Do Ziemkiewicza

Skoro nazwał mnie sektą to ja też mam coś dla niego:

"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić!"

"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić!"

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Franek_Kimono

09-12-2013 [13:24] - Franek_Kimono | Link:

Należałoby przypomnieć Panu Ziemkiewiczowi, bo chyba nie wie, że główni liderzy tego nowego cudownego projektu na którym wyzywa ludzi od sekciarzy - "Polska Razem" to właśnie ludzie z tego co nazywa mafią - PO. Niech nie udaje idioty i nie robi z nich ludzi.

Obrazek użytkownika Magdalena

09-12-2013 [13:49] - Magdalena | Link:

on jest republikanin i nie interesuje go atmosfera sekciarsko-spiskowa, co zresztą od dawna powtarza, więc skąd to zdziwienie. Proste.

Obrazek użytkownika tadeusz.K

09-12-2013 [14:48] - tadeusz.K | Link:

- chyba z RPA.

Obrazek użytkownika fritz

09-12-2013 [13:47] - fritz | Link:

Wedlug Ziemkiewicza (artykul w Rzepie) Polacy powinni zrezygnowac z panstwa i sie niemieckim gauem, terenem administrowanym przez Niemcow co wlasnie absolutnym marzeniem Niemcow jest. Dlatego tak wsciekle PiS i JK atakuje. Celem JK jest silna, niepodlegla Polska i Polacy dumni z polskosci. JK jest ta zapora dla niemieckich oblednych szowinistycznych celow.

Ziemkiewicz atakujac JK walczy przeciwko Polske niepodleglej i identifikuje sie z niemieckim szowinizmem i obledem mocarstwowym.

A z tego wynika sprawa oczywista:

"Niemiecka agentura wplywow i Ziemkiewicz, to dwie strony tej samej monety".

Tytul: Polityka realna – czyli jaka
http://www.rp.pl/artykul/36887...

Obrazek użytkownika ruisdael

09-12-2013 [14:08] - ruisdael | Link:

że zawsze Pan to powtarzał, a ja nie wierzyłem. Teraz słowo stało się ciałem. Chapeau bas.

Obrazek użytkownika fritz

09-12-2013 [15:46] - fritz | Link:

Ale mniej wiecej po dwuletnim czytaniu jego felietonow stalo sie jasne, ze jego ataki na JK nie maja nic wspolnego z zwykla ludzka antypatia tylko z bardzo precyzyjnie prowadzona operacja medialna, zwlaszcza kiedy wzielem pod uwage moment tych atakow i sposob atakowania: demagogia nieprawdopodobna, argumentacja na celowym klamstwie oparta.

Mamy ze tak powiem 2 Ziemkiewiczow:
jednego od michnikiowszczyzny, kterego cenimy i drugiego,
z drugiej strony monety niemieckiej agentury, bedacego jej rewersem (druga, uzupleniajaca strona monety)

pozdrawiam

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

09-12-2013 [22:43] - Teresa Bochwic | Link:

Ziemkiewicz od kilkunastu lat pisze to samo, co Zychowicz w "Pakcie Ribbentrop - Mołotow", tylko pisał zawsze tak dużo, że można było przeoczyć. Ja nieraz myślalam, że to takie pseudożarty, ale okazało się, że nie.

Obrazek użytkownika rob2004

09-12-2013 [13:48] - rob2004 | Link:

Kochani "pisowcy" (ciekawe, że na co dzień tak do mnie zwracają się inni) zrozumcie, że:
1. Partie są dla nas, a nie my dla nich.
2. Partia w systemie demokratycznym ma przedstawiać punkt widzenia swoich wyborców, a nie to co ona uważa za jedynie słuszne.
3. Ziemkiewicz wspiera każde działanie obywatelskie po prawej stronie sceny politycznej wierząc słusznie, że tylko z wielu strumyków może powstać jedna wielka rzeka.
4. Promuje obywatelskość ponieważ marzą mu się przedwojenne standardy, gdzie połowa obywateli była członkami jakiś grup politycznych lub społecznych - dziś połowa chodzi tylko na wybory, a 90% z nich jest bardziej widzami niż obywatelami.
5. Liga Kolonialna przed wojną liczyła 1 milion członków - dziś PiS liczy około 40 tyś osób. O jakich proporcjach obywatelskości tu mówimy?
6. Ziemkiewicz nie jest zakładnikiem Prawa i Sprawiedliwości - i słusznie. Żaden z nas nie powinien być. Działacze partyjni mają starać się o nas - tymczasem takie myślenie jak wyżej powoduje, że nie robią nic w terenie, a Polska prowincjonalna ginie.
7. Dobry rolnik to ten co sieje i zbiera, zły to ten, który zbiera tylko to co samo się zasiało - zobaczcie co robią terenowi działacze Prawa i Sprawiedliwości, a sami dowiecie się jaką grupę rolników oni stanowią.
8. Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość ponieważ tylko w ten sposób można odepchnąć czerwonych od "koryta", ale nie zmienia to faktu, że widzę mankamenty tej partii i brak zaangażowania w sprawy polskie sporej części członków i działaczy tej partii.

