MASAKRYCZNA WTOPA PREZESA! - LUDZIE! - GDZIE MY ŻYJEMY!!!???

We wczorajszej „Kropce nad i” – temat afera podsłuchowa - Monika Olejnik rozzłoszczona natarczywym mataczeniem swojego interlokutora niejakiego Giertycha Romana wyjawiła, iż ów adwokat rodziny Tusków w porozumieniu z ludźmi władzy sprokurował listę homoseksualistów, która miała służyć do szantażowania biznesmenów.
  
Wiem, że Polaków już mało, co dziwi, ale spróbujcie sobie uświadomić wagę tego draństwa, jakiego dopuszczają się jedynie gangsterzy rangi wyzutych z sumienia sycylijskich mafiosów.

Ale to jeszcze nie koniec grozy.

Wyobraźcie sobie także, iż ów szemrany mecenas jest prezesem rady Sic! „Instytutu Myśli Państwowej”, w skład której obok niego wchodzą UWAGA!!! Stefan Niesiołowski, Michał Kamiński i Kazimierz Marcinkiewicz.

A więc wychodzi na to, że naszą polską mapę drogową kształtują obecnie: zdegenerowany szantażysta; obłąkany z nienawiści do opozycji szaleniec, którego ktoś dla żartu zrobił profesorem; sprzedajny obleniec zmieniający partie w zależności od kierunku wiatru; i wyłysiały lowelas, który zasłynął z tego, że na wizji odprawiał amory z przygłupiastą podfruwajką. Słowem standardy naszego wywalczonego przez dziesięć milionów Polaków demokratycznego (?) i wolnego (?) państwa ustalają obecnie kreatury, jako żywo przypominające oddanych władzy ludowej politruków z czasów gomułkowskich.
  
Ludzie!!! Gdzie my żyjemy!!! Co się stało z tą naszą świeżo wywalczoną demokracją??? Co dzieje się z Polakami w magmie płynącego z posłusznych (komu?) mediów przekazu „pi-ar”??? Toż to jakiś ponury żart z polskiego państwa. Z Rzeczpospolitej zrobiono za przeproszeniem szambo!!! I należy poważnie rozważyć koniec naszej państwowości!!! I to bynajmniej nie są jakieś żarty z mojej strony!!!

Bo sytuacja jest taka, iż rządzący nami polityczni gangsterzy, którym mimo wybuchu afery podsłuchowej udało się dojechać do wakacji w nadziei, że w letniej porze Polacy zapomną o ich draństwach, bynajmniej nie zasypiają gruszek w popiele.
  
I właśnie w TVN24 i radiu TOK-FM zainaugurowano serię podawanych w lekkiej formie łatwo przyswajalnych programów propagandowych mających na celu zbagatelizowanie dziejącego się zła i ośmieszenie tych, którym jeszcze zależy na tym, co się z Polską stanie. Programy mające skatalizować złość narastającą w ludziach na widok dziejącego się bezprawia. Słowem powróciły czasy "kołchoźników" i "szczekaczek" tylko technologia znacznie lepsza.   

A prawda przedstawia się tak, że nie ma już polskiego państwa, co nota bene potwierdził minister Sienkiewicz, zaś arogancja, bezczelność i buta Platformy sprawiają, iż coraz częściej dochodzę do wniosku, iż ta partia w traktowaniu ludzi jak debili posuwa się znacznie dalej, niż niegdyś PZPR. 

Obiecywano, że będzie inaczej niż w czasach rządów PIS. A co mamy, każde dziecko widzi. Pod rządami Donalda Tuska zdeptano polityczny obyczaj. W dążeniu do partyjnej hegemonii wyzbyto się poczucia wstydu. Nastało prawo dżungli. Kto silniejszy, ten lepszy. Cham chama chamem pogania. Złodziej na złodzieju jedzie! Losy kraju ustalają przy gorzale w knajpach za nasze pieniądze przestępcy, którzy mają w nosie konstytucję i polską rację stanu. Wszystkie chwyty dozwolone. Ważne jest tylko by partia rządząca wygrała kolejne wybory i utrzymała się przy władzy. A po nich choćby potop.

