SKĄD OLBRYCHSKI WIE, KIEDY OFIARY PRZEWRACAJĄ SIĘ W GROBACH?

Wokół naukowców próbujących dotrzeć do smoleńskiej prawdy zrobiło się naprawdę gorąco. Do głosu dopuściła ich tylko dziennikarka Dorota Gawryluk z Polsatu. Cała reszta mainstreamu karmi nas od dwóch tygodni (właściwie znacznie dłużej) zmanipulowanym shitem. Starannie dobrane „moralne autorytety” oraz wielu  polityków i publicystów mają po raz kolejny swoje pięć minut, aby….sięgnąć dna. Z tej niepowtarzalnej okazji niestety korzystają.

Na prowadzenie zdecydowanie wysunął się ostatnio pewien prorosyjski aktor zwany niegdyś legendą.  Mowa o panu Olbrychskim, którego uczucia patriotyczne zostały wystawione na wielką próbę. Przez kogo? Przez tych, którzy ośmielają się zadawać pytania, nie wierzą rządowej wersji katastrofy, a przede wszystkim nie chcą dołączyć do zabijania narodowej pamięci. To na nich tak bardzo denerwuje się zacietrzewiony celebryta i nie waha  się nawet Papieża – Jana Pawła II z grobu wyciągać, aby ten przekonywał „oszołomy”, że zamachu nie było! Panu Legendzie Kina wyraźnie puszczają nerwy, a wzburzona krew buzuje pod kopułą jak szalona! 

„Za tym wszystkim stoi polityka, która manipuluje trupami. Niech przewodniczący partii opozycyjnej nie mówi: „Wyjaśnimy tę katastrofę jak się zmieni rząd”. To jest już po prostu cynizm, na który się te ofiary przewracają w grobach”

Można by powiedzieć: spuśćmy zasłonę miłosierdzia, ale skąd właściwie taka zajadłość? Jak tłumaczyć takie cudaczne zachowanie pana Olbrychskiego? O ile można się nie dziwić wielu wysokim urzędnikom, dla których zejście z tej  drogi kłamstwa i matactwa, to byłby koniec wszystkiego. Albo mediom, które od początku ich w tej manipulacji i dezinformacji wspierały. Czemu jednak trwają w hańbie i wstydzie osoby w sprawę niezaangażowane i nieodpowiedzialne? Czy to tylko czysta nienawiść?  Jaki interes ma aktor w opluwaniu prezesa PANu?  Co zmieni się w życiu aktora, jeśli swoje referaty wymienią eksperci od termodynamiki wybuchu?

Od ponad trzech lat, w sprawie śledztwa smoleńskiego obserwujemy ujawnianie faktów, które powinny siać poważne wątpliwości, nawet w niezbyt inteligentnych umysłach. A tu nic. Beton.”Prawda już została ustalona i żadne fakty jej nie zmienią”.

Jak widać drużyna red. Kolendy-Zaleskiej  jest ciągle  spora.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

29-09-2013 [22:38] - gorylisko | Link:

zawsze uważałem powoływanie się na grajków czy aktorów jako autorytety w tej czy owej sprawie za kosmiczne nieporozumienie...
ale azja daje czadu ostro...czyżby pal go w mózg uwierał ? powinien pójść...na dzikie pola albo na jakiś plan filmowy gdzie może jacyś miłosierni ludzi zbudują mo jakąś makietę wioski z napisam pis a on wyjąc allah akbar będzie mógł spalić i wołać kęsim, kęsim...
z pala to on nie zejdzie bo i tak jest nadziany... ;-)

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-09-2013 [22:26] - PiS be with you | Link:

Jak to skad... przeciez oni czesto robia "deals" na cmentarzach i to widza... takze oni tez sa POlityczne trupy i wiedza ze sami beda sie przewracac w grobach jak IV RP powroci na polskie ziemie... Olbryski, Waja, Bolki, Sowy i Pieronki, to czerwone scierwo z POd znaku TW, maja dlugi do splacenia zaczym zejda z tego swiata.... im juz sie konczy, tylko jescze jad zostal w gebach.

Obrazek użytkownika V

29-09-2013 [22:31] - V | Link:

PRL. Teczka do dzisiaj zobowiązuje. Na pewno nie jest to ostatni występ tego komedianta w mediach.

Obrazek użytkownika izabela

30-09-2013 [06:39] - izabela | Link:

Szczególnie bez ukończonych studiów.