Obrazek użytkownika adriano

09-12-2013 [15:17] - adriano | Link:

opisałem je w Przedstawiam wyniki wyborów 2015, ale to nie zmienia faktu, że Ziemkiewicz poparł Tuska bis czyli Gowina, który

głosował za
1. Za podwyżką VAT
2. Za zmianami w OFE
3. Przeciw dziennej kapitalizacji odsetek
4. Za podwyżką składki rentowej
5. Za nierealnym budżetem na 2013 rok

Milczał gdy bito i opluwano ludzi na Karkowskim Przedmieściu modlących się pod krzyżem

Jako Minister Sprawiedliwości nie zrobił nic w sprawie Smoleńska, nie powiedział nawet nic mocnego w sprawie "pracy" "prokuratury".

Można wyliczać jeszcze bardzo długo. Ziemkiewicz użył słowa sekta, którego używano wobec modlących się na KP, rodzin smoleńskich, PiSu i każdego kto nie zgadzał się na propagandę rządową w sprawie Smoleńska, dlatego uważam, że to wilk w owczej skórze.

Obrazek użytkownika rob2004

10-12-2013 [13:57] - rob2004 | Link:

Mamy własnie cały czas z problemem z uznaniem, że rzeczywistość jest binarna, czyli zero-jedynkowa.
Po krytyce Prawa i Sprawiedliwości i części jego elektoratu w książce "Czas wrzeszczących staruszków" Adam Michniak zaprosił Ziemkiewicza do współpracy w Radiu TOK FM.
Jednak kiedy okazało się, że krytyka Jarosława Kaczyńskiego to nie wszystko co Ziemkiewicz ma w swoim repertuarze i równie chętnie "dokopuje" on w swoich audycjach salonowi, po kilku miesiącach współpracę zerwano (ostatnio nawet odbył się proces sądowy pomiędzy oboma panami).
Ziemkiewicz jest anty-salonowcem i co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Jest też anty-lewakiem.
Ale nie znaczy to, że bezkrytycznie ma popierać Prawo i Sprawiedliwość.
A co do jego wystąpienia u Gowina - teorię o "sekcie" i "mafii" można przeczytać od wielu lat w felietonach Ziemkiewicza. Więc nie jest dla mnie to żadna nowość. Skąd więc nagle teraz to obruszenie?
Jest za to inna kwestia - czy wspierając partię Gowina Ziemkiewicz osłabia Prawo i Sprawiedliwość?
Moim zdaniem nie - dziś ludzie zawiedzeni PO odchodzą do SLD lub wyłączają się w ogóle z życia politycznego. Wyborcy PO raczej nie stają się zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości - zbyt wiele lat byli tresowani, aby teraz nagle zaprzeczyć temu wszystkiemu w co dotychczas wierzyli, a tym samym udowodnić sobie i innym, że dali się tak łatwo zmanipulować.
Jeśli więc część ludzi zniechęconych Tuskiem i nie widząca siebie jednocześnie w szeregach zwolenników SLD zagłosuje na Gowina zamiast pozostać biernie w domach będzie to sukces polskiej prawicy czy porażka?
Czy Prawo i Sprawiedliwość jest wstanie wygrać wybory, aby rządzić samodzielnie bez koalicjanta? Czy Prawo i Sprawiedliwość będzie na tyle silna w parlamencie, aby przebić prezydenckie veta? Moim zdaniem nie - potrzebny jej będzie koalicjant.
A kogo dziś widzicie w roli koalicjanta dla Prawa i Sprawiedliwości? Ja takiej partii w obecnym układzie politycznym nie widzę.
Więc co nas czeka? Pat i kolejne stracone lata?
Radze pomyśleć i się zastanowić. Życie ucieka, a Polska gospodarka i niepodległość stygnie coraz bardziej.