Afera podsłuchowa pokazała, jak na dłoni rażący brak kompetencji i elementarnych zasad moralno etycznych obozu obecnej władzy, a mającemu ostatnimi czasy podejrzanie duży wpływ na polską politykę prezesowi Giertychowi przytrafiła się masakryczna wtopa.  

Jest więc okazja, żeby po wakacjach zrobić z tą szajką porządek i posprzątać Polskę.
  
Lecz, jeśli tym razem Polacy puszczą to draństwo rządzących płazem, będę musiał przyznać rację Jego Ekscelencji Kanclerzowi Cesarstwa Niemieckiego Otto von Bismarckowi, który mówił o Polakach to, co mówił.

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciela akademicki)

Post Scriptum

No i masz babo placek!

Już w pierwszym komentarzu zaatakowała mnie Pani Teresa Bochwic, cytuję jej komentarz:
"A do kogo odnosi się tytuł Pana wpisu "Wtopa Prezesa"? Tekst jest o instytucie, nie o prezesie. Kto czyta taki tytuł, myśli o prezesie PiS. Zaprzeczy Pan? Tak sobie piszemy tytulik dla amatorow PO, a potem tekścik dla PiS? Wiele osób tutaj to wskazywało, nie chciało mi się wierzyć. A jednak...", koniec cytatu.

Z całym szacunkiem, ale myślałem, że komentatorzy Gazety Polskiej są lotniejsi.

Bowiem niniejszą notkę powiesiłem także na Salonie24 i po pół godzinie było już tam pięćdziesiąt komentarzy i ponad tysiąc wizyt, głównie dyżurnych sztabowców Platformy.

A wiecie dlaczego?

Bo w wyniku tego, że z premedytacją dałem podstępny tytuł z tą „masakryczną wtopą Prezesa”, udało mi się zrobić w konia i ośmieszyć wielu dyżurnych sztabowców Platformy, którzy zlecieli się na mój blog jak pszczoły do miodu w nadziei, że znajdą kolejny paszkwil na prezesa Kaczyńskiego, a tu spotkała ich przykra siurpryza, gdyż musieli przełknąć łyżkę dziegciu, gdy się przekonali że faktycznie chodzi o prezesa, ino, że innego. Aż miło było czytać, jak zagotowali (http://salonowcy.salon24.pl/59......).

I myślę, że wytrawny bloger tak właśnie powinien z tą wysługującą się Platformie szarańczą usłużnych dupowłazów pogrywać. Bo jestem prawie pewien, że mnie już prędko nie odwiedzą. A jeśli odwiedzą, to się dziesięć razy zastanowią zanim notkę skomentują. Bo to są cieniasy, które po prostu głupieją w sytuacjach nietypowych.

Niestety tu na Naszych Blogach pani Teresa Bochwic sama się zrobiła w konia i wyszła za przeproszeniem na głupka.

Dlaczego?

Bo zgubiła ją paranoidalnie chorobliwa podejrzliwość w stosunku do autora notki, a dokładniej mówiąc w stosunku do wszystkich i wszystkiego. W jej chorej głowie uroiło się, że ja napisałem tę notkę żeby dołożyć Kaczyńskiemu, co by mi nawet nie przyszło na myśl. Gorzej, posądziła mnie publicznie o defetyzm i kolaborację z Platformą Obywatelską - czytaj: "Wiele osób tutaj to wskazywało, nie chciało mi się wierzyć. A jednak..."

Pani Teresa Bochwic jest blogerką, ale również publicystką prasy prawicowej. Więc myślałem, że potrafi czytać między wierszami i jest na tyle lotna by zrozumieć przekaż mojej notki i zamierzoną pułapkę w jej tytule na popleczników Platformy. Niestety pani Bochwic dała popis dziennikarskiej tępoty i politycznego zacietrzewienia. A to bardzo źle wróży mediom prawicowym i nam, którzy walczymy o Polskę naszych marzeń.

I jeszcze raz powtórzę, że tacy właśnie, jak pani Teresa Bochwic "ortodoksyjnie toksyczni pisowcy" są ogromnym zagrożeniem dla powodzenia planu pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który takie przepraszam za wyrażenie przygłupie komentatorki powinien batem od jego partii odgonić.

