Zdychaj Charlie! Zdychaj Durczok!

Jest to państwo bandyckie, zbudowane na fundamencie z komuny, teraz umocowane od lat w swym piekielnym charakterze, przy pomocy sodomii, totalnej degeneracji, nienawiści do Dobra i Prawdy, oraz Boga. Jest to państwo, które nie posiada, bo mieć nie może, żadnego prawa. Mówienie o państwie prawa jest bezczelnym skurwysyństwem! Ten satanistyczny i antypolski bantustan, uciosany na bolszewiźmie, jest podtrzymywany brudnymi łapami medialnych kurew, z których wszystkie nadają się do więzienia, bądź na sznurek. Wszystkie! Każda szmata, która bierze udział i pokazuje swą mordę w spektaklu kłamstwa i perwersyjnej nienawiści, jest winna!

Za zdradę Ojczyzny, w Imieniu Narodu, jesteś skazany/a na śmierć!

Wszystko w temacie. Z dziwkami nie powinno się zamieniać słowa, czynić wywiadów. Żadne prawo nie istnieje jednak w tym plugawym chlewie zwanym 'czecia erpe', ani żadne sądy. Takoż i zapomnijmy o jakichś śledztwach, badaniu spraw, czy – heh – wydawaniu wyroków na zdegenerowanych kreaturach – czy to z mediów, czy szczytów władzy resortowych bachorów.

Jeśli są w Polsce jacyś idealiści, chcący prawdziwie uzdrowienia i zmiany 'tego' w Polskę, droga w sumie jest jedna. Pomijam parlamentarne złudzenia o zmianie władzy – choć sam uważam, że głosować trzeba – sądzę, iż tylko całkowitą negacją, sabotażem, wrogą biernością i dywersją na każdym kroku, możemy zniszczyć tego potwora, jaki się wylągł z larwy PRL. Czas zakończyć z nimi rozmowy, udział w goebbelsowskich, propagandowych programach. Czas nie podawać szmatom rąk, nie witać, w ogóle nie odzywać się. Sądy, prokuraturę, milicję, urzędy i instytucje, traktować dokładnie tak samo, jak hitlerowskie z czasów okupacji i Generalnego Gubernatorstwa!

Są to szmaty bez serc, zaprzedane za pieniądze złu, wrogom Dobra, Prawdy, Chrystusa i Polski. Są to kreatury niegodne tytułowania per pani/pan!

O celebrytach, 'aktorach', 'aktorkach' i innych dziwkach z przerąbaną dupą, pisałem już milion razy. Jest to patologiczny wrzód na ciele narodu, a właściwie ciało obce. To środowisko w całości potrzeba na początek obdarzyć najgłębszą pogardą, a docelowo wyeliminować z życia społeczeństwa. Zwyrodnialcy, od lat grzejący się przy piekielnym ogniu, ci co sprzedali swą godność już dawno, powinni najpierw być wszyscy zamknięci w więzieniach, a przy ich sądzeniu winna obowiązywać zasada domniemania winy.

Obligatoryjnie uznany za winnego, śmieć ( 'aktor', 'artystka', 'dziennikarz', polityk, etc ) musiałby próbować udowodnić niewinność, a miałoby to być niezwykle trudne, graniczące z cudem.

Tak miałyby działać polskie sądy, a w tym samym czasie, polski system edukacji musiałby bezwzględnie, od przedszkola skoncentrować się na wychowaniu w duchu tylko i wyłącznie czysto katolickim i patriotycznym, zgodnie z mottem: 'Bóg, Honor, Ojczyzna!'. Osobnicy odmawiający wzięcia rzeczywistego udziału w programie 'Powstań Polsko' ( że tak roboczo nazwę ) otrzymywaliby alternatywę w postaci pozbawienia na zawsze obywatelstwa i usunięcia z kraju!

...W tym samym czasie, sztab następców Kwiatkowskiego, Wendy, Starzyńskiego, pracowałby oddanie i z całych sił, nad tym, by posiadanie polskiego obywatelstwa wiązało się z niezwykłym prestiżem i życiowym dobrobytem! I wiem, że im by się to udało, bo my jesteśmy Polacy!

Jesteśmy stworzeni do walki i wygrywania starć skazanych na klęskę.

'Państwo neutralne światopoglądowo', właśnie zdycha teraz z poderżniętym gardłem we Francji, Anglii, Niemczech, Danii...Cała Zachodnia Europa zdycha!