Obrazek użytkownika Grisza

09-12-2013 [16:49] - Grisza | Link:

Ziemkiewicz miesza czyste strumyki ze ściekami kanałowymi i każe nam wierzyć, że z tego powstanie żródlana woda.
Ziemkiewicz główny strumień prawicy nazywa sektą czyli de facto twierdzi, że to jest brudny strumień i trzeba go wyeliminować.
Czy tak postępuje prawdziwy prawicowiec, który wspiera powstanie WSPÓLNEGO ruchu prawicy polskiej?

Obrazek użytkownika ruisdael

09-12-2013 [13:59] - ruisdael | Link:

ten człowiek bełkocze jakby nie wiedział skąd pochodzi niejaki Gowin, i niech powtórzy w klubie Ronina, że Tusk i Kaczyński to orzeł i reszka tej samej monety (wstrętne!. W ogóle jestem ciekaw reakcji widowni w tymże klubie, jeśli, oczywiście, Ziemkiewicz się tam pojawi. Liczy na to, że te przekrętasy poświęcą "na Polskę" chociaż 1 godzinę? Specjalnie piszę w cudzysłowie. Żal i rozczarowanie.

Obrazek użytkownika tadeusz.K

09-12-2013 [14:45] - tadeusz.K | Link:

- no i wszystko jasne (mleko się rozlało).

Obrazek użytkownika Lancelot

09-12-2013 [16:10] - Lancelot (niezweryfikowany) | Link:

I własnie w ten "błyskotliwy" jak zawsze sposób niejaki RAZ bardzo widowiskowo odstrzelił sobie jaja, resztę oderwą mu w klubie Ronina /jak się pojawi/bo jak widać ten "samuraj" znalazł nowego/starego "pana", więc jako taki powinien zostać wyautowany z klubu, bo przestał być niezależnym roninem. A na poważnie kogo Bóg chce ukarać t6o najpierw mu rozum odbiera i zarazem pytanie a co RAZ zrobi jak Kaczyński wygra wybory w 2015, koszmar.....;)

Obrazek użytkownika Roman125

09-12-2013 [17:12] - Roman125 | Link:

Spotkałem się w sieci z informacją, że RZ jest masonem. Jeżeli to prawda to jego gesty stają się zrozumiałe.

Obrazek użytkownika takijeden

10-12-2013 [15:39] - takijeden | Link:

... myslisz ze masoni biora byle kogo ?

Zadnym masonem ... poprostu śpiochem .. ktorego wlasnie przebudzono..

Obrazek użytkownika mostol

09-12-2013 [18:01] - mostol | Link:

gdy mu Lech Kaczyński osobiście podziękuje, za to postawienie Jarosława Kaczyńskiego obok Tuska.

Obrazek użytkownika madej74

09-12-2013 [19:13] - madej74 | Link:

„Oglądając wczoraj konwencję Gowina nie zdziwiłem się obecnością tam Rafała Ziemkiewicza. Parę lat temu na łamach GP przyznał się, że w 2007 głosował na PO (mogłam wybaczyć choć mająć dostęp do wiedzy źle to o nim świadczyło), potem kilka razy zdarzyło mi się słuchać jego wypowiedzi w mediach publicznych i prywatnych, które zupełnie przeczyły temu co pisze i mówi w niezależnych mediach. Wyglądało to tak jakby wykonywał czyjeś zlecenie. Od pewnego czasu zastanawiałem się kiedy znowu z czymś podobnym wyskoczy. Nie mam mu za złe krytykowania PiS-u, bo każdemy zdrowa i normalna krytyka jest potrzebna, ale obecność u Gowina pierwszego Świętoszka III RP i udawanie, że Gowin przez 6 lat nie tworzył bardzo aktywnie tego chorego systemu i patologii, które nas dotykają zakrawa na kpinę z ludzi myślących. Niech Pan Rafał Ziemkiewicz robi sobie żarty z kogo innego, ale nie ze mnie bo tego nie znoszę.
Zostałem zakwalifikowany przez niego do sekty, no więc będę w sekcie !!!!!!!!!”
Zacytowałem bo swietne!!!!!
Poniższe już c ałkowicie moje!!!!!!!!
Rafał Ziemkiewicz Sektą nazwał 10tki tysiecy nas Polaków chcących poznać prawdę o tragedii SMOLEŃSKIEJ.Dołączył do medialnych prostytutek z „łżemediów”.gratulacje a raczej kondolencje –nie oczekuję na przeprosiny!!!!!!!!

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

09-12-2013 [22:37] - Teresa Bochwic | Link:

No cóż, w niektórych pismach to po prostu rytualny obowiązek, zeby się utrzymać.

Obrazek użytkownika za miedzy

09-12-2013 [20:35] - za miedzy | Link:

Orator Ziemkiewicz powinien jeszcze do kompletu zaszczycić swoją osobowością zjazd palikociarni i "sojuszu lewych dochodów". Jednym słowem BŁAZEN ZIEMKIEWICZ.

Obrazek użytkownika TK

09-12-2013 [20:38] - TK | Link:

Pana odpowiedź tylko potwierdza, że należy pan do sekty.

Obrazek użytkownika adriano

09-12-2013 [21:03] - adriano | Link:

brzozy niepancernej niż w sekcie brzozy pancernej.

Pan wierzy w winę pilotów i raport MAK bez żadnych konkretów . Ja analizuję to co się dzieje w tej sprawie i jakoś ni cholery nie chce mi się to trzymać kupy.

Wolę badania naukowców z renomowanych Uczelni niż astrologów, masażystów i badaczy wypadków samolotów ogrodowych.

Wolę być tu niż tam gdzie stało ZOMO

Dziękuję za komentarz.

Obrazek użytkownika Daf

10-12-2013 [17:11] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Masoni, teorie spiskowe, wyszukiwanie sobie wrogow, przepedzanie demonow, wyslugiwanie sie "wladzy", lgarstwa codziennie i od swieta, usprawiedliwianie niegodziwosci - co sie z Wami stalo ???

A moze byloby lepiej zaczac samodzielnie myslec, wyprostowas kregoslupy, nie czekac na to co mowia Wasi GURU ?

Przypomnialam sobie, ze masonami byli: Ksiaze Jozef Poniatowski (urodzony w Wiedniu, 1. Freyung 4), Mozart, prezydent USA Jefferson, burmistrz Wiednia, b. lubiany, dr.Zilk - i wielu wielu innych......

PS: Przypuszczam, ze Wasi GURU zmieniaja poglady, zeby wzbudzic jeszcze wieksze Wasze zainteresowanie.....

Obrazek użytkownika gorylisko

10-12-2013 [21:15] - gorylisko | Link:

czy pani przypadkiem nie strzeliła kilka drinków wzmocnionych jasiem wedrowniczkiem czy brandy... ?
mowa tylko o gościu, zdolnym dziennikarzu który się sq***ił... a ktoś powiedział kiedyś, raz się sq***sz 
q***ą zostaniesz... proszę postarać się zrozumieć, choć panią może to doprowadzić do nie wesołej konkluzji
a propos swojej...hmmmm...czci ? bo o dziewictwo nawet nie ośmielę się pani posądzić...jakby nie patrzeć w cywilizowanym kraju
o stabilnej demokracji... dziewictwo jest niemodne

Obrazek użytkownika Temu Misiu

10-12-2013 [18:00] - Temu Misiu | Link:

Warto dodać, że w transparentnej i wzorcowo praworządnej Ałstrii pan Baranina z wielkim, swoistym talentem (bo wykorzystał tamtejsze ojropejskie służby) zbudował, do dziś precyzyjnie funkcjonującą korporację, po czym subtelnie zniknął z newsów massmediów.
Otwarty, światowy charakter Videń zyskał po otoczeniu murem Berlina Zachodniego przez ruskich. Wówczas "światowa śmietanka towarzyska" przeniosła gremialnie swoje ekspozytury właśnie do Vidnia. Tam przebywali wszyscy najlepsi "humaniści" - od KGB po CIA, a nie dziwi, że i "Centrum Wisenthala" było usytuowane właśnie tam, we Vidniu - chlubie nowożytnego jewrokołchozu :)