A Panią Bochwic należałoby wywalić z wszystkich zespołów prasy prawicowej i internetowych portali kontr-lewackich.
Za co?
Za dziennikarską nieodpowiedzialność, nieuczciwość i głupotę. Powiem więcej Za podłe posądzenie uczciwego i oddanego Polsce blogera (617 notek obnażających draństwo  rządzącej Platformy, czyli de facto sprzyjających PIS-owi i dwa miliony trzysta tysięcy wizyt na blogu) o defetyzm w stosunku do pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego - przypominam jeszcze raz słowa pani Bochwic: "Wiele osób tutaj to wskazywało, nie chciało mi się wierzyć. A jednak...". Za takie oszczercze słowa każdy dziennikarz powinien być na zawsze skończony.

I jeszcze raz powtarzam, nie dotknął mnie atak pani Bochwic na moją osobę, lecz danie przez rzeczoną pożywki wrogom Jarosława Kaczyńskiego, którzy w takich przypadkach słusznie mówią, że "PIS to patologicznie podejrzliwe oszołomy".

Bo gdy mnie zaatakowała "ortodoksyjna" Szamanka (patrz: http://salonowcy.salon24.pl/59...) odpuściłem to blotką trefl, bo to tylko blogerka,. Ale w przypadku pani Bochwic mamy do czynienia z prominentną publicystką prasy prawicowej, której słowa są dokładnie śledzone i analizowane przez naszych wrogów.

Post Post Scriptum

Brazylia przegrała z Niemcami 1 : 7. Więc wszystkim kibicującym za Canarinhos na otarcie łez załączam okolicznościową piosenkę - kliknij na trójkącik!

  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

08-07-2014 [19:52] - Teresa Bochwic | Link:

A do kogo odnosi się tytuł Pana wpisu "Wtopa Prezesa"? Tekst jest o instytucie, nie o prezesie. Kto czyta taki tytuł, myśli o prezesie PiS. Zaprzeczy Pan? Tak sobie piszemy tytulik dla amatorow PO, a potem tekścik dla PiS? Wiele osób tutaj to wskazywało, nie chciało mi się wierzyć. A jednak.

Obrazek użytkownika emilian58

08-07-2014 [20:08] - emilian58 | Link:

Ja chyba nie "dam rady" z tym SZACUNKIEM dla pani Pani Tereso.Bardzo celnie,BRAWO!A Pan Szanowny raczej szanuj myśli swoje i moje i idee również!Ja myślałem zawsze że Szanowny Pan czegoś "takiego" ( raczej nie) nie wyrychtuje.Przykro by mi było gdybym musiał o Panu rozmawiając używać "dziwnych słów".Pozdrawiam i..proszę....

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2014 [20:36] - Andy51 | Link:

Całkowicie się z Panią zgadzam Pani Tereso.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-07-2014 [21:01] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Teresa Bochwic (a także @Andy51 i @Emilian 58)

Z całym szacunkiem, ale myślałem, że komentatorzy Gazety Polskiej są lotniejsi.
Bowiem niniejszą notkę powiesiłem także na Salonie24.
I po pół godzinie było pięćdziesiąt komentarzy i ponad tysiąc wizyt. A wie Pani dlaczego?
Bo z premedytacją dałem podstępny tytuł z tą „masakryczną wtopą Prezesa” i udało mi się zrobić w konia kilku dyżurnych sztabowców Platformy, którzy zlecieli się na mój blog jak pszczoły do miodu w nadziei, że znajdą kolejny paszkwil na prezesa Kaczyńskiego, a tu spotkała ich przykra siurpryza, gdyż musieli przełknąć łyżkę dziegciu, gdy się przekonali że chodzi o prezesa, ino, że innego.
Miło było czytać, jak zagotowali (http://salonowcy.salon24.pl/59...).

I myślę, że wytrawny bloger tak właśnie powinien z tą wysługującą się Platformie szarańczą pogrywać. Bo jestem prawie pewien, że mnie już prędko nie odwiedzą. A jeśli odwiedzą, to się dziesięć razy zastanowią zanim notkę skomentują. Bo to są cieniasy, które po prostu głupieją w sytuacjach nietypowych.

