Wojska USA w Polsce, czyli "murzyni będą ruchać!"

https://ostatniakohorta.wordpr...

Amerykanie w Polsce. Dlaczego?

Tak, wiem – USA to szatański kraj rządzony od początku przez masonów – to prawda.

Wiem – demokracja, raz że wcale nie jest idealna i najlepsza, to i tak wszędzie jest fikcją...ale w Stanach najmniej.

Tak czy inaczej, żyjemy w wielkim kłamstwie, a spokój nieświadomej egzystencji ludzi głupich, jest powodem sukcesów kłamców i manipulatorów.

Polityka jest obrzydliwa – bo nasze życie jest obrzydliwe. Nie ma co zganiać na innych, siebie „uświęcając”; nie jest tak, że „źli politycy” i „biedny, sprawiedliwy lud”. Takie „bajerki” są dobre dla idiotów i lewaków – co na jedno wychodzi.

W tej złej polityce musimy brać udział i starać się, by ona była lepsza – o tyle, o ile my będziemy w stanie być lepsi.

Na dzień dzisiejszy sprawa ma się tak, że nie stworzymy w Polsce w kilka lat, silnej, wielkiej, sprawiedliwej i dobrej „Arkadii”, ale możemy stworzyć niepodległe państwo, kierujące się dobrem swych obywateli – czego nie było u nas od roku 1939. Prawda...?

Obecność amerykańskiego wojska w Polsce, nie jest w żadnym stopniu porównywalna do obecności sowietów swego czasu, natomiast w kontekście fizycznego odstraszania tychże, bardzo ważna.

Polska prowadzi od ponad roku niezależną politykę międzynarodową, a obecność Amerykanów nie jest tego zaprzeczeniem, a potwierdzeniem.

Polska tworzy nową jakość w Europie na wielu płaszczyznach; moralnej, kulturowej, politycznej, militarnej, gospodarczej – po prostu całościowo; co jest dowodem na to, iż de facto staliśmy się liderem przemian. Prawdziwych przemian, nie tych z okresu „transformacji ustrojowej”.

Żadne wojska niemieckie do Polski nie wkroczą – bo stacjonują Amerykanie! Wizja niemieckiej destrukcji NATO i sojuszu z Rosją, wali się, a co najmniej podupada. Niezależnie od tego, co mówią oficjalne czynniki niemieckie, Niemcy bardzo kochają i boją się Rosji, oraz bardzo nienawidzą Polski – co jest czynnikiem constans w historii. Tak już będzie, a powody tej nienawiści są doprawdy metafizyczne, co zilustruję porównaniem: Sodoma i Gomora zdeprawowanych, zakłamanych, upadłych i zbrodniczych Niemiec – przeciwko na zawsze katolickiej i z Bogiem, Polsce.

Jest wielu kretynów, którzy wypisują głupoty jak np. „żadnych obcych wojsk!”, „murzyni będą ruchać”, „jesteśmy kolonią amerykańską”, itd...Takoż posłuchajcie:

Jeśli nie chcecie mieć naprawdę obcych, w dużej ilości, okupacyjnych wojsk naszych wrogów na naszym terenie – przestańcie kręcić afery a propos obecności amerykańskiej brygady...Albo nie przestańcie, w każdym razie jest to śmieszne, bądź wyrazem rusofilii.

Tak, murzyni będą ruchać! Wszędzie gdzie są wojskowe oddziały, żołnierze chodzą na baby i tak będzie...Kogoś to dziwi...? Czy może z tego powodu że „murzyni będą ruchać”, należy zapomnieć o politycznych celach i zrezygnować z niezależności w Europie...? A wówczas, za kilka lat, ruchać będą Arabowie – i to w wielkiej ilości – bo ( teoretycznie! ) jakiś kolejny rząd zdrajców, z całą pewnością spełniłby wszelkie rozkazy Niemców – jak to czynił ten pedał Tusk i kukła Kopacz.

To co z tym ruchaniem murzynów koledzy ( np. ) narodowcy...?

Wiecie co...? ( po trzecie ) - prawdziwą niepodległością jest Zbawienie i droga do niego; dziś w czasach globalizmu, każde państwo jest tak samo niepodległe, jak i podległe. Raczej tą niepodległość mierzy się zachowaniem godności narodowej, dobrobytu, tradycji, religii i silnych instytucji.

Nie żyjemy w wieku XIX, a dziś świat wartości i polityczna gra, odbywają się na zasadzie hybrydowej; kto się nie potrafi obracać w takim świecie, ten nigdy nie zrozumie, jaka i o co toczy się w Polsce gra, oraz jakie na tej szachownicy mamy atuty, jakie wykonujemy ruchy...

Ja akceptuję to, że przyjechali do nas Amerykanie, choć „murzyni będą ruchać”,

To jednak wiem, iż bardzo ta obecność nie podoba się Niemcom i Ruskom, a tak się składa, że są to nasi wrogowie najwięksi! Dodatkowo, obecność sił USA, mądrym rządzącym może pomóc i być atutem na drodze do dyscyplinowania pewnych środowisk żydowskich Polsce nieprzychylnych.

...Powiem inaczej: Idzie wojna Ludzie! Polska w tej chwili tworzy sojusze prawdziwe, a nie papierowe jak do tej pory bywało!

Proszę sobie tę konkluzję po swojemu przetrawić...

                                  Optymista1930

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

08-01-2017 [13:43] - Mind Service | Link:

"murzyni będą ruchać!" - A co Ty jesteś rasistą, że coś takiego powtarzasz? To są w większości normalni ludzie. Znam proboszcza, który jest czarny i to całkiem fajny człowiek.