Zdychaj ty zboczona kurwo! Zdychaj Charlie i zdychaj niemiecka lesbijko! Giń, idź do piekła belgijski pedofilu. A ciebie, Angliku zamieszkujący kościół przerobiony na mieszkania, niechaj poderżną Pakistańczycy!

Litość...? Nie, ja na zgon agresywnych wrogów Dobra i przyzwoitości, Boga, patrzeć chcę z największą przyjemnością! Zdychaj teraz ty wywłoko! Niechaj twoje truchło zgnije, tak jak wcześniej zgniła twoja dusza!

Na szczęście w Polsce...

Tak, mamy szczęście, czego się być może domyślacie...?

Na szczęście w Polsce już nie dojdzie do dużo większego wzrostu poziomu populacji pozaeuropejskiej, ani rozrostu zdegenerowanych i chorych produktów lewackości, politycznej poprawności. Nie dojdzie do tego, gdyż tendencja zostaje zahamowana, a projekt 'multikulti' pada już teraz na naszych oczach.

Dojdzie do głosu normalność, przyzwoitość, oraz wartości, które są warte. A warte są jedynie chrześcijańskie.

Tego oślizłego robaka Durczoka...!

Nie, tak się nie da. Przecież to całe środowisko!

To jest całe środowisko, baa – cały model (a)społeczny, wykreowany przez '25 lat wolności'. 'To' musi być kijami zapędzone do cel, a pamięć takiej obrzydliwości zachowana jako memento, tak by nikomu i nigdy, nie przyszło już w Polsce do głowy budowanie 'nowego, wspaniałego świata'.

Wspaniały, idealny świat to jest Królestwo Niebieskie, a na tym tutaj musimy bez przerwy toczyć walkę z obecnością diabła w naszej naturze. Do tej walki mamy 10 Przykazań i Bożą Miłość.

Ja jednak święty także nie jestem, a w związku z tym nie kryję, iż zboczonych bydlaków takich jak Durczok, w sumie bym wolał wieszać, tak by wyeliminować narzędzia zła, którego przyczyną w Polsce, jest oczywiście brak lustracji i dekomunizacji. Te dwa zaniechania nie pozwoliły nam stworzyć 26 lat temu Polski przyzwoitej. Teraz ta Polska powstanie, choć być może w krótkim czasie przecierpimy jeszcze wiele.

                                                                                                                                                                                                                                                       Optymista1930

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

16-02-2015 [23:03] - cichy | Link:

witam pana.
pisze pan ze cale to medialne towarzycho winno byc przykladnie upokorzone i ukarane przez reszte spoleczenstwa..przeciez oni nas tak juz upokorzyli i zniewolili ze nawet 10.04 nie moglismy pisnac..sfalszowali sfalszowane wybory..uchwalili ustawe UPto67..ciagle nas gnoja na kazdym kroku..amy idziemy za nimi jak te barany na rzeż..ja tu widze paradoks.otoz oni.to wlasnie oni sie przez cale te cwiercwiecze z nas smieja i pogardzaja nami.vide-lis o tym ze barany nie zrozumieja..durczok w kapturze uciekajacy z nie swojego mieszkania..ostatnio dziwnie zachowujacy sie na oficjalnych roznego rodzaju szołach pan powiatowy.etc.etc.przez mgle mi teraz przechodza jakowes doniesienia..swego czasu..z conajmniej 10 lat temu latkowski pisal lub pisal ze napisze lub mowil ze bedzie mowil w nastepnej audycji o siatce pedofilskiej w srod "wiadacych dziennikarzy i spikerow telewizyjnych;wiadacych tytylow prasowych..ze sie posluze dygresja pana blogera marcina brixena..teraz mnie naszla tak dziwnosc..dlaczego nikt w tedy z tymi przeciekami do nikogo nie poszedl??TO NIE JEST DZIWNE?? wtedy byli nietykalni..a teraz nagle juz sa??ktos sie stal niewygodny??za duzo widzial i za duzo wie??
jedno jest pewne..ktos komus buty pastuje..tvn-u ma nie byc..w obecnie znanej formie..ale czy to znaczy ze pozwola na przetarg in lege artis???..czy ten numer z durczokiem ma byc nowym platformersko-wsiowym-ubecko-medialnym "szoł" dla cwokow i baranow ..by nowe tvn i nowy kombinat medialny mogl w nowym otwarciu oglupiac i upodlac ludzi??