Napisałem o tym w Post Scriptum do notki na Salonie24 - patrz:
http://salonowcy.salon24.pl/59...
I jak tylko dodałem to Post Scriptum, jak nożem uciął urwały się komentarze dyżurnych sztabowców Platformy. A więc metoda działa. Przekażcie tę wiadomość dalej.
A na Pani publicystycznym wyczuciu się zawiodłem. Nie po raz pierwszy zresztą.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

08-07-2014 [21:28] - Teresa Bochwic | Link:

Zręcznie i grzecznie.

Obrazek użytkownika terenia

09-07-2014 [01:30] - terenia | Link:

Szanowna Pani Tereso

Pan Pasierbiewicz usiłuje dokonywać dziwacznych ewolucji erystycznych (nie jest to ani zręczne ani grzeczne)
Taki odnoszę wrażenie po przeczytaniu PS do powyższej notki.
Najlepszym wyjściem wg mnie byłoby nie komentowanie wpisów tego pożal się Boże blogera.
Epatowanie czytających ilością napisanych notek,ilością komentarzy do nich,ilością odwiedzających bloga jest
de facto nie troską o los Polski,lecz wyrazem wybujałego ego.
Dobrze,że na tym blogu autor nie może banować wpisów nie pasujących Jego wyobrażeniom.

pozdrawiam Panią bardzo serdecznie

Jako krakowianka przepraszam Panią za niewybredne epitety pod Pani adresem napisane przez nauczyciela akademickiego.

"toksyczna,ortodoksyjna pisówka" terenia

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [10:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

Właśnie przyszedł Paniom w sukurs profesor Jan Woleński. Gratuluję nowej koalicji!!!

A oto, co znalazłem w necie:
http://yelita.pl/artykuly/art/...

Obrazek użytkownika terenia

09-07-2014 [15:13] - terenia | Link:

Doprawdy rozczarował mnie Pan gratulując "nowej koalicji".
Czyżby swoje wnioski opierał Pan na zasadzie "sądzę Ciebie według siebie"
Pan się miota w swoich poglądach,dziwacznych propozycjach rozwiązań dla strony patriotyczno-niepodległościwej,
Wydawało mi się,ze prezentuje Pan istotnie wartościowe i niezależne myślenie.
Jednakowoż,gdy zaczęłam czytać pańską blogerską publicystykę,niestety coś zaczęło w pewnym momencie zgrzytac.
Niestety owymi wpisami nie potwierdza Pan zdeklarownych,zdecydownych poglądów....stoi Pan poniekąd w rozkroku.
Zdecydowanie lepiej czyta się pańską beletrystykę choćby nawet "Magię namiętności"...lekkie pióro,dobry język.
A "Epopeja helskiej balangi'" ....perełka.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [16:19] - Krzysztof Pasie... | Link:

"A "Epopeja helskiej balangi'" ....perełka..."
-----------------
Miałem coś napisać o perłach... ech! kończę, bo znowu coś chlapnę.

PS. Gdzie Pani zdobyła moją "Epopeję helskiej balangi"? Pytam z ciekawości, bo to niedostępna bibliofilska pozycja.

Obrazek użytkownika terenia

09-07-2014 [18:29] - terenia | Link:

Otrzymałam "Epopeję...." w 2007 roku w prezencie,jako ze najbliżsi,przyjaciele,znajomi wiedzą iż jestem miłośniczką
książek (bardziej cenię prezent książkowy niż jakieś czekoladki,kwiaty itp)

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-07-2014 [20:28] - jazgdyni | Link:

Wkurzył się Pan, Panie Krzysztofie!

Te same emocje nami targają. Ja już mam dość.
Rano to wyłożę dobitniej.

Serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika emilian58

08-07-2014 [20:48] - emilian58 | Link:

Czy to znaczy że JAZ nie naoliwiony jest?Zobaczymy rano?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-07-2014 [21:02] - Krzysztof Pasie... | Link:

No to czekam niecierpliwie na Pańską jutrzejszą norkę.