Obrazek użytkownika Janko Walski

29-09-2013 [23:39] - Janko Walski | Link:

by nie powiedzieć masowe. Wiele osób publicznych, w tym nasi ulubieńcy telewizyjni z czasów PRLu, którzy ładnie zachowali się w stanie wojennym, w szczególności CAŁY komitet popierający Komorowskiego w wyborach, to sami Olbryscy! Każdy z nas styka się z takimi osobami w swoim środowisku. Takie osoby są często głośne i głośno dają wyraz swojej nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości ze szczególnym uwzględnieniem Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza. Szczerze i bez opamiętania nienawidzą także każdego sympatyka tej jedynej polskiej partii, współpracownika, a nawet eksperta nieujawniającego swoich politycznych przekonań, gdy, o zgrozo, potwierdzi to z czym działacze PiS publicznie występują.

Nienawiść ta trwa już prawie dziewięć lat, ale jeszcze nie udało się komukolwiek  wydobyć jej powody od kogokolwiek zarażonego (gdzie są socjolodzy!). W odpowiedzi na pytanie o przyczynę strzelają nagłówkami Polityki, TVN, Nie, Wyborczej itd. Myślę, że wspomaga ją dysonans poznawczy i kompleksy, które każą im tkwić a nawet nurkować w błędzie.

Obrazek użytkownika goral

30-09-2013 [00:15] - goral | Link:

To Faszyzm.Oni to Faszysci..w najczystszej i nieskazonej formie..Nienawidza wszystkiego co Ludzkie...co Swiete..co Prawe..Uwazaja sie za Demiurgow..My "bydlo Pisowskie" nie jestesmy dla nich ludzmi..Jak jeden z ich Kaplanow sie o nas wyrazil..Inny z nich pijany "demokratycznym zwyciestwem" nawolywal do "ostatecznego rozwiazania problemu bydla Pisowskiego" poprzez dorzynanie...Czy jeszcze ktos tutaj ma watpliwosci z kim mamy do czynienia ?

Obrazek użytkownika Magdalena

30-09-2013 [01:36] - Magdalena | Link:

No my to nie mamy ale lemingi jakby ktoś zahipnotyzował ...

Obrazek użytkownika Janko Walski

30-09-2013 [14:12] - Janko Walski | Link:

To JEST  faszyzm (komunizm, wojujący islamizm) jeśli zastanowić się nad psycho-socjologicznym paliwem napędzającym i  mechanizmami nakręcającymi emocje oraz kształtującymi postawy. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie by wydobyć je z dominującego przekazu publicznego (TVN, ONETu, radia Z, GW, itd) i publicznie rzucić w poubeckie mordy dysponentów tych gadzinówek.

Obrazek użytkownika goral

30-09-2013 [18:46] - goral | Link:

Zaden problem.Mowmy wiec miedzy soba ,w sferze publicznej,zyciu osobistym o Faszystach z PO..Miejmy odwage nazywac rzeczy po imieniu..

Obrazek użytkownika misio

30-09-2013 [03:04] - misio | Link:

- ci wszyscy pałający bezinteresowną nienawiścią i strzelający nagłówkami TVN/GW zostali zwyczajnie zaprogramowani na poziomie emocjonalnym. Wydaje się, że po stronie reżimu pracuje zespół bardzo dobrych psychologów od manipulacji bo to ich programowanie jest cholernie skuteczne.
Ale zarazem to jest też podpowiedź dla opozycji żeby poza specjalistami od ekonomii czy badania zamachu smoleńskiego zainteresowała się również fachowcami od psychologii. Niech doradzą jak najskuteczniej temu przeciwdziałać.

Obrazek użytkownika Oceanside

29-09-2013 [23:43] - Oceanside | Link:

To na nich tak bardzo denerwuje się zacietrzewiony celebryta i nie waha się nawet Papieża – Jana Pawła II z grobu wyciągać, aby ten przekonywał „oszołomy”, że zamachu nie było! Panu Legendzie Kina wyraźnie puszczają nerwy, a wzburzona krew buzuje pod kopułą jak szalona!
Może i nerwy temu celebrycie puszczaja ale zwieracze odbytu to napewno

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

30-09-2013 [00:33] - Zygmunt Korus | Link:

jest już po przełomie - wycelowana w antypolaków ze strony PRAWICY skuteczniej i szerzej. Stąd celebryci z kilku utwardzonych przyczólków mają zagrzewać do boju, kurczące im się gwałtownie, skundlone i tchórzliwe szeregi popleczników, zdrajców, łotrów i zaprzańców.  "[..] jak się zmieni rząd." - to zabrzmiało groźnie, bo widmo klęski POlszewików chyba sami POolbychscy czują, że jest przed oczami tuż tuż.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika willys

01-10-2013 [08:49] - willys | Link:

Wehrmachtu.