Obrazek użytkownika Optymista1930

16-02-2015 [23:45] - Optymista1930 | Link:

Duchowa historia cywilizacji, narodów i ludzi z osobna, ma swój irracjonalny bieg, a ja czuję ( wiem! ), że teraz, w świecie, Europie, a Polsce jeszcze bardziej, będziemy świadkami  - nie, uczestnikami! - wielkiego przewartościowania! Dojdzie do przebiegunowania  - takiego jak w niemądrych, amerykańskich filmach o końcu świata - moralnego. Wrzutki, jakie różne środowiska podają opinii publicznej, są elementem jakiejś ich tam małej gry, tyle że też ( przede wszystkim! ) stanowią krajobraz tej wielkiej zmiany jaka nadchodzi! Ja tego nie przypuszczam, ale wiem. Wszystkie części i strony muru zbudowanego z kłamstwa, kruszą się tak, że zakłamywacze nie nadążają już z klejeniem. Za chwilę wszystko runie!

                                                                        Pozdrawiam Pana :)

Obrazek użytkownika mada

17-02-2015 [08:23] - mada | Link:

Optymista wstał lewą nogą.
W zasadzie się zgadzam. Ale " nic żale nie pomogą, Świat pójdzie swoją drogą."

Obrazek użytkownika postman

17-02-2015 [11:04] - postman | Link:

Przed I Solidarnością było jeszcze mniej, dużo, dużo mniej nadziei. A jednak udało się dokonać dużych zmian. Ale daliśmy się znieczulić i uśpić i ostał się nam jeno.....kolejny bój. Nie wygramy go bez dalszego ciągu Solidarności - świadomej celów, bezlitośnie karzącej, prawej i sprawiedliwej - Solidarności totalnie solidarnej.

Obrazek użytkownika ba.a

17-02-2015 [13:19] - ba.a | Link:

Dlatego nie wygramy.Nie wygramy bo nie ma solidarności,nawet wśród bliskich sobie osób.Nawet nie ma bliskości.
Skażone nasze społeczeństwo zapatrzone jest na szklany ekran,a ponieważ w większości zdolne jest jedynie powtarzać to co tam usłyszy,również zrobi to,co na ekranie zobaczy.
Słuchając wciąż tej samej mrocznej,uwodzicielskiej muzyki,pójdą w tą lepką sieć,już rozciąganą przez chorych na władzę,kłamliwych,zdradzieckich oszustów i ich służalczą hordę.

Obrazek użytkownika polskizdzichu

16-02-2015 [23:57] - polskizdzichu | Link:

"Obligatoryjnie uznany za winnego, śmieć ( 'aktor', 'artystka', 'dziennikarz', polityk, etc ) musiałby próbować udowodnić niewinność, a miałoby to być niezwykle trudne, graniczące z cudem."
Ba nawet wiem kto bedzie takich obligatoryjnie będzie skazywał wszak wszędzie znajdzie się
Łapińskiego i Hryckowiana. Znacie taką gadkę? Sędzia K...e będą krzyże. Ciekawe czy te dwa trójmiejskie Patrioty ją znają?

Obrazek użytkownika nurt

17-02-2015 [05:54] - nurt | Link:

NEOPRL /„170.000 samobójstw z powodu biedy w latach 1990-2012, to hekatomba”https://kefir2010.wordpress.co...
CYTATA:
( )

W social mediach nie używa się wulgaryzmów. Social media to nie życie. Kto na facebooku pisze, że jest biedny, nie ma pieniędzy na mieszkanie i siedzi tu tylko dlatego, bo nie wie co zrobić? Nikt. Mdli mnie na myśl o marketingu w Internecie. Tacy profesjonalni. Tacy zakłamani. Tacy „biedni nowocześni”. Na polskich ulicach rządzi przekleństwo wypowiadane na głos za każdym razem, gdy trzeba otworzyć portfel. Można też zapłacić zbliżeniowo – wtedy wg banków biedy nie widać.