Serdeczności.

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

08-07-2014 [20:45] - Jan Własnowolny | Link:

"Dajcie Polakom rządzić,

a sami się wykończą"

------------------- Otto von Bismarck

*****

MYŚLENIE BOLI
więc ojcem współczesnego prawa jest
kciuk starożytnego Rzymu

DYKTATOR ODSZEDŁ
--------------- DYKTATURA ZOSTAŁA

Podporządkować sobie wszystko co żyje, zniewolić, stłamsić,
zmanipulować dla swoich interesów – oto ich cel nadrzędny.
Po trupach. Władza i pieniądze - Uber alles !!!
Za wszelką cenę ponad wszystko.
Fanatyczny egocentryzm - to największy dramat ludzkości.
To tragiczny nieodwracalny umysłowy kołtun.
Jakże często przyczyna rujnujących wojen.

***

Są osoby publiczne i domy publiczne.
Jedni i drudzy funkcjonują dla pieniędzy z tą różnicą,
że prostytutki w ocenie ludzi to margines społeczny.
Ale nazywanie prostytutki k.... to błąd,
bo k.... to charakter, a prostytutka zawód.

***

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-07-2014 [21:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

;-)))

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika stan43

08-07-2014 [20:58] - stan43 | Link:

"Obiecywano, że będzie inaczej niż za rządów PiS". No i o co chodzi? Czy nie jest INACZEJ?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-07-2014 [21:04] - Krzysztof Pasie... | Link:

Nie. Jest po stokroć gorzej.

PS. Czasem trzeba czytać między wierszami. Niestety nie wszyscy to potrafią, więc nie mam żalu, że Pan nie pokumał, o co chodzi.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Sir Winston

08-07-2014 [21:16] - Sir Winston | Link:

Panie Krzysztofie! "rozważyć koniec naszej państwowości"?
Ona od 25 lat jest czysto fasadowa. Proszę rzucić okiem tutaj.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [08:31] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Sor Winston

Wiem, ale wciąż się łudzę, iż tak jeszcze do końca nie jest. Że się ludzie w końcu zbudzą.

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

08-07-2014 [22:10] - CzarnaLimuzyna | Link:

"Co się stało z tą naszą świeżo wywalczoną demokracją???"

Nigdy nie walczyłem i nie mam zamiaru walczyć o demokrację
chodzi o wolność gdzie jedyną granicą dla niej, jest prawo oparte na etyce
Degeneraci, których Szanowny Pan był łaskaw malowniczo opisać
wzięli się z demokracji - dwóch z nich swego czasu było rekomendowanych
przez prezesa PiS. W tym sensie tytuł "Wtopa prezesa" da się jakoś uratować ;-))

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [08:29] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Czarna Limuzyna

Przekorny ten Pański komentarz. Ale właśnie takie komentarze lubię.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Janko Walski

08-07-2014 [22:23] - Janko Walski | Link:

"będę musiał przyznać rację Jego Ekscelencji Kanclerzowi Cesarstwa Niemieckiego Otto von Bismarckowi, który mówił o Polakach to, co mówił"

To spokojnie już może Pan przyznać, tyle tylko, że rozumowanie jest błędne.

Reakcja Tuska et consortes na kolejny skandal nie jest żadną arogancją i pokazywaniem buty tylko wynikiem badań testowych na kilka możliwych reakcji na małych próbkach i przyjęcie najkorzystniejszej. Do tych badań pijarowcom Tuska potrzebny był tydzień. Tak dzieje się przy każdej większej z 2200 afer PO.  Poprawność tego rozwiązania łatwo może Pan zweryfikować w swoim środowisku. Wystarczy porozmawiać z nienawidzącymi PiSu zwolennikami PO którzy, jak przypuszczam również na UJocie dominują.

To nie Polaków en bloc  obciąża ten kuriozalny brak reakcji tylko zsowietyzowane elity, które zastąpiły prawdziwe elity mordowane przez Baumanów. Sądzę, że na uniwersytetach widać to jak na dłoni.

Prości ludzi, z którymi stykam się u mnie na wsi po sąsiedzku pukają się w czoło słysząc Żakowskiego. Otumanieni są tylko posiadacze nowych domów i tojot.

