Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Górą kaczki

Izabela Brodacka Falzmann, 07.05.2014
Kiedyś mówiliśmy : " orła wrona nie pokona" Mamy dowód że nie pokona kaczki i że inteligentna i opiekuńcza kaczka poradzi sobie z każdą przeprawą. Proszę wpisać w wyszukiwarkę: .Kacza Przeprawa przez Al. Ujazdowskie / Duck family crossing a road in Warsaw.
A swoją drogą ten uroczy filmik świetnie nadaje się na spot wyborczy.
Kwestia praw autorskich do filmu  i honorarium dla aktorów jest chyba do załatwienia.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4909
jazgdyni

jazgdyni

07.05.2014 09:33

Witaj Izo
Od lat jestem zaprzyjaźniony ze stadem kaczek z pobliskiego stawku. Często przylatują do ogródka. Wypalę sobie z kaczorami papieroska i pogadamy sobie. W tym roku mam w stadku nawet kaczkę albinoskę. U mnie, bądź, co bądź, 400 km na północ siedzą jeszcze na jajkach i dzieciaków nie ma.
Tutaj na filmie zagrożeniem byli gówniarze na rowerach i ta wścibska wrona.
Jest to urocze i od rana poprawia humor.
Serdeczności
izabela

Izabela Brodacka Falzmann

07.05.2014 09:38

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Witaj Izo Od lat jestem

Przyznam się, że ten film też poprawił mi humor. To co wydaje się niemożliwe okazuje się, że jest możliwe. Bierzmy przykład z dzielnej kaczki. Pozdrawiam serdecznie.
wandaherbert

wandaherbert

07.05.2014 11:12

Tak to swietny pomysl na spot wyborczy PiS.Jest bardzo pouczajacy ,pokazujacy odwage ,opiekunczośc , optymizm ,a zarazem zawiera duża porcję humoru .Pozdrowienia dla milosnikow kaczek
izabela

Izabela Brodacka Falzmann

07.05.2014 12:43

Dodane przez wandaherbert w odpowiedzi na Tak to swietny pomysl na spot

Ja też pozdrawiam. Podczas rejsów na Jezioraku zawsze mamy problem z kaczkami. Wnuczka pasjami je dokarmia głucha na wszelkie argumenty, że nie powinno się ingerować w środowisko naturalne. Potem okazuje się, że dokarmiają je wszyscy tyle, że po cichu. Obserwowaliśmy wiele razy adopcję zagubionych kacząt przez matkę innej gromadki, różniącej się od pierwszej rozmiarami. Kaczka początkowo się srożyła i odpędzała obce dzieciaki, a wreszcie spuszczała z tonu i pozwalała im pływać za sobą, brała je pod opiekę. Koło rezerwatu Widłągi jest siedlisko orła białego. Trzeba zobaczyć jak dzielnie bronią kaczki młodych przed drapieżnikami. Jak jednak trafnie zauważyła wnuczka jesteśmy po stronie kaczek, a to znaczy, że młode orła będą głodne. Łańcuch pokarmowy nie budzi mojej sympatii i podziwu. Jestem chyba złym przyrodnikiem.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

07.05.2014 13:52

Ogromne dzięki za ten film. Moje stadko już dorosło - i poleciało w świat dumne ze swej przynależności do kaczego stada :)
izabela

Izabela Brodacka Falzmann

07.05.2014 20:03

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Ogromne dzięki za ten film.

To naprawdę powód do dumy. Pozdrawiam serdecznie.
Piotr M.

Piotr M.

08.05.2014 02:09

Ten film to sielanka. Tu mozecie zobaczyc prawdziwy horror na autostradzie w Toronto: youtube.com
Izabela Brodacka Falzmann
Nazwa bloga:
Blog autorski

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 063
Liczba wyświetleń: 7,770,914
Liczba komentarzy: 21,370

Ostatnie wpisy blogera

  • Było, ale nie minęło
  • Ukraina zmierza w kierunku nazizmu
  • Kto płaci za orkiestrę, wybiera muzykę

Moje ostatnie komentarze

  • Jaruzelska nie gloryfikowała. Ona sobie kpiła. I to mi się własnie nie podobało. Natomiast jestem w posiadaniu listów pana Przedpełskiego właściciel domu przy ulicy Ikara przejętym po Jaruzelskim…
  • Pisałam kiedyś niechetnie o klanie Spiewaków ale Jana będę bronic. Pomaga lokatorom bezprawnie wyrzucanym z mieszkań i zajmują go sprawy Warszawy. Moim zdaniem nie jest groźna lewicowa wrazliwośc.…
  • Ale to nie znaczy, że nalezy zakazać uzywania wentylatórów. Wydalanie też jest nieuchronne. Czy nalezy negować istnienie wodniczki tętniącej?Cóż winny jest nieszczęsny pantofelek, że tak ma? Gorzej…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Upadek edukacji. Tym razem piszę jako fachowiec.
  • Historia pewnej kamienicy
  • Śpioszki rozmiaru XXXL

Ostatnio komentowane

  • RinoCeronte, Nadzieja umiera ostatnia Panie Lechu...
  • RinoCeronte, A takie Podwieczorki przy mikrofonie?  Ech łza się w oku kręci Panie Malinowski.
  • Tomaszek, Trzeba pilnować kasy . Bo pieriestrojka czyli pieriedyszka nie wyszłaby bez pieriechwatyzacji . A w zasadzie po to to było i przyszło po wojnie dopiero w momencie wystarczającej akumulacji . 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności