stwierdzenie: Nie lubię siatkówki.
No nie lubię. Grają tam tacy chudzi 'gościowie', którzy muszą skakać. No i ta piłka. Taka jakaś lekka, jakby damska. W ogólniaku jeździliśmy na wszystkie prawie sporty drużynowe, nawet na żużel, hokej na lodzie też, ale na siatkę nigdy. Nie o to jednak chodzi, co dziś się komu podoba...albo inaczej:
Każdemu Polakowi dziś się podoba, że trzasnęliśmy ruską 'bliadź' 'liściem' w ten mongolski ryj! :)
Reprezentacja Polski ( Naprawdę! - sami Polacy! Nie to co 'drużyna o nazwie Polska' w nogę ) dziś wychędożyła 'na trzy' Iwana, Sieriożę i Paszkę – czyli tzw. 'sborną' drużynę 'Mongolii'!!!
Meczu opisywać nie będę, gdyż mam na siatkówkę wywalone. Na jej kibiców, 'Januszów', klaunów  z pomponami też. Liczy się to, że pokonaliśmy tych patologicznych wiarołomców – zbrodniarzy...oraz to, że do półfinału oni nie wejdą, więc powiedzieć im możemy – za Marszałkiem Piłsudskim:
ZABIERAJCIE DUPĘ W TROKI I SPIERDALAJCIE DO SWEGO GÓWNIANEGO KRAJU!!!
Takież i ja mam odczucia, oraz zdecydowanie nadmieniam, iż się ich w ogóle nie wstydzę. Trudno – widać jestem takim prymitywem, jak na początku napisałem i dodatkowo 'polskim bandytą'. A jak przyjdzie tu Rus w jakimś wrogim celu, to niech Rus wie, iż rzeki krwi moskalskiej popłyną ulicami. Owszem, wiem że jest to stwierdzenie bardzo wyraziste, acz uważam że mamy 'już dość ugrzeczniaczków, cukiereczków' – że zacytuję 'jak raz' z ministra w 'Karierze Nikodema Dyzmy ;)
Mamy dość ruskich wujów WSIoków 'Komorowskich' i dość rudych kłamców, w domu mówiących po niemiecku. Dość zdrajców, szubrawców, przykładających swe łapy do Mordu Polaków w Smoleńsku. Dość ruskiej buty i bezkarności, dość tego psiego języka i dość pedalstwa Zachodniej Europy!!!...Kurwa mać!!!
Sorry, ale ja maszyną poprawnościową nie jestem. Jestem człowiek, Polak, poeta. Będę przeklinać, gdy serce porwą gwałtowne uczucia. Białka oczu zajdą mi krwią z wściekłości. Będę pić wódkę i się nie upijać...Będę wreszcie walić z karabinu do najeźdźców, wrogów napadających moją ukochaną Ojczyznę!
To tyle co mam do powiedzenia o meczu POLSKA – Rosja na Mistrzostwach Świata...

                                                                                                                                                                                                                                                Optymista1930

P.S.
W półfinale gramy z Niemcami i również ich napie...Wygramy z nimi.
Widzicie – Jak to Moskwa potrafi obudzić na nowo polski romantyzm, polegający na gwałtowności uczuć, sile emocji, ryzyku, poświęceniu i wielkości wreszcie!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika eska

19-09-2014 [01:16] - eska | Link:

Lekka piłka, ha, ha....
Wie Pan, jak się trenuje palce do siatkówki? Podbijając piłkę o wadze 3kg, a nawet 5 kg.
A poza tym pięknie im złoili skórę :)
Jak jeszcze w sobotę złoją Niemców, to będę w siódmym niebie!

Obrazek użytkownika ruisdael

19-09-2014 [07:49] - ruisdael | Link:

Zawsze wspaniale kiedy się rusków młóci. A siatkówka? Cóż...taki sport akademicki...

Obrazek użytkownika andzia

19-09-2014 [09:26] - andzia | Link:

Według dzisiejszej psychologii powinnam mieć "traumę",bo ze względu na niski wzrost,przez całą średnią szkołę nigdy nikt mnie nie chciał w swojej drużynie.Traumy nie mam,(punkt dla mnie :)siatkówka jest mi obojętna,ale bardzo się cieszę,że ruskim dokopali.

Obrazek użytkownika angela

19-09-2014 [10:14] - angela | Link:

Dziekuje, musze zaraz wytrzec oczy.
Szkoda ze gina i beda ginac najlepsi.
Po kilku latach takiej przesiewki, w Polsce zostana sami tchórze i szuje.
Dlaczego nie ma u nas lustracji jak na Ukrainie, zeby wrogów Polski i dzialajacych na jej szkode,usunac.
I zeby JUZ WIECEJ NIE GINELI PORZĄDNI LUDZIE.

Obrazek użytkownika Optymista1930

19-09-2014 [21:39] - Optymista1930 | Link:

Walczcie z ufnością! - tak powiedział natchniony kapłan podczas mszy w czasie Pielgrzymki Kibiców do Tronu Królowej na Jasnej Górze, proszę Pani. Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło, także uważam iż czynnik racjonalny ( czyli jego beznadziejność w naszym przypadku ) nie będzie odgrywał tak kluczowej roli...albo inaczej - z naszej Wiary i poświęcenia urodzi się Nadzieja na Wolną Polskę - w co głęboko wierzę!
Pozdrawiam - Bóg z nami! Ufajmy :)