Dlaczego tak jest? Drążę ten temat od dawna.  Jeszcze w czasach "s" zwróciłem uwagę na jednomyślność po stronie "S".  Nie przeszkadzało mi to specjalnie, bo to co zdominowało opinię zgadzało się z grubsza z moim widzeniem. Nie mniej jednak możliwych było wiele wariantów. Zastanawiałem się co decydowało o przyjęciu jednego, gdzie był ten trust mózgów. Odpowiedź: nigdzie! Albo wszędzie. Po prostu nowe elity zachowywały się stadnie. Pozostawienie mediów po 1989 roku w rękach wytrawnych speców od manipulacji dobranych przez ludzi pokroju Urbana utrwaliło ten stan.

Czas przyjąć do wiadomości, że bez komunikacji społecznej jesteśmy stadem baranów. Każdy naród jest stadem baranów, o czym świadczy masowe uwielbienie przez Rosjan Stalina czy przez Niemców Hitlera.

Węgrzy także długo nie reagowali. Nawet lecenie odkrytką węgierskich odpowiedników Komorowskiego, Tuska, Kwaśniewskiego i podobnych nie wywołało reakcji...

Ta diagnoza powinna ukierunkować działania wszystkich, którzy nie godzą się na to co mamy.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [08:27] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Janko Walski

Bardzo Panu dziękuję za ten mądry komentarz.

Serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

08-07-2014 [22:36] - xena2012 | Link:

faktycznie powiało grozą w programie pani Olejnik.Ale gospodynię programu zgorszył jedynie fakt sporządzenia przez naszego Jamesa Bonda Jego Premierowskiej Mości listy homoseksualistów biznesmenów przeznaczonych do szantażu. Gdyby chodzilo o zwykłych heteroseksualnych biznesmenów botoks w policzkach pani Moniki Olejnik nie trząsłby się w tak świętym oburzeniu. Czas więc i na święte zdziwienie widząc dostojne fizjonomie członków Instytutu Myśli Państwowej ,bo o jakimkolwiek dorobku tej instytucji chyba nikt nigdy nie słyszał,nikt też by nie uwierzył ,że w tych głowach moze się wykluć jakakolwiek myśl zwłaszcza państwowa.Nasz agent szaleje,działa na dwa fronty,rozwala partie i rządy tylko patrzeć jak takiego asa zwerbuje CIA.Oby w pakiecie dać im jeszcze tych panów z Instytutu.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [08:22] - Krzysztof Pasie... | Link:

No właśnie.

Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika mada

08-07-2014 [23:43] - mada | Link:

Myślę, że Stan43 chciał napisać, iż jest INACZEJ, bo Jest stokroć gorzej.

Obrazek użytkownika terenia

09-07-2014 [00:55] - terenia | Link:

Szanowny Panie

Pańskie ps dotyczące komentarza pani T.Bochwic..."chorej głowie","dziennikarskiej tępocie","ortodoksyjni toksyczni
pisowcy","przygłupie komentatorki","bezdenna głupota"...świadczą raczej o pańskim zacietrzewieniu i doprawdy
stanowią wyraz elegancji i szacunku dla kobiet.Tylko pogratulować.
Kapitalny tytuł otrzymał Pan S24 "socjotechnik medialny"
Ktokolwiek wyrazi swoje zdanie w komentarzu,które Panu nie odpowiada zaraz przypina pan łatkę "ortodoksyjny pisowiec".Nie myli się komentator z S24 ....narcyz z przerośniętym naukowym ego.
Być może pisał Pan to ps po drugiej wizycie w całonocnym sklepie i stąd ten nieposkromiony język,wszakże to
nie jest usprawiedliwieniem.

Proszę ochłonąć i zastanowić się,czy takie dopiski przystoją dżentelmenowi za jakiego pan się uważa.

Wstydzę się za pana jako krakowianka.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [10:46] - Krzysztof Pasie... | Link:

Ostatnie zdanie komentarza Pani Bochwic brzmi: "A jednak". Jest to jednoznaczne oskarżenie blogera o sprzyjanie Tuskowi i jego Platformie i krecią robotę dla PIS i Jarosława Kaczyńskiego.