I tak toczy się życie na suchej bułce i bez kawy z cacao kupionej za 15 zł w pięknej kawiarni. Tu każdy mówi do siebie po imieniu. Tu największym żartem jest cena. Tutaj grosze mają znaczenie. Kultura ogranicza się do filozoficznych westchnień i próby pocieszania samego siebie obserwując zachody i wschody słońca. Pozostają spacery w parkach, gdzie matki z dziećmi w drogich wózkach implikują pytanie – czy mnie będzie kiedyś stać na taki luksus jak potomek? Tarantino nie bawi, Spacey nie zachwyca. Mistrzowie estrady dobijają biedaka, który kulturę kocha, ale kradnie ją w największej wypożyczalni świata.

A różnica między ludźmi to często tylko łut szczęścia. Dlaczego Ty masz, a ja nie? – Mamy takie same wykształcenie, takie same oceny, wiemy podobne rzeczy i mamy podobne zainteresowania. Dlaczego Ty masz szczęście, a ja muszę szukać swojego na emigracji? To jest właśnie wielka tragedia społeczna, której zza iPada poseł nie ujrzy.

Tutaj, proszę Państwa, nie ma miejsca na nowoczesne metody motywacji za pomocą tajemnej amerykańskiej metody – trzy kroki do uszczęśliwienia pracownika. Jedyna motywacja to podwyżka – koniec dyskusji.

I zgodnie z obietnicą rozpoczynam eksperyment jak przeżyć za płacę minimalną.

Dzień pierwszy – płacę za mieszkanie.
Dzień drugi – idę po chwilówkę”

Źródło: http://lukaszpiechowiak.blogba...

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

17-02-2015 [16:57] - ExWroclawianin | Link:

Brunatny narodowy i czerwony miedzynarodowy socjalizm czyli bolszewizm WYMORDOWAL NAM BEZKARNIE ELITY D Z I A L A N I A, a dzisiaj mamy w Polsce ELITY PRZETRWANIA czyli ukladania sie z wroga antypolska wladza dla chleba. Takie zachowanie to mentalnosc NIEWOLNIKA ktory nie odwazy sie wystapic przeciwko uzurpatorskiej obcej i wrogiej wladzy. Ludzie ktorzy tak sie zachowuja sa ludzmi, obywatelami 10-ej kategorii, bo wg rosyjskiej "filozofii" cytuje: " Ani idut po linii naimienszego sopratiwlenia" czyli po polsku : "Oni ida po linii najmniejszego oporu". Ich "filozofia zyciowa" to sie dobrze "ustawic" nawet kosztem sasiada, kolegi czy nawet czlonka WLASNEJ RODZINY!!! Wlasnie ci ludzie doprowadzili do upadku nasze panstwo, gdzie nic nie oplaca sie robic czy produkowac, za TO innym OPLACA SIE!!!! To jest mentalny uszczerbek tych ludzi dla ktorych "Bog, Honor i Ojczyzna" to obciach CZY nic nie znaczacy FRAZES.

Dzisiaj musimy aby przetrwac i odwrocic dalsza destrukcje Polski, nawet GDY BEDZIE TO wysokim kosztem, to musimy zaczac z powrotem ODTWARZAC ELITY DZIALANIA I PROMOWAC JE PRZY KAZDEJ OKAZJI. TYLKO ELITY DZIALANIA BEDA ZDOLNE PRZEJAC WLADZE i zrobic to co powinno byc zrobione w 1989 roku czyli MUSZA PRZEPROWADZIC LUSTRACJE, DEUBEKIZACJE, UTYLIZACJE BACHOROW "RESORTOWYCH" ktorzy dzisiaj sie szarogesza i najwazniejsze DOPROWADZIC DO ROZLICZENIA I UKARANIA WSZYSTKICH TYCH BEZ WYJATKU KTORZY ZLAMALI POLSKIE PRAWO I WYRZADZILI KRZYWDE ZWYKLYM OBYWATELOM......SKAZANYM POWINNO SIE SKONFISKOWAC MAJATEK NA RZECZ SKARBU PANSTWA....

Obrazek użytkownika postman

17-02-2015 [21:49] - postman | Link:

Ale nadziei tracić nie wolno. Mówią, że nadzieja ginie ostatnia lecz to nieprawda, bo ginie przedostatnia i dopiero po jej śmierci giniemy my. I nie wolno tracić wiary w Najwyższego, bo może dzięki niemu lecą już ku Moskwie, Berlinowi i jeszcze gdzieś w jedno właściwe miejsce odpowiedniej masy ciałka niebieskie jako taka kara Boska.