Z resztą artykułu się zgadzam.

Obrazek użytkownika Optymista1930

08-01-2017 [15:54] - Optymista1930 | Link:

Czytaj ze zrozumieniem ombre...

Obrazek użytkownika Mind Service

08-01-2017 [18:40] - Mind Service | Link:

Czytam. I apeluję do Ciebie żebyś nie powtarzał takich obraźliwych określeń.

Obrazek użytkownika Optymista1930

08-01-2017 [21:49] - Optymista1930 | Link:

Przepraszam ale czy jesteś jakiś niemądry...? Rozumiesz co znaczy cudzysłów...?

Obrazek użytkownika Mind Service

08-01-2017 [22:21] - Mind Service | Link:

Wiem co znaczy "", ale powtarzać nie musisz. Załapałeś wreszcie?

Obrazek użytkownika paparazzi

09-01-2017 [00:23] - paparazzi | Link:

W odwecie nasi panowie "będą ruchać" murzynki bo sa tez w armii. Będzie kwita.

Obrazek użytkownika Józef Darski

08-01-2017 [14:04] - Józef Darski | Link:

ich kretynizm polega na tym, że wielu pracuje dla Łubianki za darmo. Ciekawe co kieruje G. Braunem - ulubieńcem polskiej zidiociałej prawicy? Choroba - Businessplan czy ofier?

Obrazek użytkownika Optymista1930

08-01-2017 [15:56] - Optymista1930 | Link:

Nie mnie oceniać kto pracuje i czy za darmo, a kto jest po prostu niezbyt lotny i nie rozumie "szachownicy"; fakt że są powtarzane głupoty trzeciorzędne, w których ma być rozmyte prawdziwe znaczenie i waga rzeczy...

Obrazek użytkownika mada

08-01-2017 [16:10] - mada | Link:

pamiętamy jak prokurator w sprawie Smoleńska zwrócił się do obcego mocarstwa

Obrazek użytkownika mada

08-01-2017 [16:10] - mada | Link:

pamiętamy jak prokurator w sprawie Smoleńska zwrócił się do obcego mocarstwa

Obrazek użytkownika mada

08-01-2017 [16:12] - mada | Link:

Uważam pana za najbardziej przenikliwego komentatora polityki.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

08-01-2017 [21:58] - Teresa Bochwic | Link:

Co to jest ofier?

Obrazek użytkownika wandaherbert

08-01-2017 [14:07] - wandaherbert | Link:

mam nadzieję ,że te durne cytaty ,

to raczej robota troli

Obrazek użytkownika Lektor

08-01-2017 [14:43] - Lektor | Link:

To pytanie, postawione przez autora powinno panu wyjaśnić czyja to jest m.in. robota:
" To co z tym ruchaniem murzynów koledzy ( np. ) narodowcy...? "

Obrazek użytkownika Domasuł

08-01-2017 [14:27] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Niektórym by się przydalo, żeby ich ci murzyni wyruchali :)

Obrazek użytkownika mada

08-01-2017 [15:59] - mada | Link:

poseł Biedorń ma zatwierdzenie

Obrazek użytkownika anakonda

08-01-2017 [15:19] - anakonda | Link:

Przyjdzie czas, ( niedlugo ) ze bedziesz spiewal
na inna melodie, wystarczy ze Trump przysle faktury
do zaplaty za wykonywanie " uslug obronnych ".

Obrazek użytkownika Optymista1930

08-01-2017 [17:40] - Optymista1930 | Link:

Śpiewać będę na taką modłę na jaką chcę. Nie Ty będziesz o tym decydować...

Obrazek użytkownika anakonda

08-01-2017 [19:10] - anakonda | Link:

" Nie Ty będziesz o tym decydować..."

------------------------------------------------
Bron mnie Panie Boze przed decydowaniem o tym co Ty robisz / zrobisz,
mnie wystarczy, ze Ci we wlasciwym czasie przypomne, ze to ja mialem racje.:))

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-01-2017 [18:30] - zbieracz śmieci | Link:

Lata lecą a ty coraz szybciej szczytujesz i to jest nadzwyczajne...!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-01-2017 [18:17] - zbieracz śmieci | Link:

Gdzie wojsko tam od zawsze markietanki i bardaki ale to nie w tym problem Problemem jest takie zabezpieczenie kontrwywiadowcze i osłonowe Amerykanów przed agentura rosyjska bo jak im się pozwoli to możemy być świadkami niejednej prowokacji z mordem włącznie.
pójdzie wtedy w świat a szczególnie do USA jak ta Polska niewdzięczna bo i rasistowska i na dodatek mordują żołnierzy amerykańskich co tu przyjechali aby Polaków bronić .To się może zdarzyć wszędzie gdzie będą i oby się nie zdarzylo

Obrazek użytkownika Art

08-01-2017 [19:38] - Art | Link:

Wzrost biedy w kraju przekłada się na wzrost prostytucji.Opisał to dokładnie Herling Grudziński na przykładzie powojennych Włoch.Po 89 około 1 mln polskich dziewczyn zostało przekazanych we władanie bogatszym Niemcom,a Tusk z Michnikiem i Smolarem pobierali %.Także gorzej być już nie może.

Obrazek użytkownika mmisiek

09-01-2017 [01:03] - mmisiek | Link:

"Żadne wojska niemieckie do Polski nie wkroczą – bo stacjonują Amerykanie!"
- - -
Nieco abstrahując od "murzynów" - niemieckie czołgi nie wjadą tak czy siak. Dzisiaj bardzo wygodnie takie sprawy załatwia się agenturą i V kolumną, a tych u nas ani nie brakuje ani nic nie krępuje.