Proszę się zastanowić, jakby Pani zareagowała, gdyby pani Bochwic rzuciła takie oskarżenia na Panią? A teraz radzę się mocno stuknąć w czółko.

Pozdrawiam.

PS. Właśnie przyszedł Pani w sukurs profesor Jan Woleński. Gratuluję przyjaciela!!!

Obrazek użytkownika terenia

09-07-2014 [13:17] - terenia | Link:

Radzi Pan co niektórym,by mocno stuknąć się w czółko,zatem proponuję by zaczął Pan od siebie(zanim zacznie Pan
okładać na ślepo chamskimi przymiotnikami.Najwidoczniej bywanie częste w Piwnicy pod Baranami,tudzież w Klubie
Pod Gruszką wyraźnie obniżyły pańskie możliwości intelektualne.
"Uderz w stół a nożyce się odezwą"
Tak Pan odbiera komentarz Pani Teresy Bochwic,jako jednoznaczne oskarżenie o sprzyjanie Tuskowi?
Dziwne! a tak na marginesie "tylko winni się tłumaczą"

Proszę nie dobierać mi przyjaciół (np.w osobie Pana Woleńskiego)

Jak ja zareagowałabym,będąc na pańskim miejscu ?Napisałabym na priv do Pani Teresy prośbę o usunięcie komentarza,którym poczuł się Pan dotknięty.W sytuacji nie spełnienia prośby uzasadnione byłoby odniesienie się
do komentarza w ulubionym przez Pana "eleganckim" stylu.
A tak zachował się Pan jak chłopiec z piaskownicy,któremu zabrano zabawkę.
Smutne i żałosne.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [16:13] - Krzysztof Pasie... | Link:

@terenia

Będę się jednak przy tym czółku upierał.

pozdro.

PS. Skoro bywanie w Piwnicy pod Baranami i Klubie dziennikarzy pod Gruszką jest takie straszne, to bardzo jestem ciekaw, gdzie według Pani najlepiej w Krakowie bywać? Będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź.

Obrazek użytkownika gorylisko

09-07-2014 [02:38] - gorylisko | Link:

panie drrrr...pomysł przedni, bo zajrzałem tutaj zainteresowany czym tu się prezes Kaczyński naraził drrrrrowi P.
a tu niespodziewanka...
ale inwektywami wobec pani Teresy Bochwic zbliżył się pan do poziomu tasiemców (wszelkie prawa zastrzeżone)
szkoda... bo zacząłem zmieniać po trosze zdanie o panu... ale jak widzę, słoma ma tę zaletę, ze zawsze jakoś z butów wyglądnie...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [08:38] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

Ostatnie zdanie komentarza Pani Bochwic brzmi: "A jednak". Jest to jednoznaczne oskarżenie blogera o sprzyjanie Tuskowi i jego Platformie i krecią robotę dla PIS i Jarosława Kaczyńskiego.

Proszę się zastanowić, jakby Pan zareagował, gdyby pani Bochwic rzuciła takie oskarżenia na Pana? A teraz radzę się mocno stuknąć w czółko.

Pozdrawiam.

PS. A jak Pan ochłonie polecam lekturę mojej notki pt. "Niezniszczalny" - patrz: http://salonowcy.salon24.pl/44...

Obrazek użytkownika zawadiaka

09-07-2014 [06:33] - zawadiaka | Link:

Jak dla mnie to znalazłem tu tylko potwierdzenie swoich przypuszczeń. Chodzi o ilość a nie o jakość. Szkoda. Bo po nauczycielu akademickim powinienem się spodziewać czegoś innego i tegoż oczekiwać. Tymczasem...
Ani tu kultury akademickiej ani też publicystyka nie aż tak lotna jakby na to autor pozował. Cóż, nie zawsze alkohol idzie w parze ze stukaniem w klawiaturę. Bo niby jak usprawiedliwić takie wybryki szanownego anuczyciela? O ile wogóle o jakimkolwiek usprawiedliwianiu może być mowa. Ot taka kultura, raczej.

Co do samgo meritum, czyli tytułu notki. Jak mniemam wie Pan, w końcu nauczyciel, że ten akurat portal jest przeznaczony głównie dla osób podzielających poglądy raczej patriotyczne, pro PiSowskie, anty systemowe i wogóle jest to miejsce spotkań blogerów i komentatorów o zdecydowanie pro polskim nastawieniu. Tymczasem umieszcza Pan tu, jak sam Pan przyznaje, prowokacyjny tytuł notki, w obszarze zarezerwowanym dla treści które, my (chyba mogę tak się wyrazić) uznajemy za oazę wolną od języka i zwyczajów panujących na takich tam salonach, dajmy na to. Nam tutaj nie są potrzebne podchody organizowane dla zdobycia poklasku. My tu jesteśmy głównie po to by tak znaczyło tak, nie znaczyło nie. Bez niedomówień, aluzji i podtekstów. Prosto w oczy prawdą, całą prawdą. Ale skoro rajcuje Pana ilość wejść na Pana blog i na tym tak bardzo Panu zależy... Można i tak, tylko co z tego dla nas, tutaj wynika? Chyba tylko to, że oto mamy tu między nami kogoś kto jest skory do flekowania. Szkoda tylko że robi to nauczyciel akademicki. Nawet, albo zwłaszcza, jeśli jest emerytowany. I tenisista, co to powinien znać zasady fair play.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [10:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Zawadiaka

Nie ma sensu Panu odpowiadać na ten komentarz, gdyż Pan jest tak samo oszołomiony podejrzliwością do wszystkich i wszystkiego, jak pani Teresa Bochwic. Koniec. Kropka.

W wolnej chwili zapraszam do lektury - http://salonowcy.salon24.pl/44...

Pozdrawiam.

PS. Właśnie przyszedł Panu w sukurs profesor Jan Woleński. Gratuluję!!!

Obrazek użytkownika hertrich

09-07-2014 [08:50] - hertrich | Link:

Otto von Bismarck był (po 1871 r.) kanclerzem Rzeszy Niemieckiej a nie Cesarstwa Niemieckiego. Autor zna się na historii równie znakomicie jak na większości innych spraw.
Jan Woleński

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [09:01] - Krzysztof Pasie... | Link:

@hertrich

Trollom już dziękujemy.

Znalezione w necie:
http://yelita.pl/artykuly/art/...

Obrazek użytkownika hertrich

09-07-2014 [13:25] - hertrich | Link:

Rzecze (w pluralis majestaticus) Jego Ekscelencja Krzysztof von Pasierbiewicz, Wielki Podkanclerzyk Rzeszy Wolsko-Warczącej z siedzibą w Kultowym Barze Rio w Krakowie..
Jan Woleński

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [14:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

@All

"Rzecze (w pluralis majestaticus) Jego Ekscelencja Krzysztof von Pasierbiewicz, Wielki Podkanclerzyk Rzeszy Wolsko-Warczącej z siedzibą w Kultowym Barze Rio w Krakowie..
Jan Woleński
--------------------------------
Napisał pieszczoszek i autorytet moralny Salonu III RP, a zarazem laureat najbardziej prestiżowego wyróżnienia naukowego w Polsce za rok 2013 (dwieście tysięcy złotych na rękę). Więc sami Państwo możecie ocenić poziom intelektualny utytułowanego trolla.

Obrazek użytkownika felek

09-07-2014 [21:31] - felek | Link:

A jednak strasznie się Pan zapędził w tym ataku na p. Bochwic. Zupełnie niewspółmiernie. Zwłaszcza, że jest jednak coś na rzeczy z tym tytułem. Nie jest on najlepszy. A bilans domniemanych zysków i strat nie jest ani tak korzystny, ani tak oczywisty jak Pan raczy reklamować.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [22:55] - Krzysztof Pasie... | Link:

A Pan by się nie zapędził, jakby ktoś z naszych Panu zarzucił kolaborację z Platformą?

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

09-07-2014 [23:19] - Teresa Bochwic | Link:

Dziekuję za słowa zrozumienia i sympatii osobom, które je tu napisały.